#1 2011-11-20 22:54:56

zocha90

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-11-20
Posty: 3
Punktów :   

odcinek 8

Hej! Właśnie obejrzałam 8 odcinek i stwierdzam że strasznie nie podoba mi się to, co zrobili z wątkiem Ulisesa i Ainhoi! Że niby ona nie lubi przemocy i z nim nie będzie?! A nie pomyślała, że chciał ją chronić i strasznie się wkurzył że Gamboa jej groził? eeee....według mnie straszenie naciągane. I że przyjaciółmi teraz będą pewnie przez kolejnych parę odcinków aż któreś z nich będzie o włos od śmierci i znowu zrozumieją jak bardzo się kochają i chcą być razem. Głupio rozwiązane według mnie. Już lepiej by było jakby Ainhoja była dłużej szantażowana, a nie takie są i nie są, a za chwilę znowu są ze sobą!

A z innej beczki, to akcja ze szlafrokiem przednia

Offline

 

#2 2011-11-21 12:44:43

mtha

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: odcinek 8

mnie najbardziej wkurza to, ze to Ainhoa wymysla problemy a Ulises ciagle ja przeprasza za niewiadomo co. Gdybym byla chlopakiem, to bym taka panne olala.

Offline

 

#3 2011-11-21 13:02:43

zocha90

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-11-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: odcinek 8

Nie wiem co bym zrobiła jak bym chłopakiem była ale wkurza mnie że Ainhoa nie widzi że Uli jest w stanie zrobic dla niej wszystko - no choćby nie pytał o co chodzi z tym że nie mogą być razem, tylko zrozumiał że Ainhoa musi mieć jakiś powód i starał się sytuację przeczekać. No ja nie wiem co jest większym dowodem na to że ją kocha.
A jak ta z płaczem przerażona rzuca mu się na szyję, bo się boi Gamboi i Uli go bije, to robimy wielką aferę że niby się zachował agresywnie. No prosze! Kto to wymyślił!!!

Tak jak się zastanowię jednak, to chyba masz rację, że powinien ją olać, bo to przechodzi po prostu ludzkie pojęcie ta jej głupota.

Offline

 

#4 2011-11-28 13:29:16

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: odcinek 8

No też się nad tym zastanawiałam... Rozumiem, że Ainhoa nie chce być z kimś kto używa przemocy, ja też bym nie chciała, ale w tym konkretnym przypadku to akurat ona sama doprowadziła do tego, że Ulisses rzucił się na Gamboę.  Atak Ulisesa był jak najbardziej adekwatny do sytuacji, ja bym takiego chłopa na rękach nosiła za to, że stanął w mojej obronie, bo powiedzmy sobie jasno Gamboa nie był tylko nachalnym palantem, a wręcz przeciwnie... groził śmiercią jej i jej rodzinie a zwłaszcza młodszej siostrze, więc co ona myślała, gdy mówiła Ulisesowi o tym, że ten poda Gamboi rękę i powie "dobra robota stary, nie doceniałem Cię " ??
Co było to było, pozatym uważam, że Ainhoa powinna lepiej ocenić całą sytuację. No ale nie wtrącam się w pracę scenarzystów, chyba chcieli trochę namieszać w ich związku, żeby nie było kolorowo, ale coś jednak im się to nie udało, bo niestety nigdy nie myślałam, że Ainhoa jest tak głupia i własnego rozumu nie ma

Co do 8 odcinka pt. "Syrena" - dla mnie to trochę dziwne. Gdy Ainhoa się takl nagle obudziła to odniosłam wrażenie, że "poczuła" iż z Ulisesem coś jest źle - w następnej scenie widzimy go nieprzytomnego na statku a okazało się , że śniło jej się że była Syreną... niby nic w tym dziwnego, no ale pokazali nam Ulisesa, który płynął za syrenką-Ainhoą no i tu jak dla mnie wszystko traci sens... Wiedziałam, że w El Barco będa dziać sie dziwne rzeczy i w większości przypadków, jakoś wszystko dawało się racjonalnie wytłumaczyć, ale to... przechodzi moje pojęcie i znów scenarzyści wtrącają troszkę fantazji i dziwnych zjawisk, mam nadzieję, że ostatecznie nie rozwiąże się to tak jak "Lost" ;/ liczę na logiczne wytłumaczenie....

Ostatnio edytowany przez Mirka (2011-11-28 13:30:07)


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#5 2011-11-28 17:59:17

zocha90

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-11-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: odcinek 8

ja to z tą syreną to nie próbowałabym przekombinowywać. Myślę, że scenarzystom chodziło o to że Uli i Ainoa (nigdy nie pamiętam jak się to imię pisze. W ogóle to to jakieś hiszpańskie jest czy skąd?) są sobie przeznaczeni czy jakieś takie coś.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jumpstylebialobrzegi.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.112strazpozarna998.pun.pl www.tzar.pun.pl www.hirshbergiaweerland.pun.pl