#241 2011-01-18 00:35:42

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Uciekli, ale niestety mieli tragiczny wypadek. Na szczęście dobrowolnie odeszłaś więc nie tworzysz już fabuły za to ja ją mogę tworzyć i zmieniać dowolnie, jak tylko mi się podoba - zatem uciekli, Lucia śniła o porodzie Rebeki, a tu nagle trach, bum i pijany Fermin uderzył w banderolę. Ale szkoda, wszyscy zginęli na miejscu

Offline

 

#242 2011-01-18 00:38:42

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Buhahahahahahaha 


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#243 2011-01-18 14:07:27

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Bardzo proszę uczestników gry, aby w swoich postach wymyślali fabułę dotyczącą TYLKOosób, które pozostały w grze. Jeżeli ja jako MG dodaję post, w którym Maria uciekła z internatu to znaczy, że Maria uciekła z internatu!! Nie zmieniajcie  tego co piszę w podsumowaniu, gdyż aby je napisać poświęcam swój czas starając się aby było ciekawe i zgodne z tym co piszecie wy-uczestnicy gry. Proszę szanować mój czas i moją pracę. Bardzo proszę, aby taka sytuacja więcej się nie powtórzyła!


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#244 2011-01-18 15:13:54

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Dobrze Crisfan więcej się nie powtórzy, ale to już zostanie - to był dobry pomysł na pociągnięcie dalej fabuły i chyba zgodzi się ze mną większość uczestników. A chyba chodzi o to, żeby fabuła była ciekawa A swoje wyjaśnienie napisałam Ci na PW, liczę na obiektywizm z Twojej strony

Offline

 

#245 2011-01-18 15:38:55

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Ja też muszę poprzeć Calineczkę_j. To nie jest tak, że nie szanujemy Twojej pracy, crisfan, bo naprawdę odwalasz kawał dobrej roboty. Niczego nie zmieniliśmy też w Twoim podsumowaniu, post Evelyn (bo chyba o niego chodzi) to jest tak jakby jego kontynuacja. Naprawdę nie rozumiem Twoich zarzutów. Co do pisania tylko o tych postaciach, które pozostały w grze, to nie uważam tego za dobry pomysł... Aby fabuła była ciekawsza myślę, że warto także pociągnąć wątki osób, których już nie ma. Na dobrą sprawę w grze nie ma Pauli, a cały czas o niej piszemy... Rozumiem, że o tym wspólnie zadecydowaliśmy, ale na dobrą sprawę osoby, które zrezygnowały z gry, wyprzedziły czas akcji o (z tego co pamiętam) trzy miesiące. To jest w porządku? Moim zdaniem też nie.
Na końcu chcę napisać, że mój post nie ma być jakąś prowokacją (jak zapewne zostanie odebrany), tylko stwierdzeniem faktów.
Pozdrawiam,
BarthezzLodz.

Offline

 

#246 2011-01-18 15:45:17

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Jestem takiego samego zdania jak Bartek, w końcu wszyscy od początku odnosimy się do Twoich podsumowań interpretując je na swój sposób i tworząc dalszą fabułę... Nikt nie zniszczył Twojej ciężkiej pracy i wszyscy ja szanujemy... mam nadzieję, że z wzajemnością


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#247 2011-01-18 15:50:18

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

To że Elsa i Julia zrezygnowały jest okej ? "One nadal żyją tam gdzieś."
To że ja zrezygnowałam bo mam swoje powody "które przedstawię po zakończeniu gry". Nie podoba mi się że uśmierciliście moją bohaterkę tam samo Lucie, Lukasa, Fermina i Marie bo "NAS, nie lubicie" i twierdzice że mieszamy w grze. Każdy miesza i każdy nie jest bez winy. [Żadna prowokacja, stwierdzam fakt]


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#248 2011-01-18 15:52:49

 misteria7

Początkujący

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 85
Punktów :   

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Mogłyście nawet wsiąść do rakiety i odlecieć w kosmos, ale nie dlatego że ktoś kogoś nie lubi. W końcu śmierć tych którym udało się uciec dała do zrozumienia pozostałym że nie mają co uciekać, bo Ottox dopadnie ich wszędzie

Offline

 

#249 2011-01-18 15:58:34

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Dokładnie Amelia, zgadzam się z Tobą
Poza tym Daglas nie porównuj odejścia Olkit (która miała dosyć ciągłego obrażania jej osoby przez Laritę) i liberi (którą akurat usunął MG za nieudzielanie się w grze) może miała problemy z Internetem - natomiast Wy zrobiłyście to dobrowolnie. Dobrowolnie zrezygnowałyście z możliwości dalszego tworzenia fabuły dla Waszych postaci zatem teraz możemy tworzyć je My (co w ogóle nie narusza regulaminu). Zatem skoro dobrowolnie zrezygnowałaś z gry to już się po prostu tutaj nie udzielaj i tyle. I nie mów że zrobiłam to bo kogoś lubię lub nie, akurat Lukasa lubię bardzo, a też go uśmierciłam - więc twój argument jest bez sensu.
Jak Wy nienaturalnie ozdrowiłyście Lukasa to nikt się nie czepiał, więc nie czepiaj się teraz Ty, skoro już nie grasz

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2011-01-18 16:04:00)

Offline

 

