#91 2011-03-04 23:45:00

rozowa0

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 12
Punktów :   

Re: Sezon VII (ostatni) - pytania, komentarze

ja naprawde nie chce siac tutaj zametu.


Aprende, si tenías vivir perennemente. Vive, si tenías morir mañana

Offline

 

#92 2011-03-05 00:20:34

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Sezon VII (ostatni) - pytania, komentarze

spoczko


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#93 2011-03-05 00:28:02

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Sezon VII (ostatni) - pytania, komentarze

rozowa0 napisał:

zgadza sie rozumiem odcinki aTY CZYTAJ UWAZNIEJ : ja sie nie prosze o wstawienie odcinkow szybciej TYLKO to ZASEGUROWALAM a skoro sie nie da to oki. nie mam pytan

Masz rację zle zinterpretowałam, PRZEPRASZAM, ale sam fakt tej sugestii nawet wydał mi sie hmm lekko dziwny ze strony osoby, która nie potrzbuje napisów i pewnie ogladalas juz wszystkie odcinki bo skoro rozumiesz to niewidze sensu czekac na napisy
Jeszcze raz przepraszam

rozowa0 napisał:

ja naprawde nie chce siac tutaj zametu.

Ja tez dlatego przepraszam

Offline

 

#94 2011-03-05 00:34:40

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Sezon VII (ostatni) - pytania, komentarze

rozowa0 napisał:

ja naprawde nie chce siac tutaj zametu.

w porzadku tylko prosze bez tego typu sugestii to wszystko bedzie w porzadku


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#95 2011-03-05 13:58:09

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Sezon VII (ostatni) - pytania, komentarze

A ja nie widzę w sugestii użytkownika rozowa0 nic dziwnego.
Nawet jeśli to nie byłaby sugestia tylko prośba, to w tej zakładce jest właśnie chyba miejsce dokładnie do tego: pytania, komentarze, a kiedyś było jeszcze dodatkowo prośby.
Ja akurat jestem bardzo zadowolona z tego, że są dwa odcinki tygodniowo (bo to znaczy, że moja przygoda z Internatem nie skończy się tak szybko) i dwa odcinki mnie w zupełności satysfakcjonują. Jeśli jednak odcinki są już przetłumaczone, to niby dlaczego nie mogłyby zostać wrzucone wcześniej - przynajmniej inni forumowicze będą mieli wybór.
Tłumaczenie, że są daty premier i nie będziemy ich zmieniać jest idiotyczne. Dlatego nie rozumiem postaw co to niektórych. To, że byliście na zlocie nie czyni Was ani lepszymi, ani nie macie żadnych większych praw niż osoby, które nie były. Niektórzy zapewne nie mogli, a inni np. nie czuli potrzeby poznawania innych użytkowników, co nie zmienia faktu, że wszyscy tak samo kochamy Internat i tak samo chcemy obejrzeć odcinki i nie możemy doczekać się następnych (a skoro są one już przetłumaczone to blokowanie ich dostępu jest moim zdaniem czystą złośliwością).
Ja nie czuję się żadnym sępem, zawsze podkreślałam że doceniam pracę tłumaczy, dziękowałam nie raz, wypowiadam się kiedy tylko mogę, uczestniczę w grze, a dodatkowo ściągam odcinki z chomika (czyli za nie płacę). OK nagrodą dla zlotowiczów mogło być obejrzenie odcinków wcześniej (obejrzeliście je już chyba tydzień temu), ale skoro one są już przetłumaczone to dlaczego miałyby nie zostać wrzucone wcześniej. Nie widzę w tym sensu i mam wrażenie, że niektórzy z Was poczuli się troszkę zbyt ważni. W kwestii dodawania odcinków powinni się wypowiedzieć jedynie tłumacze, a nie osoby które były na zlocie i się poczuwają do nie wiadomo czego.
Sorki za tę wypowiedź, ale trochę się zdenerwowałam, każdy ma takie same prawa do odcinków, każdy może zasugerować że skoro są przetłumaczone już to czemu ich nie wstawić, co wcale nie znaczy, że nie doceniamy pracy tłumaczy, bo jest wręcz przeciwnie.

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2011-03-05 13:59:08)

Offline

 

#96 2011-03-05 15:12:09

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Sezon VII (ostatni) - pytania, komentarze

My oglądaliśmy odcinki do 10-tego i tak samo jak WY musimy czekać na dalsze odcinki czyli 11-15.
Jak byś zauważyła Karino dostaliśmy te odcinki tylko na zlot, mogli nam ich nie dawać ale to była ich sugestia. Mam żal do Bartka że w ogóle napisał na tym forum że je oglądaliśmy bo by nie było żadnych kłótni od 2-ówch tygodni. Drugi tłumacz robi odcinki 8-15 i to tylko od niego zależy czy w ogóle da te odcinki na forum.
Widać większość jest zazdrosna że mała grupka czyli 14 -scie osób oglądało wcześniej te odcinki.
Ja nie musiałam ich oglądać na tym zlocie. Znam na tyle hiszpański że mogę sobie na to pozwolić i oglądać w oryginale [co zrobiłam kilka miesięcy temu] Pojechałam tam żeby się spotkać i poznać ludzi którzy tak jak ja zarazili się PASJĄ do tego serialu.
To by było na tyle i tak dla ogółu nie chce wszczynać żadnej nowej awantury na tym forum bo męczy mnie to już

Co to wam da że wcześniej obejrzycie odcinki z napisami? Szybko się skończy ten serial i nie będzie nic do oglądania no chyba że większość przeżuci się na El Barco.

Ostatnio edytowany przez daglas89 (2011-03-05 17:18:11)


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#97 2011-03-05 15:52:59

 Pysia141192

VIP

5691837
Skąd: Zelów, Bełchatów
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 377
Punktów :   26 
WWW

Re: Sezon VII (ostatni) - pytania, komentarze

Nie wiem o co to "kłótnie". Zarówno i jedna jak i drug strona mają rację, ale bądźmy na siebie źli. Cieszmy się, ze istnieje takie forum, jak to, że ktoś tłumaczy odcinki.
Wiem, że wszyscy są zadowoleni i chwalą tłumaczy, ale kiedy czytam niektóre posty (czytałam je dawniej) to czułam, jakby te pochwały i podziękowania był trochę nieszczere. Zawsze w jakimś podziękowaniu kryło się jakieś "ale".
Zatem nie denerwujmy się na siebie i starajmy się być szczerzy, mili, cierpliwy i traktujmy się jednakowo.
Co wy na to???

Offline

 

#98 2011-03-05 16:30:35

rozowa0

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 12
Punktów :   

Re: Sezon VII (ostatni) - pytania, komentarze

Pysia141192 napisał:

Zatem nie denerwujmy się na siebie i starajmy się być szczerzy, mili, cierpliwy i traktujmy się jednakowo.
Co wy na to???

zgadza sie ja jestem ZA


Aprende, si tenías vivir perennemente. Vive, si tenías morir mañana

Offline

 

#99 2011-03-05 16:33:18

 NaTa=)

Stały bywalec

Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 138
Punktów :   

Re: Sezon VII (ostatni) - pytania, komentarze

Owszem, nie denerwujmy się nawzajem
Tak jak daglas89 już napisał, i tak zostało już niewiele odcinków do końca tego sezonu, czyli ostatniego.
Więc co za różnica, czy dziś czy jutro, czy za tydzień.
Czym rzadziej to nawet lepiej będziemy mogli dłużej być z serialem...

Ja tam się już przerzuciłam na "El Barco", oczywiście kiedy nie ma nowych odcinków Internatu jeszcze

Offline

 

#100 2011-03-05 20:06:33

L'Internat FR

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 193
Punktów :   21 

Re: Sezon VII (ostatni) - pytania, komentarze

rozowa0 napisał:

a ja sie tak zastanawiam czy nie mozna by bylo wstawic od razu wszystkich odcinkow ( wnioskuje ze ci co byli na tym calym zlocie obejrzeli wszystkie odcinki) wiec sa przetlumaczone wszystkie to co za sens czekac? mozna by po jednym dziennie byloby szybciej.. ot taka moja sugestia

A ja się zastanawiam, czy nie mogłoby być odcinka raz na miesiąc. Dłużej cieszylibyśmy się "Internatem".  Skoro odcinki są tłumaczone, to po co wszystkie na raz wstawiać, lepiej poczekać.  Można by po 1 na miesiąc, wolniej by było. Ot taka moja sugestia.

Offline

 

#101 2011-03-05 21:03:43

witchy1

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 39
Punktów :   

Re: Sezon VII (ostatni) - pytania, komentarze

L'Internat FR napisał:

rozowa0 napisał:

a ja sie tak zastanawiam czy nie mozna by bylo wstawic od razu wszystkich odcinkow ( wnioskuje ze ci co byli na tym calym zlocie obejrzeli wszystkie odcinki) wiec sa przetlumaczone wszystkie to co za sens czekac? mozna by po jednym dziennie byloby szybciej.. ot taka moja sugestia

A ja się zastanawiam, czy nie mogłoby być odcinka raz na miesiąc. Dłużej cieszylibyśmy się "Internatem".  Skoro odcinki są tłumaczone, to po co wszystkie na raz wstawiać, lepiej poczekać.  Można by po 1 na miesiąc, wolniej by było. Ot taka moja sugestia.

VIP-ie ...nawet o tym nie myśl ...hehehe ;-)

Offline

 

#102 2011-03-05 22:50:56

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Sezon VII (ostatni) - pytania, komentarze

Uderz w stół a nożyce się odezwą....

Dobra sugestia? Szkoda tylko, że takie zdanie mają jedynie użytkowniczki: daglas i paula, które serial już widziały... gdybyście nie widziały mówiłybyście inaczej.

Odcinek raz na miesiąc: proszę bardzo - może być nawet raz na rok - jeśli sobie chcecie przeżywać przygodę z Internatem jasne. Ja też rozumiem trochę hiszpański i mogę sobie obejrzeć po hiszpańsku, ale tego nie robię bo większą frajdę sprawia mi oglądanie z napisami, co jest chyba oczywiste. Tylko że nie rozumiem polityki typu: odcinki są już przetłumaczone, ale ich nie wrzucimy BO NIE!!

To jest zachowanie w stylu Rubena, który myślał że jak już tłumaczy to wszystko mu wolno. I teraz zachowujecie się bardzo podobnie!!! Ja jako jedna z niewielu miałam na tyle odwagi, żeby powiedzieć już wcześniej JEMU co myślę o takim zachowaniu i teraz też nie mogę siedzieć spokojnie. Każdy ma tutaj równe prawa, a niektórzy chyba o tym zapomnieli. Zastanówcie się przez chwilę jak Wy się w ogóle zachowujecie...

Offline

 

#103 2011-03-06 08:09:38

MichAelis

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 11
Punktów :   

Re: Sezon VII (ostatni) - pytania, komentarze

To ja moze dodam cos od siebie + 40 postow musze nabic ;[. Czytalem ze juz bylo to poruszane tysiace razy, ale czy nie moglyby napisayc przechodzic malej kontroli. Chocby w wordzie?

Offline

 

#104 2011-03-06 08:20:43

peter78

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-07
Posty: 7
Punktów :   

Re: Sezon VII (ostatni) - pytania, komentarze

w odtwarzaczu trzeba zmienic prporcje odtwarzania

Offline

 

#105 2011-03-06 12:10:23

ewqa9

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-07-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Sezon VII (ostatni) - pytania, komentarze

bla bla bla czy tak się robi  40 postów?????????????

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xshippuudenx.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl