#46 2010-12-30 18:38:59

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - Alaska.

Dobry był odcinek. Nie wiem czy ktoś też to zauważył, ale moim zdaniem uwidentnie Lucia ucieszyła się, że zarażenie uciekli. Uśmieszek na jej twarzy wszystko powiedział.
Akcja z Martinem dobra, ale szkoda, że to jednak Hugo był. Nie wiem czy to już możemy wziąć za pewniaka, że Apollo nie żyje. Wydaje mi się to trochę bez sensu, tyle szumu było o Apollo a tu taka nagła śmierć. W ogóle spodziewałem się, że ktoś taki jak Apollo będzie bardziej rozważny i przede wszystkim odważniejszy.
Podoba mi się też, że Rebeca i Martin coraz bardziej się zbliżają do siebie.
No i ciekawi mnie co było ukryte w samochodzie Lucasa, jakiś lek, wirus, cokolwiek to jest to skąd się tam wzięło.
No i bezcenna sytuacja kiedy Marcos daje w twarz Roque'owi. Dla takich chwil warto żyć.

Offline

 

#47 2010-12-30 18:46:05

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - Alaska.

Diretto napisał:

No i ciekawi mnie co było ukryte w samochodzie Lucasa, jakiś lek, wirus, cokolwiek to jest to skąd się tam wzięło.

Widać, że nieuważnie oglądałeś poprzedni odcinek. W samochodzie był wirus, który Daniel wykradł z laboratorium. A kiedy go Hugo zdemaskował ukrył go w samochodzie, który był na poddaszu.

Offline

 

#48 2010-12-30 18:47:11

 agusiadg

Nowicjusz

Skąd: Zagłębie
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - Alaska.

Diretto, przecież wszystko było w poprzednim odcinku - wirusa ukrył tam Daniel, wystarczy oglądać uważnie

Offline

 

#49 2010-12-30 19:09:26

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - Alaska.

Diretto napisał:

Nie wiem czy ktoś też to zauważył, ale moim zdaniem uwidentnie Lucia ucieszyła się, że zarażenie uciekli. Uśmieszek na jej twarzy wszystko powiedział.

No tego uśmiechu nie dało się przegapić. 


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#50 2010-12-30 19:42:39

 Nata_PL

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 264
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - Alaska.

Również uważam, że Paula z tak wysokim ilorazem inteligencji za mądra to nie jest. Szczególnie jak poszła z tym jedzeniem dla krasnala do lasu i prawie ją zagryzł wilk. Denerwujące to dziecko ;/ O wiele bardziej podobają mi się akcje Evelyn i Haviera Holgado, niż jej i Pauli, poza tym odcinek super, też mnie wkurzyło, że Martin nie zadzwonił do Alici, mam nadzieję że Elsa zmieni zdanie i Martin zostanie w internacie

Offline

 

#51 2010-12-30 19:51:04

Tarika

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 31
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - Alaska.

Diretto napisał:

Dobry był odcinek. Nie wiem czy ktoś też to zauważył, ale moim zdaniem uwidentnie Lucia ucieszyła się, że zarażenie uciekli. Uśmieszek na jej twarzy wszystko powiedział.
Akcja z Martinem dobra, ale szkoda, że to jednak Hugo był. Nie wiem czy to już możemy wziąć za pewniaka, że Apollo nie żyje. Wydaje mi się to trochę bez sensu, tyle szumu było o Apollo a tu taka nagła śmierć. W ogóle spodziewałem się, że ktoś taki jak Apollo będzie bardziej rozważny i przede wszystkim odważniejszy.

Mam podobne odczucia. Miałam nadzieję, że będzie trochę zabawy z zamianą, a tu tak szybko uśmiercili Daniela.

Offline

 

#52 2010-12-30 20:57:39

liberi

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - Alaska.

Bardzo mi smutno, że nie zobacze już w serialu Daniela, za szybko go sprzątnęli

Offline

 

#53 2010-12-30 21:01:34

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Odcinek 12 - Alaska.

Zobaczysz pewnie za to Hugo. Prawie to samo

Offline

 

#54 2010-12-30 21:27:08

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - Alaska.

Nata_PL napisał:

Również uważam, że Paula z tak wysokim ilorazem inteligencji za mądra to nie jest. Szczególnie jak poszła z tym jedzeniem dla krasnala do lasu i prawie ją zagryzł wilk. Denerwujące to dziecko ;/ O wiele bardziej podobają mi się akcje Evelyn i Haviera Holgado, niż jej i Pauli, poza tym odcinek super, też mnie wkurzyło, że Martin nie zadzwonił do Alici, mam nadzieję że Elsa zmieni zdanie i Martin zostanie w internacie

Mądrość i inteligencja to są  dwie różne sprawy. Nie trzeba być wszechwiedzącym żeby być inteligentnym. A to nie zapominaj jest małe dziecko.

Offline

 

#55 2010-12-30 21:41:46

 Mihalis

Nowicjusz

Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 15
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - Alaska.

Nata_PL napisał:

mam nadzieję że Elsa zmieni zdanie i Martin zostanie w internacie

Jezeli zostanie to Ottox go zlikwiduje.

Diretto napisał:

Nie wiem czy to już możemy wziąć za pewniaka, że Apollo nie żyje

Ja biorę, Alicia po zbadaniu pulsu jedynie przeszukała mu kieszenie. Chociaż w tym serialu nie z takich opresji wychodzili.

Offline

 

#56 2010-12-30 22:21:37

aniatinis

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - Alaska.

Mihalis napisał:

Nata_PL napisał:

mam nadzieję że Elsa zmieni zdanie i Martin zostanie w internacie

Jezeli zostanie to Ottox go zlikwiduje.

Diretto napisał:

Nie wiem czy to już możemy wziąć za pewniaka, że Apollo nie żyje

Ja biorę, Alicia po zbadaniu pulsu jedynie przeszukała mu kieszenie. Chociaż w tym serialu nie z takich opresji wychodzili.

Alicja przecież nie wiedziała, że to właśnie jest apollo; miała wyższy cel, znaleźć wirus, a życie "Hugo" (Daniela) było na drugim miejscu; wg. mnie Daniel żyje Alicja nieznacznie uśmiechnęła się gdy sprawdziłą puls i być może to ją uspokoiło;
Mam nadzieję, że Andres wyciągnął już Sandrę z tego więzienia i że zajmie się ratowaniem córki;

Ostatnio edytowany przez aniatinis (2010-12-30 22:22:56)

Offline

 

#57 2010-12-30 22:35:42

 menka333

Początkujący

Skąd: okolice ŁOMŻY
Zarejestrowany: 2010-06-29
Posty: 69
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - Alaska.

NO oby Daniel przeżył
I żeby Alici udało się zabić tego, kto ma ja zabić, bo Hugo napisał do kogoś, żeby ją sprzątnęli. Tylko, żeby nie pomyślała, że Martin ją wystawił i ciekawe czy mu uwierzy w historyjkę o bliźniakach.... Ale co teraz będzie z Martinem?
Ciekawi mnie co będzie z tym wirusem, co był w samochodziku;
Ogólnie ciekawy odcinek Super, że Maria nie zdradziła Fermina Naprawdę go kocha :

Ostatnio edytowany przez menka333 (2010-12-30 22:38:43)

Offline

 

#58 2010-12-30 22:53:40

 Mihalis

Nowicjusz

Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 15
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - Alaska.

aniatinis napisał:

Mihalis napisał:

Nata_PL napisał:

mam nadzieję że Elsa zmieni zdanie i Martin zostanie w internacie

Jezeli zostanie to Ottox go zlikwiduje.

Diretto napisał:

Nie wiem czy to już możemy wziąć za pewniaka, że Apollo nie żyje

Ja biorę, Alicia po zbadaniu pulsu jedynie przeszukała mu kieszenie. Chociaż w tym serialu nie z takich opresji wychodzili.

Alicja przecież nie wiedziała, że to właśnie jest apollo; miała wyższy cel, znaleźć wirus, a życie "Hugo" (Daniela) było na drugim miejscu; wg. mnie Daniel żyje Alicja nieznacznie uśmiechnęła się gdy sprawdziłą puls i być może to ją uspokoiło;
Mam nadzieję, że Andres wyciągnął już Sandrę z tego więzienia i że zajmie się ratowaniem córki;

Przyznaję że na to nie wpadłem, jednak zostaję przy swoim. Gdyby był puls to udzieliłaby mu pierwszej pomocy a kieszenie mogły poczekać - wirus nie ucieknie Zobaczymy co przyniosą następne odcinki.

Offline

 

#59 2010-12-30 23:57:20

 szaba

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 55
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - Alaska.

Krisztian napisał:

Paula...jakie to dziecko jest głuuuuuuuuuupie. I ona niby ma wysokie IQ? Ciekawe!

No wiesz, Doada niby też

A akcja z Apollem faktycznie jakaś licha. Wielki szum, a potem jeden odcinek i koniec, po chłopie. I także miałam wrażenie, że jak na kogoś, kto zdecydował się walczyc z tak wielkim przeciwnikiem jakim jest Ottox, to zbyt bojaźliwy jest. "Mój brat mnie zabije, mój brat mnie zabije". No i wykrakał, choć łudzę się, że puls jakiś słabiutki policjantka wyczuła.

Offline

 

#60 2010-12-31 10:36:40

martino91

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 11
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - Alaska.

Odcinek zaje*****bisty:D

Podpisuje się pod wszystkim co napisaliście.

Ale nurtuje mnie scena Julii w wannie - pamiętacie może jak jakiś czas temu Julia miała wizje z Matką Ivana - scenki pod prysznicem (reklama mentosów:angel:), spadająca piłeczka itd...----> była tam również scena w wannie - zanurzone ciało--->hmmmm, no i wtedy byłem przekonany, że to Julia a teraz jeszcze bardziej się w tym utwierdziłem.

Co wy na to????

Pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serverofshinobi.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl