#166 2011-03-27 14:33:42

 Shiift

Mistrz

13281205
Skąd: Iława
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1034
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Marcos, Julia i Viki weszli do pokoju gdzie był już Ivan.
- Ivan - Gdzie byliście?
- Marcos - Fermin zwołał zebranie, na które nie zaprosił ciebie i Marię.
- Ivan - I co mówił?
- Julia - Bronił się. I wracał uwagę na Marie.
- Viki - Trudno mi w to uwierzyć, że jest w mafii.
- Ivan - Jak ten Hijo de puta (czy jak tam się to pisze) mógł oszukiwać moją mamę, ona go kochała.
- Marcos - On nam za wszystko zapłaci. Pożałuje, że nas zdradził.

Mój Głos: Fermin (Maria go usłyszała jak mówił, że nie udało się jej zabić i o zniknięciu Ameli.)


Pamiętaj: Nigdy łapczywie nie żryj kiełbasy bo ci zaszkodzi!

Offline

 

#167 2011-03-27 14:34:58

 niusia_88

Nowicjusz

1872353
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 47
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Po zebraniu, które zwołał Fermin Elsa postanowiła powłoczyć się trochę po internacie, czuła się już lepiej. Postanowiła, że pójdzie do Marii, jakoś nie mogła ufać Ferminowi, coś w środku  mówiło jej, że to jego wielkie tłumaczenie się przed nimi to ostatnia deska ratunku, wystraszył się, że zostanie zdemaskowany. "O nie!" pomyślała "Za dużo ludzi przez to cierpi" Nagle spotkała Sandre
E: Sandra powiedz szczerze, co ty o tym wszystkim myslisz? Ufasz mu?
S: Ferminowi? Chyba nie, Elsa. Wierze Marii, to dobra dziewczyna, nie chce niczyjej krzywdy, kochała go wiec jeśli twierdzi, że on za tym stoi to może tak być
E: Właśnie to samo sobie myslałam, trzeba  miec go na oku, żeby nikomu nie zrobil krzywdy, kto wie co jeszcze strzeli mu do głowy, mamy tutaj 400 dzieci!
S: No tak, masz racje
E: I żeby nam nie uciekł zanim wezwiemy policje! Pójde się trochę pokręcić po internacie może coś zauważe, trzymaj się
S: Ok, narazie


Primero fue la luz, luego emperazion los crímenes

Offline

 

#168 2011-03-27 14:38:34

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Maria spędzała czas z Elisa i Zaufanie gdy ponownie do jej pokoju zajrzała Sandra!
-To już jest coraz dziwniejsze! Pierw ktoś mnie zaatakował w kuchni i "przypadkiem" mnei znalazl Fermin, teraz widziałam go jak myszkował pod moim pokojem!! Mam dość tego pacana!
-Musimy znaleźć na niego jakieś dowody!
-W ogóle muszę Ci powiedzieć ze Fermin probuje wszystkich zbuntować przeciw Tobie.. ale wątpie by mu się udało..jego historyjki nie trzymają się kupy!
W tym momencie do pokoju wpadli Ivan i Julia.
-Mamo, musisz wysłuchać Julii! Ona była na zebraniu Fermina i..
-Juz wiem wszystko od Sandry ale dobrze, że przyszliście mi o tym powiedzieć. Wiem że mam was po swojej stronie. Skoro już tu jesteście może zostaniecie z Elisa? a my z Sandra zejdziemy na chwile do kuchni po coś dobrego dla nas wszystkich?
-Mi pasuje, dobry pomysł - dodałą Sandra
-Nie ma sprawy, chętnie zostaniemy z moja małą księżniczka - powiedzial Ivan po czym porwał w objęcia mała Elise:)

Maria z Sandrą udały sie do kuchni, Sandra po drodze opowiedziała Marii o spotkaniu z Elsa, i panie postanowiły pójść po nia..
-Wszyscy spędzamy czas razem, a ona sama ciągle siedzi, to nei bezpieczne dla niej.
-Racja, weźmy jakieś przekąski z kuchni i wracając zabierzmy Else
Gdy juz do Marii i Sandry dołączyła Elsa spotkały jeszcze Vicky
-Nie widzieliście Ivana i Julii? nie mogę nigdzie ich znaleźć?
-Są u mnie w pokoju, chodź z nami, robimy mała wyżerkę
-Chętnie! W grupie raźniej i bezpieczniej
-Rebece tez zawołamy? - zapytałą Sandra
-Nie, szpiega wśród nas nie potrzebujemy! Niech sobie spędza czas z Ferminem i niech planują kolejne morderstwo bo tylko to potrafia...

Moj głos na : Fermin (Ta zdradziecka szumowina probowała dwa razy mnie zabić, chciał porwać Elise, pozbyć się Amelii, i wiele innych złych rzeczy. No i najważniejsze - okałmywał mnie! Jak on śmiał!
I zapewne to on zatruł kiełbase po której rozchorowała sie Amelia!)

Ostatnio edytowany przez Larita (2011-03-27 16:29:55)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#169 2011-03-27 14:49:52

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Po raz ostatni poprawiam po was kolor jeszcze raz zdarzy się taka sytuacja i wywalę z gry! Nauczcie się wreszcie znaków BBCode! One są znacznie łatwiejsze niż HTML!


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#170 2011-03-27 15:42:20

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Jak on wogle smie oskarzac Mariie myslala wzbursona Julia, po tym co mi powiedzial wtedy na korytarzu. Julia podeszla do Marii "Nie martw sie ,to niedlugo sie skonczy" - rzekla.

Moj gos na:Fermin: Mariia slyszala jego rozmowe z drugim czlonkiem Ottou, zaatakowal mnie w korytarzu, w zasadzie sie przyznajac, do tego,gdy tylko Mariia powiedziala nam,ze to on od razu zaczal zrzucac na nia oskarzenie i jeszcze ta zatruta kielbasa - tego juz za wiele! To napewno Fermin!

Ostatnio edytowany przez jenny (2011-03-27 15:44:45)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#171 2011-03-27 17:49:45

 niusia_88

Nowicjusz

1872353
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 47
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Mój Głos Fermin - Elsa uważa, że palił mu się grunt pod nogami i za wszelką cenę próbował się wybielić zwołując zebranie


Primero fue la luz, luego emperazion los crímenes

Offline

 

#172 2011-03-27 18:08:02

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

UWAGA



Na Prośbę zbawiciela do gry wraca Amelia (Pysia141192)




Amelia napisała kartkę dla Mari „ Maria proszę zajmij się Elisą ..." W tym czasie Amelia udała się do Luci bo zaczęła się strasznie bać o swój stan zdrowia. Lucia zbadała ją i przy okazji chciała pobrać jej próbkę krwi. Po jakiś czasie sprawdziła że krew jest zakażona.
Jak najszybciej zawiozła Amelię do szpitala i zrobiono jej tam dokładniejsze badania. Okazało się że kiełbasa była zatruta jadem kiełbasianym na szczęście dawka nie była śmiertelna. Kobiecie zrobiono płukanie żołądka i resztę podstawowych badań.
Musiała zostać na noc w szpitalu na obserwacji. Lucia została z nią dla jej bezpieczeństwa wiedziała że Ottox może gdzieś się czaić niepostrzeżenie. Nikt z mieszkańców nie wiedział że Lucia ma ukryte w swoim domu drugie auto na wypadek takich akcji jak teraz. Wiec drogę do jej domu musiały przebyć na pieszo. Z Amelia w takim stanie nie było to łatwe ale dały radę.
Gdy minęły 24 h i z Amelią nie działo się nic niepokojącego, wróciły do Internatu. Kobieta była zaniepokojona o córeczkę chciała jak najszybciej ją przytulić do siebie i ucałować miała nadzieje że Maria zajęła się małą . Gdy kobiety wróciły natknęły się na..


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#173 2011-03-27 18:25:16

 Pysia141192

VIP

5691837
Skąd: Zelów, Bełchatów
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 377
Punktów :   26 
WWW

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Wchodząc do Internatu Lucia i Amelia natknęły się na Fermina, który próbował zwiać.
Na widok Amelii oczy omal nie wypadły mu z orbit.
Amelia straciła nad sobą panowanie.
Wiedziała, że to on jest mordercą.
- Ty gnoju! – wrzasnęła Amelia i rzuciła się na niego z pięściami.
Biedak był całkowicie zaskoczony.
Co prawda niezły z niego Robocop, ale Amelia była lepsza.
Pochodziła z rodziny nazistowskiej, więc świetnie ją wyszkolili.
Potem szkolił ją OTTOX, a nie dawno przeszła kurs Kung FU (Panda)… Chris ją do tego namówił.
Dlatego Amelia niczym Jackie Chan powaliła Fermina na ziemię.
Potem usiadła na nim, bo musiała sprawdzić swoje paznokcie.
A że miała jeszcze wzdęcia to niestety biedny Fermin o mało nie umarł .
Nagle ze schodów rozległ się krzyk:
- Ammmmeliiiiiiiiiiiiiiia!!!!
To była Maria, która biegnąc potykała się na schodach.
Amelia podniosła się.
Słysząc głos Marii Fermin usunął się na bok.


