#31 2010-12-29 15:14:41

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

daglas89 napisał:

Mamy jedną osobę która wzięła by udział gdy te osoby się nie zgłosiły pladi

Jak nie potwierdzą to pladi może przejąc jedną rolę i po kłopocie
Aaa, już nie mogę się doczekać startu ;D


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#32 2010-12-29 15:57:20

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Jak każdy zresztą. A czy grę będzie musiała opuścić jedna osoba jeszcze tego samego dnia (wytypowana przez mafię), co gra wystartuje? Bo nie brałem udziału w pierwszej edycji i do końca nie wiem

Offline

 

#33 2010-12-29 17:09:52

 PAULINA.ŁÓDŹ

Nowicjusz

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Hmm Na  pierwszej stronie jest regulamin?

Offline

 

#34 2010-12-29 17:22:53

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

A jest o tym, faktycznie. Jakoś nie doczytałem, przepraszam

Offline

 

#35 2010-12-29 18:17:13

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Wszyscy potwierdzili, więc zaczynamy.

***

W internacie zbliżały się ferie zimowe. Większość uczniów już wyjechała. Julia, Ivan, Victoria, Amaia i Carol czekali na ostatniego busa, który miał zabrać ich ze szkoły. Wraz z nimi do wyjazdu szykowali się niektórzy nauczyciele: Rebeca, Amelia, Hugo i Nora. Marcos i Paula oczywiście musieli spędzić ferie w internacie. Paula nie martwiła się jednak bardzo z tego powodu, bo wiedziała, że będzie miała towarzystwo. Lucas z Martinem nigdzie się nie wybierali. Tak samo zresztą jak Hector, Elsa, Jacques i Lucia. Maria, Jacinta i Fermin siedli w kuchni:
- Nareszcie będzie trochę spokoju - powiedziała Jacinta. Nie wiedziała jeszcze, jak bardzo się myliła.

***

Hector przechodził właśnie koło biblioteki, kiedy zadzwoniła mu komórka. Odebrał telefon i przez chwilę słuchał głosu w słuchawce.
- Jesteś pewna? Wszystkie drogi zasypane?
- Tak, przykro mi, ale w najbliższym czasie nikt nie wyjedzie, ani nie przyjedzie do internatu.
- W takim razie jesteśmy odcięci od świata. Na szczęście mamy spore zapasy, więc jakoś tu przetrwamy. Mam nadzieję, że przed rozpoczęciem nauki pogoda się poprawi.
Hector zakończył rozmowę i spojrzał w głąb biblioteki. Kątem oka zobaczył Świętego Mikołaja znikającego w kominku. Kiedy odwrócił się i spojrzał jeszcze raz, nikogo tam nie było. "Musiało mi się przywidzieć" pomyślał. "Kto miałby się przebierać za Mikołaja akurat dzisiaj?" Zignorował to i poszedł podzielić się z innymi przykrymi wiadomościami.

***

Mikołaj wszedł przez kominek do podziemi. To co usłyszał przed chwilą w bibliotece całkowicie pokrzyżowało mu plany. Jakimś sposobem udało mu się dostać do internatu, a dzięki przebraniu Mikołaja nikt nie zwrócił na niego uwagi. Teraz jednak wiedział, że z wydostaniem się stąd nie będzie już tak łatwo.
Po krótkim marszu przez podziemia dotarł do drzwi. Otworzył je i spojrzał na znajdującą się w środku kobietę.
- Kim jesteś? - zapytała przestraszona Sandra.
- Mam na imię Saul - odpowiedział mężczyzna w przebraniu Mikołaja - przyszedłem cię uwolnić. Sprawy się jednak trochę skomplikowały i może nie udać nam się niepostrzeżenie wydostać z internatu.
Saul miał rację. Jedyną niezasypaną przez śnieg drogą ucieczki z podziemi była ta przez kominek. W podziemiach zostać nie mogli, było tu zbyt niebezpiecznie.

*************
Zaczynamy grę. Mafię i detektywa proszę o podanie swoich typów do jutra do ustalonej godziny. Głosowanie mieszkańców - pojutrze.

Offline

 

#36 2010-12-29 18:29:25

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Hector postanowił zawołać wszystkich do sali, w której mieszkańcy Czarnej Laguny zwykli jadać posiłki. W sali zjawili się zarówno uczniowie, nauczyciele jak i pozostali pracownicy internatu.
- Jak już zapewne doskonale wiecie, zima spłatała nam figla... i... niestety nic nie będzie z waszych planów. Wszyscy muszą zostać tutaj, w internacie. Aż do momentu, gdy drogi zostaną odblokowane. Mam za to dla was dobrą wiadomość, kochani uczniowie. Mimo, że tu jesteście, przez najbliższy tydzień nie będzie lekcji. Doskonale wiem, że potrzebujecie chwili wytchnienia. Zasługujecie na to, bo cały semestr pracowaliście sumiennie. No może z małymi wyjątkami - uśmiechnął się Hector.
Na sali rozległy się brawa i wszystkim polepszyły się trochę humory. No może tylko Jacinta, Fermin i Maria byli trochę niezadowoleni z przebiegu całej sytuacji. W końcu oni też chcieli odpocząć, a mają na głowie ponad 400 uczniów!

Offline

 

#37 2010-12-29 18:40:24

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

No dobra, to musimy jakos wszystko uporzatkowac i zaplanowac na najblizsze dni- Powiedziala Maria do Jacinty, Fermina i Hectora. Jesli do Wigili nic sie nei zmieni trzeba jakas swiateczna kolacje urzadzic. To chyba nie problem Fermin ? Dodatkowo trzeba jakos zorganizowac czas dzieciakom. moze jakas wojna na śnieżki? i tak dzieciaki bedą sobie takie bitwy urzadzac, a tak jak to zaplanujemy to bedzie bezpieczniej - Hector zgadzasz sie ? Mlodszym dzieciakom jakies zabawy w budowanie balwanow czy igloo mozna zorganizowac. A pozniej jesli sie uda jakis kulig i ognisko? Bedzie w budynku troche spokojniej a i my zabawimy sie


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#38 2010-12-29 18:45:41

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Pomimo, że ferie zimowe już się rozpoczęły Lucas wiedział, że nie oznacza to wcale zmiany miejsca pobytu, z tego powodu, że Martin pełnił funkcję kogoś w rodzaju zastępcy Elsy dyrektorki. Z tego powodu Lucas wcale nie zmartwił się ogłoszoną w sali informacją o braku możliwości wyjazdu z Internatu. No może prawie wcale - "Javier Holgado pewnie w dalszym ciągu będzie zabierał mi zabawki" - pomyślał. Siedząc w sali i patrząc na ojca przypomniał sobie dosyć dziwny sen jaki ostatnio miał - pełen był czarnych i niezidentyfikowanych postaci, ponieważ jednak nie było w nim żadnych konkretnych obrazów Lucas sam postanowił szybko o nim zapomnieć a już na pewno nie wspominać o nim Martinowi. Lucas miał szczerą nadzieję, że Hector skończy szybko przemawiać i będzie mógł podejść przywitać się z Paulą i udać się z nią na śniadanie "Mam straszną ochotę na świeże bułeczki z dżemem" - pomyslał


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#39 2010-12-29 18:47:37

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.


- Witaj Maria - powiedział Hector - Cieszę się, że chcesz zaplanować jakoś czas naszym dzieciakom.
- No właśnie myślałam, że mogą się trochę nudzić. A że pogoda jest sprzyjająca, to można zorganizować jakieś bitwy na śnieżki, wspólne lepienie bałwana i inne tego typu sprawy.
- Ciekawy pomysł. A jak znam te nasze diabełki, to lepiej zorganizować im jakiś czas. Inaczej sami się za to wezmą, a ja... nie chciałbym oglądać tego skutków. Myślę, że możemy zacząć od jutra. Pomożesz nam?
- Tylko, że my z Ferminem i Jacintą mamy niestety mnóstwo do zrobienia. Musimy wyżywić tę bandę głodomorów, jak to mówi Jacinta.
- Rozumiem. W takim razie idę porozmawiać o tym z Martinem. Mam nadzieję, że on mi pomoże.

Offline

 

#40 2010-12-29 18:56:12

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Przepraszam, że sie wtracam Hectorze ale ja narazie nie mam nic do roboty wiec moge ci pomóc w zorganizowani BEZPIECZNEJ zabawy dzieciakom

Offline

 

#41 2010-12-29 19:05:08

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Przynajmniej w razie czego pomoc lekarska bedzie pod reka hehe , jak ogarne swoja robote i pomoc w kuchni napewno tez wam pomoge Zreszta Fermin tez chetnie sie dołaczy i do pomagania i do bitwy I odegra sie na niektorych uczniach za grymaszenie jego cudnych posilkow hehe. Nauczyciele tez mam nadzieje wezma udzial w bitwie ? jest paru takich ktorzy i mi sie narazili heh:)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#42 2010-12-29 19:09:28

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

- O, dobrze, że Cię widzę, Lucia. Trochę stęskniłem się, bo jeszcze dziś u mnie nie byłaś.
- Widzę, że nastrój Ci dopisuje. Ale przyszłam tu w innej sprawie. Chcę pomóc zorganizować czas dzieciakom.
- Właśnie miałem Cię poprosić, abyś przygotowała dla naszych diablątek bandaże i inne opatrunki. Bo jak znam życie...
- Tak, tak, wiem. Przepraszam Cię, Hector, ale Noiret wzywał mnie do siebie.
- Rozumiem. Ja i tak miałem iść do Martina.

Offline

 

#43 2010-12-29 19:18:43

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Maria postanowiła ustalic dokladny plan z Jacinta i Ferminem co i kto powinien zrobic w zwiazku z nadchodzacymi swiatami. Po drodze natkneła sie na Ivana - "Ivan! Ciesze sie ze spędzimy razem świeta:) Wiem ze chciales choc na chwile wyrwac sie stad ale ciesze sie ze bede miala ciebie blisko siebie" - po czym przytulila synka i udala sie do kuchni. Przechodzac kolo biblioteki zobaczyla dzieciaki czajace sie kolo komina - "ej maluchy uciekac do swoich pokojów rozpakowac walizki:)" - przechodzace obok dzieciaki szeptaly miedzy soba - Naprawde widzialam Mikolaja!
- Heh dzieciaki i ich wyobraznia jeszcze przeciez nie zorganizowalismy Mikołaja;)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#44 2010-12-29 19:18:50

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

-Chciałeś mnie widzieć? Coś sie stało Jacques?
-Hugo kazał mi przekazać, że mamy dziś spotkanie
-Tak, wiem mówił mi ale nie wiem czy jest to dobry pomysł, poniweaż jest to mnóstwo dzieci i może lepiej to przełożyć
-nie, mamy ważne sprawy do omówienia, miałem ci przekazać, że spotkanie nie odbedzie sie nie u mnie w gabinecie tylko w podziemiach. Nie chcemy przecież żeby ktoś nas zobaczył lub usłyszał, Prawda?
-do czego wiec jestem wam dziś potrzebna?
- wszystkiego dowiesz sie później
Lucia wyszła z gabinetu Noireta, wyjeła telefon i zadzwoniła spytać sie o swojego synka

Ostatnio edytowany przez paulax5 (2010-12-29 19:19:33)

Offline

 

#45 2010-12-29 19:24:39

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

- Cześć Hector, witaj Maria. Widzę, że już znalazłeś pomoc do planowania zabawy. Więc jak pozwolisz to pójdę do Lucasa. - odparł z nadzieją Martin
- No jasne, biegnij do małego - odpowiedział z uśmiechem Hector
Szybkim krokiem Martin zaczął szukać Lucasa. Przeszedł jadalnię, korytarz, ich wspólny pokój i nigdzie nie mógł znaleźć syna. Zaczął wkońcu się lekko denerwować. Obawiał się, że mogło się coś stać Lucasowi. Nagle na schodach zobaczył Paulę
- Paula, nie widziałaś nigdzie Lucasa? - zapytał zmartwiony Martin
- Lucas podczas śniadania był jakiś smutny, nie chciał w ogóle ze mną rozmawiać. Ledwo zjadł bułkę i mówi, że biegnie nas strych aby pobyć trochę sam - odparła Paula.
Martin szybko pobiegł zapominając nawet podziękować Pauli za informację. Bardzo martwił się o syna. Podejrzewał, że znowu to mogło się stać.
- Lucas, Luca, wyłaź. Wiem, że tu jesteś - wołał na strychu Martin
- Zostaw mnie samego - odparł Lucas, wychodząc zza pudełka
- Lucas co się dzieje?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.saloon-politowania.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.gniotki.pun.pl