#31 2011-01-23 13:16:13

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

Zapomniałam dodać, że chyba najciekawszym pytaniem sezonu (lub odcinka, zobaczymy jak szybko nam się to wyjaśni) będzie : Skąd u licha to wojsko wzięło się tam tak szybko?


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#32 2011-01-23 16:30:26

 ar33p

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

czekamy na retrospekcje

Offline

 

#33 2011-01-23 17:33:14

iza161

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 14
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

hm wlasnie obejrzalam, fakt poniekąd nudny,ale zawsze cos nowego sie wydarzylo:) jak dla mnie np.elsa cos malo wnikliwa jest w to skad np Marcos i reszta o tym iwedza, co tam dokladnie sie dzialo itd;/ troche ogolnikowo, a co do tego kolesia co strzelil w Marcosa-wydaje mi sie,ze on jest z tych zlych, nie dlatego,ze strzelil,tylko w taki dziwny sposob go pokazali;/no coz okaze sie poznieij:)czekamy na nastepne odcinki:0

Offline

 

#34 2011-01-23 18:32:25

monka1414

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 44
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

Odcinek ogólnie ciekawy ale następne pewnie będą lepsze.


NAJpierW bYło ŚWIatŁo pOTEM zACZęłY sIĘ zBROdniE....

Offline

 

#35 2011-01-23 20:48:53

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

A więc: więcej Alicii i Elsy to piękniejszy Internat.

Ten.....żołnierz...dupek jakiś, kozak.

Marcos...zapewne dostał strzał w coś w plecaku...dzięki czemu nic mu nie będzie, albo ten debil wziął sobie do serca słowa przełożonego o humanitarności i strzelał np. gumową kulką.
Cała akcja - ciekawa.

Fermin - Bóg!   On jest genialny.....mieć takie wejście.
Scena przy tym okienku z tą parą (wodną )......piękna.

Julia jak ładnie...zatrzymała nakręconego na....yymm...seks...Ivana. Hahaha.

Jacinta i akcja z Evelyn u Lucii - świetna. 

A Elsa z Alicią za bardzo ufają Hugo. Ja bym go do podziemi nie wpuszczał.

I Saula szkoda.


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#36 2011-01-23 22:58:37

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

A ten liścik co wypadł Marcosowi od Carol to co to za liścik bo nie rozumiem?


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#37 2011-01-24 00:36:47

senaszel

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

Bardzo slaby poczatek sezonu.

Fragmenty poprzednich odcinkow nie zbudowaly zadnego nastroju.

Koncowka to juz w ogole dramat. Co to za Cliffhanger skoro glowny bohater zawsze musi przezyc.

Usmialem sie jak zolnierze zaczeli odcinac teren. Hiszpanie chyba kultywuja motyw z reca. Co chwila gdzies sie powtarza.
Z calego odcinka najbardziej mnie interesuje jak to czasowo wygladalo czy aby siodmego sezonu internatu nie pisano w czasie po premierze reca i nie porzyczyli sobie tego motywu...

Nowi bohaterowie z potencjalem
Starych chyba pakuja w worki
Oby Noiret sie nawrocil!

Sezony 1-3 byly o dzieciakach 4-5 o ich rodzicach w 6 bohaterowie zaczeli sie dogadywac ze soba i wspolpracowac... mialem nadzieje ze to na tym bedzie polegac sila siodmego sezonu.
Przekreslili szanse na tyle wzruszajacych momentow! Wszyscy juz o sobie wszystko wiedza.
Nie dali nawet jednej zapierajacej dech w piersiach sceny WOW Fermin jest szpiegiem ale cool i w ogole jestesmy uratowani.

Zwlekalem z obejrzeniem pierwszego odcinka kilka dni... Coz czulem co nadchodzi... Warto bylo w tym czasie przeczytac Miecz Prawdy - Polecam cala serie!

Offline

 

#38 2011-01-24 11:08:44

kustyk18

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

Odcinek hmm.. może być myślałam że w końcu Marcos i Paula spotkają się z Sandrą a tu dupa.. szkoda mi Fermina strasznie mam nadzieje że wszystko się jakoś rozwiąże, wiadomo że Marcosowi się nic nie stanie. Jak pokazali przypomnienie jak Vicktoria krzyczała to aż łzy w oczach miałam, szook czekamy do piątku na kolejny odcinek

Offline

 

#39 2011-01-24 14:11:27

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Odcinek 1 - Protokół

Nie wiem czemu większość uważa, że ten odcinek był nudny. Jak dla mnie był genialny, może nie było akcji za akcją i ciągłego napięcia, ale przecież nie o to chodzi. Ten odcinek zaskoczył mnie przede wszystkim swoim klimatem, zupełnie inaczej się go oglądało niż wcześniejsze (podobnie się czułam w pierwszym odcinku szóstego sezonu, jak się okazało że wszyscy zostali zakażeni), i najbardziej pasuje mi określenie smutny: cóż z tego, że wszyscy współpracują, jak i tak wiedzą że nie są w zbyt ciekawej sytuacji.
A co do poszczególnych fragmentów to:
Genialny był pomysłowy Fermin, żeby użyć paralotni. Chociaż mógł po prostu podejść do oddzielonej bramy, powiedzieć żołnierzom, że też jest zarażony, na pewno by go bardzo szybko wpuścili.
Bardzo smutne, że Saul nie żyje. Wcale nie musieli go uśmiercać.
Marcos na pewno żyje, pewnie potraktowali Go jakimś  paralizatorem, czy czymś takim.
Niby Rebeka, tajny agent i Pani policjant, a takie nierozważne, żeby nie powiedzieć głupie. Jak rozkują mu te kajdanki, to na pewno im ucieknie, mam nadzieję że tego nie zrobią.
To, że zabiorą Sandrę, to było pewne jak już policjantka zostawiła ją samą. Kamilo raczej jej nic nie zrobi, nie doszukiwałabym się jakiegoś głębszego sensu w tym że ją porwał, przecież większość złych - do których mógł coś mieć już nie żyją, a Sandra nic mu nie zrobiła. Moim zdaniem zabrał ją po to, aby coś się działo, dla podgrzania atmosfery.
Najbardziej interesuje mnie teraz: co się dzieje z dzieckiem Lucii, kto się nim opiekuje i z dzieckiem Amelii. Plus fakt, że oni niby już wszyscy wiedzą wszystko o sobie, a tak na prawdę to powinni razem usiąść, szczerze porozmawiać, przede wszystkim z Lucią i Amelią, one byłyby najbardziej pomocne, bo najwięcej wiedziały i razem ustalić co teraz powinni zrobić.

Offline

 

#40 2011-01-24 16:17:50

ona

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

jak Wy to robicie, że wam sie ściągają te odcinki tyle czasu??? ja o 21 zaczynałam już oglądać, a i tak trwało to dłużej niż zazwyczaj.. zazwyczaj po ok 20 min mam już cały odcinek..


odcinek nie powalił mnie na kolana.. Marcosa na pewno nie zabili.. co najwyżej mogli go uśpić.. ciekawa jestem co teraz z synem Lucii i jak generalnie wyszła ta jej wspłópraca ze szkołą.. oraz jak to sie stało że Rebeka i Fermin się ujawnili.. przecież ta organizacja Saula to chyba nie bylo nic 'oficjalnego'?'
nie wiem, mam mieszane uczucia po tym odcinku.. minęło kilka dni a ja już nie pamiętam co w nim dokładnie było.. to raczej nie mówi o nim niczego dobrego.

Offline

 

#41 2011-01-25 18:14:22

monka1414

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 44
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

No akcja Luci i Jacinty z Evelyn była niezła. A Alicia i Rebeca naiwne że ufają Hugo przecież to zbyt piękne żeby było prawdziwe że on im pomoże.


NAJpierW bYło ŚWIatŁo pOTEM zACZęłY sIĘ zBROdniE....

Offline

 

#42 2011-01-25 22:06:54

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

A jeszcze jedno mi przyszło do głowy. Dlaczego Lucia nie wie gdzie są leki i jak się je robi. Przecież to ona nad nim pracowała. I jeszcze jedno. Myślę, że dziecko Amelii nie przeżyło skoro Lucia mówiła, że jeżeli uratuje dziecko to Amelia umrze, a Amelia żyje czyli pewnie dziecko nie przeżyło. Chociaż bym wolała, żeby przeżyło bo sądzę, że jest dość ważne skoro poświęcili mu dużo czasu w serialu.

Offline

 

#43 2011-01-25 22:39:08

kustyk18

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

anapaola

A ten liścik co wypadł Marcosowi od Carol to co to za liścik bo nie rozumiem?


liścik który Carol włożyła do paczki co Marcos dostał z winem żeby spotkali się w gołębniku..

Offline

 

#44 2011-01-26 17:15:40

 K@mil

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 363
Punktów :   15 

Re: Odcinek 1 - Protokół

ciekawy odcinek
scena z marią i ferminem przy tym okienku wzruszająca
też myślę, że marcos przeżył
a hugonowi nie powinni ufać . . .


"Tylko słabi muszą umrzeć . . . "       
http://img215.imageshack.us/img215/4711/elinternado.jpg

Offline

 

#45 2011-01-27 09:00:56

 kasias32

Nowicjusz

3052654
Skąd: Świeradów-Zdrój
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 20
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

mam ściągnięte wszystkie odcinki ale bez napisów i nie chcę oglądać bo się nakręcę za bardzo

odcinek bardzo ciekawy mam nadzieję, że nieścisłości wyjaśnią się w najbliższym czasie
ja tam bym Hugowi nie ufała a oni go zabrali do labiryntów no i ciekawe czy na prawdę są szczepionki na wirusa
kethup jest the best
ciekawe gdzie jest matka Markosa i Pauli
szkoda że Saula nie ma
no i ciekawe dlaczego nie zrobili testu na obecność wirusa Ferminowi??
tylko czekałam kiedy Hugo się wyplącze z kajdanek a tu nic przecież on jest wyszkolony na maszynę do zabijania
a Noiret w psychiatryku z lekarzem Maryi?? przecież lekarz poszedł siedzieć nie??
NiKiEL to nie dwa granaty z tego co widziałam to Camilo miał parę skrzynek prewnie z materiałami wybuchowymi
no właśnie co zamierza zrobić a matką Markosa i Pauli
a Markos żyje??
Mirka też uważam że przyjaciele z nauczycielami powinni popracować w podziemiach a Hugo do kaloryfera
a wojskowy też mi się wydał znajomy hehe
ciekawe co z dzieckiem Amelii pewnie zmarło bo Lucija powiedziała że albo dziecko martwe albo Amelia
anapaola to chyba chodziło o ich rocznice że mieli się spotkać w gołębniku nie??
kurczak7 wydaje mi się że dziecko Alelii miało związek z Evą córką Wulfa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cabal-mix.pun.pl www.niszcze.pun.pl www.galaktyczny-football.pun.pl www.freesamples.pun.pl www.transgenderyzm.pun.pl