#16 2011-03-26 21:31:08

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: SPOJLERY (dla tych co chcą wiedzieć co dalej)

Pysia141192 napisał:

?Taaak, bo ona będzie z Pitim... nawet spierze Estele!!!!

No i Bardzo dobrze własnie należalo sie jej!!!
Az miło było ogladac!!!

Offline

 

#17 2011-03-30 11:00:55

 Kaśka1512

Wyjadacz

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 207
Punktów :   

Re: SPOJLERY (dla tych co chcą wiedzieć co dalej)

Nie wiem czy w dobrym miejscu się pytam ale ok
Cz ma ktoś hiszpańskie lub angielskie napisy do El Barco ??
Bo chętnie zaczęłam by tłumaczyć.
Albo Linki ??
Z góry dziękuję



A co do spoilerów
Widział ktoś 10 odcinek ??
Ja widziałam i powiem jedno : Nareszcie !!!!!!!
I wreszcie Gamboa ....da spokój Ainhoi  NA WIECZNE CZASY
ooo super !!!! bardzo się cieszę
Nie wiem czy chcecie wiedzieć co będzie w 10 odcinku Jak tak to napiszcie

Ostatnio edytowany przez Kaśka1512 (2011-03-30 11:29:36)


Jeśli kogoś kochasz,pozwól mu odejść...Jeżeli wróci,będzie Twój na wieki..Jeżeli nie wróci nigdy nie był Twój ...
___________________
Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.
_____________
"Gdy wpatrujesz sie wystarczająco długo w ciemnosc, ona rowniez zaczyna sie w Ciebie wpatrywac. "

Offline

 

#18 2011-03-30 14:25:04

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: SPOJLERY (dla tych co chcą wiedzieć co dalej)

Kaśka1512 napisał:

Nie wiem czy w dobrym miejscu się pytam ale ok
Cz ma ktoś hiszpańskie lub angielskie napisy do El Barco ??
Bo chętnie zaczęłam by tłumaczyć.
Albo Linki ??
Z góry dziękuję

No to pierwsze pytnaie nie w opowiednim dziale ale drugie już tak dlatego nie przenose a odpowiem Ci tutaj

Więc ani napisów ang ani Hiszpańskich nie ma w internecie, przynajmniej nikt jeszcze nie znalazł.
Skoro znasz Hiszpański to może ze słuchu pomożesz tłumaczyć?


Kaśka1512 napisał:

A co do spoilerów
Widział ktoś 10 odcinek ??
Ja widziałam i powiem jedno : Nareszcie !!!!!!!
I wreszcie Gamboa ....da spokój Ainhoi  NA WIECZNE CZASY
ooo super !!!! bardzo się cieszę
Nie wiem czy chcecie wiedzieć co będzie w 10 odcinku Jak tak to napiszcie

Tak nareszcie Świetny odcinek Teraz tylko czekać na kolejny

Offline

 

#19 2011-03-30 17:35:12

 Pysia141192

VIP

5691837
Skąd: Zelów, Bełchatów
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 377
Punktów :   26 
WWW

Re: SPOJLERY (dla tych co chcą wiedzieć co dalej)

Ja tam powiem, że odcinek był super.
Bardzo dramatyczny i dreszczowy.
podobała mi się narracja Vilmy... już wiem czemu ją tak uwielbiam...
Piti na początku mnie wkurzył, ale potem odpracował na to... dobrze, że oboje się nie utopili...
Nie wierzę w śmierć Gamboi, bo jest zbyt mało bohaterów, aby kogoś uśmiercać...
Ainhoa i jej wycie przez cały odcinek... Boże, co za dziewczyna, najpierw uważa że kocha jedego, potem drugiego... dopiero w tak dramatycznej sytuacji sobie to uświadomiłam.
Jak rzuciła się na Uli'ego to myślałam, ze ją Julia pobije
Mgła super...

A teraz tak się zastanawiam... nie pokazali zemdlonej Valerii, czy tylko ja to przeoczyłam?

Offline

 

#20 2011-03-30 18:46:12

Ania7727

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 64
Punktów :   

Re: SPOJLERY (dla tych co chcą wiedzieć co dalej)

Gamboa żyje, jestem tego pewna i zapewn pojawi się w 13 odcinku ostatnim 1 sezonu jak Ainhoa złączy się się już Ullym. A ta menda Ramiro oskarży Ullisesa o zabicie Gamboi, co za świnia, wielki obrońca. Tylko w 1 odcinku był spoko facetem. Ullises mu życie uratował jak ten jełop wybrał się pontonem na otwarte morze w czasie sztormu a on mu  tak odpłaca. A Julia czuje i widzi że Ullises mimo wszystko kocha Ainhoe i znią chce być i chyba sama z niego zrezygnuje.  Julia mimo iż jest piękną kobietą to nie pasuje do Ullisesa, wiekowo, niezbyt wyglądają, on ma taki chłopięcy wygląd. A Estella da czadu w następnym odcinku zacznie się przystawiać do El Capitano bo zle zrozumie syttuację.

Offline

 

#21 2011-04-05 20:09:37

 Kaśka1512

Wyjadacz

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 207
Punktów :   

Re: SPOJLERY (dla tych co chcą wiedzieć co dalej)

Widziałam 11 odcinek i Ulisses wyznał Ainhoi miłość ... to było takie piękne.... na ot czekałam wszystkie 11 odcinków
Pozdrawiam


Jeśli kogoś kochasz,pozwól mu odejść...Jeżeli wróci,będzie Twój na wieki..Jeżeli nie wróci nigdy nie był Twój ...
___________________
Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.
_____________
"Gdy wpatrujesz sie wystarczająco długo w ciemnosc, ona rowniez zaczyna sie w Ciebie wpatrywac. "

Offline

 

#22 2011-04-05 20:41:55

Ania7727

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 64
Punktów :   

Re: SPOJLERY (dla tych co chcą wiedzieć co dalej)

Tak wyznał miłość, w tym momencie Julia się powinna wycofać bo wie i widzi co on czuje do innej kobiety i najlepiej dla  niej jak ona to skończy. A Estela ta to żadnemu nie przepuści, nawet Kapitana nie oszczędziła, tylko przyatakowała, ciekawe kto następny może Julian hehe. A Ramiro to skurwysyn przepraszma za wyrażenie, Ullises mu dupę uratował jak się  na morze wybrał. A japę darł na Ainhoe, mam nadzieje że dostanie za swoje. A Piti to się bał że jest impotentem  chyba nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Ostatnie odcinki są super.

Offline

 

#23 2011-04-11 17:07:52

 Kaśka1512

Wyjadacz

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 207
Punktów :   

Re: SPOJLERY (dla tych co chcą wiedzieć co dalej)

Oglądałam kolejny 12 odcinek i powiem że ten serial jest coraz lepszy a końcówka tego odcinka była po prostu powalająca ... nic dodać nic ująć.
Ulisses i Ainhoa pasują od siebie jak nic


Jeśli kogoś kochasz,pozwól mu odejść...Jeżeli wróci,będzie Twój na wieki..Jeżeli nie wróci nigdy nie był Twój ...
___________________
Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.
_____________
"Gdy wpatrujesz sie wystarczająco długo w ciemnosc, ona rowniez zaczyna sie w Ciebie wpatrywac. "

Offline

 

#24 2011-04-12 16:43:10

 Pysia141192

VIP

5691837
Skąd: Zelów, Bełchatów
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 377
Punktów :   26 
WWW

Re: SPOJLERY (dla tych co chcą wiedzieć co dalej)

A ja jestem w trakcie 12 odc i powiem na razie tyle ::: Estela to dz****. Tyle ode mnie do tej postaci.

Offline

 

#25 2011-04-13 11:51:43

Ania7727

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 64
Punktów :   

Re: SPOJLERY (dla tych co chcą wiedzieć co dalej)

Tak, Estela odkąd pojawiła się na statku to czegoś szuka, swędzi ją coś widocznie. Co za idiotka, wejść do łóżka facetowi, wiedząc że w pokoju śpi małe dziecko. Ainhoa i Ullises wreszcie razem, ale pewnie Gamboa będzie im robił problemy, i wiecie co takie moje spostrzeżenie: związek Ullisesa  i Ainhoi jest taki delikatny, spędzili całą noc ze sobą, a on jej nie pocałował tak naprawdę, widać traktuję ją coś bardzo cennego,dotyk rąk, pocałunek w rękę, w tym jest miłość, szacunek, wrażliwość i oddanie. Między nią a Gamboą to była jakaś taka dzika namiętność, pożądanie, zupełnie coś innego. Co do tego co odkryli Piti, Burbuja i Palomares to czy otworzenie tego pomieszczenia nie wywoła zarazy, wzięli skrzynkę stamtąd, jakieś zarazki tam mogą być moim zdaniem.

Offline

 

#26 2011-04-14 18:46:07

 Kaśka1512

Wyjadacz

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 207
Punktów :   

Re: SPOJLERY (dla tych co chcą wiedzieć co dalej)

zgadzam się z Ania7727 w 100%
Moim zdaniem Estela jest trochę zagubiona ... nie myśli logicznie
ale szczerze nic jej nie usprawiedliwia.
Od początku była taka trochę postrzelona
Ale zawsze są tacy potrzebni żeby było trochę więcej akcji.
Jestem ciekawa co będzie w 13 odcinku
jak to się wszystko dalej potoczy.
13 odcinek będzie ostatnim z tego sezonu ??


Jeśli kogoś kochasz,pozwól mu odejść...Jeżeli wróci,będzie Twój na wieki..Jeżeli nie wróci nigdy nie był Twój ...
___________________
Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.
_____________
"Gdy wpatrujesz sie wystarczająco długo w ciemnosc, ona rowniez zaczyna sie w Ciebie wpatrywac. "

Offline

 

#27 2011-04-14 18:56:51

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: SPOJLERY (dla tych co chcą wiedzieć co dalej)

Kaśka1512 napisał:

13 odcinek będzie ostatnim z tego sezonu ??

Tak, 13 jest oststni. I póki co dokładnie nie wiadomo kiedy będzie kolejny sezon Kiedyś gdzieś coś czytałam o wrześniu ale nie wiem ile w tym prawdy a ile nie. Po czekamy zobaczymy na pewno będą wcześniej jakieś informacje na oficjalnej stronie El Barco.

Offline

 

#28 2011-04-14 21:40:19

 oliwka)1es

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-02-28
Posty: 43
Punktów :   17 

Re: SPOJLERY (dla tych co chcą wiedzieć co dalej)

Ania7727 napisał:

Tak, Estela odkąd pojawiła się na statku to czegoś szuka, swędzi ją coś widocznie. Co za idiotka, wejść do łóżka facetowi, wiedząc że w pokoju śpi małe dziecko. Ainhoa i Ullises wreszcie razem, ale pewnie Gamboa będzie im robił problemy, i wiecie co takie moje spostrzeżenie: związek Ullisesa  i Ainhoi jest taki delikatny, spędzili całą noc ze sobą, a on jej nie pocałował tak naprawdę, widać traktuję ją coś bardzo cennego,dotyk rąk, pocałunek w rękę, w tym jest miłość, szacunek, wrażliwość i oddanie. Między nią a Gamboą to była jakaś taka dzika namiętność, pożądanie, zupełnie coś innego. Co do tego co odkryli Piti, Burbuja i Palomares to czy otworzenie tego pomieszczenia nie wywoła zarazy, wzięli skrzynkę stamtąd, jakieś zarazki tam mogą być moim zdaniem.

Ania, dokładnie to samo pomyślałam, kiedy otworzyli drzwi kajuty widma... coś mi wygląda że powtórzy się motyw z Internatu, czyli zaraza... i to jeszcze zapomnianą "hiszpanką" ufffff
Będą emocje


Fajne epizody z Ulisesem i Ainhoą, takie rzeczywiście dawkowane po trochu, naturalne, delikatne, widać z nich czyste emocje, bez zwierzęcego pędu... Rewelacja
Jak to określił Mario Casas, finał sezonu będzie "agridulce" czyli kwaśno-słodki... w końcu jeszcze za wcześnie na taki ostateczny happy end

Offline

 

#29 2011-04-16 14:31:59

Ania7727

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 64
Punktów :   

Re: SPOJLERY (dla tych co chcą wiedzieć co dalej)

Estela przede wszystkim powinna zacząć używać rozumu bo dotychczas to myśli zupełnie inną częścią ciała.  Wydaje się jej że jak się prześpi z facetem to ją zaraz pokocha, Nie tędy droga.
Sezon 2 będzie od września, przynajmiej tak przeczytałam na zone elbraco, (translator google mi przetłumaczył), tak mówił w wywiadzie reżyser Ivan Escobar, scenariusz 2 sezonu już jest gotowy.

Offline

 

#30 2011-04-21 13:27:54

nanka

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 6
Punktów :   

Re: SPOJLERY (dla tych co chcą wiedzieć co dalej)

skąd wy bierzecie te odcinki? skad ściągacie? bo widze ze tutaj w dziale DOWNLOAD nie ma.
Ja jestem dopiero przy 7, a tutaj juz piszecie o 12

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.abc-naruto.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl