#46 2011-01-15 01:33:55

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Mafia III edycja

daglas89 napisał:


Hector z Lucią skierowali swoje kroki w stronę kuchni. ...

-po co idziesz do kuchni? – spytala Lucia
-mam ochote na jakies ciastka podobno sa tu pyszne babeczki w spizarni
Hector wszedł do srodka a za nim Lucia
-chetnie sprobuje, uwielbiam babeczki
Nagle drzwi się zamkneły


Oranjezicht napisał:

Po drodze jednak zszedł do kuchni chcąc zjeść czekoladową babeczkę. Kiedy tam był zobaczył uchylone drzwi od spiżarni i przypomniał sobie słowa Jacinty, żeby pod żadnym pozorem nie zostawiać ich otwartych. Nie namyślając się długo zamknął je więc na klucz, który zabrał ze sobą i postanowił po zakończeniu gry oddać o Jacincie albo Marii.


-ale co się stało, Hector otwórz drzwi!
-ale ja nie mogę ktos…
-co?
-ktos je zamknął od zewnątrz!
-jak to? To nie możliwe! Jak my stad wyjdziemy?
Niewiem kochanie ale to dobry moment zeby się soba nacieszyc tak dawno razem nie spedzalismy czasu i wiesz tak troszke się za toba steskniłem
-naprawde?
-ale tylko troszke
-troszke? A ja za toba bardzo ale rozumiem ze ostatnio masz sporo spraw w zwizku z tymi nie planowanymi wakacjami i ze musisz zorganizowac jakos czas dzieciakom
-ale teraz jestesmy tu razem wiec może skorzystamy z mozliwosci. Tu na pewno jest jakies wino, co ty na to Lucia?
-a wiesz ze chetnie
Hector wyjął butelke wina i razem zaczeli je pic i rozmawiac. Po jakims czasie zaczeli się całować
-Hector ja niewiem czy…
-kochanie proszę nie mow ze nie masz na to ochoty
-nie to nie tak mam i bardzo tego chce wiesz przeciez jak bardzo Cie kocham ale niewiem czy ty tego na pewno chcesz i czy nie będziesz pozniej tego załował
-wiesz przeciez ze tez bardzo Cie kocham
Ta sytuacja w ktorej się znalezli bardzo ich do siebie zblizyla i z minuty na minute atmosfera robila się coraz bardziej gorąca. 
………….po dłuższym czasie…………..
Przytuleni do siebie
-Bardzo się ciesze ze jestesmy tu razem. –powiedziawszy to Lucia zasneła w ramionach ukochanego czekając az ktos przyjdzie im na pomoc i otworzy spiżarnię

Ostatnio edytowany przez paulax5 (2011-01-15 01:40:50)

Offline

 

#47 2011-01-15 01:40:58

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Mafia III edycja

Po jakims czasie zabawa zakonczyla sie. Marcos wszystkich poodnajdywal..No prawie wszystkich. Kilku osob brakowalo..Martina i Rebeci..Hectora z Lucia...
-Nie czekajmy na nich, napewno poszli juz spac - powiedziala Maria - sio wszyscy do łóżek, Chodz Lukas jako ze nie ma twojego taty odprowadze Cie. A tak w ogole nie boisz sie spac sam w pokoju? Moze sie przeniesiesz do dziewczynek?
-Tak, tak Lukas chodz do nas - zawolala Paula i Evelyn
- Naprawde Maria moge?
- No jasne, chodz wezmiemy Twoje rzeczy i przeniesiemy cie na czas wakacji do dziewczynek do pokoju.
Po chwili gdy rzeczy byly przeniesione, dzieci grzecznie w lozkach Lukasowi cos sie przypomnialo.
-Maria zapomnialem, bylem w kuchni i spizarnia byla otwarta. Zamknalem ja i wzialem klucz.
Podał Mari klucz ktora go schowala a Lukasa pochwalila.Powiedziała dzieciom dobranoc i poszla do pokoju Fermina. "Nooo nareszcie bedzie mozna odpoczac, dlugi i goracy prysznic i spac..albo i nie spac


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#48 2011-01-15 01:51:43

Yon González

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 17

Re: Mafia III edycja

Po zakonczonej zabawie Fermin poszedł pod prysznic. Po chwili do pokoju przyszła Maria
-Wreszcie jesteś, cały dziń na Ciebie czekałem- Powiedział Fermin po czym pociągnął Marie na łóżko, ale nie miał zamiaru od razu iść spac...o ile w ogóle tej nocy pójdą spać..

Offline

 

#49 2011-01-15 01:52:48

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Mafia III edycja

Lucas ucieszył się z nowego miejsca, bo będzie mógł cały czas przebywać bliżej swoich przyjacółek. "A i nie będę przeszkadzał tacie i Rebece, którzy chyba chcą być sami tylko, że tata za bardzo mnie kocha, żeby mi to powiedzieć. Ciekawe czy się wtedy całują tak jak widziałem w telewizji? Będę musiał spytać się o to Marii ona mi powie, bo wstydzę się pytać tatę albo Rebekę. Cieszę się, że mój tato jest szczęśliwy. W ogóle, nie licząc tego listu to dzisiejszy dzień jest naprawdę niesamowity. Ciekawi mnie jak bedzie jutrzejszy dzień wyglądał, mam nadzieję, że tak samo fajnie" - zastanawiał się przed snem Lucas. "Po raz pierwszy od długiego czasu nie boję się zasnąć, mam nadzieję, że nic tego nie zmieni"

Ostatnio edytowany przez Oranjezicht (2011-01-15 01:54:04)


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#50 2011-01-15 02:05:45

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Mafia III edycja

Po namietnie spedzonej nocy z Ferminem Maria wstala rano rześka i radosna. ZOstawila spiacego Fermina i udala sie do kuchni zaczac przygotowywac sniadanie dla wszystkich glodomorow. Gdy weszla do kuchni odrazu zabrała sie do roboty, po chwili uslyszala jakis halas w spizarni.Szybko otworzyla drzwi i....zobaczyla tam Hectora i Lucie. Obydwoje mieli ubrania w nieładzie, Lucia potargana, ale oczy im sie tak bardzo swiecily ze Maria jak tylko na nich spojrzala usmiechnela sie, Zobaczyla ze na podlodze leza butelki po winie,koldry, koce i poduszki i powiedziala ze smiechem:
-Noo widze ze mieli panstwo przyjemna i romantyczna noc, mam nadzieje ze komfort naszego hotelu panstwu odpowiada? Zapraszamy teraz na cudna i romantyczna kapiel a pozniej na sniadanie. Zycze milego dnia
- Maria Ty sobie nie zartuj, ktos nas tutaj zamknal!
-Wiem nawet kto - Lukas podczas zabawy zobaczyl otwarte drzwi to je zamknal i dal mi klucz, ale chyba nie narzekacie z takiego obrotu spraw? - poweidziala Maria smiejac sie i wyganiajac ich do pokojow
-Idzcie sie ogarnąc gołąbęczki I zapraszam nie dlugo na sniadanie
- A w poludnie spacer nad lagune? Opalanie, plywanie i piknik? - zapytala Lucia
- ooj tak, opalanie- juz sie nie moge doczekac:)- zadowolona odpowiedziala Maria
- Ja rowniez, odpoczne troszke..-powiedziala Lucia
- NO tak bo chyba za duzo nie spalas:P?- psotnie zapytala Maria, uciekając przed lecącą w jej strone poduszka - Haha pudlo Lucia:P

W poludnie wszyscy udali sie nad lagune. Słonko mocno swiecilo od rana, tak wiec woda byla przyjemnie cieplutka. Dzieci na brzegu chlapaly siebie i wszystkich w poblizu woda, Rebeca z Martinem pływali łódka po Lagunie a reszta wypoczywałą na kocach.Kazdy się dobrze bawil.
-Oby tak bylo do konca wakacji, jest rewelacyjnie - powiedział Ivan
- Rewelacyjnie bo nie trzeba chodzic na lekcjie?Ojj Ivan Ivan
-Ojj Mamo a kto się lubi uczyc?
- Np Twoja mama. Od kiedy jest w internacie sama z siebie uczy sie wieczorami w blibliotece. Czasem jej pomagam- powiedzial Hector
- Naprawde? czemu nic mi nie mowilas? to teraz bedziemy sie razem uczyc!
- Jasne, jesli to cie zmusi do nauki to bedziemy razem sie uczyc synku:) Ale poki masz wakacje to korzystaj, jeszcze dam Ci spokoj.
Zblizala sie pora obiadu. Powoli zaczeli sie wszyscy zbierac do internatu. Maria z Ferminem udali sie jako pierwsi. Spacerowali sobie po lesie trzymajac sie za rece.
-Maria, myslisz ze moglibysmy zalozyc rodzine w trojke? Ty ja i Ivan? czy Ty bys tego chciala? czy Ivan by mnie zaakceptowal w roli ojczyma?
- Fermin, mowisz powaznie?
- Tak, myslalem o tym od jakiegos czasu. Teraz jest mala gromadka nas w internacie, prawie sami najblizsi, wiec moze odpowiednia to chwila? Maria czy wyjdziesz za mnie?- wyciagnal z kieszeni pierscionek i zalozyl go Mari na palec.
-Fermin! Tak! - Maria rzucila sie Ferminowi na szyje i zaczela go calowac..Objeci zaczeli isc w kierunku internatu gdy uslyszeli za soba ze ktos biegnie. Odwrocili sie i zobaczyli ze to Lukas..

Ostatnio edytowany przez Larita (2011-01-15 02:20:37)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#51 2011-01-15 02:26:49

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Mafia III edycja

Jaka cudowna pogoda, uwielbiam lato. I w ogóle bardzo się cieszę, że nie muszę spędzać wakacji z moją mamą, która wiecznie narzeka i opowiada mi o jakiejś nowej malowanej lali mojego taty.  Z tatą też by było bez sensu, i z tą jego nową koleżanką. Oni bez przerwy robią do siebie słodkie minki i się całują, fuu ... ohyda. Jak dobrze, że jestem tutaj z Tobą Paula. I jest też Lukas, to na pewno będą fajne wakacje.
A w ogóle to ja chyba nie zrozumiałam dlaczego ten chłopiec nie może wychodzić na dwór. Jego mama jest okropna, nie sądzisz Lukas? Skoro ona mu zabrania pływać, biegać i w ogóle. A może pójdziemy do niego i go zabierzemy ze sobą nad wodę. Wcale nie wyglądał na chorego, a poza tym jest ciepło, więc na pewno się nie przeziębi. To co Lucas, idziemy?

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2011-01-15 02:28:10)

Offline

 

#52 2011-01-15 02:35:01

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Mafia III edycja

Lucas nie spał tak dobrze jakby chciał, śniły mu się cienie niewyraźne biegające po internacie, a caly sen był w dodatku czarno - biały. Lucas nie mógł znaleść wytłumaczenia dla swojego snu więc postanowił jak najszybciej o nim zapomnieć, tym bardziej, że wkrótce po przebudzeniu dowiedział się, że dzisiaj planowany jest wypoczynek i zabawa w wodzie nad Laguną. "Uwielbiam pływać" - ucieszył się Lucas.

W południe zbawa trwała w najlepsze Lucas pływał i chlapał się wodą z Paulą i Evelyn. Evelyn powiedziała, że chce zabrać Thomasa na zewnątrz. Lucas odpowiedział- "Nie można tego zrobić złośliwcze, nie pamiętasz co mówiła Lucia, że on jest ciężko chory i powietrze może być dla niego śmiertelnie niebezpieczne?"
Wkrótce zobaczył jak jego tato odpływał z Rebecą. "Pewnie znowu będą się całować. A właśnie miałem zapytać o to Marię" Jak tylko Lucas zobaczył Marię zaczął do niej biec krzycząc "Maria, Maria!" Kiedy do niej dobiegł zobaczył, że jest z Ferminem i też się całują! "Maria co robisz?, Powiedz czemu tak często dorośli to robią? czy to jest przyjemne? Powiedz mi prosze! - zasypywał pytaniami Marie Lucas. I wiesz, że Evelyn chciała zabrać Thomasa na dwór? powiedziałem jej że to dla niego niebezpieczne, mam nadzieję, że mnie posłucha bo nie chcę, żeby Thomasowi stała się krzywda" powiedział jednym tchem Lucas

Ostatnio edytowany przez Oranjezicht (2011-01-15 02:38:21)


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#53 2011-01-15 02:43:57

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Mafia III edycja

"Maria, Maria!" Kiedy do niej dobiegł zobaczył, że jest z Ferminem i też się całują! "Maria co robisz?, Powiedz czemu tak często dorośli to robią? czy to jest przyjemne? Powiedz mi prosze! - zasypywał pytaniami Marie Lucas. I wiesz, że Evelyn chciała zabrać Thomasa na dwór? powiedziałem jej że to dla niego niebezpieczne, mam nadzieję, że mnie posłucha bo nie chcę, żeby Thomasowi stała się krzywda" powiedział jednym tchem Lucas

Gdy Lukas zasypał Marie pytaniami Fermin zaczal sie smiac
-Fermin dlaczego sie smiejesz?
-Nie patrz skarbie na Fermina. Hmm czy całowanie jest przyjemne? Dla doroslych napewno tak. Jak bedziesz starszy sam to zrozumiesz, kazdy dzieciak calowanie uwaza za cos obydliwego, ale to nie jest oblidliwe.
- Ale czemu ludzie sie caluja?
- Jak dwie osoby czuja cos w glebi serduszka i chca sobie okazac uczucie to sie przytulaja i caluja.
- ja cos czuje do taty to mam go calowac?
-Nie gluptasku. To co czujesz do taty to milosc syna do ojca. Kiedys bedziesz starszy i zakochasz sie w jakiejs piekniej dziewczynie, z ktora bedziesz chcial spedzic cale swoje zycie. To bedzie wlasnie taka milosc gdzie ludzie sie caluja. Tak jak np twoj tata z Rebeca.
-Aaaa to ja jeszcze nie chce nikogo calowac. Poczekam az sie zakocham.
-I prawidlowo hehe, a teraz chodzcie wracamy do internatu:)
Po powrocie do internatu Fermin udal sie do kuchni, Lukas do swojego pokoju sie przebrac a Maria zaczekala na podworku na reszte. Zobaczyla Lucie i podbiegla do niej:
-Lucia, posluchaj czy Thomas jest caly czas pod czyjas opieka?
-Tak, caly czas jest ktoras z pielegniarek przy nim, dlaczego pytasz?
-Lukas mi powiedzial, ze Evelyn miala pomysl by zabrac Thomasa nad wode skoro taka ladna pogoda, niby jej powiedzial ze jest powaznie chory i nie moze wychodzic ze swojego pokoju bo moze umrzec, ale lepiej byc ostroznym. Nie wiadomo co moze dzieciakom do glowy strzelic.
-Zadzwonie do pielegniarek by sprawdzaly czy drzwi sa dobrze zamkniete. Dobrze ze na dol mozna zejsc tylko po identyfikacji odciskow palcow. Dzieki Maria.

Ostatnio edytowany przez Larita (2011-01-15 02:47:35)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#54 2011-01-15 02:45:14

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Mafia III edycja

Oranjezicht napisał:

W południe zbawa trwała w najlepsze Lucas pływał i chlapał się wodą z Paulą i Evelyn. Evelyn powiedziała, że chce zabrać Thomasa na zewnątrz. Lucas odpowiedział- "Nie można tego zrobić lista, nie pamiętasz co mówiła Lucia, że on jest ciężko chory i powietrze może być dla niego śmiertelnie niebezpieczne?"

Rozumiem, ale i tak nie wierzę. No bo jak niby powietrze może Ci zrobić coś złego - złapie Cię i zabije?? Hahaha. A poza tym czym niby oddychasz? Powietrzem ... no to ono chyba jest dobre? Lucia musi być strasznie złą mamusią, ale nie chcesz to nie, pójdę zapytać Pauli. W ogóle to co ty tak ostatnio latasz za tą Marią. Zakochałeś się??
- Paula, Paula, gdzie jesteś? Lukas się zakochał, Lukas się zakochał!!! Zakochana para: Lucas i Maria!!! - krzyczała Evelyn, wystawiła Lukasowi język i pobiegła szukać Pauli.

Offline

 

#55 2011-01-15 02:58:27

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

anapaola napisał:


"Dzisiaj nad Laguną, mam dla Ciebię niespodziankę. Marcos"

Wybiła północ. Marcos nad Laguną czekał na Carol, która przyszła punktualnie.
- Witaj skarbie. - Marcos ucałował Carol.
- Oh, jakiś Ty słodki. - odparła Carol.

- Mam dla Ciebie niespodziankę. Czy... - zaczął Marcos.
- Aż nie mogę się jej doczekać. Doprawdy. - żartowała Carol.
- Daj mi skończyć ! - uśmiechnął się Marcos.
Carol gestem dała znać, że już będzie milczeć.
Marcos mówił dalej: - Carol, kocham Cię. Mija równo rok od naszego spotkania w studni, i pierwszego pocałunku. Jesteś kobietą mojego życia, dlatego.... - Marcos wyciągnął butelkę wina.
- Każdą musisz najpierw upić ? - zapytała się Carol.
- Nie, niektóre pijane już na spotkania przychodziły. - odpowiedział rozbawiony Marcos.
- Też Ciebie kocham. - odpowiedziała Carol.

Marcos i Carol spędzili piękną noc nad Laguną.

Ostatnio edytowany przez Krisztian (2011-01-15 13:19:02)


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#56 2011-01-15 03:00:55

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Mafia III edycja

Calineczka_j napisał:

Oranjezicht napisał:

W południe zbawa trwała w najlepsze Lucas pływał i chlapał się wodą z Paulą i Evelyn. Evelyn powiedziała, że chce zabrać Thomasa na zewnątrz. Lucas odpowiedział- "Nie można tego zrobić lista, nie pamiętasz co mówiła Lucia, że on jest ciężko chory i powietrze może być dla niego śmiertelnie niebezpieczne?"

Rozumiem, ale i tak nie wierzę. No bo jak niby powietrze może Ci zrobić coś złego - złapie Cię i zabije?? Hahaha. A poza tym czym niby oddychasz? Powietrzem ... no to ono chyba jest dobre? Lucia musi być strasznie złą mamusią, ale nie chcesz to nie, pójdę zapytać Pauli. W ogóle to co ty tak ostatnio latasz za tą Marią. Zakochałeś się??
- Paula, Paula, gdzie jesteś? Lukas się zakochał, Lukas się zakochał!!! Zakochana para: Lucas i Maria!!! - krzyczała Evelyn, wystawiła Lukasowi język i pobiegła szukać Pauli.

Maria wchodzac do internatu uslyszala krzyczaca Evelyn.
-Evelyn skarbie, to nie tak ze powietrze moze zlapac i zabic Thomasa. On poprostu nie moze oddychac tym powietrzem, dostaje inne powietrze. i ono jest tylko w tym pomieszczeniu. Gdyby tylko Thomas wyszedl na dwor, na slonce na jego skorze porobily by sie bable jak po oparzeniach i nie mogl by zlapac oddechu.Mam nadzieje ze nie popelnisz zadnego gluptwa i nie bedziesz probowala sie dostac do Thomasa, chyba nie chcialabys go zabic prawda?
A co do Lukasa. Nie, nie zakochal sie. Lukas nie ma mamy, a moj syn juz jest na tyle duzy ze nie potrzebuje mojej ciagles pomocy dlatego nie mam nic przeciwko zeby Lukas do mnie z problemami przychodzil. Zreszta Paula i Ty czasem rowniez przychodzicie gdy chcecie czegos sie dowiedziec prawda?


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#57 2011-01-15 03:01:32

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Mafia III edycja

"Evelyn złośliwcze" - krzyknął Lucas kiedy znalazł ją już po powrocie do internatu. "Nie rozpowiadaj kłamstw, bo Ci nos urośnie i uszy odpadną. Maria to dobra kobieta, która jest przyjaciółką mojej drugiej mamy i zawsze mi pomaga. Ile razy dała Ci dodatkową babeczkę na śniadaniu jak i poza nim? Wolisz Jacintę , albo pana Noireta ktorzy krzyczą? Nie bądź kłamczuchą i nie opowiadaj głupstw" wykrzyczał Lucas do Evelyn i pobiegł do Marii chcąc się dowiedzieć czy wsztsko w porządku z Thomasem


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#58 2011-01-15 03:18:41

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Mafia III edycja

Dobrze Maria, to ja już wierzę i obiecuję, że do niego nie pójdę i nie zabiorę na dwór, chyba że tak jak ostatnio pójdziemy wszyscy razem i będziemy się bawić w pokoju. Co prawda nie ma żadnych lalek, ale i tak było fajnie To co, kiedy znowu idziemy?
- Niebawem Evelyn, ustalimy z mamą Thomasa kiedy, ale na pewno już niedługo.

Evelyn pobiegła do pokoju i zastała tam Lucasa:

Wcale nie jestem złośliwiec, a to wcale nie jest Twoja druga mama. Mamę się ma tylko jedną. Mój tata znalazł sobie drugą narzeczoną, tak jak Twój, ale to nie jest MOJA mama, tylko jakaś plastikowa lala. Rebeka jest fajna, ale Twojej mamie na pewno jest przykro, tak jak mojej - a ty jesteś strasznie dziecinny jeśli tego nie rozumiesz. I w ogóle to uszy nie odpadają i nos nie rośnie - chyba się Pinokia naoglądałeś A w ogóle to ja wcale nie chcę dodatkowych bułeczek, bo będę gruba i tłusta jak świnia (tak kiedyś mama mówiła do naszej sąsiadki, ale sama nie wiem dlaczego, bo świnki przecież są ładne, ale i tak nie chcę być tłustą świnią). A teraz leć już sobie do swojej Marii i się pożal, a o Thomasa to chyba powinieneś zapytać Lucię - to ona w końcu jest jego mamą - krzyknęła zazdrosna Evelyn. W ogóle gdzie ta Paula, ciągle mi gdzieś ucieka.

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2011-01-15 03:28:30)

Offline

 

#59 2011-01-15 03:29:26

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Mafia III edycja

"Evelyn, to że nie miałaś szczęścia i Twój tato wybrał sobie plastikową lalę ze sztucznymi balonami, to mi jest przykro ale nie każdy jest taki sam. Rebeca bardzo dobrze zastępuje mi prawdziwą mamę, która przecież nie żyje i Ty o tym dobrze wiesz!" Lucas czuł, że łzy napływają mu do oczu. "Nie wiem czemu jesteś taka niedobra. Moze Paula będzie inna. A od Marii też się odczep. Kto Ci zawsze ładnie ścieli łóżko i zostawia cukierki pod poduszką jak nie Maria?" Chłopiec nie mógł dłużej powstrzymać łez więc się rozpłakał i wybiegł z pokoju. po krótkiej chwilo poczuł jednak,że z powodu stresu zaczyna się dusić i nie może nabrać powietrza. na szćzeście ma inhalator zawsze przy sobie. "Czemu ona jest taka niedobra? nie lubi mnie? Ja nie mogę się tak tym stresować" Myśląc o tym Lucas pobiegł do kuchni po kolejną czekoladową babeczkę

Ostatnio edytowany przez Oranjezicht (2011-01-15 03:31:21)


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#60 2011-01-15 09:57:34

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Mafia III edycja

Larita napisał:

Zobaczyla Lucie i podbiegla do niej:
-Lucia, posluchaj czy Thomas jest caly czas pod czyjas opieka?
-Tak, caly czas jest ktoras z pielegniarek przy nim, dlaczego pytasz?
-Lukas mi powiedzial, ze Evelyn miala pomysl by zabrac Thomasa nad wode skoro taka ladna pogoda, niby jej powiedzial ze jest powaznie chory i nie moze wychodzic ze swojego pokoju bo moze umrzec, ale lepiej byc ostroznym. Nie wiadomo co moze dzieciakom do glowy strzelic.
-Zadzwonie do pielegniarek by sprawdzaly czy drzwi sa dobrze zamkniete. Dobrze ze na dol mozna zejsc tylko po identyfikacji odciskow palcow. Dzieki Maria.


Lucia natychmiast wyjela telefon i dzwoni do pielegniarki
-Hallo, Chciałam sie spytać jak Thomas sie czuje, wporzadku?
-Tak, tak wszystko w porzadku teraz czyta sobie książkę, o której Pani mnie dziś zwolni? 
-ja wlasnie wrocilam do Internatu wiec juz wsiadam do samochodu i zaraz tam bede
-dobrze to w takim razie bede czekac na Pania

Lucia wsiadła do samochodu i pojechała do domku w lesie.
-Czesc kochanie, jak sie czujesz?
-Mamo kiedy znow przyjda do mnie Lukas, Paula i Evelyn?
-niewiem skarbie, moze nie dlugo, a jak sie czujesz bo mi nieodpowiedziales
-dobrze mamo ale ja chce zeby oni znow mnie odwiedzili  tak fajnie sie razem bawilismy, mamo prosze...
-zobaczymy Thomas jak tylko bedzie jakas okazja i beda chcieli to czemu nie. Teraz musisz wziasc leki
-nie chce! Chce zeby mnie dzis odwiedzili
-kochanie wiesz przeciez ze musisz to wziasc, moge sie zapytac czy chcieliby cie odwiedzic ale nie mozesz byc takim samolubem dobrze?
-tak, ale zapytasz sie?
-Tak, synku jak pojade to sie spytam. To teraz moze cos Ci poczytam bo niestety zaraz musze wracac, chcesz?
-pewnie
Lucia spedzila troszke czasu z synem i wrocila do Internatu.

Ostatnio edytowany przez paulax5 (2011-01-15 09:59:06)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ritualclan.pun.pl www.vos.pun.pl www.narutoarea.pun.pl www.guardianangels.pun.pl www.shahid-kareena.pun.pl