Mój głos:Fermin
Uzasadnienie: Potwierdzona jest jego przynależność do Mafii

Ostatnio edytowany przez Pysia141192 (2011-03-27 21:02:46)

Offline

 

#174 2011-03-27 18:29:28

 sirdarius64

Stały bywalec

9508458
Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2010-09-21
Posty: 183
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Rebeca nadal była w szoku gdy zrozumiała że jej partner jest oszustem, i zamiast pomagać on morduje. Postanowiła że wieczorem z Noiretem przyłapią go gdy ten będzie znów mordował. Nikomu o tym planie nie mówili bo bali się że dowie się o tym drugi oszust i plan nie wypali. Czekali tak do wieczora...
Głos na Fermina, a czemu? Został przejrzany, wszyscy wiedzą że jest zły.

Ostatnio edytowany przez sirdarius64 (2011-03-27 18:29:50)

Offline

 

#175 2011-03-27 18:57:04

 andzia119

Wyjadacz

32454256
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 291
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Vicky gdy usłyszała od Marcosa o poczynaniach Fermina, nie miała podstaw by mu ufać no i jeszcze ten sen Lucasa.
Detektywi podczas obmyślania planu działania na łonie natury ujrzeli Fermina, który chciał uciec z internatu przez okno... Mieli niezły ubaw gdy zawisł na majtkach, a potem niezgrabnie zleciał na ziemię...
Nie mogli się powstrzymać ze śmiechu. Vicky z Marcosem wrócili do pokoju a Julia poszła z Ivanem zająć się sobą
Gdy siedzieli razem z Marcosem w pokoju Elsa zawołała ich do siebie na rozmowę... Nie wiedzieli o co chodzi. Mieli złe przeczucia co do spotkania.
Gdy wszyscy weszli do pokoju ujrzeli Fermina. Vicky przeszły dreszcze po całym ciele jak go ujrzała. Jak on śmie tu przychodzić?! (pomyślała, lecz pod nosem smiała się z jego porannych wyczynów)
Fermin na spotkaniu chciał się wybielić. Próbował zrobić z siebie ofiarę... Specjalnie nie zaprosił Ivana i Marii bo oni już na 100% mu nie ufali.
Vicky po wysłuchania bezsensownych tłumaczeń Fermina jak najszybciej chciała opuścić pomieszczenie w który przebywa ten bydlak...
Zaraz po opuszczeniu pokoju udała się szukając Ivana i Marii, żeby opowiedzieć im te oszczerstwa...
Po drodze spotkała Marię i Sandrę, z którymi udała się do Ivana i Julii. Wszyscy już wiedzieli, że to Fermin stoi za tymi morderstwami... Przypomniała sobie że widziała postać uciekającą z internatu w dzień postrzelenia Marii.
Wtedy nie wiedziała kto to był zapamiętała tylko kurtkę... Taką samą miał Fermin na dzisiejszym spotkaniu...
Przekazała swoje spostrzeżenia Sandrze, Marii i reszcie detektywów.
Teraz już wszyscy byli pewni że to Fermin, tylko męczyła ich ta druga osoba...

Mój głos Fermin : (To na pewno on postrzelił Marię. Vicky była pewna, że on wtedy opuszczał internat, no i Maria go słyszała a Lucas widział go we śnie )

Ostatnio edytowany przez andzia119 (2011-03-27 19:12:27)


http://img855.imageshack.us/img855/3006/synatura.jpg

Offline

 

#176 2011-03-27 20:02:57

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Mój głos: Fermin(Chciał zabić Marię, Lucas widział go we śnie i na pewno to on zatruł kiełbasę!)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#177 2011-03-27 20:13:38

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Lucas wciąż nie mógł się otrząsnąc po swoim śnie...nie mógł uwierzyć, że Fermin, ten dobry kucharz może być zdolny do zabijania ludzi..."Chyba jeszcze mało wiem o świecie" myślał chłopiec leżąc w łóżku...nie miał ochoty nawet schodzić na śniadanie...Jedyne co go w tym wszystkim cieszyło to fakt, że Amelia i Maira czyli dwie bliskie mu osoby jednak żyją i że chyba w końcu zaczęli wierzyć w jego sny..

Mój głos na: Fermin (Lucas widział go we śnie strzelającego do Marii)


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#178 2011-03-27 21:24:37

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja


PODSUMOWANIE




Maria bardzo się ucieszyła widząc Amelię cała i zdrową. Bardzo bała się o przyjaciółke i przede wszystkim tego ze to OTTOX jej coś zrobił. Po przywitaniu z przyjaciółka obie poszły do Elisy poniewaz Amelia bardzo się steskniła za córeczką. Maria odprowadziła Amelie do małej i sama postanowiła pójść do Ivana i podziekowac mu za opiekę nad Elisą. Po drodze Maria spotkała Fermina...
Meżczyzna rzucił się na kobietę i zaczął ja dusić... Zobaczyła to Elsa wraz z Hectorem wychodząc z gabinetu. Przestraszony Fermin odskoczył od Marii, która się już jednak nie ruszała... HEctor wraz z przechodzącym Noiretem zabrali Fermina i uwięzili go na strychu przykuwają do kaloryfera dopóki nie będzie możliwe zawiadomienie policji.

Po tym jak mieszkańcy dowiedzieli się, że to własnie Fermin z radości postanowili zrobić sobie uroczystą kolację. Radość mieszkańców nie miała końca. Bardzo się cieszyli ze złapania mafiozy jednak dalej nie mogli zapomieć o tym że wśród nich jest jeszcze jeden zabójca...


1. Lucas- Fermin
2. Sandra-Fermin
3. Maria-Fermin
4. Noiret- Fermin
5. Victoria- Fermin
6. Rebeca-Fermin
7.
8. Ivan-Fermin
9.
10. Amelia-Fermin
11.
12.Elsa-Fermin
13.
14.Fermin-Fermin
15.Julia- Fermin

Fermin-11


Dziś za sprawą mafii ginie:Maria
Z głosowania mieszkańców: Fermin(członek mafii)

Larita, Kaspers10 proszę o nie wypowiadanie się w tym temacie

Pozostali uczestnicy:

1. Lucas
2. Sandra
3.
4. Noiret
5. Victoria
6. Rebeca
7. Amelia
8. Ivan
9.
10.
11.
12.Elsa
13.
14.
15.Julia

Offline

 

#179 2011-03-28 15:39:18

 niusia_88

Nowicjusz

1872353
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 47
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Podczas uroczystej kolacji Elsa siedziała obok Hectora, była zadowolona, że udało im się zdemaskować Fermina. Wiedziała, że sobie poradzili i była dumna ze wszystkich. Amelia z Elisa na rączkach siedziała na uboczu, jej oczy wciąż pełne były łez bo śmierci Marii. Wszystkim było przykro. Julia głodziła Ivana po ręce. Elsa odetchnęła głęboko, wiedziała, że wśród nich jest jeszcze jeden morderca i póki go nie zidentyfikują nie moga być bezpieczni. Była jednak dobrej myśli. Przebiegła wzrokiem każdego po kolei. Rebeca podejrzanie unikała kontaktu wzrokowego, ale może się Elsie tylko wydawało...


Primero fue la luz, luego emperazion los crímenes

Offline

 

#180 2011-03-28 16:15:16

 Shiift

Mistrz

13281205
Skąd: Iława
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1034
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Ivan siedział przy stole, nic nie jadł tylko patrzył się w talerz.
- Julia - Ivan uspokój się.
- Ivan - Julia jak ja mam się uspokoić?! Moja mama nie żyje, a najgorsze jest to, że muszę drugi raz przez to przechodzić... Nie podaruje mu tego. Zabije skur*!
Ivan wybiegł ze stołówki, a za nim reszta detektywów. Wbiegł do wierzy, rzucił się na Fermina i Krzyczał: Zabije cię!
- Marcos - Ivan nie zniżaj się do jego poziomu!
- Ivan - Dostanie to na co zasłużył!
- Julia - Ivan jak go zabijesz to staniesz się taki jak on.
Ivan popatrzył na Fermina i powiedział: Słuchaj kuchciku mam dwie opcje: Pierwsza - Powiesz kto jest drugim zabójcą, a my cię nie zabijemy albo druga opcja - Nie powiesz kto jest drugim zabójcą to cię zabijemy. Wybieraj.
- Fermin - Nie boję się was.
Ivan wziął nóż który leżał na końcu pokoju i przytkną go do szyi Fermina.
- Ivan - A teraz się nas boisz.
Fermin spojżał na Ivana i po chwili namysłu powiedział: Rebeca.
Wszyscy osłupieli. Nie mogli uwierzyć, że Rebeca jest w mafii. Ale bez namysłów zbiegli aby powiedzieć to pozostałym...

Mój Głos: Rebeca (Fermin przyznał się, że Rebeca jest w mafii)

Ostatnio edytowany przez Shiift (2011-03-28 16:17:02)


Pamiętaj: Nigdy łapczywie nie żryj kiełbasy bo ci zaszkodzi!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.admopole.pun.pl www.grabeyblade.pun.pl www.forumrp.pun.pl www.21-kr.pun.pl www.dirt-bike.pun.pl