#16 2010-09-18 20:25:23

 WeruCh

VIP

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 367
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - "Przeczucie"

Wszystko jest coraz dziwniejsze w Internacie !

Offline

 

#17 2010-09-18 20:32:24

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 4 - "Przeczucie"

BarthezzLodz napisał:

Z pewnością im kupią... Chciałbym przypomnieć, że Laguna Negra znajduje się w środku lasu, z dala od innych miejsc. Więc mało prawdopodobne jest, że w pobliżu znajduje się sklep z elektroniką.

Mogliby zamówić na allegro, ebayu albo czymś podobnym. Poczta przecież do Internatu przychodzi a te kilka euroków do których Marcos ma dostęp na koncie rodziców z pewnością by wystarczyło (w razie gdyby inni nie mieli kredytówek)

Offline

 

#18 2010-09-18 20:35:52

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 4 - "Przeczucie"

ta za lasem jest komputronik


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#19 2010-09-18 21:03:46

 WeruCh

VIP

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 367
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - "Przeczucie"

NiKiEL napisał:

ta za lasem jest komputronik

Dobre NiKieL

Offline

 

#20 2010-09-18 21:50:10

senaszel

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - "Przeczucie"

Fajnie ze Pedro znowu byl pijany - najprzyjemniej na niego patrzec jak jest tak szczery do bolu - zapomina sie o jego bledach przeciwko Samuelowi.
-"Camilo jak jest po lacinie suka??!"

Offline

 

#21 2010-09-18 23:24:54

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - "Przeczucie"

Zapomniałam napisać, że był błąd w tym odcinku... to chyba najgłupszy jaki mogli zrobić... Gdy wypisywali Marcosa ze szpitala Camilo i Hector z nim byli i razem wychodzili z pokoju... bałam się nawet, że Camilo będzie chciał pożyczyć od Marcosa "długopis" (pendrive) na te jego krzyżóweczki... a tu później było pokazane jak Camilo siedzi przed kompem i patrzy jak czas ucieka zastanawiając się co muszą zrobić... a Marcos przyjechał sam z Hectorem dużo później...
No i co mnie jeszcze wkurzyło w odcinku, że czekali do samego wieczora by otworzyć ten pendrive i zobaczyć co tam jest... że też Marcos miał siłę zajmować się czym innym, ja na jego miejscu najpierw bym sobie poszła sprawdzić co zawiera pendrive...


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#22 2010-09-19 00:08:28

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 4 - "Przeczucie"

Odcinek nawet spoko, dużo skupiało się na Marcosie. Jak dla mnie, co do Amelii, to uważam, że to jest jej brat. Nienadaremno na łóżku tego kolesia był znak bliźniąt, coś w tym musi być. Nie spodziewałam się, że Amelia była od dawna, jak dla mnie szantażowana przez Noireta. Zdziwiłam się w sumie jak jej mówiła o tym zajęciu się Marcosem..

Aa i ciekawa jestem kogo niby ojciec Lucasa będzie chciała zabić.. I coraz bardziej zaczynam przekonywać się, że to on właśnie Hectorem de La Vega..


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#23 2010-09-19 00:38:25

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - "Przeczucie"

Kim, jak kim, ale Martin raczej nie jest Hectorem... chociażby z tego względu, że Samuel, gdy odkopywał ciała chłopców znalazł przy jednym z nich medalik, który posiadał prawdziwy Hector de la Vega.

Jeszcze jedno mnie zastanawia, chyba w drugim lub trzecim odcinku Camilo rozmawiając przez telefon, powiedział, że skoro znalazły się diamenty to znaczy, że Samuel żyje... skąd mu się u diabła wzięło takie rozumowanie...;/ Nie no wyjdę z siebie przy tych wszystkich niejasnościach i domysłach, ale oczywiście proszę NIE spojlerować


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#24 2010-09-19 09:01:29

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Odcinek 4 - "Przeczucie"

Mirka napisał:

Camilo rozmawiając przez telefon, powiedział, że skoro znalazły się diamenty to znaczy, że Samuel żyje... skąd mu się u diabła wzięło takie rozumowanie...;/ Nie no wyjdę z siebie przy tych wszystkich niejasnościach i domysłach, ale oczywiście proszę NIE spojlerować

No mnie się wydaje, że on w jakiś sposób dowiedział się, że należały do Mścicieli. No i wiedział, że są ukryte... i że tylko ktoś z nich może je odkryć.

Offline

 

#25 2010-09-19 13:04:32

arti

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - "Przeczucie"

Caroline95 napisał:

A co do Elsy.. szkoda, że adoptuje to dziecko bo nie zapominajcie, że to synek Irene! A przecież ona żyje w świadomości, że Marcos i Paula nie żyją. Jej powinno być szkoda

Mylisz się. Co do Marcosa to nie wiem, ale że Paula żyje to doskonale wie, ponieważ: znalazała w podziemiach w jednym z odcinków kartkę do Św. Mikołaja napisaną przez Paulę, oraz widziała Paulę jadąc na zakończenie 3 sezonu w samochodzie razem z Ferminem i zleceniodawcą Fermina. A co do Marcosa, to nie pamętam czy w tej kartce do Św. Mikołaja Paula czegoś przypadkiem nie wspomniała również o Marcosie.

Offline

 

#26 2010-09-19 14:40:31

 WeruCh

VIP

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 367
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - "Przeczucie"

racja tu się zgadzam z Arti
właśnie też tego nie pamiętam
___________________________
http://1.bp.blogspot.com/_K_1rP-p5Djw/SFpWRvpW_2I/AAAAAAAAAIM/gX_s6QkGnb0/s320/martinana08_portrait_galeria.jpg

Offline

 

#27 2010-09-19 15:55:20

 ciutblizej

Nowicjusz

9580217
Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 35
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - "Przeczucie"

Wspomniała, oczywiście, chciała, żeby był z Caroliną:)

Offline

 

#28 2010-09-19 16:17:52

 WeruCh

VIP

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 367
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - "Przeczucie"

jooo !
tego to nie pamiętam
_______________________
http://1.bp.blogspot.com/_K_1rP-p5Djw/SFpWRvpW_2I/AAAAAAAAAIM/gX_s6QkGnb0/s320/martinana08_portrait_galeria.jpg

Offline

 

#29 2010-09-19 17:50:36

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - "Przeczucie"

BarthezzLodz napisał:

Mirka napisał:

Camilo rozmawiając przez telefon, powiedział, że skoro znalazły się diamenty to znaczy, że Samuel żyje... skąd mu się u diabła wzięło takie rozumowanie...;/ Nie no wyjdę z siebie przy tych wszystkich niejasnościach i domysłach, ale oczywiście proszę NIE spojlerować

No mnie się wydaje, że on w jakiś sposób dowiedział się, że należały do Mścicieli. No i wiedział, że są ukryte... i że tylko ktoś z nich może je odkryć.

To troszkę naciągane, bo jak wiemy od Samuela/Hectora uciekł z podziemi bo "tamci" zaczęli ich gonić i ... tak myślę, zabili tych chłopców podejrzewam, że jednym z morderców był Camilo, na pewno znał tych dzieciaków, więc coś mi się nie zgadza, przecież od razu wpadłby na pomysł, że nie może istnieć drugi "Hector de la Vega" skoro jednego zabili 30 lat temu...
No a co do tych mścicieli to też wątpię by dokładnie wiedzieli co te dzieciaki tam robiły... moim zdaniem pomyśleliby, że to "czysty przypadek"
Mam nadzieję, że ktoś mnie zrozumiał , sama nie jestem w stanie tego ogarnąć, a co dopiero wytłumaczyć innym


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#30 2010-09-19 18:24:59

 WeruCh

VIP

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 367
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - "Przeczucie"

ja cię zrozumiałam
____________________________
http://1.bp.blogspot.com/_K_1rP-p5Djw/SFpWRvpW_2I/AAAAAAAAAIM/gX_s6QkGnb0/s320/martinana08_portrait_galeria.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.niszcze.pun.pl www.transgenderyzm.pun.pl www.6600.pun.pl www.freesamples.pun.pl www.cabal-mix.pun.pl