#91 2010-12-29 20:40:02

liberi

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

EWELINKAAA14666 napisał:

Calineczka_j napisał:

Ruben jest zły, przecież w którymś z poprzednich odcinków było jak rozmawiał z Noiretem, który kazał mu udawać że widzi duchy.

Co do Pauli, to rzeczywiście jej nie było, ale nie wiem czy zwróciliście uwagę że od ostatniego odcinka minął w Internacie zaledwie jeden dzień, więc nic dziwnego że Marcos się nie zorientował, że jej nie ma.

Według mnie przeżyje Hugo. Jest za wcześnie żeby on zginął i na pewno za wcześnie żeby Daniel ujawnił dowód, który zdobył przeciwko Ottoxowi. jakby przeżył to od razu by to zrobił i byłby koniec Internatu a przecież jeszcze jeden sezon (więc według mnie przeżyje Hugo). A i ktoś napisał że Martin i Daniel na pewno mieli ustalone miejsce, jakby coś się miało stać. Otóż raczej na pewno nie mieli, bo ewidentnie Daniel szukał miejsca gdzie może schować dowód. I teraz na pewno trochę czasu minie, zanim ktoś go "przez przypadek" znajdzie.

Największe zaskoczenie - uczucia Noireta, i po co u licha spalił ten notes
Największy żal - Roque (brak słów, **** jeden), Camillo (nie ma opcji że jest dobry, przecież "Jego" wilczek zamordował niewinną pielęgniarkę), Marcos (nagle taki ufny; zaczyna mnie po mału denerwować)

Tak, zgadzam się z tym - Ruben na pewno jest zły. Jest coś złego nawet w jego twarzy. Ale on nigdy nie rozmawiał z Noiretem, tylko z Hugonem. Jest chyba jakimś jego kontaktem w internacie i kto wie, czy nie od początku. Jak dla Mnie to Ruben robi to dla własnych krozyści, widzieliście przecież że to narcyz, który myśli tylko o sobie. Albo jego rodzina to potomkowie nazistów.

A co do Hektora ma pewną teorię - myślę, że go przetrzymują gdzieś w podziemiach. Nie sądze by go Hugo zabił, w końcu to był jego przyjaciel i mentor, którego szanował. Wiem, że to psychopata, ale nie zastrzelił by go chyba

Mi się bardziej wydaje, że może mieć jakiś kontakt z Lucią mimo wszystko
Możliwe, że Ruben od początku był jakimś tam kretem. :O

Offline

 

#92 2010-12-29 21:10:20

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

No Ruben jest na pewno zły. Ja myśle że go trenują tak jak Hugo. I wkurza mnie, że Julia nie widzi tego i daje się tak wrabiać w to. Chociaż jedno mi się podobało. To jak spytała Rubena w co jest ta dziewczynka ubrana. Ale ja zwykle skończyło się na niczym. Co do Hektora to nadal mam nadzieje że żyje, czy to w ukryciu czy więziony ale żyje. Jeżeli w ukryciu to na pewno ktoś mu pomaga. Ale wątpię żeby to był Hugo bo to jednak drań się okazał i mam nadzieje, że umarł w pojedynku z Danielem:) A mam pytanie czy Ruben i ta druga od początku byli w internacie?? bo oni się pokazali dopiero niedawno. Jakąś role ta dziewczyna będzie miała bo by jej nie przenosili do pokoju dziewczyn. W końcu łóżko Cayetano od jego śmierci stoi puste. A tu Carol jeszcze za przeproszenie nie ostygła a tu już ta się wprowadza. Ale ona mówiła coś o polówce tak jakby ona niedawno przyjechała do internatu i miała tymczasowe łóżko.

Offline

 

#93 2010-12-29 21:22:23

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 11 - Magik

kurczak7 napisał:

....A mam pytanie czy Ruben i ta druga od początku byli w internacie?? bo oni się pokazali dopiero niedawno. Jakąś role ta dziewczyna będzie miała bo by jej nie przenosili do pokoju dziewczyn. W końcu łóżko Cayetano od jego śmierci stoi puste. A tu Carol jeszcze za przeproszenie nie ostygła a tu już ta się wprowadza. Ale ona mówiła coś o polówce tak jakby ona niedawno przyjechała do internatu i miała tymczasowe łóżko.

Myślę, że ta nowa ma szpiegować dziewczyny.
I pewnie będzie próbowała "zbliżyć" się do Marcosa...
A tekst o polówce jak dla mnie był idiotyczny-taka ekskluzywna szkoła dla wybrańców i biedne dziewczątko spało na polówce

Offline

 

#94 2010-12-29 22:38:12

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

marzensa napisał:

kurczak7 napisał:

....A mam pytanie czy Ruben i ta druga od początku byli w internacie?? bo oni się pokazali dopiero niedawno. Jakąś role ta dziewczyna będzie miała bo by jej nie przenosili do pokoju dziewczyn. W końcu łóżko Cayetano od jego śmierci stoi puste. A tu Carol jeszcze za przeproszenie nie ostygła a tu już ta się wprowadza. Ale ona mówiła coś o polówce tak jakby ona niedawno przyjechała do internatu i miała tymczasowe łóżko.

Myślę, że ta nowa ma szpiegować dziewczyny.
I pewnie będzie próbowała "zbliżyć" się do Marcosa...
A tekst o polówce jak dla mnie był idiotyczny-taka ekskluzywna szkoła dla wybrańców i biedne dziewczątko spało na polówce

Też tak uważam:) ale żeby szpiegować to trzeba być sprytnym a ta dziewczyna to jakaś taka nieporadna jest, taka pierdoła:) chociaż taksie przysłuchuje im często i do Marcosa coś tam gada.

Offline

 

#95 2011-01-02 15:59:30

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Odcinek rewelacyjny. Na początek też podobnie jak was mnie zastanawia że od dwóch odcinków Paula się nie pojawiła, a co do pozostałych akcji z serialu to najciekawszymi akcjami w tym odcinku były min:

-jak Fermin podmienił ampułkę w gabinecie Noireta, żeby można było zbadać skład tego leku i pomóc bezdomnym.

-akcja Hugo/Daniel to było dobre jak Hugo stał przy ścianie w sali najmłodszych dzieciaków a tuż zaraz obok przechodził jego brat bliżniak Daniel, potem jak Daniel włożył do zabawki ten dowód przeciwko Ottoxowi, a póżniej walka Hugo z Danielem, mnie się jednak wydaję że Daniel raczej nie przeżyje i myślę że nawet może zdołałby uniknąć walki z Hugo albo miałby większe szanse na ucieczkę gdyby nie kulał skoku z tej rynny.

-filmik który oglądały te nasze urwisy z Javierme Holgado przerażający, a swoją drogą ten filmik który znalazły dzieciak znajdował się u Hugo a ten drugi filmik który Marcos i Ivan znależli w pokoju Evy a które przez pidmejowatego kreta i Rubena( snuje że ta cała akcja z sprowokowaniem i wszczęciem bójki Ivana z Rubenem to była specjalnie aby odwrócić uwagę naszych detektywów i zabranie filmu z plecaka Ivana) myślę że mógł zawierać to samo co Amelia pokazała na tych kartkach notesu Wulffa Marcosowi.

-okazuje się że Amelia zaczyna być po tej dobrej stronie ponieważ pomogła Marcosowi rozszyfrować co było w tym notatniku Wulffa i jeśli nawet Noiret z jakiegoś powodu spalił ten notatnki to 1) Amelia miała przecież kilka ważnych kartek z niego luzem i pokazała je Marcosowi i nasi detektywi już wszystko co zawierał ten notatnik wiedzą.

-co do wątku Evy i tego psychopaty Wulffa to przez chwilę też mi się zrobiło go żal jak wkładał córkę do tej kapsuły i zamrażał ją, ale po tej akcji jak się okazało że chce wykorzystać narządy Pauli aby ratować córeczkę to totalny drań

-Elsa w końcu poznała prawdę o śmierci ojca, ale jak pozna kim był naprawdę był jej ojciec i jeśli szczerze zechce porozmawiać z Martinem a Martin jej wyjaśni że zabił Don Jouagina w obronie własngeo syna to myślę że Elsa to zdoła zrozumieć, po za tym fajny wątek a propos Martina jego pocałunku z Rebeką w początkowej scenie odcinka.

-na koniec co do Andresa myślę że pomimo wszystko jest po tej dobrej stronie i pomoże Sandrze i Samuelowi wydostać się z tego okropnego miejsca gdzie ich przetrzymuje Wulff.

Pozdrawiam fanów serialu Internat:)


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#96 2011-03-10 18:38:50

 Fermin 777

Postrach forum

34618902
Skąd: Z Pomorza
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 1226
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 11 - Magik

Najlepsza była ta bijatyka z Ivanem no i Marcos dowiedział sie że jego dziaduniu żyje ;p W końcu oglądam odcinki mam nieco zaległości teraz kończę oglądanie 6 sezonu jeszcze 12 i 13.


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT99vmjnw_wsxMomzOMUB5aZz2ueqiN4CSPdLkWsWT4UeRoAuxM6A
http://www.aedes.us/i5/clfrnct.jpg http://inlinethumb19.webshots.com/42002/2041620580104956330S500x500Q85.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl