#271 2011-01-20 09:26:22

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Mafia III edycja

Ja też muszę się tutaj wypowiedzieć, bo wydaje mi się, że mogę postawić się na miejscu dwóch stron i ocenić tę sytuację, ponieważ w poprzedniej edycji tej gry byłem w mafii. Największe kontrowersje wzbudza punkt o kontaktowaniu się poza grą. Jak już poprzednicy napisali - tego nie da się uniknąć, mieszkańcy muszą współpracować, aby udało im się pokonać mafię. I to jestem w stanie zrozumieć. Proszę zauważyć, bo poprzednim razem też to zrozumiałem, mimo iż byłem w mafii i mieszkańcy kontaktowali się, żeby mnie wyrzucić. Nie mam im tego za złe, bo tak naprawdę pisząc do kogoś nie mamy stuprocentowej pewności o jego niewinności - możemy zatem pisać do członka mafii (i tak było w poprzedniej edycji) i ułatwiać mu wykonanie jego zadania podrzucając informację o tym, że ktoś jest na przykład detektywem.
Mógłbym teraz zapytać i poprosić o szczerą odpowiedź: Kto w tej edycji nie kontaktował się z innym mieszkańcem? Mogę śmiało zaryzykować, że nie będzie wielu takich osób. Jeżeli będzie chociaż jedna.
Jednak to, że tego typu zachowanie jest akceptowane przez większość biorących udział w grze, nie zmienia faktu, iż jest to zachowanie sprzeczne z regulaminem gry. Dlatego w tym miejscu mogę przeprosić, ale zarazem złożyć wniosek o zmianę regulaminu i wykreślenie z niego punktu dotyczącego wzajemnego kontaktowania się.
Nie wiem jak wygląda tego typu gra w realu, bo nigdy nie brałem w czymś takim udziału, ale również i tam kontakt między graczami jest nieunikniony. Trudno mi uwierzyć, że poszczególni zwykli mieszkańcy nie spiskują ze sobą...
I na tym chciałbym zakończyć. I jeżeli, jako mafia lub zwykli mieszkańcy, czujecie się urażeni niestosowaniem się do regulaminu (zauważmy także punkt o zakazie pisania o grze w ChatBoxie), to mogę jedynie w swoim imieniu jeszcze raz przeprosić.
Pozdrawiam,
BarthezzLodz.

Offline

 

#272 2011-01-20 11:32:40

 misteria7

Początkujący

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 85
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

I tak waśnie powstaje nasz nowy słownik języka polskiego....bo od wielu lat wszyscy używają nie poprawnych zwrotów to uznajmy je za poprawne. Pójście na łatwiznę.
W tej grze sie liczy pomysł, taktyka i siła perswazji m.in.
Proponuję te nasze dyskusje i wypowiedzi przenieść do wątku z komentarzami do gry

Offline

 

#273 2011-01-20 13:32:27

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: Mafia III edycja

Dodałam kilka slow ode mnie.


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#274 2011-01-20 14:04:29

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

Ja zauważyłam że przez kontaktowanie się ZM nikt nie zwraca juz uwagi na fabułę gry na to co piszą inni, w ten sposób nawet osoba którą podejrzewają nie ma już szans by się wybronić. Grało mi się przez 3 edycje fajnie, i zagram w 4. Mam nadzieje ze już nie jako mafia bo zdecydowanie nie nadaję sie do tej roli, i codzienne musy odrzucania innych tez nie nalezy do przyjemności. Później czytałam w wątku oskarżenia zwłaszcza ruszyło mnie słowa Julia25 to jest gra i niestety rolą mafii jest eliminowanie nie wazne czy on pisze posty na całą stronę czy też na 2 słowa.

Jest mi głupio ze zepsułam wam gre, ale naprawde ze szczerym sumieniem najfajniej było w 1 edycji, w których naprawde był dreszczyk emocji i Marcos który okazał sie być w mafii był dla mnie dużym zaskoczeniem, dlaczego? bo nie podejrzewałam, i kierowałam się wypowiedziami użytkowników.

Ja również przepraszam ale może to nas czegoś nauczy.


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#275 2011-01-20 14:19:38

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Mafia III edycja

anapaola napisał:

Jest mi głupio ze zepsułam wam gre, ale naprawde ze szczerym sumieniem najfajniej było w 1 edycji, w których naprawde był dreszczyk emocji i Marcos który okazał sie być w mafii był dla mnie dużym zaskoczeniem, dlaczego? bo nie podejrzewałam, i kierowałam się wypowiedziami użytkowników.

Masz racje w I edycji było najfajniej był ten dreszczyk emocji, ale jak by nie patrzeć to każdy do końca nie wiedział o co chodzi. A teraz wszyscy wiedzą.

Kto by pomyślał że kochające się rodzeństwo Paula i Marcos będą w Ottoxie


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cabal-mix.pun.pl www.6600.pun.pl www.galaktyczny-football.pun.pl www.freesamples.pun.pl www.transgenderyzm.pun.pl