#31 2010-12-27 00:08:47

Muska

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 41
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Odcinek super , ciekawe co zrobi maria zdradzi Saula czy nie... nie daje mi to spokoju..
a co do noireta to nadal jest faszystowskim śmieciem i pionkiem w grze.
co do huga i daniela tez mi to spokoju nie daje jestem pewny ze daniel przeżyje
a camilo zrobił co musiał taki jego jest teraz cel ale czy przypadkiem to nie ten wilk camila zabil ta pielęgniarke? z niepokojem czekam na kolejny odcinek.

Offline

 

#32 2010-12-27 00:36:00

Patrrriko

Stały bywalec

5680670
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 186
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

olkit napisał:

liberi napisał:

Ale śmierć następuje w ciągu dwóch dni a tylko jednego lekarstwa nie dostanie, chyba, że Noiret wykryje tu spisek i pomyśli, że to któreś z grupki....nie byłoby zaciekawie.....

No ale chyba Fermin nie był taki głupi i przyniósł ze sobą jakąś ampułkę na wymianę, więc Noiret raczej nie wykryje spisku

skąd by wziął ampułkę z prawdziwym lekiem? przecież nie wiedzą jak go zrobić. Czyli prędzej czy później załapią, że ktoś jedną zabrał, a jeśli nikt z "6" nie bedzie się odzywał to jedna osoba umrze. Jakbym miał typować to Vicky bo:
Ivan i Marcos są postaciami, które nie mogą zginąć to jest jasne dla wszystkich
Julia nie dokończyła wątku z Evą
Roque jest zdrajcą
Carol nie żyje
pozostaje Vicky która i tak od dawna nic nie wnosi do serialu


Pain is temporary, glory... lasts forever!

Offline

 

#33 2010-12-27 01:09:04

 Mihalis

Nowicjusz

Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 15
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Ampułek było pięć, zarażonych jest czworo, chyba że o kimś nie wiemy.

Offline

 

#34 2010-12-27 01:17:17

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Szkoda że Elsa za nic nie chce uwierzyć w to jakim jej ojciec był palantem.
Przeżyje Daniel, na 99% i bardzo by mnie to ucieszyło.
Nie widać Pauli dziwie się że nikt nie zauważył braku jej obecności, przecież to już 2 odcinek gdzie jej nie ma..
Noiret naprawde super scena z synem, szkoda tylko że Ivana potrafił katować.. o czym nie zapomnę, i na miejscu Lucii była bym ostrożna.
Ivan- szkoda mi go nie dziwie się że jest taki Impulsywny, Maria miała rację nie miał łatwego życia po 1. Został sprzedany przez swojego ojca 2. Ojciec go katował 3. nie interesował się nim i posłał go do szkoły z internatem 4. Jego ojciec próbuje go zabić .... W jego życiu głównie dominowała nienawiść nie dziwie się że tak teraz reaguje, szkoda tylko że Julia też nie może wziąć tego pod uwagę przy swoich pokazowskich scenach z Rubenem. Owszem Ivan ma swoje wady, ale zdecydowanie trzymam jego strone.
Andres nie interesuje mnie co robił kiedyś, ważne że teraz chce pomóc.


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#35 2010-12-27 03:21:32

xsoundt

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Z mojej strony dodam tyle. Paula zapewne nie wystąpiła z powodu fryzury , wiadomo że serial nie ma aż tylu funduszy, wiec żeby zaoszczędzić wystąpiła jako Eva a nie Paula bo charakteryzacja też kosztuje a z takim fryzem to tym bardziej:))

P.S. Niby VI sezon miał być nudny a tu cały czas niespodzianki )Jestem mile zaskoczony:)

Offline

 

#36 2010-12-27 09:52:08

 menka333

Początkujący

Skąd: okolice ŁOMŻY
Zarejestrowany: 2010-06-29
Posty: 69
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

ej no ale była Paula , w momencie gdy pokazywała Marcosowi i Ivanowi rysunek, który namalowała i opowiedziała im legendę o EVIE.

Offline

 

#37 2010-12-27 11:21:35

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 11 - Magik

Patrrriko napisał:

olkit napisał:

No ale chyba Fermin nie był taki głupi i przyniósł ze sobą jakąś ampułkę na wymianę, więc Noiret raczej nie wykryje spisku

skąd by wziął ampułkę z prawdziwym lekiem? przecież nie wiedzą jak go zrobić. Czyli prędzej czy później załapią, że ktoś jedną zabrał, a jeśli nikt z "6" nie bedzie się odzywał to jedna osoba umrze. Jakbym miał

Niekoniecznie z prawdziwym lekiem, tylko z czymś co smakuje podobnie jak lek (a nie jak sól fizjologiczna). Przez jeden dzień przecież nie umrze, najwyżej następnego dnia będzie słabsza ta osoba. No chyba że Fermin trafił akurat pechowo na "pustą" ampułkę dla Roque i cała operacja na nic...

menka333 napisał:

ej no ale była Paula , w momencie gdy pokazywała Marcosowi i Ivanowi rysunek, który namalowała i opowiedziała im legendę o EVIE.

I w sali szkolnej też się przy stole pokazała, pewnie to kawałki nakręcone wcześniej i tak zmontowane, a przy obecnym odcinku tylko jako Evę ją nakręcili

Ostatnio edytowany przez olkit (2010-12-27 11:24:01)

Offline

 

#38 2010-12-27 12:40:16

 Mihalis

Nowicjusz

Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 15
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

olkit napisał:

Patrrriko napisał:

olkit napisał:

No ale chyba Fermin nie był taki głupi i przyniósł ze sobą jakąś ampułkę na wymianę, więc Noiret raczej nie wykryje spisku

skąd by wziął ampułkę z prawdziwym lekiem? przecież nie wiedzą jak go zrobić. Czyli prędzej czy później załapią, że ktoś jedną zabrał, a jeśli nikt z "6" nie bedzie się odzywał to jedna osoba umrze. Jakbym miał

Niekoniecznie z prawdziwym lekiem, tylko z czymś co smakuje podobnie jak lek (a nie jak sól fizjologiczna). Przez jeden dzień przecież nie umrze, najwyżej następnego dnia będzie słabsza ta osoba. No chyba że Fermin trafił akurat pechowo na "pustą" ampułkę dla Roque i cała operacja na nic...

Obejrzałem jeszcze raz tą scenę (41:30) - Wyraźnie widać 5 ampułek, Fermin jedną wyciąga, ogląda i scena się kończy. Nie przypominam sobie żeby drugi raz tam wchodził.
Ciągle kombinuję dlaczego 5 ampułek: Marcos, Ivan, Vicki, Julia i kto jeszcze? Po co Roque miałby pić coś dla picu będąc sam na sam z Noiretem?

Dzięki Agusia, udało mi się nie przeczytać

Offline

 

#39 2010-12-27 13:41:56

 szaba

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 55
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

korzenpl napisał:

o jezu rozplaczcie sie ... zal mi was

Rozwiń myśl, proszę. Czemu żal ci nas? Bo przeszkadza nam jak ktoś psuje "radochę" z oglądania? Żal to może być psa w schronisku. Bardziej adekwatne byłoby użycie określenie "jesteście żałośni". No ale tak naprawdę to w tym przypadku akurat nie my jesteśmy żałośni
podrawiam serdecznie
idź może szukaj szczęścia na innym forum, takim dla dzieci 

A w temacie: Może Carlota była chora podczas nagrywania tych scen, albo gdzieś wyjechała i stąd jej nieobecność. No Javier Olgado zastępuje ją z korzyścią dla widza Przynajmniej dla mnie. Łobuz jeden przesłodki.

Od BarthezzLodz: Widzę, że ktoś zadziałał i usunął spoiler. Dziękuję. Wracając do Waszych propozycji z prośbą o zbanowanie użytkownika korzenpl - niestety nie mam takiej możliwości. Pozostałe zbędne posty zostały usunięte.

Offline

 

#40 2010-12-27 15:18:06

jacqueline

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

olkit napisał:

Niekoniecznie z prawdziwym lekiem, tylko z czymś co smakuje podobnie jak lek (a nie jak sól fizjologiczna). Przez jeden dzień przecież nie umrze, najwyżej następnego dnia będzie słabsza ta osoba. No chyba że Fermin trafił akurat pechowo na "pustą" ampułkę dla Roque i cała operacja na nic...

Fermin na pewno trafił na ampułkę z lekiem bo przecież mówił, że nie mogą zidentyfikować jednego składnika.


A jeśli chodzi o Hugo i Daniela to cały czas miałam nadzieję, że to nie żaden bliźniak im pomaga tylko sam Hugo no ale teraz już wiadomo na 100 %, że Hugo jest zły a Daniel to ten dobry. Ciekawe który przeżyje

Offline

 

#41 2010-12-27 15:53:37

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 11 - Magik

xsoundt napisał:

Z mojej strony dodam tyle. Paula zapewne nie wystąpiła z powodu fryzury , wiadomo że serial nie ma aż tylu funduszy, wiec żeby zaoszczędzić wystąpiła jako Eva a nie Paula bo charakteryzacja też kosztuje a z takim fryzem to tym bardziej:))

P.S. Niby VI sezon miał być nudny a tu cały czas niespodzianki )Jestem mile zaskoczony:)

przeciez krecenie serialu nie wyglada tak,ze kreca po odcinklach. Najpierw kreca czesc scen z kilku odcinkow potem nst - w przypadku Evy - to tez napewno bylota metoda krecone - np . najpierw nakrecili wszyskie sceny z Eva potem reszte  - wlasnie w celu ciecia kosztow ale faktycznie cos malo pauli w tym sezonie

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-27 15:56:04)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#42 2010-12-27 16:35:59

korzenpl

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 6
Punktów :   -4 

Re: Odcinek 11 - Magik

szaba napisał:

korzenpl napisał:

o jezu rozplaczcie sie ... zal mi was

Rozwiń myśl, proszę. Czemu żal ci nas? Bo przeszkadza nam jak ktoś psuje "radochę" z oglądania? Żal to może być psa w schronisku. Bardziej adekwatne byłoby użycie określenie "jesteście żałośni". No ale tak naprawdę to w tym przypadku akurat nie my jesteśmy żałośni
podrawiam serdecznie
idź może szukaj szczęścia na innym forum, takim dla dzieci 

A w temacie: Może Carlota była chora podczas nagrywania tych scen, albo gdzieś wyjechała i stąd jej nieobecność. No Javier Olgado zastępuje ją z korzyścią dla widza Przynajmniej dla mnie. Łobuz jeden przesłodki.

Od BarthezzLodz: Widzę, że ktoś zadziałał i usunął spoiler. Dziękuję. Wracając do Waszych propozycji z prośbą o zbanowanie użytkownika korzenpl - niestety nie mam takiej możliwości. Pozostałe zbędne posty zostały usunięte.

Troche wyobrazni ludzie , jacy z was fani ze nie chcecie wiedziec co bedzie dalej to jest moje uzasadnienie z gory przepraszam ...

PS ja usunalem ten post bo myslalem ze mnie zjecie a tak btw za co mnie chcecie zbanowac za to ze powiedzialem co wymoderowano ? to jest zalosne nie wiem czy w regulaminie jest cos takiego ban za takiego typu tekst <zal>

Ostatnio edytowany przez korzenpl (2010-12-27 16:38:35)

Offline

 

#43 2010-12-27 16:44:56

jacqueline

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Według Ciebie jeśli nie chcemy wiedzieć co będzie dalej to nie jesteśmy fanami serialu? Przecież to śmieszne. Jeśli ktoś jest tak bardzo ciekaw to sobie czyta spojlery ja osobiście wolę oglądać serial w napięciu a nie znudzona bo wiem co się wydarzy więc swoje informacje zachowaj dla siebie

Offline

 

#44 2010-12-27 17:03:19

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Odcinek 11 - Magik

Przykro mi, ale Twoje uzasadnienie na mnie nie działa, z powodów, które wymieniła jacqueline. Ban myślę, że nie jest odpowiednim rozwiązaniem. Przydałby się system ostrzeżeń, ale z tego co wiem, to nie ma go na tym forum. Mamy po prostu nadzieję, że na przyszłość będziesz stosował się do regulaminu i umieszczał spoilery w działach do tego przeznaczonych, bo nie wszyscy chcą wiedzieć, co będzie dalej.

Wracając do możliwości zbanowania Cię, Regulamin tego forum wyraźnie informuje, że nie należy spoilerować w innych, niż do tego przeznaczonych tematach. Jeżeli działasz sprzecznie z postanowieniami Regulaminu, Twoje konto może zostać zbanowane (tymczasowo lub na stałe)/usunięte. Regulamin nie musi przewidywać konkretnych sytuacji. Rejestrując się na forum musiałeś zapoznać się z Regulaminem i zobowiązać się do jego przestrzegania, czego prawdopodobnie nie uczyniłeś.

Offline

 

#45 2010-12-27 17:03:57

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 11 - Magik

korzenpl napisał:

szaba napisał:

korzenpl napisał:

o jezu rozplaczcie sie ... zal mi was

Rozwiń myśl, proszę. Czemu żal ci nas? Bo przeszkadza nam jak ktoś psuje "radochę" z oglądania? Żal to może być psa w schronisku. Bardziej adekwatne byłoby użycie określenie "jesteście żałośni". No ale tak naprawdę to w tym przypadku akurat nie my jesteśmy żałośni
podrawiam serdecznie
idź może szukaj szczęścia na innym forum, takim dla dzieci 

A w temacie: Może Carlota była chora podczas nagrywania tych scen, albo gdzieś wyjechała i stąd jej nieobecność. No Javier Olgado zastępuje ją z korzyścią dla widza Przynajmniej dla mnie. Łobuz jeden przesłodki.

Od BarthezzLodz: Widzę, że ktoś zadziałał i usunął spoiler. Dziękuję. Wracając do Waszych propozycji z prośbą o zbanowanie użytkownika korzenpl - niestety nie mam takiej możliwości. Pozostałe zbędne posty zostały usunięte.

Troche wyobrazni ludzie , jacy z was fani ze nie chcecie wiedziec co bedzie dalej to jest moje uzasadnienie z gory przepraszam ...

PS ja usunalem ten post bo myslalem ze mnie zjecie a tak btw za co mnie chcecie zbanowac za to ze powiedzialem co wymoderowano ? to jest zalosne nie wiem czy w regulaminie jest cos takiego ban za takiego typu tekst <zal>

owszem chcemy sie doweidziec co bedzie dalej ,ale nie od Ciebie , tylko ogladajac pokolei serial . to moze poczytaj regulamin ,bo tam jest napisane ,ze nie spojlerujemy po calym forum tylko w przeznaczonym do tego temacie. Wg mnie na bana zaslugejesz nie tyle dlatego,ze , byc moze przez pomylke,tego nie wiem ,spojlerujesz w nie tym watku, tylko dlatego,ze wszyscy apeluja i prosza o nie robienie tego ,a Ty zamiast przyznac sie do bledu - atakujesz. Ale sugeruje skonczyc temat bo temat jest nie o tym

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-27 17:05:12)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl