#46 2010-12-26 21:25:21

 Nikita

Nowicjusz

Skąd: Capital City
Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 30
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Robi się coraz ciekawiej.
Włączając się do dyskusji na temat atrakcyjności męskich bohaterów, dodam, że Marcos ma tylko ładny uśmiech.
No i zauważyłam nieco inaczejkochajace zachowanie Ivana i Marcosa. No, cóż, może w realu są parą
Coraz bardziej zastanawia mnie czego chce Eva?
No i qrcze, na spotkanie z Martinem wyszedł Hugo, czy Daniel? Jakby nie brać pasuje Hugo, bo niby biegał po lesie.
Ale skąd tam Daniel?

Offline

 

#47 2010-12-26 21:34:16

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Nikita napisał:

Robi się coraz ciekawiej.
Włączając się do dyskusji na temat atrakcyjności męskich bohaterów, dodam, że Marcos ma tylko ładny uśmiech.
No i zauważyłam nieco inaczejkochajace zachowanie Ivana i Marcosa. No, cóż, może w realu są parą
Coraz bardziej zastanawia mnie czego chce Eva?
No i qrcze, na spotkanie z Martinem wyszedł Hugo, czy Daniel? Jakby nie brać pasuje Hugo, bo niby biegał po lesie.
Ale skąd tam Daniel?

to tak bardzo poularny w dzsiejszych czasach bromance - miedzy Ivanem ,a marcosem Wg mnie Ivan jest duo przystojniejszy ,choc Marcos tez ma cos w sobie


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#48 2010-12-27 02:54:28

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Odcinek średni, końcówka super.

Z kim spotkał się Martin, największa zagadka? W komentarzach do poprzednich odcinków, ktoś zastanawiał się kim może być Apollo i sugerował Hugo - dlatego zastanawia mnie teraz czy to był spoiler czy tylko domysł. Mam nadzieję, że domysł - błagam nie spoilerujcie tutaj. Teraz mam zagwostkę, czy to Hugo okaże się podwójnym agentem, czy to jego brat bliźniak. Po minie, którą miał jak wracał (taką zdenerwowaną) mam wrażenie że Hugo jednak nie okaże się dobry. Aczkolwiek nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale Maria cofnęła zegarek o 10 minut. Jak Hugo wyszedł z sypialni praktycznie była 11.58, ale myślał że jest 11.48 a potem Ruben mu powiedział że jest 12.12 czyli nie zgadzało się o 20 minut (a powinno o 10). Coś tu chyba pomieszali, bo jak wrócił na zegarku była już dobra godzina (Maria zdążyła zmienić) a było 4 po.

Co do Waszych wypowiedzi: nie dziwi mnie wzdychanie nad Hugonem. Czuję że jest negatywną postacią a mimo wszystko mam do niego wielką słabość (a bynajmniej nie mam 16 lat). Marcos wg mnie nie jest w ogóle przystojny. Natomiast kompletnie mnie nie dziwi że jest zrozpaczony i płacze: jak wy byście się zachowali jakby wam ukochana osoba umarła?? Ten kto pisze że go Marcos drażnił jest chyba kompletnie pozabawiony uczuć. Zgadzam się że scena Marcos-Carolina niepotrzebna. Ale miło było ją znowu zobaczyć żywą

Co do Camillo to myślę, że porwie prędzej Paulę niż tego chłopca. W końcu kiedyś tak się śniło Lucasowi, a jego sny się sprawdzają

A właśnie, Noiret wreszcie pokazał że ma jakieś uczucia - podobało mi się to na prawdę

Offline

 

#49 2010-12-27 21:23:09

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Apollo....Hugo czy brat bliźniak ?!  Hmmm...
Gdzie zniknął Martin ?

Noiret nagle wspaniały ojciec się znalazł.

Marcos....jednak też inteligentny jest. Kojarzy skubany fakty.

Ruben....dupek. A ja się łudziłem, że on jak Julia widzi duchy.

Maria w niebezpieczeństwie.....ale rozegrana akcja - ładnie.

I te ciągle teksty każdego o Carol...gdzie jest, czy dalej się kłócą ze sobą...oszalałbym.

Toast za Carol...  ;(  (i ten (Roque) jeszcze bezczelnie wnosi również toast za nią. )


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#50 2010-12-27 23:54:05

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Kurcze mam straszne zaległości dopiero obejrzałam 9 odcinek a już ściągnęłam 11. Coraz więcej się dzieje:) mam ochotę obejrzeć następny ale dzisiaj już za późno:( Ciekawe czy Apollo to Hugo, a może jego brat. A może to nie apollo tylko Hugo chciał zobaczyć kto sie interesuje organizacja. Najpierw pomyślałam, że jednak jest dobry ale po tej akcji w kuchni z tym chłopakiem to zwątpiłam). Boje się że jest jednak zły i zabił Martina bo on wrócił a Martin nie:( ale może to tylko tak żeby zachęcić do oglądania dalej. oczywiście sie popłakałam przez Marcosa i Carol:( Coś czuje że krasnala zarazili wirusem:) bo stwierdzili że bardziej przeszkadza niż pomaga a potem Lucia dała mu jakąś tabletkę. Może to były tylko tabletki uspokajające, ale po uśmiechu Lucii widać że coś kombinuje:) poza tym wychowują sobie nową wtyke. Tego chłopaka co Hugo z nim gadał.

Offline

 

#51 2011-01-15 18:33:17

 Fermin 777

Postrach forum

34618902
Skąd: Z Pomorza
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 1226
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

najlepsza scena z Ferminem jak szukali smsa z telefonu Hugo na szybkiego
Paula fantastka weszła do kabiny xD                                                                       
no i wiemy juz kim jest Apolo co jest jedynym dobrem z tego odcinka
według mnie Camilo sie skrada i chce sie zemscic na Noirecie za to ze sie go tak pozbyli.


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT99vmjnw_wsxMomzOMUB5aZz2ueqiN4CSPdLkWsWT4UeRoAuxM6A
http://www.aedes.us/i5/clfrnct.jpg http://inlinethumb19.webshots.com/42002/2041620580104956330S500x500Q85.jpg

Offline

 

#52 2011-04-16 22:09:34

 anulka88

Nowicjusz

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 32

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Kurczę... Taki smutny odcinek... Szkoda Carol jak cholera... Ale myślę, że parę odcinków i się człowiek przyzwyczai pomału... - jak z Hectorem...
A ja tam nie wierzę w ojcowskie uczucia Noireta... Pomyślałby kto, że on taki kochany...
Tez zwróciłam uwagę na lek, który podała Lucia Roque... Zbieg okoliczności czy celowo...?
A Maria to pierdoła... Lata... Patrzy na światło przez okno... Zrzuca te zegarki itp. Uśmiałam się troszkę I mogła bardziej się kryć na koniec... Mina wszystko zdradziła, ale mam nadzieję, że jakoś się ułoży ta sytuacja...
Martin... Ani ziębi ani grzeje, ale jak by go już nie było to bym nie płakała...
A co do przystojności aktorów - Ivan - nie absolutnie i zdecydowanie!, Marcos - kiedyś o wiele bardziej, teraz tak jakoś coraz mniej..., Fermin - wizualnie nieee..., ale ogólnie fajna postać, Hugo - całkiem, całkiem, jest na czym oko zawiesić , no i Hector... - przystojny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gniotki.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl