#1 2010-09-24 11:35:05

 goracyg

Nowicjusz

status grzeniu@aqq.eu
4671385
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 27
Punktów :   

Odcinek 8 - "Klucz"

Wg mnie odcinek ciekawszy od poprzedniego. Ciekawi mnie jakie dokumenty ma Toni. Paula i Evelin pilnujące Jacinty bezcenne;) Noiret zbliżył się do Elsy, załatwił jej Samuela, którego dzięki temu ma obok siebie. Żal mi trochę Ameli. Robi to tylko ze względu na brata...

Offline

 

#2 2010-09-24 11:56:42

 anulka88

Nowicjusz

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 32

Re: Odcinek 8 - "Klucz"

Ciekawe co za klucz...? I dlaczego Toni nie oddal tych papierów... Przecież Ivan powiedzial, że co znajdzie z kasy to jego... I wraz mu malo, bo jeszcze chce wyludzić... No masakra jakaś... I dlaczego Martin powiedzial, że nie znal Mateo jak policja się pytala, skoro byl wtedy w bibliotece?? A może to po prostu taki przypadek?? Chociaż w tym serialu nic nie dzieje się przypadkiem...

Offline

 

#3 2010-09-24 12:42:33

korzenpl

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 6
Punktów :   -4 

Re: Odcinek 8 - "Klucz"

Witam ja wczoraj nie moglem sie powstrzymac od spania i zasnalem Nie poogladalem ...czekam az ktos wrzuci odcinki do sciagniecia, mam nadzieje ze nie na chomikuj bo juz mi transferu malo zostalo a predko nie doladuje Jezeli ktos moglby wrzucic na inny serwer to bylbym bardzo wdzieczny

Offline

 

#4 2010-09-24 13:06:26

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - "Klucz"

korzenpl napisał:

Witam ja wczoraj nie moglem sie powstrzymac od spania i zasnalem Nie poogladalem ...czekam az ktos wrzuci odcinki do sciagniecia, mam nadzieje ze nie na chomikuj bo juz mi transferu malo zostalo a predko nie doladuje Jezeli ktos moglby wrzucic na inny serwer to bylbym bardzo wdzieczny

No przecież regularnie wrzucają chłopaki na dwa czy trzy różne uploadery. Może uda im się wrzucić przed 20 żebyś zdążył ściągnąć i jeszcze obejrzeć... Ale na chomiku przynajmniej jest cały na raz a tamte są po kawałku i na każdy kolejny trzeba odczekać następne pół godziny między ściągnięciami...

Offline

 

#5 2010-09-24 13:11:09

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - "Klucz"

O tak , wczoraj najbardziej podobały mi się dziewczynki pilnujące Jacintę biedna kobieta nawet do kibelka nie mogła spokojnie pójść, normalnie jak w więzieniu
Odcinek ogólnie ciekawy, a pytanie Marcosa "czemu Martin nic mu nie mówi skoro tyle wie i matka mu ufała" jest beznadziejne, bo skąd niby Martin ma wiedzieć, że Marcos zna prawdę o pochodzeniu Irene... Najlepeij to by zrobili gdyby pogadali z Martinem otwarcie o wszystkim czego do tej pory się dowiedzieli... muszą w końcu komuś zaufać, a Martin przecież pomagał Irene, znał jej tajemnice i.t.p
Marcos... coś tak myślę, że on nie chce dopuścić do siebie prawdy o Ameli, ale jakieś ziarenko Carol w nim zasiała, i mam nadzieję, że będzie teraz bardziej uważał

Może mi ktos powiedzieć co Fernando powiedział Ferminowi na temat swojego ojca, bo nic a nic z tego nie zrozumiałam...

Ostatnio edytowany przez Mirka (2010-09-24 13:14:57)


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#6 2010-09-24 13:20:24

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - "Klucz"

Mirka napisał:

Może mi ktos powiedzieć co Fernando powiedział Ferminowi na temat swojego ojca, bo nic a nic z tego nie zrozumiałam...

No ja to zrozumiałam tak że ojciec Fermina zamordował tamtych trzech pozostałych (w tym ojca Fernanda) ale możliwe że bredzę:) Czekam na odcinek żeby tego jeszcze raz posłuchać.

Offline

 

#7 2010-09-24 13:31:34

 goracyg

Nowicjusz

status grzeniu@aqq.eu
4671385
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 27
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - "Klucz"

olkit napisał:

Mirka napisał:

Może mi ktos powiedzieć co Fernando powiedział Ferminowi na temat swojego ojca, bo nic a nic z tego nie zrozumiałam...

No ja to zrozumiałam tak że ojciec Fermina zamordował tamtych trzech pozostałych (w tym ojca Fernanda) ale możliwe że bredzę:) Czekam na odcinek żeby tego jeszcze raz posłuchać.

ja też tak zrozumiałem:D

Offline

 

#8 2010-09-24 13:49:07

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - "Klucz"

No ja tez właśnie tak zrozumiałam, ale pomyślałam, że gdyby to była prawda to kto zabił ojca Fermina... to się moim zdaniem kupy nie trzyma, i niby dlaczego ojciec Fermina miał napadać, na inne sklepy i zabijać ludzi... dla tych skarbów, które się w tym sklepie znajdowały... hmm, no cóż to akurat wydaje się logiczne...
A może Saul i ojciec Fermina współpracowali razem... ehh wolę poczekać z konkretnymi wnioskami, może Fermin dowie się jeszcze czegoś.
Mimo wszystko fakt, pozostaje faktem, że człowiek z sygnetem zabił ojca Fermina i Saul nie miał z tym nic wspólnego (mam nadzieję)


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#9 2010-09-24 13:58:50

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - "Klucz"

Mirka napisał:

to się moim zdaniem kupy nie trzyma,

Wiesz, to co jest w wątku spojlerów też się kupy nie trzyma. Może po prostu ten serial jest głupszy niż sądziliśmy?

Offline

 

#10 2010-09-24 14:26:52

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - "Klucz"

olkit napisał:

Mirka napisał:

to się moim zdaniem kupy nie trzyma,

Wiesz, to co jest w wątku spojlerów też się kupy nie trzyma. Może po prostu ten serial jest głupszy niż sądziliśmy?

Nie no mam nadzieje, że jak dotrwam do 7 sezonu to już nie będę tak mówić.... Od początku wiem, że historie bohaterów są jak puzzle trzeba dobrze ułożyć, by wyszedł logiczny obraz całości... trzeba tylko troszkę poczekać by wszystkie części układanki mieć


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#11 2010-09-24 14:51:24

 Kleo

Nowicjusz

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - "Klucz"

A może to Saul jest ojcem Fermina ...

Offline

 

#12 2010-09-24 14:57:10

 goracyg

Nowicjusz

status grzeniu@aqq.eu
4671385
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 27
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - "Klucz"

hmm... ciekawa teoria, ale w sumie wszystko jest możliwe....

Offline

 

#13 2010-09-24 15:20:49

 WeruCh

VIP

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 367
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - "Klucz"

właśnie to jest możliwe
_____________________________
http://1.bp.blogspot.com/_K_1rP-p5Djw/SFpWRvpW_2I/AAAAAAAAAIM/gX_s6QkGnb0/s320/martinana08_portrait_galeria.jpg

Offline

 

#14 2010-09-24 15:54:29

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - "Klucz"

No mnie też przyszło na myśl, że Saul może być jego ojcem, ale pożyjemy zobaczymy, jak to będzie


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#15 2010-09-25 02:09:17

Keti

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 285
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - "Klucz"

Super odcinek..ryłam na nim tak głośno że bałam się że dziadka obudzę xd a wtedy bajbaj oglądanie. Za sprawą Pauli i Evelyn oczywiście i samobójstwa XD  Ta ich logika mnie powala.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transgenderyzm.pun.pl www.freesamples.pun.pl www.galaktyczny-football.pun.pl www.cabal-mix.pun.pl www.6600.pun.pl