#1 2011-05-29 21:35:16

mv

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 1
Punktów :   

Odcinek 13 - "Czekając na cud"

Wasze opinie o ostatnim odcinku pierwszej serii
Zakończenie oczywiście najciekawsze i urwane :l
Ainhoa zerwała z Ulisesem a przecież mogła mu wszystko powiedzieć, ciekawe też co Bąbel robił wtedy kiedy sobie pani doktor przypominała rozmowę z tym swoim chłopakiem kiedy się urwała ich rozmowa przez telefon. No i o co chodziło Hopkinsowi, drugi sezon chyba będzie rozpoczynał się zaraz po zakończeniu tego...
~

Ostatnio edytowany przez mv (2011-05-29 23:40:41)

Offline

 

#2 2011-05-29 22:02:25

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Odcinek 13 - "Czekając na cud"

no ten sezon skończył się już miesiąc temu wiec zaraz po nie było
Drugi sezon (i pisze to juz po raz któryś z kolei) ma być na jesień ale jeszcze nic konkretniej nie wiadomo.

Jak już coś napisałam to żeby było na temat wątku to napisze na temat odcinka tylko tyle że mi się osobiście odcinek nie podobał... Był wyjątkowo nudny, no i to uratowanie Gamboii w sumie już dokładnie nie pamiętam co było w odcinku bo dawno oglądałam. Ciekawie zaczęli ten wątek z sygnałem i S.O.S mam pewne teorie na ten temat ale czy się sprawdzą okaże się w 2 sezonie...

Offline

 

#3 2011-05-29 23:33:44

 strong50

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 1256
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - "Czekając na cud"

Jaka masakra. Tyle pytań mało odpowiedzi a drugi sezon prawdopodobie na jesień.
Gamboa to straszny skurczybyk. Julia także ponieważ wiele ukrywa. A Aihoa Niech się dobrze zastanowi, dlaczego nie powie o wszystkim Ulisesowi?
Biedny Ulises

Offline

 

#4 2011-05-30 15:22:46

 Kaśka1512

Wyjadacz

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 207
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - "Czekając na cud"

oo ludzie też już odkładnie nie pamiętam odcinka
Ale co mi się rzuciło w oczy ;P to ... że Ainoha tak zraniła Ulisesa... okłamała go a ten jej uwierzył.
Jak ktoś umie hiszpański to tutaj jest zwiastun 2 sezonu http://www.antena3.com/series/el-barco/ … 02210.html


Jeśli kogoś kochasz,pozwól mu odejść...Jeżeli wróci,będzie Twój na wieki..Jeżeli nie wróci nigdy nie był Twój ...
___________________
Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.
_____________
"Gdy wpatrujesz sie wystarczająco długo w ciemnosc, ona rowniez zaczyna sie w Ciebie wpatrywac. "

Offline

 

#5 2011-06-03 00:31:59

Xemidra

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 39
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - "Czekając na cud"

E tam mnie brakuje strasznie internatu. Tam to były dopiero intrygi i tajemnice. Tu też ale nie w takim dużym stopniu bardziej serial schyla się ku pokazaniu interakcji między bohaterami niż pokazaniu tego co mnie tak w internacie wciągnęło

Pełno tajemnic, kłamstw, sekretów, niedomówień, zmian diametralnych z odcinka na odcinek.

Trzeba przyznać, że Hiszpanie umieją robić takie seriale.

Offline

 

#6 2011-06-03 15:05:59

 joan

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-11-24
Posty: 90
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - "Czekając na cud"

Odcinek super. I jak zwykle przerwali w takim miejscu żeby człowieka aż skręcało z ciekawości. Nie mogę już znieść widoku Gamboi, miałam nadzieję że już go nie zobaczę. Wstrętny typ. Bardzo żal mi Ainhoi i Ulisesa, ciężko patrzeć na ich cierpienie, ale mogę zrozumieć dlaczego Ainhoa to zrobiła. A Julia, okazuje się, że siedzi w tym bardzo głęboko, trudno ja rozgryźć, i jak na razie nie wiem co o niej myśleć, ale denerwuje mnie jej zachowanie. Bardzo chciałabym się już dowiedzieć gdzie był Gamboa i skąd wziął to jabłko, a tu tyle trzeba czekać na kolejne odcinki. No trudno, trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Offline

 

#7 2011-08-04 13:47:39

 Kaśka1512

Wyjadacz

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 207
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - "Czekając na cud"

Mam male pytanko odnośnie piosenki w odcinku
Wiecie może jak nazywała się piosenka która leciała w tle gdy Ulisses i Ainhoa pierwszy raz się pocałowali i Ainhoa mówiła o pocałunku ??
Z góry dziękuję


Jeśli kogoś kochasz,pozwól mu odejść...Jeżeli wróci,będzie Twój na wieki..Jeżeli nie wróci nigdy nie był Twój ...
___________________
Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.
_____________
"Gdy wpatrujesz sie wystarczająco długo w ciemnosc, ona rowniez zaczyna sie w Ciebie wpatrywac. "

Offline

 

#8 2011-08-22 21:15:00

romance

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - "Czekając na cud"

http://www.youtube.com/watch?v=sFyA3W07SoA to ta piosenka, proszę bardzo

Żeby nie było offtopu, co do odcinka: za dużo tajemnic, nie wyjaśnionych spraw. Ale czekamy na nowy sezon z niecierpliwością

Offline

 

#9 2011-08-25 22:09:00

 kochanie

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 1163
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - "Czekając na cud"

a wie ktos moze jaka piosenka byla na koncu odcinka, jakby przypomnienia z calej serii
?? jak sie sciagalo 1fischer to byla ta koncowka bo w innym nie. byla bym bardzo wdzieczna.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fjakfrajer.pun.pl www.cogl-rp.pun.pl www.xviiihtpn.pun.pl www.bacchusclub.pun.pl www.slytherinrpg.pun.pl