#151 2011-03-26 20:44:32

 andzia119

Wyjadacz

32454256
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 291
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Gdy dziewczyny siedziały już w pokoju u słyszały pukanie do drzwi.
Vicky otworzyła drzwi i lekko wyjrzała. Za progiem stała właśnie Amelia. Była jakaś blada i jakoś dziwnie się skręcała.
- Dziewczyny mam do was prośbę macie może coś na rozwolnienie i ból brzucha bo jakoś nie działają tabletki od Marii?
- W kuchni powinno być coś mocniejszego w apteczce...- odparła Vicky

Lecz Amelia już nie była w stanie wytrzymać i poleciała szybko do toalety. Cały czas przeklinała kiełbasę i Camillo. Vicky w tym czasie przyniosła jej lekarstwo. Po przekazaniu tabletek wróciła do Julii i przekazała jej, że Amelia zatruła się jakąś kiełbasą...

Ostatnio edytowany przez andzia119 (2011-03-26 21:04:57)


http://img855.imageshack.us/img855/3006/synatura.jpg

Offline

 

#152 2011-03-26 21:01:19

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Maria postanowiła pójść do Amelii powiedzieć jej o tym co widziała, zapukała do jej drzwi..zero odpowiedzi, postanowiła wejść. Było pusto, zajrzała do Elisy, mała słodko spała. Po chwili z łazienki wyszła Amelia. Opowiedziała jej o spotkaniu na korytarzu i zapytała o samopoczucie.
-Masakra!! Chyba Camillo przeklną tą kiełbasę! Tak mnie tyłek piecze ze siedzieć nie mogę!!
Maria starała się pohamować śmiech, ale jej się to niestety nie udało. Płakała ze śmiechu trzymając się za bok, w który została postrzelona
-Ty chcesz mnie do grobu chyba wepchnąć! Nie mogę się powstrzymać ha ha ha
- ha ha ha, mam nadzieje ze tabletki ktore dałą mi Vicki zadzialaja..
-Taa o ile wystarczajaco dlugo je w sobie zatrzymasz
- Śmiej się śmiej!
-Przepraszam Amelia, naprawdę współczuję Ci ale jak sobie wyobrażę jak się opychałaś ta kiełbasą, to nie mogę
-Ok ok przesadziłam tak?! Koniec żartów..co zrobimy z Rebeca?
-Nie wiem..trzeba będzie ją obserwować..jak się będzie zachowywała..

Ostatnio edytowany przez Larita (2011-03-26 21:04:20)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#153 2011-03-26 21:12:07

 kaspers10

Stały bywalec

11233086
Skąd: Wągrowiec
Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 187
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Fermin dowiedzial sie od Hectora o miejscu gdzie znajdowaly sie ciala Nory i Carol,postanowil,ze zobaczy to na wlasne oczy,musi to zbadac...wiedzial,ze znalezisko jest tajemnica,wiec wyszedl po cichu,aby nikt go nie widzial...

gdy wyszedl przed szkole zobaczyl dwie postaci przy dziurze,postanowil ukryc sie za drzewem i podsluchac rozmowe mimo,ze strasznie padal deszcz...

-odkryli dol,jak tak dalej pojdzie to nas odkryja
-Camilo juz jest stracony,podejrzewaja go,trzeba odwrocic od siebie uwage tak,aby byli pewni,ze to Camilo za wszystkim stoi.
-usuniemy jeszcze kogos i skierujemy wszystkie dowody przeciw niemu,a poki co chodzmy,bo jeszcze ktos nas zauwazy.
-dobrze,oby to wypalilo.

Fermin poczekal az tajemnicze osoby wejda do internatu,niestety bylo ciemno,nie rozpoznal ich.Po chwili wszedl do szkoly od strony kuchni,udal sie na gl. korytarz gdy nagle przeszyl go dreszcz gdy zobaczyl mokrego Noireta idacego po schodach!

...Fermin pobiegl  powiadomic Hectora i Sandre...

Ostatnio edytowany przez kaspers10 (2011-03-26 21:32:57)


Szukam sposobu, by kiedyś polecieć jak Ikar
Na skrzydłach tej wolności
I jeśli mam jak on spaść, to spadnę jak on
Ale szczęśliwy, bo żyłem naprawdę
http://c1.wrzuta.pl/wm10137/681c01910010c9124c41aa04/2pac---qb8-remixes_front_coverhttp://static.guim.co.uk/sys-images/Film/Pix/pictures/2006/04/21/APvito1.jpghttp://historico.portalmix.com/cine/top10/frases_pelis/frasep_padrino.jpghttp://www.matchendirect.fr/image/logo/club/128/galatasaray-logo125.pnghttp://c2.wrzuta.pl/wm5943/16c0057f0013894b49f761bd/kks_lech_poznan

Offline

 

#154 2011-03-26 21:13:45

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja


PODSUMOWANIE



Comilo przez ostatnie miesiące bardzo się zmienił zerwał kontakt z OTTOXsem i zaczął pomagać policji dorwać nazistów jednak mieszkańcy nie uwierzyli w to i dalej podejrzewali go o wszystkie zbrodnie, które ostatnio miały miejsce w internacie również i zatrucie przypisywanu jemu. Camilo miał dość słuchania tych oskarżeń, spakował rzeczy i postanowił spróbować wydostać się z tego odciętego miejsca

Amelia wybiegła z tabletkami od Marii i udała sie w stronę łazienki gdzie spędziła troszkę czasu. W pewnym momencie ktoś zakradł się do łazienki...
Maria zmartwiona stanem zdrowia Amelii wyszła z kuchni i poszła do łazienki sprawdzić jak się czuje jej przyjaciółka. Gdy weszła do środka nikogo nie było... znalazła jednak na podłodze kartkę: " Maria proszę zajmij się Elisą..." Maria nie wiedziała co ma o tym wszystkim myśleć no i co stało się z Amelią...


1. Lucas- Camilo
2. Sandra-Camilo
3. Maria-Rebeca
4. Noiret- Fermin
5. Victoria- Camilo
6. Rebeca-Noiret
7.
8. Ivan-Camilo
9. Camilo-Rebeca
10. Amelia-Rebeca
11.
12.Elsa-Camilo
13.
14.Fermin-Noiret
15.Julia- Camilo

Camilo-6
Fermin-1
Rebeca-3
Noiret-2

Dziś za sprawą mafii ginie:Amelia
Z głosowania mieszkańców: Camilo(zwykły mieszkaniec)

Pysia141192, Bazyl proszę o nie wypowiadanie się w tym temacie

Pozostali uczestnicy:

1. Lucas
2. Sandra
3.Maria
4. Noiret
5. Victoria
6. Rebeca
7.
8. Ivan
9.
10.
11.
12.Elsa
13.
14.Fermin
15.Julia

Offline

 

#155 2011-03-26 21:42:57

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

paulax5 napisał:

Maria zmartwiona stanem zdrowia Amelii wyszła z kuchni i poszła do łazienki sprawdzić jak się czuje jej przyjaciółka. Gdy weszła do środka nikogo nie było... znalazła jednak na podłodze kartkę: " Maria proszę zajmij się Elisą..." Maria nie wiedziała co ma o tym wszystkim myśleć no i co stało się z Amelią...

Maria zmartwiona zniknięciem Amelii pobiegła szybko do swojego pokoju, spakowała trochę rzeczy do torby i udała się do pokoju Amelii gdzie zamknęła się od środka, i dodatkowo postawiła krzesło pod drzwiami! Spojrzała na łóżeczko a Elisa dużymi oczkami patrzała sie co Maria robi. Podeszłą do małej i wzieła ją na rączki
- Nie patrz się na ciocie jak na wariatkę, ciocia boi się o własne życie ale bardziej o Twoje.. Twoja mamusia zniknęła, nie pozwolę by i Tobie się coś stało..
Maria usypiała Elisę gdy usłyszała czyjeś głosy za drzwiami:
-Dobra Amelia zniknęła, dobra robota!
-Myślałem ze to Ty się jej pozbyłaś?!
-No co Ty?! Myslałam ze Ty?!
-Najwidoczniej sama gdzieś zwiała, to dobrze. Musimy zabrać tego jej bachora, przyda się do eksperymentów!
Nagle ktoś zaczął szarpać klamke!
- Cholera, zamknięte!
-Może Maria zabrała dzieciaka do siebie, wielka samarytanka ;/
-Idziemy do niej, jej też się pozbędziemy.. do 3 razy sztuka co? ha ha ha

Maria zakryła ręką usta by nie krzyczeć..Jeden głos mówił szeptem i go nie poznała..ale drugi owszem..Znała i to bardzo dobrze.. W końcu poświeciła temu mężczyźnie wiele swojej uwagii..
-Jak on mógł..udawał że mnie kocha i próbował mnie zabić?! Jak on mógł!!!


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#156 2011-03-26 22:01:33

 kaspers10

Stały bywalec

11233086
Skąd: Wągrowiec
Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 187
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Fermin opowiadal cala historie Hectorowi i Sandrze ktorzy byli zszokowani informacjami,gdy do pokoju wbiegla Maria krzyczac'To Fermin!',nagle go zobaczyla
M:yyy,co tu robisz?
F: rozmawiam?
M: nie szukales mnie czasem przed chwila?
F:nie,ale wlasnie chcialem do Ciebie isc
M:to prawda?
S:tak,jest tu od kilkudziesieciu minut. Co chcialas nam powiedziec o Ferminie?
F:wlasnie?
M:nie,nie,nic...juz nic,a wy o czym rozmawialiscie?
F:powiem Ci,ale obiecaj,ze zostawisz to tylko dla siebie
M:dobrze.

...cala trojka opowĂ­edziala historie...


Szukam sposobu, by kiedyś polecieć jak Ikar
Na skrzydłach tej wolności
I jeśli mam jak on spaść, to spadnę jak on
Ale szczęśliwy, bo żyłem naprawdę
http://c1.wrzuta.pl/wm10137/681c01910010c9124c41aa04/2pac---qb8-remixes_front_coverhttp://static.guim.co.uk/sys-images/Film/Pix/pictures/2006/04/21/APvito1.jpghttp://historico.portalmix.com/cine/top10/frases_pelis/frasep_padrino.jpghttp://www.matchendirect.fr/image/logo/club/128/galatasaray-logo125.pnghttp://c2.wrzuta.pl/wm5943/16c0057f0013894b49f761bd/kks_lech_poznan

Offline

 

#157 2011-03-26 22:27:47

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Maria całą noc spędziłą bezsennie. Bała się zasnąć..podskakiwałą na każdy dzwiek.. Jakoś dotrwała do rana..Ubrała Elise i cichutko wymknełą sie z pokoju i udała sie do pokoju Ivana. Opowiedziala mu o zniknięciu Amelii i o usłyszanej rozmowie. Ivan tak się zdenerwował, że od razu wybiegł z pokoju. Wpadł jak burza do kuchnii, zobaczył śmiejącego sie Fermina i rzucił na niego! Zaskoczony kuchcik nie miał nawet czasu na reakcje, gdy otrzymał szybkie i mocne dwa ciosy! Z jego nosa zaczęła płynąc krew. Reszta kucharzy rzuciała się na ratunek biednemu Ferminkowi. Złapali Ivana by już nie mógł bardziej pastwić się nad Ferminem. Jacinta zaczęła z oburzeniem wyzywać Ivana, gdy nagle odezwała sie Maria:
-Jacinta zostaw Ivana..swoje słowa skieruj raczej do tego nędznego tchórza..
-TRZYMAJ SIĘ OD MOJEJ MATKI Z DALEKA TY PODŁY HIJO DE PUTA! DOTKNIJ JĄ JESZCZE RAZ A OSOBIŚCIE CIE ZABIJE SŁYSZYSZ?!!
-Maria, o co chodzi? o czym on mówi? - zapytała zdezorientowana Jacinta
- Słyszałam wczoraj wieczorem Fermina rozmowę..Mówił straszne rzeczy..o zabójstwie mnie..Elisy.. o zniknięciu Amelii..Ktoś był z nim, niestety mówił za cicho i nie rozpoznałam głosu.. A Ty (tu zwróciła sie do Fermina) trzymaj się ode mnie z daleka ! Nienawidzę Cie bydlaku!
Maria wraz z Elisą postanowiła odszukać Zaufanie, który gdzieś pewnie czekał w lesie na Camillo..Bała się iść sama, dlatego wziela ze soba Ivana, Marcosa oraz Hectora. Przyprowadzili wilczka do internatu, nakarmili i zapewnili mu miejsce do spania.
-Teraz zostaniesz z nami Zaufanie! Ty i Elisa..teraz ja będę się wami opiekować..

Ostatnio edytowany przez Larita (2011-03-26 22:28:31)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#158 2011-03-26 22:45:45

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Zniknięcie Amelii, która była przecież nauczycielką Lucasa bardzo nim wstrząsnęło..."Kto teraz będzie się nami zajmował? i co z biedną Amelią?" myślał Lucas. Chcąc żeby czas jak najszybciej zleciał  położył się spać. Wkrótce po zaśnięciu Lucas po raz kolejny śnił o strzale do Marii, który na szczęście przeżyła...tym razem jednak zobaczył więcej niż wyciągniętą rękę..zobaczył całą postać...po białym stroju wiedział już, że to kucharz a kiedy ukazała się twarz, przerażony rozpoznał śmiejącego się Fermina pociągającego za spust... Lucas zbudził się z krzykiem, wyskoczył z łóżka i pobiegł do kuchni gdzie zastał Marię i Sandrę. Lucas rzucił się Marii w objęcia i po raz drugi mocno ją przytulił a z jego oczu pociekły łzy... "Maria, ja nie chcę żebyś umarła, nie chcę, żeby Cię ktoś zastrzelił...Ty okazałaś mi tyle dobroci...Nie wiem czy powinienem to mówić ale wydaje mi się, że wiem kto do Ciebie strzelał, to był Fermin, przyśnił mi się...to straszne...w tym momencie chłopiec zauważył zwierzę pod stołem - "To Twój pies Maria? mogę go pogłaskać? Chociaż on taki dziwny troche jak na psa...Będę mógł wychodzić z nim na spacery? - pytał nicierpliwie chłopiec


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#159 2011-03-26 23:16:35

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Julia slyszala juz o bojce w kuchni i niecierpliwie czekala na powrot Ivana z lasu. Niewiedziala o co chodzi. Gdy zapytala Jacinte o co chodzi ta tylko machnela reka i mruknela cos o tym,ze od poczatku ostrzegala Marie i ze nigdy nie ufala Ferminowi. Zaskoczona Julia chciala wiedziec ,co sie stalo ,ale Jacinta znow machnela reka i odeszla...
      Minelo z pol godziny i Ivan wrocil  do Internatu i roztrzensionym glosem mowil o tym,ze Fermin nigdy naprawde nie kochal jego matki i ze od poczatku chcial ja skrzywdzic. Do pokoju weszla Mariia, Julia bez slowa wstala i objela ja. "Musimy byc silni" - powiedziala. "Razem damy mu rade, musimy wszystkim powiedziec,ze  Fermin tak naprawde jest z nimi". Julia zostala sama z Ivanem ,a Maria poszla do kuchni prozawiac z Sandra.

Ostatnio edytowany przez jenny (2011-03-26 23:29:56)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#160 2011-03-26 23:28:05

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Po zamieszaniu z rana, Fermin zniknął w swoim pokoju, krzycąc wcześniej naokoło ze jest niewinny i wymyslajac niestworzone historie! Maria starała się spędzać czas z innymi bo bała się zostawać sama. Poszłą do Ivana. Zastała go z Julia,która bez słowa wstała i objęła ja. "Musimy być silni" - powiedziała. "Razem damy mu rade, musimy wszystkim powiedzieć,ze  Fermin tak naprawdę jest z nimi" Chwile z nimi porozmawiała i zostawiła zakochanych samych. Maria siedziała w kuchni z Sandrą. Obok w wózeczku spała Elisa, a Zaufanie leżał pod stołem. Nie ruszał się na krok od Marii..W pewnym momencie do kuchni wpadł Lukas.
"... rzucił się Marii w objęcia i po raz drugi mocno ją przytulił a z jego oczu pociekły łzy... "Maria, ja nie chcę żebyś umarła, nie chcę, żeby Cię ktoś zastrzelił...Ty okazałaś mi tyle dobroci...Nie wiem czy powinienem to mówić ale wydaje mi się, że wiem kto do Ciebie strzelał, to był Fermin, przyśnił mi się...to straszne...w tym momencie chłopiec zauważył zwierzę pod stołem - "To Twój pies Maria? mogę go pogłaskać? Chociaż on taki dziwny troche jak na psa...Będę mógł wychodzić z nim na spacery? - pytał nicierpliwie chłopiec"

-Lukas spokojnie, to nie pies, tylko wilk, a raczej wilczek, ponieważ jest jeszcze młodziutki. Nazywa się Zaufanie..I będziesz mógł sie z nim bawić jeśli będziesz chciał. On jest cały czas ze mną..mój prawdziwy obrońca. Przy nim nic mi się nie stanie, nie martw się Lukas.
Lukas pobawił sie troszkę z Zaufanie i pobiegł opowiedzieć o zwierzaczku swoim przyjaciółkom. Gdy wyszedł kobiety popatrzyły po sobie..
-Masz potwierdzenie..jego sny się spełniają..Kolejny dowód ze Fermin działa razem z Ottoxem...
- Jak on mógł mnie tak oszukiwać.. Podła szumowina!Jaka byłam głupia że wybrałam Fermina zamiast Hugo! Hugo przynajmniej nie współpracuje z Ottoxem!
-Jeszcze nic straconego Maria, Hugo nadal wolny i ciągle do Ciebie startuje
Kobiety troszkę porozmawiały i postanowiły przenieść się na dwór. Elisa sie przebudziła wiec Maria posadziła ją na kocyku a obok niej od razu położył sie wilk.
-Jej też pilnuje..
-Was obu on pilnuje! - dodała Sandra.
-Zaufanie..jakie trafione imie..

Gdy kobiety odpoczywały na łonie natury, dookoła biegały dzieciaki, niedaleko siedzieli Ivan z resztą młodych detektywów, wydarzyło sie coś niespodziewanego co poprawiło wszystkim humory. Z jednego z pokoi ktoś chciał się wymknąć..Przez okno..Tym kimś był Fermin.. I jak to się mówi.. Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy! Fermin zaczepił majtasami o parapet i zawisł za oknem.. Wszyscy zgromadzeni na dworzu zaczęli się z niego przeogromnie śmiać, a kuchcik wrzeszczał jak zarzynana świnia Po chwili majtki nie wytrzymały i pękły a Fermin spadł w krzaki znajdujące sie pod oknem. Nic sobie niestety nie zrobił, oprocz ponabijanych guzach,siniakach oraz urażonej dumie! Cały czerwony uciekł szybko do internatu i ponownie zamknął się w swoim pokoju. Śmiechy na dziedzińcu jeszcze długo było słychać...
Po miłym popołudniu Maria zostawiła Elise pod opieką Jacinty i Zaufanie, a sama postanowiła skorzystać z wolnej chwilki i przygotować sobie odprężającą kąpiel. Leżąc już w wannie pomyślała ze mogłaby włączyć sobie muzykę, wiec wstała, owinęła się ręcznikiem i wyszła z łazienki..Tam się zderzyła z Martinem, a ręcznik wylądował u jej stóp!
-Co Ty tu robisz?! Wynoś się stąd wstrętny podglądaczu!
-Maria to nie tak! uwierz mi!
-Zboczeniec! Wynocha!!
Słysząc krzyki do pokoju wpadł Hugo! Zauważył nagą Marie która starała się jakoś owinąć ręcznikiem, ale tak jej drżały dłonie ze ciężko jej to szło oraz Martina, który próbował uciec. Złapał za fraki Martina, potrząsnął nim porządnie i wywalił za drzwi!
-Jeszcze raz zobaczę jak podglądasz jakaś kobietę to tak ci mordę obtłukę ze Cie syn nie pozna! Ze względu na niego teraz ci nic nie robię ale zmiataj stad!
Po czym wrocił do pokoju, zamknął drzwi i wziął w ramiona Marie, która się rozpłakała..
-Mam już dość, pierw zniknęła Amelia, potem Fermin okazał sie potworem który chce mnei zabić, teraz Martin podglądaczem
-Ciii Maria juz dobrze, przy mnie jesteś bezpieczna!

Ostatnio edytowany przez Larita (2011-03-26 23:45:13)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#161 2011-03-26 23:39:56

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

"Spotkamy sie za 10 mniut u mnie" - szepnela Julia calujac Ivana. Odwzajemnil pocalunek. Julia wyszla.
Na korytarzu ujrzala Fermina, spuscila wzrok, po tym co uslyszala bala sie go. "Julia, nie widzialas Marii?" - zapytal wyraznie zdenerwowanym glosem. "Nie... Nie widzialam" odparla nie patrzac mu w oczy." - odwrocila sie i chciala pobiec do pokoju. Wtem Fermin chwycil ja bardzo mocno za ramie "Co robisz? to boli" - krzyknela. "Wydaje wam sie ,ze tacy jestescie sprytnii" - wycedzil przyciskajac ja do sciany "Nie uda wam sie!Przestancie,bo obiecuje,ze nie wyjdzie stad zywi!." Wtem na korytarzu pojawil sie Noiret "Co tu sie dzieje?!" - zapytal patrzac pytajac na oboje. Fermin puscil Julie "Nic,tak sobie rozmawiamy" - odparl. Julia pedem pobiegla do Ivana. 


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#162 2011-03-27 08:30:15

 kaspers10

Stały bywalec

11233086
Skąd: Wągrowiec
Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 187
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Fermin nie mogl zrozumiec,dlaczego to on jest o wszystko oskarzany przeciez przez cale zycie probowal pomagac innym.Najbardziej dreczylo go to,ze to Maria wymysla tak straszne rzeczy...po wielu godz. nagle go olsnilo! Jesli Noiret,a to pewne po tym co widzial wciaz pracuje w OTTOXie to on i i druga osoba,ktora widzial wieczorem Fermin wciaz wcielaja program firmy w zycie:eksperymentuja i zabijaja.
Maria przezyla choc byla martwa,dziwnym trafem uratowala ja Lucia,ktora takze byla w OTTOXie,Noiret w ogole nie byl zaskoczony widokiem zywej Marii-musial juz o tym wiedziec...wszystko ukladalo sie w jedna calosc,niestety w bolesna,poniewaz wychodzilo,ze Maria jest po zlej stronie.
Pozostalo jeszcze jedno,najgorsze pyt.-dlaczego Maria wskazuje na niego.
Proste: tylko on odkryl tozsamosc i walczyl z nazistami,z reszta robil to razem z Rebeca,ktora dziwnym trafem Maria takze oskarza.

Fermin nie jest glupi i wiedzial,ze ktos go wrabia jednak nie spodziewal sie tak bolesnej prawdy

...Fermin pobiegl do Elsy i innych


Szukam sposobu, by kiedyś polecieć jak Ikar
Na skrzydłach tej wolności
I jeśli mam jak on spaść, to spadnę jak on
Ale szczęśliwy, bo żyłem naprawdę
http://c1.wrzuta.pl/wm10137/681c01910010c9124c41aa04/2pac---qb8-remixes_front_coverhttp://static.guim.co.uk/sys-images/Film/Pix/pictures/2006/04/21/APvito1.jpghttp://historico.portalmix.com/cine/top10/frases_pelis/frasep_padrino.jpghttp://www.matchendirect.fr/image/logo/club/128/galatasaray-logo125.pnghttp://c2.wrzuta.pl/wm5943/16c0057f0013894b49f761bd/kks_lech_poznan

Offline

 

#163 2011-03-27 12:12:05

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Noiret słyszał o kłótni w kuchni i o tym, że część osób zaczyna podejrzewać Fermina. "Czyżbym miał rację, podejrzewając go prawie od początku?" zastanowił się. "Jeśli to prawda, to pewnie będę następny do odstrzału, bo jako pierwszy na niego wskazałem. Tak czy inaczej nie zmieniam zdania. To musi być Fermin".

Mój głos: Fermin Dzisiaj zagłosuję wcześniej, bo pewnie na forum wejdę dopiero po podsumowaniu. Uzasadnienie takie jak wcześniej + to co usłyszała i zobaczyła Maria.

Offline

 

#164 2011-03-27 12:53:39

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

Sandra była coraz bardziej zaniepokojona tym, co się działo w szkole. Czy to możliwe, żeby Fermin naprawdę był jednym z NICH? Kobieta nie chciała w to uwierzyć. Przecież mężczyzna całe życie poświecił walce z OTTOXem I nazistami. Dlaczego miałby się nagle zmienić? Czy fakt, że jakimś cudem otworzył drzwi do podziemi i to właśnie on znalazł ją nieprzytomną w kuchni przemawiał przeciwko niemu?  Sandra postanowiła udać się do Marii i porozmawiać z nią o tym.

Kobieta zastała Marię bawiąca się z Elisą. W nogach łóżka leżał spokojnie wilczek.
-Cześć Maria, mogę wejść?
-Jasne, wchodź. Nie zgadniesz co mi się dzisiaj przydarzyło! Martin mnie podglądał w łazience!
-Coś ty, chyba żartujesz?
-Nie, i nie wiem co by się stało, gdyby nie przyszedł Hugo.
Sandra uśmiechnęła się do Marii.
-Widzisz, masz już drugiego obrońcę. Ale słuchaj, przyszłam do ciebie, by porozmawiać o Ferminie. To wszystko jest dziwne.
-Masz rację. Ja już mu nie ufam. Wyszło szydło z worka. I jak ja mogłam kiedyś kochać takiego człowieka?
Sandra przytuliła ją.
-Nie martw się, zdemaskujemy ich wszystkich. Będzie dobrze.
Maria spojrzała na uśmiechającą się do niej dziewczynkę.
-Musi być dobrze, muszę dać radę. Dla niej... Muszę ją chronić.

Sandra porozmawiała trochę z Marią i wróciła do siebie.
-Ej, co ty tutaj robisz? -krzyknęła widząc stojącą pod jej drzwiami postać. Człowiek odwrócił się i Sandra ujrzała twarz Fermina. Zanim zdążyła zareagować, odwrócił się i zbiegł na dół.

Ostatnio edytowany przez Julia25 (2011-03-27 12:53:53)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#165 2011-03-27 14:16:00

 kaspers10

Stały bywalec

11233086
Skąd: Wągrowiec
Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 187
Punktów :   

Re: GRA- forumowa mafiia- V edycja

...gdy Elsa,Hector i Sandra wysluchali historii Fermina postanowili zwolac Rebece,Marcosa,Martina,Julie,Vicy,Jacinte aby wspolnie to zweryfikowac...Fermin opowiedzial ponownie...
Fermin: i jak?
Marcos:dlaczego mamy Cie wierzyc?
Fermin: pomysl,wszystko do siebie pasuje.
Julia:niby tak,ale mam nadzieje,ze pamietasz dzisiejsza sytuacje na korytarzu?
Fermin:tak,przepraszam.Bylem wsciekly,ze Ty i Ivan wierzycie w to,skoro zawsze bylem po wlasciwej stronie,zawsze walczylem z ottoxem,a teraz niby z nimi pracuje?
Julia:wlasnie,gdzie jest Ivan?
Vicy:myslisz,ze chcialby tego sluchac.
Rebeca:ja mu wierze,zawsze nam pomagal.
Martin:ja tez,ale Lucas mial sen,ze kogos zabiles.Poza tym widzialem wczoraj Marie w dwuznacznej sytuacji z Hugo.
Fermin:jak dowiem sie kto za tym stoi to zabije
Hector:Hugo-mowi to samo za siebie.
Fermin:wierzycie mi?
Jacinta:dajcie mi wszyscy spokoj(i wyszla)
Fermin:ja juz swoje powiedzialem,zastanowcie sie.
Elsa:pokĂ­ co obserwujmy Marie

i wszyscy wyszli z pokoju


Od Daglas89:! Po raz ostatni poprawiam po was kolor jeszcze raz zdarzy się taka sytuacja i wywalę z gry! Nauczcie się wreszcie znaków BBCode! One są znacznie łatwiejsze niż HTML!


Szukam sposobu, by kiedyś polecieć jak Ikar
Na skrzydłach tej wolności
I jeśli mam jak on spaść, to spadnę jak on
Ale szczęśliwy, bo żyłem naprawdę
http://c1.wrzuta.pl/wm10137/681c01910010c9124c41aa04/2pac---qb8-remixes_front_coverhttp://static.guim.co.uk/sys-images/Film/Pix/pictures/2006/04/21/APvito1.jpghttp://historico.portalmix.com/cine/top10/frases_pelis/frasep_padrino.jpghttp://www.matchendirect.fr/image/logo/club/128/galatasaray-logo125.pnghttp://c2.wrzuta.pl/wm5943/16c0057f0013894b49f761bd/kks_lech_poznan

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.niszcze.pun.pl www.transgenderyzm.pun.pl www.freesamples.pun.pl www.6600.pun.pl www.cabal-mix.pun.pl