#250 2011-01-18 16:07:00

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Powiem wam jakie ja powody widzę...
Żadne prócz tych, że uciekłyście jak szczury z tonącego okrętu...
A jeśli Twoje powody daglas będą dotyczyły tego, że większość mieszkańców podejrzewała Laritę i musiała odejść to będzie to najgłupsze tłumaczenie jakie mogłabyś podać... Pozatym, Twoja decyzja odejścia to jedno, ale ucieczka reszty to już naprawdę żałosne zagranie...
Nikt przy głosowaniu nie musiał odnosić się do swojego lubienia/ nielubienia Larity... każdy ma prawo zrobić ze swoim głosem jak uważa... mówi się trudno... ale gra toczy się dalej... [no i oczywiście mój post to nie prowokacja... przedstawiam tylko swoje zdanie]


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#251 2011-01-18 16:12:36

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Calineczka_j napisał:

Dokładnie Amelia, zgadzam się z Tobą
Poza tym Daglas nie porównuj odejścia Olkit (która miała dosyć ciągłego obrażania jej osoby przez Laritę) i liberi (którą akurat usunął MG za nieudzielanie się w grze) może miała problemy z Internetem - natomiast Wy zrobiłyście to dobrowolnie. Dobrowolnie zrezygnowałyście z możliwości dalszego tworzenia fabuły dla Waszych postaci zatem teraz możemy tworzyć je My (co w ogóle nie narusza regulaminu). Zatem skoro dobrowolnie zrezygnowałaś z gry to już się po prostu tutaj nie udzielaj i tyle. I nie mów że zrobiłam to bo kogoś lubię lub nie, akurat Lukasa lubię bardzo, a też go uśmierciłam - więc twój argument jest bez sensu.
Jak Wy nienaturalnie ozdrowiłyście Lukasa to nikt się nie czepiał, więc nie czepiaj się teraz Ty, skoro już nie grasz

Dla twojej informacji to Ja z Paulina tworzyłam Zasady gry widać że ich dobrze nie czytałaś [lub wcale]


g)  Zostanie utworzony specjalny Wątek z komentarzami dla osób które odpadły i mają coś do powiedzenia. Reszta też może się tam wypowiadać na temat przebiegu gry.

I mam takie samo prawo udzielać się w komentarzach jak ty.


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#252 2011-01-18 16:14:05

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Po pierwsze skoro Lucia i Rebeca odeszly z wlasnej woli to pozwolcie im robic z ich postaciami to co chca i nie wykanczajcie ich w nie wiadomo jaki sposob. Po drugie Lucas nie odszedl z wlasnej woli i wciaz moze go uzdrowic zbawiciel wiec prosze o nie wrzucanie Lucasa do jednago "worka" ktory zresza i tak jest nie sluszne tworzony z powodu ktory pisalem wyzej. Paula odeszla z innych przyczyn i jezeli nie ma nic przeciwko temu to wspominajcie o niej caly czas ale uszanujcie decyzje innych i fabule tworzona przez MG rowniez. O "swietosci" Olkit nie mam sily juz pisac....

Ja oczywiscie prowokuje z pewnoscia...

Ostatnio edytowany przez Oranjezicht (2011-01-18 16:16:36)


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#253 2011-01-18 16:19:47

 misteria7

Początkujący

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 85
Punktów :   

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Za dużo to zrobić nie mogły poza tym że opuściły internat

Offline

 

#254 2011-01-18 16:20:17

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Oczywiście, ze czytałam zasady (nawet jeśli pamiętasz ustosunkowałam się do nich w pewien sposób, co do jednego punktu regulaminu i go zmieniłyście). Mnie nie chodziło o to, że nie możesz się wypowiadać w ogóle tylko na temat dalszych losów swojej byłej bohaterki. Plus nie ma w regulaminie nic apropo tego, że nie można tworzyć dalszej fabuły dla osób, które dobrowolnie odeszły, ani dla tych które teoretycznie nie biorą udziału w grze, np. Paula (więc nie złamałam żadnego regulaminu i dlatego ten wątek zostanie).
Bynajmniej nie jest to nieszanowanie pracy MG, bo ja ją bardzo szanuję, tylko kontynuacja i tworzenie fabuły, która nie ma nic związana z lubieniem czy nie (zdecydowałam się uśmiercić Wasze postaci tylko i wyłącznie dlatego, że po prostu uciekłyście, psując innym zabawę. Nie ma w tym większej głębi, więc się jej nie doszukuj)

Offline

 

#255 2011-01-18 16:31:47

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ O ZAPRZESTANIE DALSZYCH DYSKUSJI, ZARÓWNO TYCH MERYTORYCZNYCH JAK I TYCH NIE-. JAKO MODERATOR PRAGNĘ, ABY NA FORUM DALEJ PANOWAŁA MIŁA ATMOSFERA I, MIMO DROBNYCH SPRZECZEK WSZYSCY WCHODZILI NA FORUM Z PRZYJEMNOŚCIĄ. TE MAŁE KŁÓTNIE POTRAKTUJMY Z PRZYMRUŻENIEM OKA, MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZYCZYNIĄ SIĘ ONE DO 'SCEMENTOWANIA' NASZEJ DZIAŁALNOŚCI I OBECNOŚCI NA FORUM.
Pozdrawiam wszystkich (bez wyjątku),
BarthezzLodz.


PS Wybaczcie, że na czerwono i dużymi literami, ale chcę, żeby było dobrze widoczne
PS2 Zmieniłem na zielony, bo spokojniejszy i to kolor nadziei, nadziei na lepsze jutro

Ostatnio edytowany przez BarthezzLodz (2011-01-18 16:40:22)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xshippuudenx.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl