#16 2010-09-17 11:47:40

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - "Wielka tajemnica"

No tak we wczorajszym odcinku było bardzo dużo wpadek, to jak dotąd jedyny odcinek w serialu gdzie takowe się znalazły (przynajmniej ja zauważyłam dopiero w tym odcinku)
a więc:
1. Gdy Martin poszedł na strych po Lukasa i w momencie gdy wyciągał kartkę z maszyny do pisania, przy widoku z "górnej" kamery widać było w  dolnym lewym rogu innego gościa, który majstruje przy kamerze...
2. Gdy Jacinta wchodziła do sali Hectora, czyjaś głowa znalazła się przy drzwiach, a przecież sala miała być pusta
3. Gdy Ivan i Pedro się bili w pewnym momencie widać było kamerę.

A co do odcinka to

L'Internat FR napisał:

5. Myślę, że to Gabriela (chyba tak tej babie od telefonu było/jest) powiedziała Marcosowi co ma zrobić, aby spotkać się potajemnie z nią. A to co widzieliśmy na koniec odcinka to intryga szyta grubymi nićmi, aby Marcos niepostrzeżenie mógł się z nią spotkać.

zgadzam się z tym

Jeśli zaś chodzi o Amelię to przypomniało mi się coś z poprzedniego sezonu, a mianowicie, że gdy Amelia opuszczała internat to w tym samym autobusie jechał również Noiret, więc myślę, że coś jej zrobili, że należy teraz do ich grupy...

Coś myślę, że biologiczny ojciec Ivana teraz nie odpuści, skoro zależy mu na kasie to pewnie bardziej mu się opłaca teraz zbliżyć do syna i go jakoś wykorzystać...;/

Mam jeszcze jedną uwagę co do forum... czy nie lepiej by było zrobić osobny wątek do ściągania odcinków i osobny do komentowania, bo widzę, że tu niektórzy mają pretensje iż użytkownicy komentują odcinki...;/


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#17 2010-09-17 15:23:20

 WeruCh

VIP

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 367
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - "Wielka tajemnica"

1.Julia i Ivan to było mocne
2.Wspomnienia Marii dość fajne,tata ivana (ten prawdziwy)to jakiś kurde zboczeniec tak ciągle jakby maca Marie
3.Carolina i Marcos,wiedziałam że będą razem,a mina Caroliny jaka była gdy zobaczyła Amelie
4.No właśnie Amelia jest chyba w grupie tamtych
5.Pogrzeb rodziców,najbardziej mi było szkoda Pauli,a Hector to był dopiero smutny
6.ciekawe czy hector powie ze się nazywa samuel espi
7.marcos próbował popełnić samobójstwo,biedny

Offline

 

#18 2010-09-17 15:55:02

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 3 - "Wielka tajemnica"

Mirka napisał:

No tak we wczorajszym odcinku było bardzo dużo wpadek, to jak dotąd jedyny odcinek w serialu gdzie takowe się znalazły (przynajmniej ja zauważyłam dopiero w tym odcinku)
a więc:
1. Gdy Martin poszedł na strych po Lukasa i w momencie gdy wyciągał kartkę z maszyny do pisania, przy widoku z "górnej" kamery widać było w  dolnym lewym rogu innego gościa, który majstruje przy kamerze...
2. Gdy Jacinta wchodziła do sali Hectora, czyjaś głowa znalazła się przy drzwiach, a przecież sala miała być pusta
3. Gdy Ivan i Pedro się bili w pewnym momencie widać było kamerę.

A co do odcinka to

L'Internat FR napisał:

5. Myślę, że to Gabriela (chyba tak tej babie od telefonu było/jest) powiedziała Marcosowi co ma zrobić, aby spotkać się potajemnie z nią. A to co widzieliśmy na koniec odcinka to intryga szyta grubymi nićmi, aby Marcos niepostrzeżenie mógł się z nią spotkać.

zgadzam się z tym

Jeśli zaś chodzi o Amelię to przypomniało mi się coś z poprzedniego sezonu, a mianowicie, że gdy Amelia opuszczała internat to w tym samym autobusie jechał również Noiret, więc myślę, że coś jej zrobili, że należy teraz do ich grupy...

Coś myślę, że biologiczny ojciec Ivana teraz nie odpuści, skoro zależy mu na kasie to pewnie bardziej mu się opłaca teraz zbliżyć do syna i go jakoś wykorzystać...;/

Mam jeszcze jedną uwagę co do forum... czy nie lepiej by było zrobić osobny wątek do ściągania odcinków i osobny do komentowania, bo widzę, że tu niektórzy mają pretensje iż użytkownicy komentują odcinki...;/

Mirka, ja również to zauważyłam, w szczególności na strychu, bo naprawdę tego to nie dało się nie zauważyć 

I co do Gabrieli i całej tej sytuacji, to też mi się wydaje, że po prostu Marcos to upozorował, żeby się wszystkiego dowiedzieć swoich rodzicach..

A co do końca, Fermina i jego odkrycia, to normalnie buzie ze zdziwienia miałam otwartą jeszcze przez jakiś czas po Internacie Amelia, kto by się spodziewał..

Ale ja również od razu po tym wszystkim pamiętałam, że Noiret jechał w tym samym autokarze co Amelia i już oni nieźle ją tam pewnie zaszantażowali i wplątali w całą tą intrygę..

Chodziła mi po głowie jeszcze 1 opcja, że to może być jej siostra bliźniaczka, bo Amelia naprawdę miła, fajna babka, a ta, tam, to normalnie taka wyrachowana i zimna się wydawała, w końcu jest ten niby projekt ,,Bliźniaki'' i kij wie co oni tam robią, ale nie wiem, coraz bardziej w to powątpiewam..

A co do osobnego tematu, to też się zgadzam, bo tak to takie pomieszanie z poplątaniem, zawsze na forach są osobne tematy do komentowania odcinków i osobny dział na ściąganie, wtedy jest ok,,

No zobaczymy napiszę do admina i coś się uzgodni


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#19 2010-09-17 15:58:16

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Odcinek 3 - "Wielka tajemnica"

Utworzyłem nowy temat, w którym zebrałem wszystkie linki, mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe

Offline

 

#20 2010-09-17 16:04:45

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 3 - "Wielka tajemnica"

L'Internat FR napisał:

1. Wiedziałem, ze Hector nie mógł zabić Márquez'a. To byłoby zbyt głupie.
5. Myślę, że to Gabriela (chyba tak tej babie od telefonu było/jest) powiedziała Marcosowi co ma zrobić, aby spotkać się potajemnie z nią. A to co widzieliśmy na koniec odcinka to intryga szyta grubymi nićmi, aby Marcos niepostrzeżenie mógł się z nią spotkać.

Ad 1. O co chodziło z zabiciem Marqueza? Rozumiem że to ten gość który dla Hektora zbierał informacje i który pojawił się w ostatnim odcinku, ale nie kojarzę żadnego zabijania? Musiałam na czymś przysnąć, może mi ktoś przypomnieć?
Ad 5. Że Marcos nie popełnił samobójstwa to oczywiste, bo czemu raptem miałby, dwie baby się o niego niemal biją, o Paulę trzeba dbać a właśnie mu powiedzieli że rodzice żyją. Ale nie skojarzyłam po co miałby robić tę szopkę, pomyślałabym raczej że to ten szef Fermina mu kazał a nie tajemnicza Gabriela.

Offline

 

#21 2010-09-17 16:21:35

 Solind

Początkujący

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 59
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - "Wielka tajemnica"

NiKiEl a gdzie jest 3 odcinek u Ciebie na chomiku?:> przeciez miales w nocy go wrzucic:P


Vas A Quedarte Aqui Sola...?

Offline

 

#22 2010-09-17 17:46:58

cosmogosia

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - "Wielka tajemnica"

Amelia mnie zaskoczyła , akurat myślałam że ta osoba nie będzie w to zamieszana.. nie mogę doczekać się następnego odcinka

Offline

 

#23 2010-09-17 18:12:52

korzenpl

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 6
Punktów :   -4 

Re: Odcinek 3 - "Wielka tajemnica"

wlasnie pobieram 2 czesc 3 odcinka pozniej napisze jak moje wrazenia ale fakt ten serial jest niesamowicie wciagajacy polecam naprawde wszystkim

Offline

 

#24 2010-09-17 18:24:34

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 3 - "Wielka tajemnica"

Solind za 15 minut bedzie na chomiku...miałem z nim pewne problemy (ciężko jest skompresować żeby mało zajmował bo nagrywam w jakości DVD i odcinek waży około 5GB)


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#25 2010-09-17 18:24:55

ffbjjfpbj

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 15
Punktów :   -1 

Re: Odcinek 3 - "Wielka tajemnica"

olkit napisał:

L'Internat FR napisał:

1. Wiedziałem, ze Hector nie mógł zabić Márquez'a. To byłoby zbyt głupie.
5. Myślę, że to Gabriela (chyba tak tej babie od telefonu było/jest) powiedziała Marcosowi co ma zrobić, aby spotkać się potajemnie z nią. A to co widzieliśmy na koniec odcinka to intryga szyta grubymi nićmi, aby Marcos niepostrzeżenie mógł się z nią spotkać.

Ad 1. O co chodziło z zabiciem Marqueza? Rozumiem że to ten gość który dla Hektora zbierał informacje i który pojawił się w ostatnim odcinku, ale nie kojarzę żadnego zabijania? Musiałam na czymś przysnąć, może mi ktoś przypomnieć?
.

Bo Marquez pracowal dla Hektora i zbierajac informacje znalazl ksiazke 'Mały ksiaze', a w niej bylo na samym poczatku napisane 'irene espi', a na dalszych stronach zagadka, gdzie irene ukryla prezent (brylanty i zdjecie) dla Hektora, czy jakos tak. W kazdym razie Marquez nie chcial dac Hektorowi ksiazki, a pozniej nagle pojawila sie informacja, ze zostal zamordowany. Jednak jak okazalo sie w dzisiejszym odcinku, Marquez upozorowal swoja smierc

Offline

 

#26 2010-09-17 18:49:09

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Odcinek 3 - "Wielka tajemnica"

NiKiEL, dodałem do linków Twojego chomika w temacie Sezon IV - odcinki do pobrania. Tak, aby był porządek na forum

Offline

 

#27 2010-09-17 18:51:54

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 3 - "Wielka tajemnica"

spoczko dopisz ze tam są wszystkie odcinki które zostały wyemitowane z lektorem

Ostatnio edytowany przez NiKiEL (2010-09-17 18:53:13)


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#28 2010-09-17 19:06:41

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Odcinek 3 - "Wielka tajemnica"

Odcinek ciekawy, wróciła moja ukochaaaaana Amelia (tylko szkoda, że kryje jakąś tajemnicę). Odchodząc trochę od tematu, to na facebooku wyszło mi, że poślubię właśnie nauczycielkę... więc rozpoczynam poszukiwania drugiej Amelii
Szkoda mi Marcosa. Mimo iż wie, że jego rodzice żyją bardzo trudno znieść mu tę sytuację. Współczuję też Marii, że musi użerać się z tym dawnym chłoptasiem. Mam nadzieję, że niedługo sobie pójdzie. Ostatnio coś ucichła sprawa Jacinty - miała wezwanie do sądu - i albo coś przegapiłem, albo pominięto ten wątek. No i gorrrrrrrąca scena odcinka - Julia y Ivan w toalecie... No, no, nie spodziewałem się tego

Ostatnio edytowany przez BarthezzLodz (2010-09-17 19:07:15)

Offline

 

#29 2010-09-17 19:35:24

cosmogosia

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - "Wielka tajemnica"

wdaje mi się że to co zrobił Marcos to był zaplanowane po tej tajemniczej rozmowie telefonicznej .
a co do Julia i Ivana to bardzo iskrzyło i w końcu coś zaszło między nimi

Offline

 

#30 2010-09-17 21:19:31

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 3 - "Wielka tajemnica"

to co...byle do północy ??


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl