#46 2011-02-08 00:21:21

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Fajny odcinek:) jak ten Roque mnie wkurza!!! Co on znowu kombinuje? po co mu ten pistolet? no chyba nie po to, żeby się bronić przed nim. Ten cholerny krasnal przechodzi sam siebie. Mam nadzieje, że go zabiją jak się dowiedzą. Hugo jaki dobry się zrobił. Ciekawe kto sabotuje to wszystko, bo chyba nie on bo to byłoby bez sensu. I Hugo nadal coś knuje ja to czuje. I dlaczego jak potrzebowali pomocy to tylko Marcos i Ivan poszli a nie ten głupi krasnal. Skoro Amelia mogla pomagać to on też. OO i nasz żołnierzyk się zakochał w Elsie:) i ona chyba w nim:) Ciesze się, że Elsa się dowiedziała o Hectorze, ale ciekawe dlaczego nie powiedzieli jej o Lucii.
A ta Amaia mnie wkurza. przecież powinna powiedzieć o tym, że to jest gwałciciel, bo to jest niebezpieczne, głupia! A co do tego kolesia co się im pokazuje to jest bardzo ciekawy wątek. Dlaczego powiedział, że jest Hectorem. To na pewno nie jest samuel zdeformowany chorobą bo nie jest ani trochę podobny. Ani wasze rozumowanie, że to jest któryś z mścicieli. Bo Fakt tam było Hector ale nazwisko de la vega dostał po rodzicach którzy go adoptowali a tamtego Hectora nie adoptowali, więc nie było by sensu, że mówi że jest de la vega. Ten koleś zabrał ich we śnie chyba na dół do laboratorium. To czy to znaczy, że on jest tam na dole uwięziony? jak tak pomyślałam. Pomyślałam też, że może ten koleś powiedział, że jest Hector, żeby oni go szukali a że nie poskutkowało to im powiedział że wie kto zabił carol. Ale dopiero teraz powiedział, żeby mu pomogli. To już nic nie wiem, ale to pokomplikowałam:) Zaraz sprawdzę ile było ciał mścicieli na filmie. Bo jest jeszcze taka możliwość, że może tego Hectora nie zabili tylko więzili albo co.

Offline

 

#47 2011-02-08 13:19:26

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Curro - chwilowo pomyślałem, że Amaia go tylko wkręciła w gwałt, ale po tym jak się zaczął gapić na tą.... Clarę to myśl zginęła. Gwałciciel za*rany. ;/

Roque - to brak słów. Przecież ja bym go.... Tak oszukiwać "przyjaciół". ;/  Nie skumałem tylko akcji z pistoletem, bo powiedział, że to "dla przyjaciół". On ma zamiar ich wystrzelać, czy dać im tę broń? oO

Javier Holgado - jakby serial zyskał na jego wyjeździe z Internatu.... co za głuuupie dziecko.

Akcja Julii z Jacintą - hahahaha. ;D  I te naśmiewanie się ich z Julii.... i Maria - poezja. ;D

Po tym odcinku obejrzałem jeszcze raz odcinek poprzedni...i nie widziałem tam nikogo, kto by mógł tak knuć, aby podciąć belki w podziemiach....

Hugo wielki bohater. Jeszcze chwila i mu te morderstwa zapomną. ;/

Sen....dobry motyw... teraz Roque będzie robił wszystko, żeby do prawdy nie doszli. Niech go zabiją !


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#48 2011-02-08 14:00:40

izak

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Odcinek niczego sobie. Tak się zastanawiam czy coś będzie pomiędzy Elsą a tym żołnierzem (nie pamiętam imienia). Roque - totalna świnia. Niezłego miał stracha jak wszyscy obudzili się z tego dziwnego snu w którym koleś powiedział im że wie kto zabił Carol. I jeszcze ten Curro (czy jakoś tak)... Po co on wcześniej przyszedł do tego internatu. Czyżby wyszedł z więzienia i szukał Amai żeby się zemścić. Poza tym kim jest ten gościu w snach??? Nie mogę się doczekać następnego odcinka.

Offline

 

#49 2011-02-08 14:54:21

Patrrriko

Stały bywalec

5680670
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 186
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

myślę, że Roque może chciał ten pistolet, aby móc się obronić gdy reszta się dowie że zabił Carolinę. W końcu zawsze miał kompleksy, że jest takim kurduplem przy Marcosie i Ivanie. Jakby we dwóch go dorwali to po nim a jak wyciągnie gnata(nawet bez magazynka) to będą mieli pełne portki (może Marcos, Ivan nie wie co to strach)


Pain is temporary, glory... lasts forever!

Offline

 

#50 2011-02-08 15:55:55

 Ragvien

Nowicjusz

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 45
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Patrrriko napisał:

a jak wyciągnie gnata(nawet bez magazynka) to będą mieli pełne portki (może Marcos, Ivan nie wie co to strach)

Nie powiedzialbym. Gdyby Marcos dowiedzial sie, ze jeden z jego dobrych kolegow (tj. Roque) zabil jego dziewczyne, za ktora oddalby zycie itp. to watpie, zeby "popuscil sie" widzac bron u Roque, tylko raczej ruszylby na niego niczym drapieznik i zabil wlasnymi, golymi  rekoma.

Offline

 

#51 2011-02-08 16:42:59

 AVIIA

Nowicjusz

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-08-08
Posty: 13
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Patrrriko napisał:

a mi się dziwnie zdaje że Elsa i Garrido mają się ku sobie i niedługo wyniknie z tego coś więcej

Też miałam takie wrażenie po 2 odcinku, a ten mnie już tylko w tym utwierdził:D Ja im tam kibicuje:)

kurczak7 napisał:

A ta Amaia mnie wkurza. przecież powinna powiedzieć o tym, że to jest gwałciciel, bo to jest niebezpieczne, głupia!

A pomyślałeś/aś, że jako ofiara gwałtu chciałaby do tego nie wracać?? albo, że się bała?? ofiary gwałtu często ukrywają swoich oprawców bo boją się zemsty...

Mnie odcinek się podobał, ciekawa jestem tylko czy Javier Holgado zmieni swoje zachowanie, jak wyda się czyja matka jest w sali zakażonych....

Ostatnio edytowany przez AVIIA (2011-02-08 18:54:50)

Offline

 

#52 2011-02-08 21:07:56

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

AVIIA napisał:

kurczak7 napisał:

A ta Amaia mnie wkurza. przecież powinna powiedzieć o tym, że to jest gwałciciel, bo to jest niebezpieczne, głupia!

A pomyślałeś/aś, że jako ofiara gwałtu chciałaby do tego nie wracać?? albo, że się bała?? ofiary gwałtu często ukrywają swoich oprawców bo boją się zemsty...

Wyobraź sobie, że pomyślałam ale to nie powód żeby narażać innych na niebezpieczeństwo. Przecież nie musi rozpowiadać o tym wszystkim tylko powiedzieć zaufanej osobie a ta osoba Elsie lub jakoś tak. Jest wiele rozwiązań ale nie mówienie o tym jest najgorszą z opcji.

Offline

 

#53 2011-02-09 01:29:34

jacqueline

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Kubusss1916 napisał:

A mnie denerwuje to że musze czekać tydzień na kolejny odcinek serialu który mnie (jako jeden z nielicznych) zainteresował ;p Znacie może podobne seriale godne polecenia ? A co do odcinku to mnie ciekawi najbardziej jak dalej rozwinie się sytuacja z Hectorem Dela Vega , kto to jest i co mu się stało bo ponoć zginoł z resztą dzieci z sierocińca , a tu nagle przekazuje naszym bohaterom żeby go uratowali ;/ Ciekawi mnie również i z deczka smuci sytuacja Ivana który zapomina wszystko co się dzieje do okoła mam nadzieje że nie zginie bo to mój ulubiony bohater A Roque to cio.a Łza się w oku kręciła kiedy zabił Karol i Marcos jak krzyczał kiedy Karol umierała mu na kolanach

A co do całego Serialu to jeden z najlepszych jaki oglądałem ! pzdr

Myślę, że wcale nie jesteś jednym z nielicznych bo wszyscy ten serial uwielbiamy;p  ale fakt są niektóre rzeczy które drażnią (np. duchy, sny i inne zjawiska).

A jeśli chodzi o inne seriale to ja polecam Pretty Little Liars, może ktoś ogląda. Też ciekawy z pewną zagadką do rozwiązania przez młodych ludzi. Może nie tak dobry jak Internat ale na pewno fajny.

Offline

 

#54 2011-02-09 08:04:01

 kasias32

Nowicjusz

3052654
Skąd: Świeradów-Zdrój
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 20
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

ja dopiero wczoraj oglądnęłam odcinek
bardzo mi się podobał
ciekawe co z tym Hektorem
tak naprawdę to nie wiemy co to za dzieci były pochowane w lesie była 5 może to inne dziecko?
z tą belką też uważam że to sprawka Roque, dupek jeden wkurza mnie
widziałam zajawkę na stronie Internatu i czekam kiedy to się spełni hehe
tylko za cholerę nic nie zrozumiałam
z tym gwałcicielem też podejrzana sprawa, współczuję dziewczynie i po części rozumiem dlaczego nie chce mówić, oby facetowi nic nie odbiło

Offline

 

#55 2011-02-09 16:00:46

 Ragvien

Nowicjusz

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 45
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

kasias32 napisał:

oby facetowi nic nie odbiło

Na ogol to takim ludziom zawsze cos odbija

Offline

 

#56 2011-03-06 17:38:20

czarny_kot

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 16
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

ciekawe co z tym Hektorem
tak naprawdę to nie wiemy co to za dzieci były pochowane w lesie była 5 może to inne dziecko?

Też pomyślałam, że może jednak prawdziwy hektor przeżył i to jest właśnie on a nie samuel espi

Offline

 

#57 2011-05-11 20:11:56

 Fermin 777

Postrach forum

34618902
Skąd: Z Pomorza
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 1226
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Ale zrobili fantazje ze wszystkim snił sie taki sam sen oO


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT99vmjnw_wsxMomzOMUB5aZz2ueqiN4CSPdLkWsWT4UeRoAuxM6A
http://www.aedes.us/i5/clfrnct.jpg http://inlinethumb19.webshots.com/42002/2041620580104956330S500x500Q85.jpg

Offline

 

#58 2012-07-10 12:38:34

 justa12473

Nowicjusz

Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 10
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Jak obejrzałam cały 7 sezon, to właśnie zastanowiłam się, dlaczego Max powiedział, że jest Hectorem. Przeczytałam tu kilka komentarzy i wpadło mi do głowy że oni mogli wtedy podrobić jego ciało. No przecież może w  dzieciństwie Maxa, Wulf  pomyślał że może mu się przecież do czegoś przydać, bo może robił jakies badania z wyrazu inteligencji, więc może on miał najwyższy i podrobił jego ciało ab nikt nic nie podejrzewał i zmienił jego wygląd. Wiem że nie pisze zbyt zrozumiale aale mam  nadzieje, że domyślicie się o co mie chodzi


http://thesageofcrypt.files.wordpress.com/2010/10/el-internado-5a-tempo5-1.png
[img]http://images4.fanpop.com/image/photos/15800000/Ivan-Julia-el-internado-15824105-300-124.gif[/
http://images4.fanpop.com/image/photos/15900000/Fermin-Maria-7x12-el-internado-15956976-300-128.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl