#16 2011-03-06 09:46:10

 arkosek07

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-04
Posty: 43
Punktów :   

Re: Komunikat

hehe i tym właśnie pokazaliście jakim jesteśmy narodem : zazdrosnym , złośliwym .
Nazywaniem kogoś sępem jest okazaniem braku szacunku do drugiej osoby .
Nikiel jestem zarejestrowany na tym forum dłużej niż ty , też nazwiesz mnie sępem bo się nie udzielam?
Zresztą to wasze forum róbcie co chcecie i tak jakoś te 40 postów wbije, ale wiedzcie że w realnym życiu też są tacy jak wy i szczerze życzę Ci tego Nykiel abyś na takie osoby trafiał.
Zobaczysz wtedy jak to jest fajnie.
Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

Offline

 

#17 2011-03-06 09:50:32

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Komunikat

A teraz coś ode mnie:

K@mil napisał:

od dnia dzisiejszego  ,aby przejrzeć dział DOWNLOAD ( Internat i El Barco) trzeba napisać minimum 40  sensownych postów ! ! ! Dziękuję za uwagę

bardzo słuszna decyzja według mnie

MichAelis napisał:

To szybko sie obudziliscie, na 8 odcinkow przed koncem sezonu.

Lepiej pózno niz wcale A po drugie jest tu nie tylko dział z El internado a w drugim dziale dodawanie odcinków dopiero się zaczeło

sine.nomine86 napisał:

Zlotowicze chyba maja inne zdanie i pewnie tylko oni uwazaja sie za prawdziwych fanow serialu. .

Ja się pytam co ma do tego zlot?????
Chociazby Bronia1393 nie była na zlocie a tez ma takie zdanie, zresztą sam administrator też nie był

sine.nomine86 napisał:

Pozmienialo sie tutaj od czasu zlotu i niektorzy obrosli w piorka, ot co.

Zgadzę sie ze sie pozmieniało a wiesz czemu? Bo wszyscy zazdroszcza ze na zlocie były odcinki do przodu a na forum ich nie ma! Co do tego nie bede wiecej tu pisac bo juz sie odpowiednie osoby na ten temat wypowiedziały w specjalnym tamacie, więc sobie zajrzyj i poczytaj

Muska napisał:

Bronia 1393, nie każdy ma na to czas ja od czasu do czasu napiszę co sądzę o danym odcinku ale też na to czas mi nie pozwala żebym mógł pisać co nowy odcinek.

Zgodze sie nie kazdy ma czas pisac codziennie i to jeszcze po kilka postów ale to jest forum a nie serwer z linkami, wiec jak czasem kazdy cos napisze to chyba nic mu sie nie stanie. A co do komentarzy odcinków to przeciez na forum mozna komentowac nawet i pierwszy odcinek pierwszego sezonu. Nie trzeba byc na bierząca z odcinkami zeby moc je komentowac

Muska napisał:

Nikiel, po twoich słowach może wywnioskować że zrobiliście to tylko po to żeby sobie punkty na chomikach ponabijać...

To chyba nie NiKiEL zrobił prawda??? Przeciez on nie jest administratorem wiec tutaj nie rozumiem Twoich pretensji do niego

arkosek07 napisał:

hehe i tym właśnie pokazaliście jakim jesteśmy narodem : zazdrosnym , złośliwym .
Nazywaniem kogoś sępem jest okazaniem braku szacunku do drugiej osoby .
Nikiel jestem zarejestrowany na tym forum dłużej niż ty , też nazwiesz mnie sępem bo się nie udzielam?
Zresztą to wasze forum róbcie co chcecie i tak jakoś te 40 postów wbije, ale wiedzcie że w realnym życiu też są tacy jak wy i szczerze życzę Ci tego Nykiel abyś na takie osoby trafiał.
Zobaczysz wtedy jak to jest fajnie.
Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

Proszę o zaprzestanie kłótni na temat Kamila "NiKiEL"

Ostatnio edytowany przez paulax5 (2011-03-06 09:54:09)

Offline

 

#18 2011-03-06 09:58:09

 MsLucero23

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 38
Punktów :   

Re: Komunikat

Brawo!

Uważam że napisanie tych 40 postów to świetny pomysł Teraz będzie wiadomo komu zależy na tych odcinkach.


http://img858.imageshack.us/img858/7968/zestaw2.jpg

http://img141.imageshack.us/img141/6249/sygnael.png

Offline

 

#19 2011-03-06 10:03:00

Muska

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 41
Punktów :   

Re: Komunikat

hmm , moimi oczami sprawa będzie wyglądała tak , Dana osoba która nie ma tych 40 postów szybko wbije 40 postów a jest gdzie po wbiciu 40 posta poprostu to oleje... czysty spam i tak wyjdzie na to samo

Offline

 

#20 2011-03-06 10:04:39

ewa

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 9
Punktów :   

Re: Komunikat

Zgodze sie nie kazdy ma czas pisac codziennie i to jeszcze po kilka postów ale to jest forum a nie serwer z linkami, wiec jak czasem kazdy cos napisze to chyba nic mu sie nie stanie. paulax5   na mój rozum 40 sensownych postów to nie jest  napisanie  - czasem i coś, chyba że poleci czysty spam!

Offline

 

#21 2011-03-06 10:07:07

 MsLucero23

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 38
Punktów :   

Re: Komunikat

Oj, spam, a napisanie sensownych postów to różnica. Nasi  modzi będą sprawdzać czy dana osoba zasługuję na dostęp do odcinków. Nie ma co się martwić. Będzie jak będzie.


http://img858.imageshack.us/img858/7968/zestaw2.jpg

http://img141.imageshack.us/img141/6249/sygnael.png

Offline

 

#22 2011-03-06 10:08:07

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Komunikat

ewa napisał:

Zgodze sie nie kazdy ma czas pisac codziennie i to jeszcze po kilka postów ale to jest forum a nie serwer z linkami, wiec jak czasem kazdy cos napisze to chyba nic mu sie nie stanie. paulax5   na mój rozum 40 sensownych postów to nie jest  napisanie  - czasem i coś, chyba że poleci czysty spam!

Dobrze masz racje źle to określiłam nie "coś" tylko posty z sensem bo wszelkiego rodzaju spam bedzie usuwany

Offline

 

#23 2011-03-06 10:18:27

kucerkaaaa

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Komunikat

Typowi polaczkowie, albo dzieci, bo nie zaglądałam w metrykę, zarządzających forum. Dołożyć na koniec przed zakończeniem całego serialu, jak na razie macie monopol na Internat bez ściągania odcinków na dysk, no mówi się trudno-trzeba ściągać z innych źródeł.

Nie każdy ma czas na streszczanie odcinków na forum(w jakim celu? chyba ten sam obraz odbieramy bodźcami, więc tak, rzeczywiście amelia rozmawiała z marcosem). Niektórzy pracują, mają rodzinę, więc bawienie się w "El Internado" jest moim życiem nie jest dla mnie. Serial bardzo mi się podobał, ale forum zabiło we mnie wszystko pozytywne uczucia na dzień dzisiejszy.

Offline

 

#24 2011-03-06 10:21:24

 MsLucero23

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 38
Punktów :   

Re: Komunikat

Bo zabrało Ci odcinki ( które mogłaś za darmo pobrać) żenujące. A gdzie Twoje DZIĘKUJE dla osoby która poświęca się tłumacząc ?


http://img858.imageshack.us/img858/7968/zestaw2.jpg

http://img141.imageshack.us/img141/6249/sygnael.png

Offline

 

#25 2011-03-06 10:32:22

kucerkaaaa

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Komunikat

A gdzie Twoje znaki interpunkcyjne? Cierpisz na słowotok? Czy jesteś tak zdeterminowana dobić do 40 postów, że nie panujesz nad palcami?

Dziękuję mu, ale nie piszę o tym pisać na forum. :-) Bezinteresowność-to takie obce słowo na tym forum.

Offline

 

#26 2011-03-06 10:36:56

drokan

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Komunikat

witam wszystkich;) moim zdaniem 40 postów to za dużo. całymi dniami jestem w pracy czasami nie mam czasu na ściąganie w danym terminie i zazwyczaj oglądam z opóźnieniem i strasznie mi przykro że już nie będę mogła oglądać serialu. dzięki za tłumaczenie tego co było:) wiem że jesteście młodymi ludźmi i pewnie większość z was ma tylko szkołę na głowie ja mam pracę rodzinę i cały dom na głowie i niestety ale nie mam czasu na pisanie postów. przykre jest to że zakładacie z góry że każdy ma czas i chęć na takie bzdury. fajnie że są osoby które tłumaczą i pozwalają takim osobom jak ja oglądać serial ,który uwielbiam i szkoda że te same osoby zachowują się jak dzieci którym zabiera się zabawkę. dzięki za wszystko co było .szkoda że osoby prowadzące forum tak strasznie rozczarowały większość użytkowników pozdrawiam;)

Offline

 

#27 2011-03-06 10:46:33

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Komunikat

skoro to napisałas to jednak czasem masz czas. I z gory nie zakladamy ze kazdy ma czas pisac codziennie ale raz na tydz zeby napisac jednego posta to chyba znajdziesz. Wiesz od 11.10 to juz bys 100 postów miała

Offline

 

#28 2011-03-06 10:48:00

 ogonek

Początkujący

2684041
Skąd: krk
Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 71
Punktów :   

Re: Komunikat

Oznaczcie to jako spam i post bez sensu, ale ja muszę.... Ta dyskusja jest przekomiczna! Każdy się kłóci i przedstawia swoje racje. Kto nie ma postów produkuje się, żeby je nabić. Komedia jakaś!


Ola walczy o chustę prosimy o codzienne klikanie

Offline

 

#29 2011-03-06 10:52:17

Muska

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 41
Punktów :   

Re: Komunikat

"[Modo] - paulax5
tak teraz nagle znajduja czas na pisanie " twoje słowa z shoutboxa
paulax5 właśnie czas... ja teraz zamiast z znajomymi w taką ładną pogodę pogadać , pochodzić to próbuje w sensowny sposób wbić te 40 postów bo później już wolnego czasu nie mam. nie każdy żyje jakoś tym forum jak to nie którzy potrafią tu siedzieć 12h na dobe.

Offline

 

#30 2011-03-06 10:55:51

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Komunikat

ogonek napisał:

Oznaczcie to jako spam i post bez sensu, ale ja muszę.... Ta dyskusja jest przekomiczna! Każdy się kłóci i przedstawia swoje racje. Kto nie ma postów produkuje się, żeby je nabić. Komedia jakaś!

Dokładnie zgadzm sie z toba sama juz nie daje rady usuwac tego, a zaden z pozostalych modow nie moze byc


PROSZE O PRZESTANIE KŁOTNI I WYPOWIADANIA SIE NA TEN TEMAT jak komus sie nie podobaja nowe zasady to nikt go na forum nie trzyma ale proszę bez -owania bo to bez sensu. Jeśli ktoś chce to nich zacznie pisac z sensem bo takie spamowanie bedzie zgłaszane administratorowi o zablokowanie konta. Do tych co stwierdza ze trudno zaloze nowe- to moj komentarz: Na forum mozna sprawdzic kto ma 1 a kto wiecj kont i byly juz przypadki zbanowania za takie coś

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.6600.pun.pl www.niszcze.pun.pl www.cabal-mix.pun.pl www.galaktyczny-football.pun.pl www.freesamples.pun.pl