#16 2010-12-25 11:36:42

liberi

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

agusiadg napisał:

Może będę cyniczna, ale lubić bohaterów ze wzgledu na ich wygląd... chyba trochę dziecinne... Ja tam za Marcosem nie przepadam, bo jest dla mnie jedną z najmniej barwnych postaci - taki cukierkowaty blondynek, który jest strasznie rozlazły. Już wolę Ivana, chociaż też nie jest moim ideałem. A Hugo... z kobiecą twarzą... Masakra jakaś...
Maria, fakt, jest głupia, ale potępiamy Roque za to czego nie zrobił (że nie odważył sie na heroizm), a Marię za to, że się odważyła i postąpiła całkiem inaczej niż Roque. Więc halo, zdecydujcie się.

Słow mi szkoda, chyba niezbyt umiesz wypowiadać się na Ogólnym forum, negujesz zdanie połowy osób wypowiadających się.......... Troche grzeczności, każdy ma prawo wyrazić tu swoje zdanie, ale jak się czyta Twoją wypowiedź to jakbyś kogoś odrazu pobić chciała ;P

Offline

 

#17 2010-12-25 11:38:08

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

agusiadg napisał:

Może będę cyniczna, ale lubić bohaterów ze wzgledu na ich wygląd... chyba trochę dziecinne... Ja tam za Marcosem nie przepadam, bo jest dla mnie jedną z najmniej barwnych postaci - taki cukierkowaty blondynek, który jest strasznie rozlazły. Już wolę Ivana, chociaż też nie jest moim ideałem. A Hugo... z kobiecą twarzą... Masakra jakaś...
Maria, fakt, jest głupia, ale potępiamy Roque za to czego nie zrobił (że nie odważył sie na heroizm), a Marię za to, że się odważyła i postąpiła całkiem inaczej niż Roque. Więc halo, zdecydujcie się.

Każdy ma swoje zdanie na temat odcinka i nie każdy musi się z druga osobą zgadzać! Bohaterów można lubić za ich czyny i za wygląd, nie widzę w tym nic dziecinnego.

Jak dla mnie odcinek jak zwykle kapitalny Sceny z Carol, smutne. Będzie mi jej brakowało...;(
Ruben, czyżby szykował się kolejny krecik?

ciekawa jestem czy Julia w końcu odgadnie co chce jej przekazać Eva.

Camillo, na razie się chowa po lesie, ale jakie ma zamiary? Chyba musiałby być głupi, by dalej współpracować z Noiretem, po tym co mu zrobił. (Sorki za dygresję do poprzednich odcinków)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#18 2010-12-25 11:54:49

 agusiadg

Nowicjusz

Skąd: Zagłębie
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Ja tylko wyraziłam swoje zdanie. Dla mnie to dziecinne, ale dla Was może być normalne. Same piszecie, że każdemu wolno sie wypowiadać, jak chce.
Bić nikogo nie zamierzam, tylko wykazuje pewne nieścisłości w wywodach. Bo skoro potępia się Rogue za coś, czego nie zrobił, to czemu potępiać Marię za to, że zachowała się w sposób, jakiego oczekiwalibyśmy od Rogue?
A poza tym, lat 16 ani 18 nie mam, żeby zachwycać się aktorami ze względu na ich wygląd, a Hugo gra dla mnie o prostu sztucznie i zauważyłam u niego cztery wypracowane miny, które nagminnie powtarza w poszczególnych scenach.
A gdybym nie potrafiła wypowiadać sie na forum, to robiłabym to, co kilka osób (nie, nie twierdzę, że Wy, bo absolutnie nie zamierzam obrażać niewinnych osób) i najpierw czytała spojlery (tak, czytam je, ale nie wypowiadam się co do akcji w przyszłości, tylko komentuję to, co sie dzieje aktualnie w odcinkach), a potem tak "pięknie" domyślała sie, co się stanie w przyszłych odcinkach.
Więc zamiast na mnie najeżdżać, pozwólcie wyrazic swoje zdanie również mnie.

Offline

 

#19 2010-12-25 11:57:09

liberi

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Julia25 napisał:

agusiadg napisał:

Może będę cyniczna, ale lubić bohaterów ze wzgledu na ich wygląd... chyba trochę dziecinne... Ja tam za Marcosem nie przepadam, bo jest dla mnie jedną z najmniej barwnych postaci - taki cukierkowaty blondynek, który jest strasznie rozlazły. Już wolę Ivana, chociaż też nie jest moim ideałem. A Hugo... z kobiecą twarzą... Masakra jakaś...
Maria, fakt, jest głupia, ale potępiamy Roque za to czego nie zrobił (że nie odważył sie na heroizm), a Marię za to, że się odważyła i postąpiła całkiem inaczej niż Roque. Więc halo, zdecydujcie się.

Każdy ma swoje zdanie na temat odcinka i nie każdy musi się z druga osobą zgadzać! Bohaterów można lubić za ich czyny i za wygląd, nie widzę w tym nic dziecinnego.

Jak dla mnie odcinek jak zwykle kapitalny Sceny z Carol, smutne. Będzie mi jej brakowało...;(
Ruben, czyżby szykował się kolejny krecik?

ciekawa jestem czy Julia w końcu odgadnie co chce jej przekazać Eva.

Camillo, na razie się chowa po lesie, ale jakie ma zamiary? Chyba musiałby być głupi, by dalej współpracować z Noiretem, po tym co mu zrobił. (Sorki za dygresję do poprzednich odcinków)

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam, po to jest to forum aby każdy mógł  wypowiedzieć  swoje zdanie
Właściwie już prawie odgadnęli co Eva im prubuje powiedzieć, wskazała im miejsce ,
A nie uważacie, że Camilo chcę się mścić?? Noiret w końcu  nie pomógł mu jak potrzebował pomocy

Ostatnio edytowany przez liberi (2010-12-25 11:59:31)

Offline

 

#20 2010-12-25 12:12:30

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Rocqe to tchórz, zdradził przyjaciół zabił Carol mam za co go potępiać
Maria ma syna przypominam i zamiast siedzieć cicho i czuwać nad jego zdrowiem ona pakuje się w kłopoty jak by nie wiedziała z kim ma do czynienia, więc albo  jej bohaterstwo doprowadzi że Ivan nie dostanie lekarstwa albo sama zginie, to również potępiam i wybacz owszem Rocqe większe zło ale Maria po porstu powinna stonować. Takie moje zdanie.A teraz ja kończę drążyć  ten temat.. mamy święta i po co wprowadzać burzliwy nastrój ?

Camillo chce się zemścić i jestem tego prawie pewna, a że Noiret ma biologicznego syna wykorzysta jego słaby punkt i według mnie go uprowadzi co o tym myślicie??

Ostatnio edytowany przez anapaola (2010-12-25 12:14:37)


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#21 2010-12-25 12:26:01

 szaba

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 55
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

agusiadg napisał:

A poza tym, lat 16 ani 18 nie mam, żeby zachwycać się aktorami ze względu na ich wygląd, a Hugo gra dla mnie o prostu sztucznie i zauważyłam u niego cztery wypracowane miny, które nagminnie powtarza w poszczególnych scenach.

No ja lat 18 nie mam od lat 10, a do Hugona słabość mam. Czy jego gra mi sie podoba - nie wiem, raczej bawi mnie takie hiszpańskie seplenienie w jego wykonaniu (wiecie co mam na myśli?), czy lubie jego postać - póki co nie, choć w scenach z Marią zgrywa bardzo uroczego mężczyznę, no i mam nadzieję, że ostatecznie okaże się tym dobrym. I nie zgodzę się z twierdzeniem, że dziecinadą jest zachwycanie się kimś ze względu na wygląd. Tak było, jest i będzie. Moja mama, lat 54, uwielbia Jamesa Bonda, gdyż podoba jej się ówczesny Sean Connery

A wracając do odcinka. Scena miłosna Caroliny i Marcosa była zbędna w moim odczuciu, mam wrażenie, że chodziło tu o poświecenie golizną. Dlatego też jak najszybciej to przeskoczyłam

Offline

 

#22 2010-12-25 12:28:21

 agusiadg

Nowicjusz

Skąd: Zagłębie
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Scenę Marcosa i Caroliny przewinęłam od razu

Offline

 

#23 2010-12-25 12:36:48

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

LOL, ja oglądałam odcinek w wannie i scenę miłosną wykorzystałam żeby umyć głowę:) Maria na końcu tej randki mogłaby się przynajmniej próbować uśmiechać bo taka przerażona musiała spowodować że się Hugo domyślił. Biedna Lucia, Noiret jest ostatnią osobą która powinna się dowiedzieć o jej synu...

Offline

 

#24 2010-12-25 12:38:27

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Dlaczego uważacie ze Maria jest głupia? Dlatego ze chce pomoc niewinnym osobom, na ktorych eksperymentuja w podziemiach? Bo chce pomoc zlikwidowac tych zlych ktorzy zagrazaja jej synowi?
Ona moze i nie ma doswiadczenia ale dobrze zdaje sobie sprawe z ryzyka ktore podejmuje, i nie robi tego by sie komus przypodobac (zainponowac Ferminowi) czy dla wlasnego widzi mi sie . Ona to robi z dobrych pobudek i mam nadzieje ze jakos wybrnie z tej sytuacji z Hugolinim. mam taka wizje ze fermin zazdrosny wpada do pokoju, robi awanture i zabiera Marie ;p taki superman:D ehh ale pewnie bedzie bardziej przyziemnie

Martwie sie troche o Martina, jesli faktycznie Apollo to Hugo,to moze byc z nim ciezko - szkoda mi bardzo Lukasa ktory plakal pod pokojem taty i bal sie ze go opuscil.

Carlota - przerażajace dziecko! Jak pojawila sie za plecami Juli to myslalam ze sfixuje

Marcos i Ivan - piekna przyjaźn ale to udreczanie sie przez caly odcinek lekko nudne zaczelo sie robic,ok mi tez smutno ze nei ma Carol i w ogole, ale bez przesadyzmu.Mam nadzieje ze w nastepnych odcinkach bedzie wiecej akcji. i ze Ivan wreszcie pogodzi sie z Julia.

ODCINEK FAJNY ALE NIE REWELACYJNY.

Ostatnio edytowany przez Larita (2010-12-25 12:40:12)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#25 2010-12-25 12:57:17

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Dlaczego uważacie ze Maria jest głupia?

Nikt nie powiedział że jest głupia, po prostu mnie zaczyna drażnić jej obecność w serialu, tak jak was drażnią sceny z Carol czy z Marcosem i Ivanem tak mnie drażni Maria ale to nie znaczy że twierdze że jest głupia, lubiłam ją kiedyś teraz tylko mi wadzi.


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#26 2010-12-25 13:02:15

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

liberi napisał:

Julia25 napisał:

agusiadg napisał:

Może będę cyniczna, ale lubić bohaterów ze wzgledu na ich wygląd... chyba trochę dziecinne... Ja tam za Marcosem nie przepadam, bo jest dla mnie jedną z najmniej barwnych postaci - taki cukierkowaty blondynek, który jest strasznie rozlazły. Już wolę Ivana, chociaż też nie jest moim ideałem. A Hugo... z kobiecą twarzą... Masakra jakaś...
Maria, fakt, jest głupia, ale potępiamy Roque za to czego nie zrobił (że nie odważył sie na heroizm), a Marię za to, że się odważyła i postąpiła całkiem inaczej niż Roque. Więc halo, zdecydujcie się.

Każdy ma swoje zdanie na temat odcinka i nie każdy musi się z druga osobą zgadzać! Bohaterów można lubić za ich czyny i za wygląd, nie widzę w tym nic dziecinnego.

Jak dla mnie odcinek jak zwykle kapitalny Sceny z Carol, smutne. Będzie mi jej brakowało...;(
Ruben, czyżby szykował się kolejny krecik?

ciekawa jestem czy Julia w końcu odgadnie co chce jej przekazać Eva.

Camillo, na razie się chowa po lesie, ale jakie ma zamiary? Chyba musiałby być głupi, by dalej współpracować z Noiretem, po tym co mu zrobił. (Sorki za dygresję do poprzednich odcinków)

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam, po to jest to forum aby każdy mógł  wypowiedzieć  swoje zdanie
Właściwie już prawie odgadnęli co Eva im prubuje powiedzieć, wskazała im miejsce ,
A nie uważacie, że Camilo chcę się mścić?? Noiret w końcu  nie pomógł mu jak potrzebował pomocy

To może mieć sens W końcu Noiret nie potraktował go z miłością XD Jak dla mnie to mógłby go nawet... doszczętnie zniszczyć. Byłaby taka metamorfoza ze złego Camillo w dobrego. ale buźkę to ma nieźle pokiereszowaną.


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#27 2010-12-25 13:07:33

Bambera

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

daglas89 napisał:

Bydlaki wyrzucili ciało Carol do wody grrr

nie pomyslalam, ze to cialo carol...myslalam ze sprzatneli juz martina...

Offline

 

#28 2010-12-25 13:13:13

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Bambera napisał:

daglas89 napisał:

Bydlaki wyrzucili ciało Carol do wody grrr

nie pomyslalam, ze to cialo carol...myslalam ze sprzatneli juz martina...

Przyjrzyj się dokładnie twarzy tego typa który podnosi martwą Carol, to ten sam co płynie łódką więc wniosek że to jej ciało.


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#29 2010-12-25 13:27:13

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Camillo w dobrego. ale buźkę to ma nieźle pokiereszowaną.

Ja do tej pory nie wierze że Camillo przeżył, to jest całkowicie niemożliwe, prędzej Carol by przeżyła niż Camillo, ale w tym filmie wszystko jest możliwe mam nadzieje ze nic on nie zrobi synow Lucii wystarczająco wycierpiał.


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#30 2010-12-25 14:19:19

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

anapaola napisał:

Dlaczego uważacie ze Maria jest głupia?

Nikt nie powiedział że jest głupia, po prostu mnie zaczyna drażnić jej obecność w serialu, tak jak was drażnią sceny z Carol czy z Marcosem i Ivanem tak mnie drażni Maria ale to nie znaczy że twierdze że jest głupia, lubiłam ją kiedyś teraz tylko mi wadzi.

Padlo stwierdzenie, ze jest glupia, ze wiesniaczka itd. Sceny z Carol czy Marcosem owszem czasem sa drazniace ale dlatego ze na sile przeciagane sa te sceny, a Maria nie jest az tak pokazywana w odcinkach by zaczela draznic, zrobi jedna rzecz i znika, a u innych jedna rzecz ciagnie sie przez pol odcinka. Na poczatku Maria nie byla moja jakas tam ulubienica ale to ze naraza swoje zycie by pomoc synowi czy tak jak teraz - naraza sie na mega niebezpieczenstwo by bezdomnym pomoc - urosla w moich oczach!! Przedklada zycie innych ponad swoje i za to ma u mnie przeogromnego plusa! Tak jak Martin, wie ze moze cos mu sie stac, ale chce odkryc prawde i zniszczyc Projekt Geminis! No i Rebecka!Fermin i Saul maja swoja zemste.Moi bohaterowie

Co do CAmilo to wydaje mi sie ze bedzie chcial cos zrobic z dzieckiem Noireta, nie wiem porwac go zbytnio nie da rady bo maly umrze, ale cos wykombinuje..inaczej by nie przychodzil do tej chatki;/

Aaa i przypomniala mi sie jedna rzecz - Noiret z Hugo stwierdzili ze juz im krasnal nie potrzebny, a potem jest scena jak Lucia daje mu jakies lekarstwo, myslicie ze mogla go zarazic wirusem? czy to tylko mozna wstrzykiwac?

Ostatnio edytowany przez Larita (2010-12-25 14:21:51)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serverofshinobi.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl