#16 2010-09-21 19:43:35

 anulka88

Nowicjusz

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 32

Re: Odcinek 5 - "Egzorcyzm"

A ja się dowiedziałam takiego spojlera co będzie w siódmym sezonie, że szok... Ludzie nie myślą... Kompletnie... Piszą jeszcze na dodatek drukowanymi literami, żeby każdy zwrócił uwagę... (tylko to nie na tym forum tą wiadomość wyczytałam) I wszystkie moje domysły odnośnie perypetii tych bohaterów legły w gruzach... Ale spokojnie... Wam nie powiem
I na przyszłość - nie piszcie co będzie!! Jeżeli ktoś jest ciekawy to i tak sobie poszuka a ludziom psuje się frajdę z oglądania...

Offline

 

#17 2010-09-21 23:16:07

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 5 - "Egzorcyzm"

Mirka napisał:

Co do tego co dostał Hecotr to mi to wyglądało na komórki jajowe, o których wspominała Irene... wiadomo przecież, że do pobrania takowych komórek potrzeba ich kilku a nie tylko jednej...
Tez jestem strasznie ciekawa co takiego powiedział ojciec Pauli... ostatnio coś przekonuję się, że on też maczał palce w tym całym przedsięwzięciu...
Noiret nieźle wszystko wykombinował, ciało Mateo wsadził do bagażnika Pedro i tak upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu. To już lepiej dla Pedro by było gdyby zginął w tym wypadku... strasznie mi go żal... choć wkurzał... no ale można zrozumiec jego sytuację... Szkoda, że nie powiedział o swoich podejrzeniach Hectorowi, tylko od razu poleciał do Elsy... głupie to z jego strony było, no ale cóż...

Nic dodać, nic ująć..

No prawie ciekawa jestem, co ojciec Julii robił tam na tym nagraniu, no i wiadomo przy okazji kto go zabił, bo na pewno przez to, że znał Irene go zabili, coś wiedział. Ciekawa jestem tylko co, i co miał na myśli mówiąc, że jest z klientką? Co Irene chciała od niego? Albo on od niej?

A co do ojca Pauli i Marcosa, kurczę jak Paula to mówiła, to myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok.. Znowu kolejna tajemnica, która na pewno szybko nie wyjdzie na jaw..


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#18 2010-09-22 12:50:47

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - "Egzorcyzm"

Weruch napisał:

Ojciec Elsy mnie wkurza przecież Jacinta nic nie zrobiła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No owszem Jacinta nie zabiła tego człowieka, ale znała wszystkie tajemnice sierocińca i chciała powiedzieć temu gościowi gdzie jest jego syn... Więc w mniemaniu ojca Elsy, ona jest winna - pokrętna i głupia ta logika, ale ja tak właśnie to zrozumiałam....


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl