#1 2011-03-16 18:19:50

 Ragvien

Nowicjusz

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 45
Punktów :   

Odcinek 11 - Ostatnie Wspomnienia

Tutaj komentujemy owy odcinek.

Offline

 

#2 2011-03-17 00:56:00

kustyk18

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Ostatnie Wspomnienia

Ivan i Julia wreszcie , Fermin uratowany i te jego poczucie humoru hehe , Viki hmm... w sumie ciekawe czy żyje, kogo znaleźli w tych podziemiach no na pewno nie Hectora, Marcos i Amaia nieeeeee jakoś jej nie lubię nie widzie ich razem Carol była Carol a ta jest jakaś sztuczna. Lucia było do przewidzenia Evelyn i Paula te to mają te pomysły hehe, , ogólnie odcinek nie należał do jakichś zaskakujących mam nadzieje że zacznie się dziać jakieś szybkie tempo akcji w końcu jeszcze tylko 5 odcinków

Offline

 

#3 2011-03-17 11:47:12

 K@mil

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 363
Punktów :   15 

Re: Odcinek 11 - Ostatnie Wspomnienia

myślałem,że Lucia mimo wszystko ich nie zdradzi.
i ciekawe kogo znaleźli w podziemiach . .


"Tylko słabi muszą umrzeć . . . "       
http://img215.imageshack.us/img215/4711/elinternado.jpg

Offline

 

#4 2011-03-17 13:59:14

kryska

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Ostatnie Wspomnienia

Do Amaii bardziej pasuje Haidi. Odcinek ogólnie fajny, ale akcji w nim mało. Super bohatera Fermina nic nie jest wstanie zlikwidować i dobrze bo serial by bez niego stracił . Ivan i Julia wzruszające. Lucia pewnie wróci.... Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków wyjaśniających do końca zagadkę.  Bardzo dziękuje za tłumaczenie.

Offline

 

#5 2011-03-17 18:39:02

 Pysia141192

VIP

5691837
Skąd: Zelów, Bełchatów
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 377
Punktów :   26 
WWW

Re: Odcinek 11 - Ostatnie Wspomnienia

Fermin i jego żarty Ta akcja z miną ogólnie była superowa...
Elsa jak zwykle musi wszystko wypaplać... Po kiego grzyba powiedziała Marii o Ferminie?
Rebeca jak zwykle kapitalna... Ona naprawdę kocha Fermina... jako rodziną, brata
Maria zgodziła się wyjść za Fermina !!! Yupi!!!!
Marcos i Amaia - żal po prostu. Ale miął minę jak zobaczył Vicky na podłodze... to jego kara za to że interesuje się tym czym nie potrzeba... To bałwan ;P
Jak już wiadomo kto zabił Carol to warto o niej zapomnieć, nie?
Jeśli Vicky umrze to wejdę w  wirtualny świat Internatu i zabiję Marcosa
OTTOX olał Garrido, a on nadal im pomaga...
Dzieci to po prostu niedorzeczne są.
A Marcos jak zwykle, gdy zobaczył Samuela to nawet do niego nie podszedł. Jakby go zabrał Elsie to ciekawe co by z nim robił... w karty grał, albo co?
On jest strasznym egoistą, przecież Pauli nic się nie stało. On zawsze myśli tylko o sobie. Nie pomyślał o małych dzieciach, które są zarażone. Kretyn, nie znoszę go.
Ivan i Julia - uwielbiam ich... oboje są super... ciesze się, że Ivan zrozumiał w końcu, że bez względu na wszystko ona zawsze będzie przy nim.
Co do Lucii to zrobiła to, co zrobiłby każdy rodzic. Nie dziwię się jej.
Alicia i jej strach przed szczurami
Co za człowieka z Martinem znaleźli???
A w ogóle to super nowoczesny sposób na sprawdzenie kto jest zdrajcą... Kamerki w komputerach
Ogółem świetny odcinek!!!

Offline

 

#6 2011-03-17 22:41:11

peggy56

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-03-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Ostatnie Wspomnienia

dziwna ta infekcja wszyscy krwawią z lewej dziurki od nosa dzieci coraz bardziej mnie denerwują

Offline

 

#7 2011-03-17 23:39:06

 Ragvien

Nowicjusz

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 45
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Ostatnie Wspomnienia

peggy56 napisał:

dzieci coraz bardziej mnie denerwują

Ja juz na nie nie chce patrzec, wszystko psuja w serialu i mam ich juz dosyc -.-

Offline

 

#8 2011-03-18 00:02:33

 Fermin214

VIP

5435187
Zarejestrowany: 2011-02-11
Posty: 301
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Ostatnie Wspomnienia

Odcinek bardzo mi się podobał, dziękuję za pracę, która została włożona w jego przetłumaczenie zwłaszcza akcja z moim ulubionym bohaterem FERMINEM Co do pozostałych to mam dość dzieci, denerwują mnie, a zwłaszcza wielka przyjaciółka Pauli Evelyn... Jak widzę to dziecko to aż mam ochotę jej krzywdę zrobić... ;/
Podobnie jest z Garrido, kiedy oni zauważą, że ktoś w internacie informuje wojsko o sytuacji panującej w środku...
Amaia jest jakaś dziwna... ale nie lubię Marcosa, więc może sobie do niego kręcić.. Ale jak na to, jak on strasznie kochał Carol to szybko o niej zapomniał...
Biedna Vicky, mam nadzieję, ze wyjdzie z tego ;(

Offline

 

#9 2011-03-18 15:07:35

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Odcinek 11 - Ostatnie Wspomnienia

Vicky to bohaterka, którą lubię najmniej chyba, więc jest mi wszystko jedno czy przeżyje, ale pewnie tak, za dużo już pozytywnych bohaterów umarło.
Amaię lubię i nie dziwię się, że walczy o kogoś kogo kocha, ale Marcos przesadza. Tak bardzo kochał Carol, a tak szybko się interesuje kolejną dziewczyną, która na niego leci (ile to minęło: kilka miesięcy?)
Chociaż serial bardzo mi się podoba, nie znam lepszego, to jakoś ten ostatni sezon nie zachwyca, ale może po tym co nam scenarzyści zafundowali do tej pory, mam za duże wymagania
Dzieci akurat ostatnio mnie nie denerwują, wręcz są całkiem śmieszne (ale to pewnie dlatego że ogólnie kocham małe dzieci).
Fermin musiał przeżyć, ten to nawet jak mu tona na głowę spadnie to przeżyje
Najbardziej mnie ciekawi, kogo znaleźli na dole i jak się teraz uratują skoro Lucia ich opuściła?

Offline

 

#10 2011-03-18 15:23:52

 Pysia141192

VIP

5691837
Skąd: Zelów, Bełchatów
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 377
Punktów :   26 
WWW

Re: Odcinek 11 - Ostatnie Wspomnienia

Calineczka_j napisał:

Tak bardzo kochał Carol, a tak szybko się interesuje kolejną dziewczyną, która na niego leci (ile to minęło: kilka miesięcy?)

Chyba chciałaś powiedzieć dni... Bo nadal jest wrzesień...

Ostatnio edytowany przez Pysia141192 (2011-03-18 15:24:16)

Offline

 

#11 2011-03-18 20:02:52

 Bazyl

Początkujący

1765973
Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 98
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Ostatnie Wspomnienia

ofuuu!! Ja kapituluję, wszystko idzie na tak!
1) nie chciałam, zeby Hector był z Lucią i kurde był!
2) chciałam, żeby Esa była z Garrido i co? i młotek ma żonę, ponadto jest z OTTOXu (swoją drogą - biedna Elsa, do Hectora nie pasowała, fakt, ale już bardziej pasowała, aniżeli Lucia, chociaz mniej, niż Maria,  Pedro...cóż, moglibycyć razem, no ale...potem trafiła na Noireta i teraz  niee.....)
3) Marcos i Amaia? fuuu! Tak nie moze być! Ona do niego NIE pasuje! I nie przepadam z nią

Fermin, dobrze, że zyje, ale...aby na pewno? Może to tylko chwila przed śmiercią....On już tyle razy umierała....lubię go, bardzo, jest na liście moich ulubieńców, ale ileż razy można otrzeć sie o śmierć?

Szkoda Vicky, nie przepadam za nią, ale niech ją uratują


Szkoda tych filmów, co je pokasowali. Taka fajna pamiątka...a może któreś z nich było mądre i zrzuciło na kompa.

Paula, Evelyn, Javier...ale...gdzie był Lucas?

ten facet z podziemii, nawet nie mam pomysłu...

Jka pokazali te szczury to moja pierwsza myśl była mniej-więcej taka: "Nie, jak oni w tym internacie będą mieli jeszcze dżumę to się zleję" ;]

Ostatnio edytowany przez Bazyl (2011-03-18 20:08:19)


"Nie interere, bo kici kici" ave! =D
http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#12 2011-08-16 08:47:21

SuperHappy97

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Ostatnie Wspomnienia

Odcinek całkiem, całkiem. Dobrze, że nie ma zbyt wielu nowych wątków i powoli się wszystko wyjaśnia.
-ciekawy wątek z Lucią
-Ivan i Julia-wiedziałam,że tak się to skończy
-Fermin najlepszy! ;D Na początku myślałam, że umarł, ale jest dobrze ^^
-Emilio/Martin i Alicia-też fajnie, że szukają tego 'kogoś'
-Pauli i Evelyn nawet nie komentuję, bo szkoda słów...
-Marcos i Amaia- że co?!
-Szkoda mi Vicky

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.galaktyczny-football.pun.pl www.niszcze.pun.pl www.freesamples.pun.pl www.6600.pun.pl www.cabal-mix.pun.pl