#1 2011-04-27 19:08:43

 ogonek

Początkujący

2684041
Skąd: krk
Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 71
Punktów :   

odcinek siódmy - Zagubieni

Z odcinka na odcinek Gamboa coraz bardziej mnie drażni... Nie cierpię go! A Ci mu uwierzyli:/
Co do odcinka: akcja z sabotażem i przestawianiem zegarków była dobra szkoda mi Kapitana, biedny, zakochany z nadzieją a tu nic z tego. Estelę to coś nosi normalnie... Żadnemu nie przepuści


Ola walczy o chustę prosimy o codzienne klikanie

Offline

 

#2 2011-04-27 20:26:46

 Grocholinka

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-04-18
Posty: 45
Punktów :   

Re: odcinek siódmy - Zagubieni

Aj, rzeczywiście taki nieszczęśliwy kapitan, ale... Coś mi się wydaje, że jeszcze mu się powiedzie. A jeśli o Estelę chodzi, to cóż, stwierdzam, że nie podoba mi się ona coraz bardziej. Chyba zdecydowanie bardziej wolę Vilmę, choć ona też idealna nie jest. Za to taki niegrzeczny Gamboa... Aj. Coś on w sobie ma...

Ostatnio edytowany przez Grocholinka (2011-04-27 20:27:38)


J: "Bardzo ładnie Fermin! Tylko staraj się nie wychodzić poza linię."
F: "Jacinta, ja widziałem to w lesie, a ty znasz każdy kąt, więc na pewno gdzieś to widziałaś."
J: "Tak, ja, on, wilkołak i biała dama o północy obalaliśmy flaszkę."

Offline

 

#3 2011-04-27 22:12:48

 Kaśka1512

Wyjadacz

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 207
Punktów :   

Re: odcinek siódmy - Zagubieni

ogonek napisał:

Z odcinka na odcinek Gamboa coraz bardziej mnie drażni...

Nie tylko ciebie
A już myślałam że jestem w tym  przekonaniu sama

A co do odcinka lepszy od poprzedniego ... bo tu z odcinka na odcinek akcja się rozwija
Początek boski !!!
NO i faktycznie trochę szkoda kapitana.


Jeśli kogoś kochasz,pozwól mu odejść...Jeżeli wróci,będzie Twój na wieki..Jeżeli nie wróci nigdy nie był Twój ...
___________________
Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.
_____________
"Gdy wpatrujesz sie wystarczająco długo w ciemnosc, ona rowniez zaczyna sie w Ciebie wpatrywac. "

Offline

 

#4 2011-05-01 17:37:05

 joan

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-11-24
Posty: 90
Punktów :   

Re: odcinek siódmy - Zagubieni

Ja to już nie mogę patrzeć na tego Gamboa, a zwłaszcza kiedy jest z nim Ainhoa. Mam ochotę wtedy przewinąć do przodu. Facet jest taki zimny, wyrachowany i na pewno nic do niej nie czuje, ma w tym jakiś cel, ale to na pewno nie jest miłość. Bardzo polubiłam Bąbla, ma naprawdę świetne pomysły Ogólnie serial coraz bardziej mi się podoba i już nie mogę się doczekać dalszych odcinków. Dziękuję tłumaczom za ich pracę i za to że chcą się z nami podzielić. WIELKIE DZIĘKI.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.112strazpozarna998.pun.pl www.hirshbergiaweerland.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.jumpstylebialobrzegi.pun.pl www.tzar.pun.pl