#31 2011-01-14 23:04:21

 Shiift

Mistrz

13281205
Skąd: Iława
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1034
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

- No to znowu utkneliśmy w tym cholernym internacie - powiedział Ivan
- Nie przesadzaj Ivan przynajmiej mamy zajęcie. Pomyślimy kto zrobił taki kawał z Autobusem - powiedziała Carol.
- Ten ktoś wiedział, że autobus nie przyjedzie wiec napisał ten list po to żębyśmy się przestraszyli - powiedział Marcos
- Ten ktoś po prostu jechał autobusem i po drodze zobaczył, że jeden z autobusów jest zepsuty i wysłał sms'a do kogoś kto został w internacie aby napisał ten list - powiedziała Vici
- I na pewno jutro przyjedzie drugi bo dlaczego miał by nie przyjechać? - powiedziała Julia


Pamiętaj: Nigdy łapczywie nie żryj kiełbasy bo ci zaszkodzi!

Offline

 

#32 2011-01-14 23:08:17

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Mafia III edycja

daglas89 napisał:

Larita napisał:

-Wy się ładnie pobawicie, a my sobie zrobimy babskie popołudnie hehe - dodała Maria- a nasi panowie w tym czasie może przygotują razem jakaś rozrywkę? Może jakiś wieczór filmowy dla wszystkich po kolacji? a może jakieś podchody, albo chowanego?

Właśnie babskie popołudnie. Lucas idź się spytać Pauli i Evelyn czy się na to zgadzają a ja porozmawiam z Sandra czy wyraża na to zgodę żeby Paula z nami poszła. A jak spotkasz tatę to powiedz mu że muszę z nim porozmawiać w ważnej sprawie. Rebeca odwróciła się do przyjaciółek, A oni w ogóle umią coś zaplanować ?

- Ojj umia umia..juz widze jak Fermin cos powymysla, tak ze bedziemy mialy ubaw po pachy, bedzie w swoim zywiole


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#33 2011-01-14 23:14:54

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Mafia III edycja

Oranjezicht napisał:

Kiedys tam pójdziemy? Możemy iść już?" - dopytytwał się uszczęśliwiony Lucas

daglas89 napisał:

  Lucas idź się spytać Pauli i Evelyn czy się na to zgadzają a ja porozmawiam z Sandra czy wyraża na to zgodę żeby Paula z nami poszła. A jak spotkasz tatę to powiedz mu że muszę z nim porozmawiać w ważnej sprawie.


Tak tak Lukas zaraz tam możemy pójśc ale Rebecka Cie o coś prosiła zebys się spytał Pauli i Evelyn ok i przyjdź do nas spowrotem z nimi lub bez dobrze? My tu na ciebie poczekamy!
Lucia skierowała sie do Marii
-moze wezmiesz jakies chipsy albo popcorn, co? bo ja tam niestety mam pusta lodówkę i spiżarnię
-dobrze to ide do kuchni cos zabrac

Ostatnio edytowany przez paulax5 (2011-01-14 23:16:09)

Offline

 

#34 2011-01-14 23:22:51

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Mafia III edycja

Lucas pobiegł ile miał sił w poszukiwaniu Pauli i Evelyn, niestety po niedługim czasie zmęczył się i pojawiły się jego trudności z oddychaniem i musiał skorzystać z inhalatora, po czym wolniejszym już krokiem poszedł do pokoju dziewczyn, których jednak tam nie było. "Ciekawe gdzie mogą się podziewać". Zszedł do kuchni lecz również tam ich nie zastał. "Pewnie są w babskiej toalecie, nie będę tracił czasu, chce poznać szybko nowego kolegę" - pomyślał Lucas po czym udał się z powrotem do pokoju Rebeki gdzie znalazł jedynie Marie . "Nigdzie nie mogę znaleść ani Pauli ani Evelyn nie mam pojęcia gdzie one są. Gdzie jest reszta?, ja już chce isc! bardzo chcę poznać nowego kolegę, który ma tak dużo zabawek i jest miły. Ale czemu on nie chodzi tutaj do nas do szkoły? na pewno byłoby mu lepiej niż siedzieć w domu samemu nie sadzisz?" zapytał Lucas, nie mogąc usiedzieć na miejscu

Ostatnio edytowany przez Oranjezicht (2011-01-14 23:31:48)


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#35 2011-01-14 23:23:34

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Mafia III edycja

paulax5 napisał:

Oranjezicht napisał:

Kiedys tam pójdziemy? Możemy iść już?" - dopytytwał się uszczęśliwiony Lucas

daglas89 napisał:

  Lucas idź się spytać Pauli i Evelyn czy się na to zgadzają a ja porozmawiam z Sandra czy wyraża na to zgodę żeby Paula z nami poszła. A jak spotkasz tatę to powiedz mu że muszę z nim porozmawiać w ważnej sprawie.


Tak tak Lukas zaraz tam możemy pójśc ale Rebecka Cie o coś prosiła zebys się spytał Pauli i Evelyn ok i przyjdź do nas spowrotem z nimi lub bez dobrze? My tu na ciebie poczekamy!
Lucia skierowała sie do Marii
-moze wezmiesz jakies chipsy albo popcorn, co? bo ja tam niestety mam pusta lodówkę
-dobrze to ide do kuchni cos zabrac

I przy okazji powiem Ferminowi by cos na wieczor zorganizowal dobrze? Rebeca mzoe poszukasz Sandry i jej sie zapytaj czy Paula moze z nami isc.Wszystkie przyjaciolki wyszly razem z pokoju.Rebeca na poszukiwanie Sandry,Lucia by sie spakowac a Maria udala sie do kuchni. szybciutko popakowala do torby chipsy, jakies slodycze, napoje dla dzieciakow i sok dla siebie i dziewczyn, W pierwszym odruchu chciala wziasc butelke wina- ale trzeba myslec o malenstwie Rebecii- "a skoro ona nie pije to my tez nie!"
Skakowana i usmiechnieta podeszla do Fermina, przytulila sie do niego i powiedziala:
-Jak znikne na troche to bedziesz za mna tesknil?
- No jasne księżniczko, a gdzie masz zamiar uciec? i co tam upchalas do torby?
- Troche chipsow i slodyczy. Idziemy z Lucia i Rebeca do domku Lucii w lesie i zabieramy Paule,LUkasa i Evelyn zeby z synem Luci sie pobawily. A dla Ciebie mam zadanie. Razem z Hectorem i Martinem musicie wymyslec jakas rozrywke na wieczor. Moze zabawa w chowanego? Mozecie okreslic zasady czy jakies dodatkowe atrakcje
- Nie ma problemu, lubie bawic sie w ciemnosciach - odrzekl Fermin skradajac Marii calusa

Maria usmiechnieta skierowala sie do wyjscia gdy zobaczyla Hectora rozmawiajacego z Jacinta, POdeszla do nich:
-Hector idziemy z Lucia, Rebeca i dzieciakami do domku w lesie, dla was mezczyzn mamy zadanie hehe, Fermin Cie wprowadzi we wszystko.
-Ok nie ma sprawy, milej zabawy;)
Maria udala sie do pokoju Rebecii gdzie mieli sie wszyscy spotkac. Nikogo jeszcze nie bylo, wiec usiadla i czekala. po chwili wpadl zniecierpliwiony Lukas.
"Nigdzie nie mogę znaleść ani Pauli ani Evelyn nie mam pojęcia gdzie one są. Gdzie jest reszta?, ja już chce isc! bardzo chcę poznać nowego kolegę, który ma tak dużo zabawek i jest miły. Ale czemu on nie chodzi tutaj do nas do szkoły? na pewno byłoby mu lepiej niż siedzieć w domu samemu nie sadzisz?" zapytał Lucas, nie mogąc usiedzieć na miejscu
-Spokojnie Lukas. Musimy poczekać na reszte. Zaraz pojdziemy Wiesz Thomas nie chodzi tutaj do szkoly, poniewaz jest bardzo chory, nie moze wychodzic na zewnatrz, bo to go moze zabic. Dlatego mieszka w specjalnie zaprojektowanym dla niego pokoju i ma staal opieke.
- To dobrze ze pojdziemy do niego sie pobawic, nie bedzie tam sam siedzial, prawda?
- Jasne:)

Ostatnio edytowany przez Larita (2011-01-14 23:35:27)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#36 2011-01-14 23:40:36

Yon González

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 17

Re: Mafia III edycja

Gdy Maria wybiegła z kuchni Fermin podszedł do Hectora.
-No to mamy nasze kobity z głowy. Musimy zaplanować wieczór, wiec może usiądziemy gdzies z Martinem i po piwku strzelimy dla rozprężenia?
-Jasne, czemu nie. Mozemy u mnie za godzinkę się spotkać? Co Ty na to? zadzwonie do Martina.
- Ok to dozobaczenia.Juz pomyśle co można do tych podchodów, które sobie dziewczyny wymyśliły dodać specjalnego.

Ostatnio edytowany przez Yon González (2011-01-14 23:42:25)

Offline

 

#37 2011-01-14 23:45:47

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Mafia III edycja

W czasie gdy Lucas siedział w pokoju Rebeci, rozmawiając z Marią, Martin zastanawiał się jakby mógł spędzić czas z Rebecą, sam na sam. W końcu jest między nimi coś naprawdę magicznego.
- I dlatego to musi być coś naprawdę wyjątkowego. Powiedział sam do siebie Martin.
- Co musi być takie wyjątkowe. Rozmyślania ojca Lucasa przerwała Rebeca.
- Ooo Rebeca, kochanie. A nie, nic. Tak sobie rozmyślam. Lucas za niedługo będzie miał urodziny i dlatego, to musi być naprawdę coś super
-  Chętnie Ci pomogę, powiedziała kusząco Rebeca. W końcu co 2 głowy to nie 1
- Ja znam lepsze sposoby, odrzekł Martin, śmiejąc się zawadiacko po czym zamknął drzwi od swojego pokoju na klucz..

Czyżby w Internacie szykowały się nowe niespodzianki ..


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#38 2011-01-14 23:47:36

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Mafia III edycja

Rebeca skierował swoje kroki w kierunku pokoju Sandry ale po drodze spotkała dziewczynki. Cześć dzieciaki, spotkałyście Lucasa? -  Szukał was.
-Nie odpowiedziały naraz Paula z Evelyn. A o co chodzi? chciała wiedzieć Paula.
-Ja, Maria i Lucia chciałyśmy was i Lucas wziąć do domku w lesie żebyście się pobawiły z Thomasem synkiem Lucii. Właśnie idę do twojej mamy spytać się o pozwolenie czy możesz iść z nami.
-Bardzo chętnie się pobawimy z nowym kolegom chodźmy do mojej mamy.
Wiec poszły razem w stronę pokoju sandry. Puk Puk, Sandra mogę wejść ?
-Wchodź, stało się coś Rebeco?
-Nie nic się nie stało, chciałam się tylko ciebie spytać czy pozwolisz Pauli iść ze mną Marią i Lucią do jej domku w lesie wiesz że jej synek jest chory, miał jechać z nią na wakacje do Noireta ale okoliczności na to nie pozwoliły, wiedź postanowiliśmy go odwiedzić chcemy maluchy zabrać z sobą żeby się nie nudziły w Internacie.
-Oczywiście że się zgadzam przynajmniej będą mieć frajdę.
-Dzięki Sandro, Może poszła byś z nami?
-Nie dziękuje, mam inne plany.
-Okej. Miłego popołudnia życzę.
-Tobie też.
-Chodźcie dziewczynki do mojego pokoju tam czeka Lucas z Marią.
Po drodze przechodziły koło pokoju Martina. Rebeca usłyszała jak rozmawia sam do siebie wiec weszła do jego pokoju a dziewczyną powiedział: idźcie same do mojego pokoju zaraz was dogonię.
"- Co musi być takie wyjątkowe. Rozmyślania ojca Lucasa przerwała Rebeca.
- Ooo Rebeca, kochanie. A nie, nic. Tak sobie rozmyślam. Lucas za niedługo będzie miał urodziny i dlatego, to musi być naprawdę coś super
-  Chętnie Ci pomogę, powiedziała kusząco Rebeca. W końcu co 2 głowy to nie 1
- Ja znam lepsze sposoby, odrzekł Martin, śmiejąc się zawadiacko po czym zamknął drzwi od swojego pokoju na klucz.."

-To ci się nie uda kochanie- to mówiąc Rebeca przytuliła się do Martina i go pocałowała.
-Gdzieś się wybierasz?
-Tak.Idziemy z dziewczynami do Lucii, do jej  domku w lesie i zabieramy dzieciaki, nie masz nic przeciwko temu że zabieram Lucasa z sobą?
-Oczywiście że nie.
-Jesteś kochany. A teraz mnie wypuść bo dziewczyny na mnie czekają. A po drugie masz zadanie do wykonania.  Idz porozmawiać z Ferminem i Hectorem wszystko ci wytłumaczą o co chodzi,  a ja muszę już lecie. Rebeca poszła w stronę swojego pokoju ale kawałek dalej się odwróciła. Martin stał w progu drzwi i na nią patrzał tęsknym wzrokiem. A bym zapomniała muszę z tobą wieczorem o czymś porozmawiać. Kocham cię i do zobaczenia.
I poszła do dziewczyn, ale nie zastała ich w jej pokoju. Wiec musiały wyjść przed szkołę pomyslała i ruszyła w stronę frontowych drzwi.

Ostatnio edytowany przez daglas89 (2011-01-15 00:29:53)


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#39 2011-01-15 00:17:12

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Mafia III edycja


na dole wszyscy juz czekali, doszła Rebecka
-gdzie byłaś dziewczynki juz tu chwile czekały- spytala Maria
-spotkalam po drodze Martina i chwile rozmawialismy
-i jak? powiedzialas mu? -
-nie, Lucia powiedzialam ze musze z nim wieczorem porozmawiac i wtedy zamierzam to zrobic
-to dobrze, powinien sie tego dowiedziec na spokojnie
Wiec wszyscy sa to mozemy jechac tylko ze jest nas niestety za duzo aby zmiescic sie do mojego samochodu- odparla Lucia
-to moze czesc osob pjedzie ze mna -zaproponowala Rebecka
-wiesz Rebecko moze lepiej zebys nie prowadzila co?
-to moze ja bede kierowac twoim samochodem dobrze? -spytala Maria
-no dobrze to ja pojade z toba i wezmiemy Lukasa a ty Lucia wez dziewczynki, co ty na to?
-Paula, Evelyn chodzie do mnie pojedziecie ze mna a Lukas z Rebecka i Maria
Dziewczynki podbiegly i wsiadły do samochodu
..........po kilku minutach.............
Wszyscy dojechali do domku
-Wchodzcie, czujcie sie jak u siebie
Dzieci chodzcie ze mna zaprowadze was do Thomasa. Lucia zaprowadzila ich do pokoju swojego synka i sama wrocila na gorę do dziewczyn

Offline

 

#40 2011-01-15 00:27:55

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Mafia III edycja

paulax5 napisał:


Wszyscy dojechali do domku
-Wchodzcie, czujcie sie jak u siebie
Dzieci chodzcie ze mna zaprowadze was do Thomasa. Lucia zaprowadzila ich do pokoju swojego synka i sama wrocila na gorę do dziewczyn

Dzieci bardzo sie polubimy i milo spedzily to populudnie, ciezko bylo im sie rozstac. Lucia musiała obiecac Thomasowi, że bedzie przywozila jego nowych znajomych czesto, żeby chlopiec sie uspokoił. Lucia, Rebeca i Maria rowniez milo spedzily ten wolny czas. Obejrzaly film i poplotkowaly, oczywiscie o facetach
Zblizał się wieczor wiec wszyscy wrocili do Internatu. Gdy tylko weszli do środka spotkali Jacinte - No nareszcie! Czekamy juz tylko na was z kolacja!
-Juz? tak szybko?
- Skoro mamy dzisiaj sie zabawic w chowanego to kolacja szybciej bedzie. No juz szybko maluchy myc rece i do stolow!
Wszyscy udali sie do jadalni, ktora przeszla male przemeblowanie. Wiekszosc stolow zostala usunieta na bok, a po srodku polaczonych bylo kilka stolikow tak by wszyscy mogli usiasc razem.
-Mmm jak ładnie pachnie! - zauwazyla Rebeca.
Dziewczyny usiadly prze stole i popatrzyly na wszystko:
-No no Fermin, postarales sie !
Wszyscy w dobrych humorach spozyli kolacje. Gdy kazdy sie najadl, postanowiono ze za pol godziny spotkaja sie na dole. Wszyscy poszli do swoich pokojów na chwile odpoczynku, oraz zeby przebrac sie w jakies ciemne stroje, aby latwiej bylo sie wtopic w tlo przyciemnionego na okazje zabawy Internatu.
Gdy Maria jako ostatnia udala sie do swojego pokoju zobaczyla Rebece i Martina wychodzacych na dwor " No nareszcie sa sami" pomyslala Maria i sie usmiechnela...

Ostatnio edytowany przez Larita (2011-01-15 00:29:07)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#41 2011-01-15 00:52:26

 misteria7

Początkujący

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 85
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

Amelię zszokował ten list. Już myślała, że w wakacje będzie mieć spokój od tych mrożących krew w żyłach wyzwań i historii z jakimi miała cały rok do czynienia. Bardzo źle się poczuła, więc opuściła towarzystwo udając się do łazienki w swoim pokoju. Było jej tak słabo, ze straciła przytomność. Ocknęła się po dłuższym czasie. Wyszła z pokoju i poczuła się jakby została sama. Przeszła się po korytarzu Internatu w poszukiwaniu żywej duszy martwiąc się przy tym o to co się dzieje z Lucasem, Evelyn i Paulą. Udała się więc w stronę ich pokoju. Ucieszyla się widząc dziewczynki całe i zdrowe. Dziewczynki na widok Amelii stęsknione do niej wołały..
- Amelia ! Amelia ! Poznałyśmy razem z Lucasem Thomasa ! Był w zaczarowanym pokoju pełnym zabawek. Bawiliśmy się tam razem. Spokojnie, Lucia, Rebecka i Maria się nami opiekowały. Tęskniłyśmy za Tobą. Mamy dla Ciebie bukiecik z zerwanych kwiatków.
Amelia odbiera od dziewczynek z uśmiechem podarunek i mówi:
-Bardzo ślicze . A powiecie mi co teraz kombinujecie? Zrobiłyście niezły bałagan w swoich szafach.
-Przebieramy się w ciemne stroje żeby zabawa w chowanego była ciekawsza
Amelia zmartwiła się pomysłem maskowania i rozproszenia dzieci po Internacie gdzie jest tyle niebezpiecznych miejsc. Zwłaszcza że wcześniej otrzymali wszyscy tajemniczy list. Udała się do pokoju Marcosa żeby dowiedzieć się co o tym wszystkim myślą 'dzieciaki'

Offline

 

#42 2011-01-15 01:04:12

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Mafia III edycja

Larita napisał:


Gdy Maria jako ostatnia udała się do swojego pokoju zobaczyła Rebece i Martina wychodzących na dwór " No nareszcie są sami" pomyślała Maria i się uśmiechnęła...

Gdy Rebeca skończyła kolacje zaproponowała Martinowi spacer nad Lagunę. Gdy wychodziła na dwór odwróciła się i  zobaczyła Marię która wchodziło po schodach i się do niej uśmiechnęła. Rebeca odpowiedział ty samym i wzięła za rękę Martina i skierowała kroki w stronę wody. Gdy dotarli nad lagunę usiedli na kamieniu i przytulili się do siebie.
-Martin....?
-Tak kochanie?
-Mam ci coś ważnego powiedzenia.
-Co kotku.
-Jestem, jestem...
-Co ci jest - dopytywał się mężczyzna gdy Rebeca nie chciała dokończyć tego co zaczęła. Chodź zaczynał się domyślać powoli o co chodzi.
-Jestem w ciąży. Zostanie ponownie ojcem.
-Naprawdę?
-Tak, dowiedziałam się nie dawno że jestem w 4 miesiącu ciąży.
-Ale czemu mi od razu nie powiedziałaś, czemu to prze de mną ukrywałaś.
-Nic przed tobą nie ukrywałam sama dowiedziałam się o tym 2 dni temu i czekałam na odpowiednią chwile żeby ci o tym powiedzieć. Wiec robię to teraz - Rebeca zaczynała coraz bardziej się wkurzać że on tak to przyjął i zaczynała powoli żałować że mu to powiedziała.
W tym momencie Martin zerwał się z miejsca wziął kobietę w ramiona i zaczął okręcać wokół siebie.
-Uważaj na mnie wariacie - zaczęła krzyczeć Rebeca - To może zaszkodzić dziecku.
-Dobrze kochanie odparł Martin ale uśmiech szczęścia nie schodził mu z twarzy. Chwile później zaczął ją namiętnie całować. Chłopiec czy dziewczynka chciał wiedzieć.
-Nie wiem i nie chce wiedzieć, i Niech tak zostanie, niech to będzie niespodzianka dla nas.
-Oczywiście kotku, powiemy Lucasowi?
-Może nie dzisiaj, wiesz że ma zacząć się zabawa, wiedź wracajmy już do szkoły.
-Dobrze to mówiąc, wziął Rebece na ręce i skierował swoje kroki w stronę szkoły.

Po jakimś czasie dotarli do szkoły ale stwierdzili że zabawa zaczęła się bez nich, nie chcieli wszystkim psuć zabawy wiedź skierowali się w stronę pokoju Martina. Ale chwile postali koło schodów i zobaczyli że to na Marcosa spadł obowiązek szukania wszystkich w Internacie,  który do tej zabawy nadawał się idealnie. Lucas schował się za zasłona, Paula w łazience dla chłopców a Hector z Lucią skierowali swoje kroki w stronę kuchni. ...

Ostatnio edytowany przez daglas89 (2011-01-15 01:20:59)


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#43 2011-01-15 01:04:45

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Mafia III edycja

Po niezwykle smacznej i przebiegającej w miłej atmosferze kolacji Lucas udał się do swojego i Martina pokoju, położył się na łóżku i odpoczywał po pełnym wrażeń dniu. Chłopiec był bardzo szczęśliwy, że udało mu się poznać nowego kolegę, którego ma nadzieję odwiedzać jak najczęściej. Zamrtwił się jedynie ciężką chorobą Thomasa i tym, że nie będą mogli bawić się na dworze. Lucas był również bardzo podekscytowany czekającą go zabawą w chowanego, która ma różnić się od przeciętnej gry ponieważ ma być dużo atrakcji. "Ciekawe co konkretnie dorośli wymyślą, mam nadzieję, że coś fajnego" - myślał Lucas. W pewnym momencie widząc uchylone drzwi do pokoju weszła Maria, która powiedziała mu żeby dobrze odpoczął i nabrał sił przed zabawą i żeby nie zapomniał inhalatora. Chłopiec ucieszony z takiej troski do jego osoby rzucił się Marii na szyje i mocno przytulił.

Wkrótce potem rozpoczęła się zabawa. Okazało się, że to Marcos będzie szukającym, Lucas stwierdził, że dobrym miejscem na kryjówkę przed Marcosem będzie zasłona w bibliotece. Po drodze jednak zszedł do kuchni chcąc zjeść czekoladową babeczkę. Kiedy tam był zobaczył uchylone drzwi od spiżarni i przypomniał sobie słowa Jacinty, żeby pod żadnym pozorem nie zostawiać ich otwartych. Nie namyślając się długo zamknął je więc na klucz, który zabrał ze sobą i postanowił po zakończeniu gry oddać o Jacincie albo Marii. Wkrótce potem Lucas ukrył się w wybranym przez siebie miejscu

Ostatnio edytowany przez Oranjezicht (2011-01-15 01:13:27)


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#44 2011-01-15 01:18:47

Yon González

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 17

Re: Mafia III edycja

Zabawa była wyśmienita. Z chłopakami zrobili pare dodatkowych utrudniej w postaci porozlewanej wody na podłodze, prześcieradeł porozwieszanych na korytarzach itd
Fermin znał wszystkie zakamarki Internatu i wiedział, że nie będzie miał żadnego problemu z ukryciem się. Ze swojej kryjówki widział co jakiś czas przemieszczających sie ludzi ale nie był w stanie rozróżniac kto akurat przechodzi bo każdy był ubrany na czarno. Wszyscy się śmiali i uciekali przed Marcosem

Ostatnio edytowany przez Yon González (2011-01-15 01:19:53)

Offline

 

#45 2011-01-15 01:27:06

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

Powoli zbliżał się wieczór, Carol i reszta grupy rozmyślali o wakacjach które planowali spędzić. Carol było przykro w te wakacje miała zabrać Marcosa nad morze, ale jak na przekór nic nie wyszło.
-Już późno chodźmy zanimy wpadnie tu Jacinta- zachichotała Julia, dziewczyny kierowały się w kierunku wyjścia, Marcos wcisnął liścik Carol w dłoń.

"Dzisiaj nad Laguną, mam dla Ciebię niespodziankę. Marcos"

Victoria zajrzała przez ramię Carol..
-O amorki, tylko czy zdajesz sobie sprawę jak bardzo to jest niebezpieczne? - spojrzała Viki zaniepokojona
-przy nim wszystko jest bezpieczne, tym bardziej są wakacje i nikogo tu nie ma..

Ostatnio edytowany przez anapaola (2011-01-15 01:30:02)


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.abc-naruto.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl