#76 2011-03-09 19:58:25

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Martin siedział w pokoju i rozmyślał. Nie mógł przestać myśleć, że to już kolejna osoba. Nie tak miał wyglądać ich wyjazd do Francji. Miał już wszystko zaplanowane, Rebeca na pewno by się ucieszyła, on zresztą też nie mógł się doczekać całej ceremonii. Rebeca była dla niego wszystkim, tak samo jak Lucas i mała Oliwka. A te Hijo de puta wszystko przekreśliły. Martina coraz częściej zaczęły nachodzić złe myśli, w nocy miewał koszmary.. Nie wyobrażał sobie, że mógłby stracić Rebecę, Lucasa, czy Oliwkę, nie mógłby bez nich żyć..

Chwilę zadumy przerwała w końcu Rebeca.

- Oo Rebeca, jak długo już tu jesteś, nawet nie zauważyłem kiedy przyszłaś.
- No chwilkę tu jestem. Martin, co się dzieje? Stało się coś? Od kilku godzin jesteś jakiś nieobecny.
- Eee tam kochanie wydaje Ci się, po prostu jest mi smutno z powodu Sandry, i nie mogę znieść tego, że te hijo de puta są wśród nas, śmieją się nam prosto w oczy, a my nawet nie wiemy kto to jest!
- Mi również jest przykro z powodu Sandry, ale oni w końcu nam za to zapłacą, znajdziemy ich.. Poza tym przyszłam właśnie z Tobą o tym porozmawiać ..
- Obserwowałam trochę Amelię i ona z dnia na dzień coraz mniej mi się podoba.. Zachowuje się dziwnie i tak jakby coś ukrywała.. Przestałam jej ufać..
- Myślisz, że to ona?
- Nie wiem, ale trzeba zachować ostrożność i być czujnym.
- No dobrze, sam jej się przyjrzę w takim razie. Tym razem ottox nie wygra!

Mój głos: Amelia


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#77 2011-03-09 19:59:17

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Marcos i Carol zeszli na dół. Szukali dobrą godzinę ale nic nie znaleźli. Carol zrobiło się zimno włożyła rękę do kieszeni i poczuła coś. Klucz.
-Marcos zapomniałam o moim znalezisku.-pokazała chłopakowi klucz.
-Do czego może to być klucz?
-Nigdy takiego nie widziałam.
-Może są tu jakieś drzwi do których mógłby pasować.Musimy je znaleźć.
-Chodźmy. Tu już nic nie znajdziemy.
Długo szukali drzwi do których mógłby pasować klucz. Niestety nie znaleźli odpowiednich.
-Może źle szukamy. Chodźmy przeszukać pokoje.-zaproponowała Carol.
Za sobą usłyszeli kroki.
-Carol szybko! Nie mogą nas zobaczyć!Biegnij!
Ktoś był tuż za nimi nie widzieli jego twarzy.
-Ukryjmy się w pierwszym otwartym pokoju.
-Tu jest otwarte! Szybko!
Wbiegli do pokoju i schowali się pod łóżko. Morderca wszedł za nimi, ale nie widząc nikogo w pokoju odszedł.
Carol i Marcos jeszcze przez moment leżeli pod łóżkiem. Pewna rzecz przykuła ich uwagę. Zobaczyli zakrwawiony fartuszek.
-Czyj to jest pokój?
Wyszli z pod łóżka.
-To pokój Marii.
-Wynośmy się stąd.
Mój głos:Maria-znalezisko w jej pokoju to dość silny dowód.


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#78 2011-03-09 20:01:13

 niusia_88

Nowicjusz

1872353
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 47
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

głos na Martina- nie przejął się śmiercią Julii, namawiał Rebece do dobrej zabawy w Paryzu


Primero fue la luz, luego emperazion los crímenes

Offline

 

#79 2011-03-09 20:14:11

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Maria po powrocie ze spaceru postanowiła uporzątkować rzeczy Bianki, ktore musi spalic bo są cale zakrwawione. Gdy szłą do swojego pokoju zauwazyla ze wychodza z niego Carol i Marcos.
"A jednak Marcos jest zamieszany w tą cała sytuacje! Jak on mógł zabić własna matke!!!"
Gdy mlodzi odeszli Maria szybko weszla do swojego pokoju, szuflady byly po wywracane.."A to małe gnojki, zapłacą mi za to! Zdobędę dowody przeciwko nim!"
Posprzatala balagan jaki zostawili, wziela rzeczy Bianki i wyszla z pokoju, sprawdzajac czy drzwi sa dobrze zamknietei poszla za pensjonat i je spalila.Wrociła do pensjonatu i poszla porozmawiac z Amelia opowiadajac jej co Marcos zrobil w jej pokoju. Amelia byla w szoku, nie chciala w to wierzyc ale Maria sama widziala jak wychodzil z Carol z jej pokoju...


ps. Marcos skoro bym była w mafii i chciala Ci się zrewanzowac za głosowanie na mnie to po pierwsze miałbyś wiecej głosow, a dwa w sumie to w ogole nei było by Ciebie juz w grze.. Glos oddałam na Ciebie, mowie strzelajac w ciemno.Reszta jeszcze mniej mi nie odpowiada na Ottox, a Ty masz rodzine w ottoxie ..
pss. Carol, na wakacjach w Paryżu raczej Maria nie mialaby fartuszka.

Ostatnio edytowany przez Larita (2011-03-09 20:21:26)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#80 2011-03-09 20:29:47

 Pysia141192

VIP

5691837
Skąd: Zelów, Bełchatów
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 377
Punktów :   26 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.


Kiedy Maria opowiedziała o tym, co Marcos i Carol zrobili z jej pokojem, Amelia zaniepokoiła się.
Kobieta była zaniepokojona. Jej myśli biegły niespokojnie ku małej.
A jeśli wejdą do jej pokoju i odkryją Elisę?
Czy Marcos będzie walczył o małą czy się jej wyrzeknie?
Czy jeśli ktoś odkryje dziecko to wykorzysta to przeciw niej?
Co będzie jak wszyscy dowiedzą się prawdy o tym, jak udawała poronienie?
Rozterki przerwał jej czyjś głos.
    - Taa, trzeba wszystko zorganizować. Nikt nie może się dowiedzieć...
Kto to był???

Offline

 

#81 2011-03-09 20:33:24

 andzia119

Wyjadacz

32454256
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 291
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Victoria po śmierci Juli nie mogła długo się pozbierać. Były przecięż przyjaciółkami. Zaszyła się samotnie w przyhotelowej garderobie i rozmyślała, kto mógłby im znowu to robić.. Czego Oni znowu od nich chcą?? I dlaczego tak szybko wszyscy giną...  Gdy podsłuchała przez przypadek rozmowę Hectora z Elsą na temat śmierci Sandry... postanowiła wziąść się w garść i pomóc młodym detektywom w rozwiązaniu zagadki... Właśnie szła do Carol gdy spostrzegła Ivana rozmawiającego szeptem przez komórkę i śmiejącego się do kogoś ...co ją bardzo zaniepokoiło no bo jak On może się śmiać po śmierci ukochanej no i kto go tak rozbawił i dlaczego rozmawiał szeptem w jakimś zakamarku hotelu...


Mój głos Ivan  - Zbyt szybko pozbierał się po śmierci ukochanej... no i te szepty...

Ostatnio edytowany przez andzia119 (2011-03-09 20:34:59)


http://img855.imageshack.us/img855/3006/synatura.jpg

Offline

 

#82 2011-03-09 20:38:03

 Shiift

Mistrz

13281205
Skąd: Iława
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1034
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.


Detektywi poszli trochę poszperać w ośrodku. Znaleźli wejście do biura ochrony. Znaleźli taśmy z monitoringu.
Ivan - Obejrzyjmy je to się dowiemy kto zabił Julie i Sandre.
Carol - Dobra.
Włączyli taśme, a to co zobaczyli to ich zaszokowało. Zwołali wszystkich do świetlicy i włączyli taśme. Przewineli i  na moment gdy została uduszona Sandra. Zobaczyli ja do głowy poduszkę przykłada jej Lucia. Wszyscy byli w szoku. Ivan dalej przewiną taśme i był moment jak Julia spadała ze schodów. Zepchną ją Hector. Przewiną jeszcze dalej i było widać jak Hector, Lucia i Paula zamkneli się w kantoru i o czymś rozmawiali. Wszyscy patrzeli z nie dowierzaniem . W mafii jest Hector, Lucia i Paula.

Mój Głos: Hector (To on zabił Julie)

Ostatnio edytowany przez Shiift (2011-03-09 20:51:19)


Pamiętaj: Nigdy łapczywie nie żryj kiełbasy bo ci zaszkodzi!

Offline

 

#83 2011-03-09 20:39:09

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Po tych wydarzeniach i smierci Sandry Lucia byla kompletnie zalamana nie miala juz ochoty na nic nawet na wycieczke, ktora organizowal Hector z Noiretem prawie caly dzien spedzila wraz z synkiem w pokoju bo mysl ze to mogla byc ona i ze jej synek stracil by Matke przytlaczala ja calkowicie i chciala teraz jak najwiecej czasu spedzic z chlopcem.

MOJ GLOS: IVAN, Nie zmieniam zdanie uwazam ze zabicie Julii to tylko proba odwrocenia od siebie uwagi, no i Paula slyszala wlasnie jego, moze tylko cwiczyl, a moze nie...

Offline

 

#84 2011-03-09 20:40:18

 Pysia141192

VIP

5691837
Skąd: Zelów, Bełchatów
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 377
Punktów :   26 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.


Zmiana głosu: Martin
Uzasadnienie: Coś ukrywa, a za wszelką cenę chce być z Rebecą, może Julia coś odkryła, może Paula podsłuchała jakąś rozmowę? Dla miłości można nawet posunąć się do zabójstwa.

Offline

 

#85 2011-03-09 20:41:36

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Jacques po kolejnym dniu cały czas miał mętlik w głowie. Żadne z dzisiejszych wydarzeń nie zbliżyło go do odkrycia, kim może być morderca. Nie miał wyboru, musiał kogoś wskazać, a jako że Hector swoim zachowaniem nie przekonał go jakoś szczególnie do zmiany zdania, postanowił ponownie wskazać jego.

Mój głos: Hector (Powód ten sam co wczoraj)

Offline

 

#86 2011-03-09 20:58:22

 Bazyl

Początkujący

1765973
Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 98
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Calineczka_j napisał:

Evelyn ja mu nie wierzę, czuję że mamusi coś się stało.

Evelyn przytaknęła, podobało jej się to, że się pogodziły i znów robią wszystko razem. Poszły szukać, ale nie bardzo widziały gdzie, czego ani kogo.
- Paula....może...przeszukajmy pokój Twojej mamy?
- To jest myśl! Chodźmy - Paula podchwyciła pomysł przyjaciółki
Dziewczynki stanęły przed drzwiami pokoju Sandry. Niestety, były zamkniete
- Wiem! - Evelyn zaczęła macać sie po głowie - wsuwka!
-Co?
- No...na filmach zawsze otwierają drzwi wsuwką do włosów....
Dziewczynki zaczęły próbwac, ale cos im nie szło
- Przereklamowane...daj, moze ja spróbuję? - zaproponowałą Paula
Kiedy dizewcyznki mocowały sie z drzwiami nadeszła Elsa

mój typ: Elsa - pisze krótkie posty, wskazując mordercę nie pisze fabuły, nie wiadomo, co tak właściwie robi
.

sory za opźnienie - problemny techniczne

Ostatnio edytowany przez Bazyl (2011-03-10 16:56:17)


"Nie interere, bo kici kici" ave! =D
http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#87 2011-03-09 22:00:21

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Podsumowanie!



Głosowanie mieszkańców:  (osoby podkreślone oddały głos na siebie )


1. Lucas – Amelia.
2. Marcos – Maria.
3. Hector –Ivan.
4.
5. Maria – Marcos.
6. Paula – Ivan
7. Noiret – Hector.
8. Martin –Amelia
9. Lucia – Ivan.
10. Victoria – Ivan.
11.
12. Carol – Maria.
13. Ivan - Hector
14. Evelyn – Elsa.
15.
16. Amelia – Martin.
17. Saul
18.Elsa – Martin.
Amelia: 2 głosy
Maria: 2 głosy
Ivan: 4 głosy
Hector: 2 głosy
Marcos: 1 głos
Martin:  2 głosy
Elsa: 1 głos

**********
Wezwano policje.
Najwięcej głosów padło na Ivana wiec jego zabrali mundurowi. Gdy wsiadał już do auta zaczęła się dyskusja. Ja jestem nie winny! My o tym wiemy ale oni nie. Posiedzisz trochę i cię wypuścimy a oni znowu spudłowali.
Saul wybrał się na spacer wokół pensjonatu. Nie zaszedł daleko dostał kulkę w plecy, huk wystrzału było słychać w cały pensjonacie. Co się stało wszyscy się zastanawiali nie wiedzieli że znowu zaatakowano. I zostawiono niebieską kopertę.

**********

Zamordowany przez mafie:Saul
Za sprawą głosowania odpada: Ivan ( zwykły mieszkaniec )
Shiift i el matador Proszę o nie wypowiadanie się już w tym temacie!

________________________________________________________________________________________

Pozostali uczestnicy:

1. Lucas
2. Marcos
3. Hector
4.
5. Maria
6. Paula
7. Noiret
8. Martin
9. Lucia
10. Victoria
11.
12. Carol
13.
14. Evelyn
15.
16. Amelia
17.
18.Elsa

____________________

*PS. Bazyl zaliczyłam twój głos.


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#88 2011-03-10 10:12:07

 niusia_88

Nowicjusz

1872353
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 47
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

"Ivan? Nie, to niemozliwe!" Pomyśłala Elsa patrząc przez okno na odjeżdżająca Policję "Nie zabiłby Julii, za bardzo ją kochał". Elsa czym prędzej popędziła do Hectora, po drodze na korytarzu usłyszała jakies szmery, wyjrzała zza rogu i ... prosze prosze Paula i Evelyn bawiące się we włamywaczy!
- Dziewczęta! Czy ja mogę wiedzieć co się tutaj dzieje?
Dziewczynki skoczyły jak oparzone
- My tylko tak, bawimy sie- odpowiedziała Evelyn chowając za plecami wsuwkę do włosów, Paula zapytała
- Nie wiesz gdzie jest moja mamusia?
Elsa na moment nie wiedziała co powiedziec, coś ścisnęło ja za gardło, skłamała
- Nie wiem Paula, cały dzień leżałam chora
- Co ci jest?- zapytała podejrzliwie Evelyn
- To przemęczenie. Dziewczynki nie zmieniajcie tematu, nie wolno wchodzić do cudzych pokoi bez zgody właściciela, przecież o tym wiecie, prawda?
- Tak, ale to przecież jej mama- odparła hardop Evelyn
- Nie szkodzi
- To prawda ze dzieje się coś złego? -spytała Paula- moja mama wyjechała do Hiszpanii, ale po co? Na pewno coś złego się dzieje, Elsa nie jesteśmy już dziećmi, wszystko widzimy
- Jeżeli będziecie grzeczne i będziecie słuchać starszych na pewno nic złego wam się nie stanie, a teraz odprowadzę was do waszego pokoju. Idziemy!


Primero fue la luz, luego emperazion los crímenes

Offline

 

#89 2011-03-10 10:58:36

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Maria była zrozpaczona.
-Jak mogą oskarżać Ivana! On napewno tego nie zrobił! Nie mój syn! Wiedziałabym, gdyby to on był zly. Przeczuwałąbym to! Mam nadzieje że szybko go wypuszcza i wróci do internatu!Musze zadzwonic pozniej do Fermina- rozmyslała - ktoś specjalnie podpuścił innych na mojego synka! Od kogo zaczęły się podejrzenia na Ivana? Hmm od Pauli która go widziała ćwiczącego w sali gimnastycznej.. Ciekawe co ona tam robiła, sala kompletnie nie jest po drodzę z jej pokoju do Sandry, ale czy małe dziecko było by do morderstwa zdolne? Chyba że ma jakiegoś wspólnika który zajmuje się brudną robotą a ona tylko wszystkich podsłuchuje..ciekawe..Musze z kimś porozmawiać! Rebeca ciagle spędza czas z Martinem, Lukasem i Oliwka, Lucia pewnie z Thomasem,tak mało mają czasu dla siebie to nie będę im przeszkadzać a swoją drogą Lucia tez podejrzana jest..to ona podobno widziała jak Ivan ciągnął worek i go oskarżyła, Hector rozpacza po śmierci siostry, może zajrze do Amelii..
Jak pomyślała, tak zrobiła. Wybrała się do Amelii i podzieliła swoimi podejrzeniami, w zamian dowiedziała sie co Amelia wczoraj usłyszała pod drzwiami.Wynikało z tego ze conajmniej dwie osoby są zamieszane w morderstwa i napaście. Tylko kto?!


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#90 2011-03-10 12:42:10

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

- Takie wakacje to ja mam gdzieś: wujek smutny, mamusia gdzieś wyjechała, Marcos ciągle gdzieś znika, nikt się nami nie przejmuje i nikt się nie chce z nami bawić - powiedziała rozżalona Paula.
- To chodź pobawimy się na dworze, zaproponowała Evelyn. Kto ostatni przy czwartym drzewie ten niezdara, powiedziała i pobiegła.
- To nie fair, krzyknęła Paula. Oszukujesz! I pobiegła za Evelyn. Już prawie ją dogoniła kiedy nagle potknęła się i przewróciła.
- Paula, Paula nic ci nie jest? - zapytała Evelyn
- Nie, nie wszystko w porządku. Chyba potknęłam się o konar.
Dziewczynki spojrzały w ziemię. Rzeczywiście grupy konar, zdawał się wystawać nie wiadomo skąd.
- Patrz, coś tu chyba jest, krzyknęła Paula.
Dziewczynki z zainteresowaniem spoglądały na coś wystającego z ziemi. Jak myślisz, co to może być?
- Nie wiem, powiedziała Evelyn i pociągnęła, za wystający z ziemi róg. Wygląda jak jakaś plansza do gry. Ciekawe dlaczego ktoś ją zakopał. Zobacz Paula, jakieś literki alfabetu i napisy: niebo, piekło, czyściec, tak, nie. I patrz jak dziwnie się nazywa: OUIJA. Ależ Ci Francuzi dziwne nazwy wymyślają. Ciekawe jak się w to gra. Na pewno musi być ciekawie. Chodź do pokoju, poczytamy instrukcje, zawołamy Lukasa i zagramy.
- No nie wiem, odpowiedziała Paula. Skoro ktoś ją zakopał to znaczy, że pewnie jest niebezpieczna. Oglądałam kiedyś taki film: Jumanji i zakopana gra nie była dobra. Chyba powinnyśmy ją tutaj zostawić.
- Ale z Ciebie dziecko. Nie bądź tchórz, to była tylko bajka. A to jest prawdziwe życie. Pewnie ktoś ją po prostu zgubił - odpowiedziała Evelyn. Ja ją zabieram, idziesz czy nie?
Evelyn zabrała grę i poszła w stroną pokoju. Chodź zagramy

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2011-03-10 12:44:15)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl