#1 2010-12-24 19:40:08

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Komentujemy Odcinek 9 ...



UWAGA! Linki do odcinków szóstego i pozostałych sezonów zostały przeniesione do działu download.

Ostatnio edytowany przez daglas89 (2010-12-24 19:40:28)


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#2 2010-12-24 21:24:00

 ksenia931

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 30
Punktów :   -2 

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

ja juz oglądałam jestem starsznie ciekawa koncówki czy hugo sie czegos domysłał hehe maria była swietna


Wejdź i skomentuj:http://amazingcats.blog.pl/

Offline

 

#3 2010-12-24 21:32:51

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Kosmici heheh Paula i jej pomysły
Bydlaki wyrzucili ciało Carol do wody grrr

Ostatnio edytowany przez daglas89 (2010-12-24 21:54:08)


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#4 2010-12-24 22:16:33

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Znów upłakałam się jak dziecko, przez Carol .
Amaya mnie drażni bardziej niż Noiret.
Ciekawa jestem jak potoczy się sprawa z Evą, z tego co pamiętam to jej ciało nie jest w internacie tylko w domu Wulfa?
Jak przypuszczałam Ruben jest kolejnym kretem.
Hugo był wtedy z Martinem?? ciekawe czy dogadali się czy Martin nie żyje. Mam nadzieje ze to 1.
Wydaje mi sie że jednak coś podejrzewa Hugo, wiadomość dostają punkt 12 więc 4 minuty to jednak nie minuta.
Odcinek jak dla mnie smutny, wciąż nie mogę się pogodzić że nie ma Carol

Wesołych Świąt.


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#5 2010-12-24 22:29:48

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

anapaola napisał:

Hugo był wtedy z Martinem?? ciekawe czy dogadali się czy Martin nie żyje. Mam nadzieje ze to 1.
Wydaje mi sie że jednak coś podejrzewa Hugo, wiadomość dostają punkt 12 więc 4 minuty to jednak nie minuta.
Odcinek jak dla mnie smutny, wciąż nie mogę się pogodzić że nie ma Carol

Wesołych Świąt.

Wiesz co mi się zdaje że to jego brat bliźniak, przecież wtedy nie pokazali czy Hugo go zabił tylko ranił w głowę może przeżył.
Ale to moja taka szalona myśl


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#6 2010-12-24 22:58:24

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Wiesz co mi się zdaje że to jego brat bliźniak, przecież wtedy nie pokazali czy Hugo go zabił tylko ranił w głowę może przeżył.
Ale to moja taka szalona myśl


Właśnie dlatego pytam i stąd ta moja wątpliwość czy to Hugo czy jego brat.
Zobaczymy o ile się nie mylę jutro ?


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#7 2010-12-24 23:42:13

 guga

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 35
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Ile dramatyzmu w tym odcinku uhhhhhh No ale w koncu Carol była jedna z głównych postaci................ Najbardziej poruszyło mnie co ostatecznie zrobili z jej ciałem brrrrrrrrr
Mam tylko nadzieje ze w następnym odcinku nie będa pokazywac wiecznie użalającego sie nad sobą Marcosa, bo juz teraz mnie z lekka zemdliło. A propo zaczyna mnie wnerwiac " zwiazek"  Ivan-Marcos , co ogladam kolejny odcinek to sie zastanawiam kiedy okaze sie ze to oni sa parą . Wiecznie sie albo przytulają albo robia sobie masaze pleców
Co do Roqe z jednej strony wcale mi go nie żal z drugiej mimo wszystko trochę mi go żal .
Martin pierwszy raz mnie zaskoczył ze potrafił powiedziec to co naprawde mysli i czuje , nawet jesli spowodował to jego strach o syna jeśli jemu samemu coś sie stanie. Ciekawe co sie stało nad basenem ........
Bardzo interesujacy  wątek z tym Apollo,  czy to brat bliźniak czy też ten zły Hugo tylko jest podwójnym kretem. Tzn jest z tych złych a podszywa sie pod Apolla zeby dowiedziec sie co wiedzą ci dobrzy ?
Swoja drogą Hugo to niezle ciacho jak na zbira
Ta Amelia to jakaś rozkojarzona spod 7 , ot zgubiła 3 dzieci w lesie . Wiem wiem dzieci mają różne pomysły , ale czemu ona zawsze z nimi sama chodzi, skoro nie daje rady tych dzieciaków upilnować 
Maria postąpiła głupio robiąc to co zrobiła , a Rebeca bezmyslnie namawiając ją do czegos takiego . Jak mozna posłać kogoś do psychopaty wiedząc ze nie ma za grosz doswiadczenia, mam nadzieję ze sie z tego jakoś wywinie, Maria oczywiscie

Offline

 

#8 2010-12-25 00:02:46

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Szczerze bardziej drażni mnie wieśniaczka Maria sama pcha się w kłopoty, nie wiem komu ona chce zaimponować Ferminowi?? czy raczej Ivanowi jak będzie martwa, ją by mogli uśmiercić, bo z fajnej postaci zrobiły się flaki z olejem..

Ostatnio edytowany przez anapaola (2010-12-25 00:05:01)


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#9 2010-12-25 01:02:11

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

super,ze jutro jest nst odcinek ,bo ten skonczyl sie tak,ze omg

a co do Rubena...nic tylko problemy,jak ktos napisal ..., no bez sensu ale to chyba oznacza choc tyle,ze Amaya jest po stronie "dobrych"

a i mam  nadzieje ,ze Mrtin zyje ,bo lubie go ,a poza tym szkoda Lucasa

daglas89 napisał:

anapaola napisał:

Hugo był wtedy z Martinem?? ciekawe czy dogadali się czy Martin nie żyje. Mam nadzieje ze to 1.
Wydaje mi sie że jednak coś podejrzewa Hugo, wiadomość dostają punkt 12 więc 4 minuty to jednak nie minuta.
Odcinek jak dla mnie smutny, wciąż nie mogę się pogodzić że nie ma Carol

Wesołych Świąt.

Wiesz co mi się zdaje że to jego brat bliźniak, przecież wtedy nie pokazali czy Hugo go zabił tylko ranił w głowę może przeżył.
Ale to moja taka szalona myśl

ale to jest mysl  - z tym bratem - to bardzo mozliwe

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-25 01:08:43)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#10 2010-12-25 01:57:05

 szaba

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 55
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

guga napisał:

Ile dramatyzmu w tym odcinku uhhhhhh No ale w koncu Carol była jedna z głównych postaci................ Najbardziej poruszyło mnie co ostatecznie zrobili z jej ciałem brrrrrrrrr
Mam tylko nadzieje ze w następnym odcinku nie będa pokazywac wiecznie użalającego sie nad sobą Marcosa, bo juz teraz mnie z lekka zemdliło. A propo zaczyna mnie wnerwiac " zwiazek"  Ivan-Marcos , co ogladam kolejny odcinek to sie zastanawiam kiedy okaze sie ze to oni sa parą . Wiecznie sie albo przytulają albo robia sobie masaze pleców
Co do Roqe z jednej strony wcale mi go nie żal z drugiej mimo wszystko trochę mi go żal .
Martin pierwszy raz mnie zaskoczył ze potrafił powiedziec to co naprawde mysli i czuje , nawet jesli spowodował to jego strach o syna jeśli jemu samemu coś sie stanie. Ciekawe co sie stało nad basenem ........
Bardzo interesujacy  wątek z tym Apollo,  czy to brat bliźniak czy też ten zły Hugo tylko jest podwójnym kretem. Tzn jest z tych złych a podszywa sie pod Apolla zeby dowiedziec sie co wiedzą ci dobrzy ?
Swoja drogą Hugo to niezle ciacho jak na zbira
Ta Amelia to jakaś rozkojarzona spod 7 , ot zgubiła 3 dzieci w lesie . Wiem wiem dzieci mają różne pomysły , ale czemu ona zawsze z nimi sama chodzi, skoro nie daje rady tych dzieciaków upilnować 
Maria postąpiła głupio robiąc to co zrobiła , a Rebeca bezmyslnie namawiając ją do czegos takiego . Jak mozna posłać kogoś do psychopaty wiedząc ze nie ma za grosz doswiadczenia, mam nadzieję ze sie z tego jakoś wywinie, Maria oczywiscie

Droga Gugo, nie wiem jak to zrobiłaś ale mam  wrażenie, że siedzisz w mojej głowie. Zwróciłaś uwagę na wszystkie rzeczy, na które ja
1. Najbardziej wzruszająca dla mnie scena: pozbycie sie ciała Carol
2. Beczący Marcos działa mi na nerwy
3. Nasza kocha para Ivan i Marcos i te ich macanki mnie rozbrajają.
4. Również mam mieszane uczucia co do Roque, choć mi bardziej go żal niż "nieżal"
5. Także pomyślałam, że to brat Hugona - zastanawiała mnie wizja Rebeki, choć to sobie tez wytłumaczyłam: może ta z Y na szyi przeszła na ciemną stronę mocy, i on zabił ją w słusznej sprawie (zagalopowałam sie z domysłami? )
6. Hugo to megaciacho, rozbraja mnie, chyba zdradzę Fermina
7. Jak Amelia idzie do lasu z dziećmi to ja juz wiem, że nasze poszukiwaczki gdzieś wywędrują. Teraz jeszcze biednego Lucasa wciągają w te eskapady. Ehh, te baby A, no i zazwyczaj jakieś potwory sie pojawiają, jak nie gnom to Camillo pałęta się po krzakach,
Od siebie dodam tylko, a właściwie powtórzę, że Paula mnie przeraża. To dziecko ma przerażająca buzię. Jej uśmiech w 22 minucie postawił mi wszystkie włosy na rękach, brrrr.

Dobranoc i Wesołych Świąt. Nie przejedzcie się

Ostatnio edytowany przez szaba (2010-12-25 01:59:08)

Offline

 

#11 2010-12-25 02:47:10

imcia

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 54
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Coś mi sie wydaje, że już po Marii, chyba , ze Fermin ja uratuje ;d
Fermina nigdy nie zdardze mrrr, chociaz Hugo też ciasiooo.
Odcinek ogolnie ciagnal sie ale w sumie nawet fajny. Co do Carol to nie przepadalam za nia wiec nie jest mi żal.
Może Amaya zastapi miejsce Carol? Chociaz hmmm, troszke taka nachalna jest wobec Marcosa, może też jest po złej stronie, jak Ruben? Co do spotkania Martina z "Hugiem" tez mysle ze to moze byc jego brat, watpie aby Hugo zachowywal sie tak jak sie zachowuje w "imie sprawiedliwosci", takze zdaje mi sie ze Apollo to brat Hugo.

A co do Evy to może chce pokazać miejsce w ktorym jest jakieś przejscie do podziemi ale do tych gdzie Marcos i Ivan nie mogli sie dostac?

Ostatnio edytowany przez imcia (2010-12-25 02:48:47)

Offline

 

#12 2010-12-25 02:52:22

aniatinis

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

nie chce mi się wierzyć, że Martin poszedł na spotkanie z Apollo bez porozumienia z tą policjantką z internatu; może sprzątneli Hugo i podstawili brata?

Offline

 

#13 2010-12-25 09:16:27

 guga

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 35
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

szaba napisał:

.....Droga Gugo, nie wiem jak to zrobiłaś ale mam  wrażenie, że siedzisz w mojej głowie. Zwróciłaś uwagę na wszystkie rzeczy, na które ja ..............

...............Od siebie dodam tylko, a właściwie powtórzę, że Paula mnie przeraża. To dziecko ma przerażająca buzię. Jej uśmiech w 22 minucie postawił mi wszystkie włosy na rękach, brrrr

Dobranoc i Wesołych Świąt. Nie przejedzcie się

Jestem małą domową wiedźmą
Ale ty tez siedzisz w mojej głowie , jak przeczytałam twój post to mi sie przypomniało że miałam napisać o Pauli. Też mnie jej te oczy trochę przeraziły. Coraz dziwniejsza ta dziewczynka..............

Jak tam nie przejadłaś sie..........

aniatinis Oooooooooo widzisz zapomniałąm o tym wątku zupełnie.............. Ale to akurat do niego podobne wiedzieć ile ryzykuje i ze nie jest sam a pchać sie samemu.............................

Ostatnio edytowany przez guga (2010-12-25 09:16:49)

Offline

 

#14 2010-12-25 11:09:31

liberi

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Odcinek trzymający w napięciu Ale przepłakałam połowę Według mnie Marcos jest niesamowity  i nie dziwie się,  że cały czas płacze.  Lubie i jego i Ivana Przepiękna była scena z wspomnień Marcosa,
Zastanawiam się, co jest w miejscu, które chce pokazać Eva:)
Maria mnie nudzi, tak jak Anapaola napisała, nie płakałabym za nią
Julia jak zawsze tajemnicza, mam nadzieję, że nie wygada się przed Rubenem.
Dzieciaki to mają pomysły ...
Szkoda było mi trochę Noireta, jak stał przed szybą
Bardzo lubię Lucię, Rebece, Else(chociaż teraz z tym Martinem przesadziła )
Rebeca nie odpowiedzialna, zlecając Marii tak niebezpieczne zadanie, ponieważ Maria robi wszystko jakby chciała a nie mogła ;P Z drugiej strony jak na moje oko Hugo się zorientował ;P A jego uśmiech przepiękny.
W tym odcinku Hugo strasznie zaczął mi się podobać, jest niesamowicie przystojny i ten charakter
ALe oczywiście Marcos I miejsce.

Offline

 

#15 2010-12-25 11:24:11

 agusiadg

Nowicjusz

Skąd: Zagłębie
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Istota pozaziemska

Może będę cyniczna, ale lubić bohaterów ze wzgledu na ich wygląd... chyba trochę dziecinne... Ja tam za Marcosem nie przepadam, bo jest dla mnie jedną z najmniej barwnych postaci - taki cukierkowaty blondynek, który jest strasznie rozlazły. Już wolę Ivana, chociaż też nie jest moim ideałem. A Hugo... z kobiecą twarzą... Masakra jakaś...
Maria, fakt, jest głupia, ale potępiamy Roque za to czego nie zrobił (że nie odważył sie na heroizm), a Marię za to, że się odważyła i postąpiła całkiem inaczej niż Roque. Więc halo, zdecydujcie się.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cabal-mix.pun.pl www.galaktyczny-football.pun.pl www.freesamples.pun.pl www.6600.pun.pl www.niszcze.pun.pl