#181 2011-03-28 17:28:12

 Pysia141192

VIP

5691837
Skąd: Zelów, Bełchatów
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 377
Punktów :   26 
WWW

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Amelia siedziała przy stole w pokoju nauczycielskim.
Załamała się doszczętnie.
Nie mogła się pogodzić ze śmiercią Marii.
Biedny Ivan, co za biedne dziecko.
Chyba go zaadoptuje…
Amelia trzymała w ramionach Elisę, która bębniła łapkami w blat.
Gdy jej mama rozszlochała się doszczętnie, podniosła główkę i sama zakwiliła.
- Nie płacz skarbie – pocieszyła ją Amelia. – Nigdy nie zapomnimy o Marii.
Podniosła się z fotela i już miała  wychodzić, gdy drzwi się otworzyły i wpadł Ivan z Marcosem i dziewczynami.
Byli strasznie zadyszani.
- Co się stało? – zapytała Amelia.
Marcos bez słowa podszedł do niej i wziął małą na ręce.
- Cześć, skarbeczku – szepnął do niej. – Przepraszam, nie miałem dla ciebie czasu.
Mała zaśmiała się.
- Tata, tata, tata!!! – powtarzała w kółko.
- Tak, to tatuś – powiedział wzruszony Marcos i pocałował ją w czółko.
- Ej! – wrzasnął Ivan i zabrał Marcosowi dziecko. – Ona jest moja.
- Oddawaj ją! – Marcos się rozzłościł.
Elisa roześmiała się.
- Jak będziecie się tak kłócić, to sama wam ją zabiorę – powiedziała Amelia. – Czemu tutaj tak wpadliście?
- Właśnie! – Julia uderzyła się ręką w czoło. – Fermin nam coś wyznał.
- Co takiego?
- Rebeca jest w mafii!
- Wiedziałam – ucieszyła się Amelia.
- Złapmy ją! – zawołał Ivan.
- Nie Ivan, zostaw to policji – powiedziała Amelia. – wiem, że tęsknisz za mamą. Uwierz mi, ja też…
- My wszyscy – wtrąciła Julia.
- …ale nie możemy pozwolić, by zawładnęła nami rządza zemsty.
Ivan pokiwał głową w milczeniu, a tym czasie Marcos odebrał mu  Elisę.
- Ivan… - chłopak podniósł głowę. – Mam dla ciebie propozycję.
- Tak?
- Wiem, że zostałeś sam na świecie… czy chciałbyś zamieszkać ze mną?
- Z tobą? – zapytał Ivan z niedowierzaniem.
- Tak, nie musisz odpowiadać teraz – dodała szybko Amelia. – Jeśli Julia by zechciała to też by mogła.

Mój głos:Rebeca
Uzasadnienie: Podejrzewałam ją od początku. A teraz już wszystko wiadomo… Detektyw cię odkrył! Przegrałaś Mafio

Ostatnio edytowany przez Pysia141192 (2011-03-28 18:09:10)

Offline

 

#182 2011-03-28 17:41:35

 sirdarius64

Stały bywalec

9508458
Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2010-09-21
Posty: 183
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Rebeca nadal nie pojmowała dlaczego wszyscy uważają ją za sprzymieżeńca Ottoxu, przecież całe życie z nim walczyła. Nie rozumiała ich. Ale, miała jeszcze nadzieję że ktoś, kto jeszcze myśli poskleja wszystkie wątki do kupy i uratuje ją przed mafią, która tak dobrze szykuje intrygi i knuje.
Głos na Lucas a czemu? Bo nie podoba mi się jak ciągle w snach wskazuje osoby które są z mafi, a przecież zawsze był to mieszkaniec, i teraz też tak jest ale wy go słuchacie, takim działaniem doprowadzicie do śmierci mieszkańców!

Offline

 

#183 2011-03-28 18:08:23

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

A więc to już koniec? Wszystko wskazuje na to, że odkryli prawdziwą tożsamość morderców. Fermin i Rebeca. Noiret był tym bardziej zdziwiony, że o tych osobach myślał prawie od początku. Kilka osób zginęło niepotrzebnie, ale najważniejsze, że w końcu udało się odkryć kto współpracuje z Ottoksem. Ale czy na pewno? W internacie nie można być niczego pewnym. Postanowił poczekać do wieczora, wtedy wszystko się wyjaśni.

Mój głos: Rebeca (Co tu dużo gadać - jest w mafii Jeśli nie jest, będzie to jedna z lepszych zagrywek Ottoksu )

Offline

 

#184 2011-03-28 18:39:01

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Sandra nie mogła się pozbierać po śmierci Marii. Wiedziała, ze los nie da już jej drugiej szansy. Śmierć kobiety przyćmiewała radość po wydaniu jednego z członków mafii w ręce policji. Kobieta ciągle się zastanawiała kto może być tym drugim. miała swoje pewne typy, ale nie chciałą wydać kolejnego niewinnego człowieka. Postanowiła porozmawiać o swoich podejrzeniach z Amelią.

-Amelia? To ja, Sandra. Mogę wejść? -zapytała kobieta pukając do drzwi.
-Pewnie, wchodź.
-Marcos? -Co wy tutaj robicie? -zapytała widząc swojego syna z przyjaciółmi.
-Przynieśli nam dobrą wiadomość. Prawdopodobnie wiemy, kto jest współpracownikiem Fermina.
-Tak? -zapytał zdziwiona kobieta. Ja właśnie przyszłam z tobą o tym porozmawiać...
-To Rebecka. -powiedziała Julia.
-Miałam takie przeczucie... ale jesteście pewni?
-W większej części. Fermin sam nam to wyznał. Przycisnąłem go i wyśpiewał wszystko.
-Nareszcie koniec tego koszmaru... -powiedziała Sandra. -To może chodźmy coś zjeść?
-Dobry pomysł. -powiedziała Amelia mając nadzieję, ze w lodówce zostało jeszcze trochę kiełbasy.

Wszyscy wyszli z pokoju i zeszli na dół.
-Zamierzasz powiedzieć swojej mamie prawdę? -zapytał cicho Ivan, gdy upewnił się, ze dorośli są dostatecznie daleko.
Marcos westchnął.
-Nie wiem jak by to przyjęła. Mam 16 lat i jestem ojcem...
-Myślę, ze ukrywanie prawdy nic już nie da. -powiedziała Julia.
Marcos pokiwał głową.
-Teraz jest dobry moment. -dodał Ivan. -Twoja mama jest w dobrym nastroju, Amelia też.
-No dobra, chodźmy do nich. Jak już coś wrzucą na ząb to spróbuje jakoś przekazać mamie tę nowinę.


Mój głos: Rebecka (Sandra już wcześniej ją podejrzewała. a teraz Fermin wyznał prawdę)

Ostatnio edytowany przez Julia25 (2011-03-28 18:39:28)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#185 2011-03-28 19:44:06

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Lucas był tak przerażony ostatnimi wydarzeniami tym, że po raz kolejny stracił Marię, tym razem na zawsze, że nie było mowy o śnie, bał się czego jeszcze mógłby się dowiedzieć...postanowił w nocy zejść do kuchni, która wydawała mu się najbezpieczniejszym miejscem...tam wziął sobie mleko i ciasteczka...kiedy wracał usłyszał czyjś śmiech dobiegający zza zamkniętych drzwi..kiedy się zbliżył do źródła dźwięku przekonał się, że są to drzwi od pokoju Rebeki i usłyszał jej głos jak rozmawiała przez komórkę "Nie martw się Wulf. Fermina złapali ale ja ich wszystkich wykończę!" Słysząc to Lucas pobiegł ile sił w nogach do swojej sypialni wypuszczając jeszcze pod drzwiami Rebeki szklankę z mlekiem która rozbiał się a mleko rozlało na wszystkie strony...

Mój głos na: Rebeca (Z powodu podsłuchanej rozmowy telefonicznej)


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#186 2011-03-28 20:14:00

 niusia_88

Nowicjusz

1872353
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 47
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Mój Głos Rebeca- Fermin ją wydał, Elsa tez ja podejrzewala


Primero fue la luz, luego emperazion los crímenes

Offline

 

#187 2011-03-28 22:35:43

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Podsumowanie!



Głosowanie mieszkańców:

1. Lucas- Rebeca
2. Sandra-Rebeca
3.
4. Noiret- Rebeca
5. Victoria- Rebeca
6. Rebeca-Lukas
7.
8. Ivan-Rebeca
9.
10. Amelia-Rebeca
11.
12.Elsa-Rebeca
13.
14.
15.Julia- Rebeca

Rebeca-8
Lukas-1


Dziś za sprawą mafii ginie:Nikt ponieważ koniec gry
Z głosowania mieszkańców: Rebeca(członek mafii)


************



KONIEC GRY!




GRATULUJE Mieszkańcom WYGRANEJ!



Mafia: Sirdarius64 (Rebeca), Kaspers10 (Fermin)
Detektyw: Pysia141192  (Amelia)
Zbawiciel:  Julia25  (Sandra)


A teraz kilka słów o de mnie.

1.Słówko odnosnie zasad gry. Na samym początku wiele osob trzeba było upominać i nie wiedziały na czym polega gra (tłumaczyłam na pw, te osoby wiedzą o kogo chodzi, często po prostu wysyłając fragmenty ragulaminu i zasad gry) więc teraz moja uwaga: JAK KTOŚ ZAPISUJE SIĘ W GRZE to musi przeczytać regulamin i zasady!!! Bez tego ani rusz jak chcecie grać nie znając zasad? Wychodziły później z tego śmieszne sytuacje jak dla mnie, np gdy osoba oddała głos na kogoś kto nie brał udziału w grze (jak mozna chciec zaboic osobe, która nie moze byc z mafii bo nie gra?) Albo dostaje pw z osobą, która dana osoba chce dziś zabić (a osoba ta była zm ) więc na przyszłość prosze o zapoznanie się z regulaminem!!!
2.Teraz komentarz na temat ról w mafii. Role były wylosowane! Ale mój komentarz: GRATULĘ detektywowi, który szybko rozpracował mafię Wygrana jest w sporej części dzięki tobie Pysiu141192, choć według mnie dużą zasługę trzeba też przypisać mafii, która 3 razy zabiła tą samą osobę (dziwna zagrywka ale nie mieszam się ich taktyka)
3.Mafia- Drogi sindarius64 i Kaspers10- dostawałam od Was na początku wiadomości z osobą, która zabijacie o 8 rano, więc dłuuugo przed głowsowaniem wszystkich i dłuuugo przed końcem Waszego czasu na przemyslenie i opracowanie dalszej teorii, również dostawałam od was wiadomosci o zabici jakiejś oaoby nie raz w ciagu dnia i kazdy przysylal mi inna osobe. Czuje ze w ogole ze soba nie wspolpracowaliscie ale to juz Wasza strata i no doczytanie regulaminu ze mafia dziala wspólnie! (pisałam o tym nawet do ktoregoś na pw!)
4.To chyba było by na tyle. Cieszę się, że w tej edycji nie było żadnych kłótni, pretensji i gra przebiegała uczciwe. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za grę i jeszcze raz GRATULUJĘ mieszkańcom


Dziękuję wszystkim za miłą grę i czytanie fajnych postów.(zwłaszcza tych o kiełbasie )

*przepraszam, że to podsumowanie i zakończenie jest tak późno
**jeśli chcecie coś dopisac na temat fabuły to proszę bardzo

Ostatnio edytowany przez paulax5 (2011-03-29 00:41:30)

Offline

 

#188 2011-03-29 01:28:32

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Dzięki wszystkim za grę. Kilka słów ode mnie

* Chyba powinienem zostać jasnowidzem. Od drugiego dnia podejrzewałem Fermina. Następne w kolejności były Nora i Rebeca, więc jak Nora odpadła, jako następną chciałem wskazywać Rebecę, jeszcze przed tym jak dowiedziałem się, że na pewno jest w mafii. Gdybyśmy się zdali na moją intuicję, wygralibyśmy po 3 głosowaniach Teraz łatwo powiedzieć, jak sam w nią nie wierzyłem

* W tej edycji pierwszy raz bardziej wciągnąłem się w fabułę i dokładniej czytałem posty. Muszę przyznać jedno: Bazyl - posty Camilo - mistrzostwo świata . Znakomicie oddawały jego charakter i zawsze czekałem na kolejne. I te łacińskie sentencje...

* Co do samej gry, kiedy wszyscy mogą kontaktować się poza forum, mafia ma bardzo utrudnione zadanie i jedynym ratunkiem dla niej jest wczesne wyeliminowanie detektywa (a to już sprawa bardziej losowa). Zauważyłem już to w poprzedniej edycji, ale chciałem zobaczyć z drugiej strony. Jeśli prawdą jest to, że mafia nie kontaktowała się mocno ze sobą, szanse jeszcze bardziej spadły. Myślę więc, że w wypadku kiedy w mafii są 2 osoby, zbawiciel powinien mieć 1 możliwość wskrzeszenia - żeby wyrównać szanse lub ewentualnie należałoby zrezygnować z jego roli całkowicie (to propozycja na ewentualne kolejne edycje).

* Może to takie moje odczucie, ale chyba w tej edycji można było już odczuć lekkie "zmęczenie materiału". Dodatkowo przez różne przetasowania i sprzeczki na forum, atmosfera tu trochę siada, ale mam nadzieję, że fajni ludzie (a mówię tu przede wszystkim o współgraczach i naszych MG) jednak tu zostaną i forum będzie żyło (szkoda, że już w tej edycji zabrakło takich weteranów jak Calineczka, crisfan, Villa czy Krisztian, ale jest jak jest). Co do kolejnej edycji, jeśli miałaby być, ja byłbym za zrobieniem jakiejś przerwy. Można by się też zastanowić nad przeniesieniem akcji np. na "Statek", bo ile można wałkować ten sam temat? Mi brakowało trochę pomysłów Z drugiej strony, to forum Internatu...

* I jeszcze jedna sprawa:

paulax5 napisał:

według mnie dużą zasługę trzeba też przypisać mafii, która 3 razy zabiła tą samą osobę (dziwna zagrywka ale nie mieszam się ich taktyka)

Nie wiem przypadkiem czy ta taktyka nie była najlepszą z możliwych, ale teraz jest za późno, żeby mi się chciało to dokładnie analizować . Jako że mieszkańcy wiedzieli już, że Maria jest niewinna, po co mafia miałaby eliminować innych mieszkańców? Tak zwiększała swoje szanse, bo gdyby zabijała inne osoby, zmniejszałaby tym samym liczbę potencjalnych podejrzanych (w tym być może niesprawdzonych przez detektywa mieszkańców), wskazując kto jeszcze jest niewinny. (Chyba że zastosowaliby naszą taktykę z poprzedniej edycji, ale przy dwóch osobach w mafii byłoby to, delikatnie mówiąc, ryzykowne )

* Jeszcze raz dziękuję wszystkim (w szczególności Pauli (i daglas) za ogarnięcie całości), a detektywowi gratuluję sprawnego działania.

Ostatnio edytowany przez Pablo (2011-03-29 01:53:30)

Offline

 

#189 2011-03-29 11:46:40

 Bazyl

Początkujący

1765973
Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 98
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Pablo napisał:

* Chyba powinienem zostać jasnowidzem. Od drugiego dnia podejrzewałem Fermina. Następne w kolejności były Nora i Rebeca, więc jak Nora odpadła, jako następną chciałem wskazywać Rebecę, jeszcze przed tym jak dowiedziałem się, że na pewno jest w mafii. Gdybyśmy się zdali na moją intuicję, wygralibyśmy po 3 głosowaniach Teraz łatwo powiedzieć, jak sam w nią nie wierzyłem

Nie wiem, czy pamiętacie, ale...jakoś tak na samym początku gry napisałam na chatboxie, że fajnie, że jest cała ta ekipa: Fermina, Nora, Rebeca, Saul i że byłyby jaja, gdyby się okazało, że dwoje z nich jest w mafii, jedno zbawicielem i jedno detektywem. Więc w sumie i ja miałam nosa ;D

Pablo napisał:

* W tej edycji pierwszy raz bardziej wciągnąłem się w fabułę i dokładniej czytałem posty. Muszę przyznać jedno: Bazyl - posty Camilo - mistrzostwo świata . Znakomicie oddawały jego charakter i zawsze czekałem na kolejne. I te łacińskie sentencje...

Wow, dzięki Nie spodziewałam się takiej opinii. Wręcz bałam się, że spartaczę tego człowieka i żałowałam, iż nie wzięłam kogo innego, a tu taka miła niespodzianka

Pablo napisał:

* Może to takie moje odczucie, ale chyba w tej edycji można było już odczuć lekkie "zmęczenie materiału". Dodatkowo przez różne przetasowania i sprzeczki na forum, atmosfera tu trochę siada, ale mam nadzieję, że fajni ludzie (a mówię tu przede wszystkim o współgraczach i naszych MG) jednak tu zostaną i forum będzie żyło (szkoda, że już w tej edycji zabrakło takich weteranów jak Calineczka, crisfan, Villa czy Krisztian, ale jest jak jest). Co do kolejnej edycji, jeśli miałaby być, ja byłbym za zrobieniem jakiejś przerwy. Można by się też zastanowić nad przeniesieniem akcji np. na "Statek", bo ile można wałkować ten sam temat? Mi brakowało trochę pomysłów Z drugiej strony, to forum Internatu...

Jeszcze wczoraj chciałam od razu następnej edycji, ale... Masz trochę racji Po przerwie mogą przyjść nowe pomysły (co nie oznacza rezygnacji z wątku kiełbasianego ;D) a w tym czasie np. ja mogłabym się wreszcie pouczyć ;D Chociaż pomysł z El Barco...nie wiem, czy wtedy bym grała...nie ciągnie mnie do tego serialu. Opis mi się spodobał, postanowiłam oglądać po skończeniu Internatu. Ale obejrzałam, chyba przedwczoraj, pierwszy odcinek i...zwiódł mnie. Spodziewałam się czegoś lepszego, w ogóle mnie nie wciągnął, chociaż zwiastun następnego odcinka już był lepszy, ale nie mam jakoś ochoty na oglądanie tego, więc wolę mafię Internatową

Też gratuluję Pysi - jakby to napisać...znalazłaś mafię z szybkością stusia pędziwiatr..a/u(?) =D I naprawdę pisałaś świetne posty. Nie wiem, na ile pasowały do charakteru Amelii, ale bardzo fajnie się je czytało...zwłaszcza o KIEŁBASIE No i...za serialową Amelią nie przepadałam, Twoja jest świetna ;D

Wszystkim BARDZO dziękuję za grę. Było naprawdę świetnie i bardzo żałowałam, że tak szybko odpadłam. Wątki potworzyliśmy chwilami nieziemskie (kiełbasa ;D), a fakt, z nieznajomością regulaminu olii, to też miało swój urok ;D Od początku do końca gra była pełna uśmiechu i fajnie czytało sie fabułę (Larita i kaspers, którzy pod koniec fabułą przeczyli sobie nawzajem ;D)


Od siebie dodam jeszcze, iż nie żałuje swojego wyboru, dotyczącego bohatera. W poprzedniej edycji Evelyn okazała się totalną klapą, nei miałam żadnych pomysłów na wątki no i...udawanie dziecka mi nie szło. Teraz do ostatniej chwili zastanawiałam się nad zmianą Camilo na Andresa. Ale dobrze się stało, że tego nie zrobiłam. Fajnie mi się nim pisało, choć cały czas miałam wrażenie, że to nie powinno być tak, że on by się tak nie zachowywał, że to nie jego styl i tylko sentencji urzymywały jaki taki związek z postacią serialową. A tu naprawdę miła niespodzianka, wchodzę, patrzę, a Pablo mnie chwali ;D

Ostatnio edytowany przez Bazyl (2011-03-29 11:48:44)


"Nie interere, bo kici kici" ave! =D
http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#190 2011-03-29 12:40:24

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Pablo napisał:

* I jeszcze jedna sprawa:

paulax5 napisał:

według mnie dużą zasługę trzeba też przypisać mafii, która 3 razy zabiła tą samą osobę (dziwna zagrywka ale nie mieszam się ich taktyka)

Nie wiem przypadkiem czy ta taktyka nie była najlepszą z możliwych, ale teraz jest za późno, żeby mi się chciało to dokładnie analizować . Jako że mieszkańcy wiedzieli już, że Maria jest niewinna, po co mafia miałaby eliminować innych mieszkańców? Tak zwiększała swoje szanse, bo gdyby zabijała inne osoby, zmniejszałaby tym samym liczbę potencjalnych podejrzanych (w tym być może niesprawdzonych przez detektywa mieszkańców), wskazując kto jeszcze jest niewinny. (Chyba że zastosowaliby naszą taktykę z poprzedniej edycji, ale przy dwóch osobach w mafii byłoby to, delikatnie mówiąc, ryzykowne )

Może ja wyjaśnię, bo w 3 edycji jako mafia mieliśmy taką sytuację, że zabiliśmy kogoś a potem dzięki zbawicielowi ta osoba powróciła (o ile sie nie mylę był to Lucas) postanowiliśmy więc zostawić go w spokoju, bo i po co zabijać dwa razy ZM? no i to był nasz największy błąd, bo Lucas okazał się detektywem, więc uważam tu posunięcie mafi za bardziej przemyślane


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#191 2011-03-29 13:02:05

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Bazyl napisał:

Pablo napisał:

* Chyba powinienem zostać jasnowidzem. Od drugiego dnia podejrzewałem Fermina. Następne w kolejności były Nora i Rebeca, więc jak Nora odpadła, jako następną chciałem wskazywać Rebecę, jeszcze przed tym jak dowiedziałem się, że na pewno jest w mafii. Gdybyśmy się zdali na moją intuicję, wygralibyśmy po 3 głosowaniach Teraz łatwo powiedzieć, jak sam w nią nie wierzyłem

Nie wiem, czy pamiętacie, ale...jakoś tak na samym początku gry napisałam na chatboxie, że fajnie, że jest cała ta ekipa: Fermina, Nora, Rebeca, Saul i że byłyby jaja, gdyby się okazało, że dwoje z nich jest w mafii, jedno zbawicielem i jedno detektywem. Więc w sumie i ja miałam nosa ;D

Tak pisałaś na ten temat w boksie i to jeszcze ze mną o ile się nie mylę. Jeszcze pamiętam przesłałam tą rozmowę Pauli bo jej nie było i powiedziałam że Bazyliszek ma niezłego nosa do mafiozów. Widzisz twoje przeczucie się nie myliło że ktoś z tej 4 jest w mafii ^^


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#192 2011-03-29 13:18:12

 Bazyl

Początkujący

1765973
Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 98
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

daglas89 napisał:

Bazyl napisał:

Pablo napisał:

* Chyba powinienem zostać jasnowidzem. Od drugiego dnia podejrzewałem Fermina. Następne w kolejności były Nora i Rebeca, więc jak Nora odpadła, jako następną chciałem wskazywać Rebecę, jeszcze przed tym jak dowiedziałem się, że na pewno jest w mafii. Gdybyśmy się zdali na moją intuicję, wygralibyśmy po 3 głosowaniach Teraz łatwo powiedzieć, jak sam w nią nie wierzyłem

Nie wiem, czy pamiętacie, ale...jakoś tak na samym początku gry napisałam na chatboxie, że fajnie, że jest cała ta ekipa: Fermina, Nora, Rebeca, Saul i że byłyby jaja, gdyby się okazało, że dwoje z nich jest w mafii, jedno zbawicielem i jedno detektywem. Więc w sumie i ja miałam nosa ;D

Tak pisałaś na ten temat w boksie i to jeszcze ze mną o ile się nie mylę. Jeszcze pamiętam przesłałam tą rozmowę Pauli bo jej nie było i powiedziałam że Bazyliszek ma niezłego nosa do mafiozów. Widzisz twoje przeczucie się nie myliło że ktoś z tej 4 jest w mafii ^^

Ta, szkoda tylko, ze zmarnowałam głosy na Elsę ;D Bo jakbyśmy z Pablo od razu głosowali na czuja i to np. oboje na Fermina to by ludzie może podłapali i gra by się skończyła jeszcze wczesniej ;D ...ale kto wie? Może wtedy nie byłoby wątku kiełbasianego?


"Nie interere, bo kici kici" ave! =D
http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#193 2011-06-15 16:48:27

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Widzę temat z mafią tutaj trochę ucichł więc ja mam takie pytanko do wszystkich czy byli by jacyś chętni do zagrania w taką mafię?



Albo połączenie postaci z serialu El Internado i El Barco? Co Wy na to by bohaterownie serialu El Internado znaleźli się na statku i wraz z tamtymi postaciami płyneli w rejs...?

Zapowiada się fajnie? Jeśli byli by jacyś chętni do takiej zabawy to piszcie im więcej osób tym lepiej i ciekawsza gra


A jeśli chodzi o zasady gry to naprwdę wierzcie lub nie ale nie są one bardzo skomplikowane i chyba wszyscy z którymi rozmawiałam z tych co już grali za pierwszym razem bali się zapisać i nie wiedzieli czy zrozumieją zasady (ja również) ale od tego jest MG i osoby, które już grały aby pomóc w zrozumieniu zabawy. Uwierzcie jest to naprwdę fajna rzecz tym bardziej teraz kiedy większość ma już wszystko pozaliczane (więc pewnie macie czas) i jest przerwa przed 2 sezonem El Barco a po końcu El Internado, fajnie jest w trakcie oczekiwanie pograć i poudawać że się jestem jedną z postaci.

Offline

 

#194 2011-06-15 20:55:05

 Shiift

Mistrz

13281205
Skąd: Iława
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1034
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Ja się na to piszę!


Pamiętaj: Nigdy łapczywie nie żryj kiełbasy bo ci zaszkodzi!

Offline

 

#195 2011-06-15 21:04:04

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Shiift napisał:

Ja się na to piszę!

Gratuluje spostrzegawczości
Przecież ty jesteś już zapisany do tej gry


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transgenderyzm.pun.pl www.galaktyczny-football.pun.pl www.freesamples.pun.pl www.niszcze.pun.pl www.cabal-mix.pun.pl