#31 2010-12-25 14:38:38

 guga

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 35
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

agusiag .... Może będę cyniczna, ale lubić bohaterów ze wzgledu na ich wygląd... chyba trochę dziecinne...
.............. a Hugo gra dla mnie o prostu sztucznie i zauważyłam u niego cztery wypracowane miny, które nagminnie powtarza w poszczególnych scenach.....................

 

Ja nie mam 18 lat a podobają mi sie wizualnie bohaterzy w filmach , akurat w tym przypadku Hugo
Co do gry aktorskiej to też uważam ze z niego kiepski aktor ale nie on jeden w tym serialu 

.............Maria, fakt, jest głupia, ale potępiamy Roque za to czego nie zrobił (że nie odważył sie na heroizm), a Marię za to, że się odważyła i postąpiła całkiem inaczej niż Roque. Więc halo, zdecydujcie się.




Nie widzę zwiazku w zachowaniu Roqe i Marii, jak dla mnie to dwie zupełnie inne historie:)
Roqe zdradził przyjaciół i teraz widać że nie umie sobie z tym poradzić.  Bardzo mu współczuję bo sama nigdy nie chciałabym sie znaleźc w takiej sytuacji.
Maria dała sie wmanewrować Rebece i oby się to na niej nie zemściło. Ale nie uwazam ze jest głupia po prostu postapiła głupio w tej konkretnej sytuacji

Na scenie miłosnej Carol z Marcosem zyskały moje naczynia powędrowały do zmywarki

Olkit Zgadzam sie Maria tą miną na koniec od razu się sprzedała

Offline

 

#32 2010-12-25 14:39:26

 el matador

Stały bywalec

25657357
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Odcinek świetny szkoda mi Marcosa ;//.... co do Akcji Martina z Apollo wydaje mi sie że to Huga brat ale przeciesz bylo coś tam ze Apollo jest tutaj w internacie wiec jak to mozliwe D. Dowiemy sie w nastempnym odcinku


O- ODDAJ       S- SZACUNEK        T-TEMU        R-RAPEROWI          O.S.T.R

Offline

 

#33 2010-12-25 14:54:05

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Larita ja niestety mniej ostatnio lubię Marie, ale  rozumiem Cię i szanuję Twoje zdanie


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#34 2010-12-25 17:16:58

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

anapaola - no a ja mam wlasnie na odwrot:P zaczelam ja lubic tak jak Ty nie lubisz Marii to ja chyba Vicky ktora mnie "rozwala".. szkoda ze to jej sie nie pozbyto zamiast Carol bo wolalam Carolinowy wytrzeszcz niz ciagle nie zadowolenie Vicky;/


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#35 2010-12-25 17:59:56

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

O Victorii to ja nawet juz nie wspominam, nie lubię jej od początku ostatnio w serialu jest jej mało

Zastanawiam sie co to za pomieszczenie które chce im pokazać Eva


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#36 2010-12-25 19:10:48

 menka333

Początkujący

Skąd: okolice ŁOMŻY
Zarejestrowany: 2010-06-29
Posty: 69
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

jak dla mnie jeden z najciekwaszych odcinków 6 sezonu, myśle, że na spotkaniu z martinem był Brat Huga blizniak, bo sam był zdziwiony ze sie go zapytał martin TO TY? I taki inny wyraz twarzy
Ciekawe co będzie z mario, fajna akcja
nie lubiałąm carol ale żąl mi jej, głupio sie skończyło, a roqe to skończony pajac, jak on może
teraz tylko czekam na kolejny odcinke:P ciekawe gdzie będzie te miejsce EVY

Offline

 

#37 2010-12-25 21:31:02

kamilx22

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-22
Posty: 62
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Dopiero zacząłem oglądać. Mam maraton przez 3 godziny ^^
Ale muszę powiedzieć, że nowa fryzura Jacinty jest bardzo fajna ^^

Offline

 

#38 2010-12-25 21:34:45

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Właśnie miałem o tym napisać. Tylko niestety mi się zapomniało. Myślałem, że nikt tego nie zauważył.

Offline

 

#39 2010-12-25 21:58:10

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Moim zdaniem Hugo nie wykrył, że Maria coś knuła. Poza tym bardzo go nie lubię od samego początku i teraz jestem ciekawy jak się dalej potoczyła rozmowa z Martinem. Bo jakby nie było on może być tym Apollo. Sam gardzi Noiretem, więc widzę jakieś szanse na to. Nie zmnienia to jednak faktu, że nie chcę aby on był tym Apollo, liczę że kims takim będzie ktoś inny.
Ciekawi mnie jak się dalej potoczy akcja z Amaią. Musi być jej przykro, że tak reagują bo pewnie nie wie co zrobić. Jednak wcześniej zadawała się z Rubenem. Więc może i ona też jest taka jak on. Choć nie ukrywam, ze niechciałbym aby tak nie było.
No i za każdym razem kiedy widzę Roque'a nie dobrze mi się robi.

Offline

 

#40 2010-12-26 00:38:30

pala.s

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 37
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Mi także robi się nie dobrze gdy widzę twarz Roque. I nie jest mi go żal ani trochę. Wręcz przeciwnie, mam nadzieję, że pozbędą się go jak najszybciej bo robię się nerwowa jak na niego patrzę.
Sam pchał się w ich ręce, więc niech nie oczekuje wyrozumiałości czy pobłażliwości. Co to to nie!

Powiem szczerze, serce mi zabiło mocniej podczas tej akcji Hugo-Maria. Maria sama w sobie jest mi obojętna, bardziej lubiłam ją w poprzednich sezonach, ale spodobało mi się poprowadzenie tego przekrętu. Szkoda że nie wypaliło.

Paula też mnie przeraża. Ten uśmiech jak z reklamy Blend'a'med . I ile razy mogą znikac Amelii te same dzieciaki. Co wyjście do lasu to nie ma tej 3.

Według mnie to jest bart Hugo. Po pierwsze, wątpię że Martin zginie, więc pasował by wtedy dobry brat bliźniak. Chce naprawic błędy Hugo.
Po drugie, on nie miał wąsów, a wątpię by Hugo cały czas chodził po szkole w doklejonych -.-'

Offline

 

#41 2010-12-26 10:09:07

nati

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 635
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

ogólnie fajny odcinek znowu przepłakałam połowę, scena seksu marcosa z carol bez komentarza amay wydaje mi się dziwna


http://1.bp.blogspot.com/_K_1rP-p5Djw/SFpWRvpW_2I/AAAAAAAAAIM/gX_s6QkGnb0/s320/martinana08_portrait_galeria.jpg

Offline

 

#42 2010-12-26 11:13:32

 Nata_PL

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 264
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Jacinta w końcu po 6 sezonach fryzure zmieniła ;D

Offline

 

#43 2010-12-26 11:47:27

EWELINKAAA14666

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-12-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

agusiadg - taka stara jesteś, że nie patrzysz na wygląd facetów, bo wiesz, że nie zwrócą na Ciebie uwagi?
Nie rozuiem, czemu obrażasz osoby 16-18 ltnie... Przecież faktem jest że Hugo, Ruben, czy Marcos sa przystojni, a to jaki są aktorami nic nie ma do rzeczy... Każdy ma prawo do swego zdania, ale pohamuj trochę... )


"Solum debiles mori debent"/ HUGO THE BEST!

Offline

 

#44 2010-12-26 11:56:00

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

EWELINKAAA14666 napisał:

agusiadg - taka stara jesteś, że nie patrzysz na wygląd facetów, bo wiesz, że nie zwrócą na Ciebie uwagi?
Nie rozuiem, czemu obrażasz osoby 16-18 ltnie... Przecież faktem jest że Hugo, Ruben, czy Marcos sa przystojni, a to jaki są aktorami nic nie ma do rzeczy... Każdy ma prawo do swego zdania, ale pohamuj trochę... )

Jej zarzucasz ze obraża innych a sama co teraz robisz ? Bravo,aplausos de pie


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#45 2010-12-26 11:56:22

 agusiadg

Nowicjusz

Skąd: Zagłębie
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Mówię to z własnego doświadczewnia. Zaczęłam właśnie uczyć w szkole i akurat mam na co dzień stycznośc z taką młodzieżą. Nie, nie mówię, że każdy/a 16-18 taki jest, ale większość - tak.
I powtarzam, że dla mnie, Marcos i Hugo absolutnie nie są przystojni. Sto razy bardziej podoba mi się Martin czy Hugo, ale też nie powiem, żeby rewelacyjnie grali (tak, mam kompetencje, żeby to oceniać), aczkolwiek ok, zgadzam się, że to w dużej mierze sprawa indywidualna. Najlepiej w serialu wypada Evelyn, która mimo wieku jest fantastyczna.
Zresztą, wyjaśniłam, że obrażać nikogo nie mam zmaiaru, tylko wyrażam własne zdanie, do czego mam prawo. Ale jeśli chcesz jeszcze o tym porozmaiwać, to czekam na wiadomość, tylko może już nei tutaj, bo po co zaśmiecać wątek osobistymi "ale".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl