#31 2010-10-01 08:53:07

 Ana_PL

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 28
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

L'Internat FR napisał:

Jak uważasz, ze ten odcinek był bardzo dobry to nie oglądaj 5 sezonu (przynajmniej 1-szego odcinka, bo to mam za sobą). Jak dla mnie początek nowego sezonu to wielka porażka, ale przekonacie się sami 5 października, bo to tylko moje subiektywne odczucie.

Co prawda V sezon oglądałam jakieś pół roku temu, ale co dokładnie wydarzyło się w pierwszym odcinku to nie pamiętam, wiec muszę sobie przypomnieć, a co do VII  to zgodzę się z Ruben jest mega


No pares nunca de soñar

Offline

 

#32 2010-10-01 19:29:13

L'Internat FR

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 193
Punktów :   21 

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

Czy macie rację z tym VI sezonem to przekonam się o tym prędzej czy później, ale na pewno. Na razie muszę przeboleć sezon V z napisami.

Offline

 

#33 2010-10-02 11:03:45

inox

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

odnosnie wyprawy Ivana do lasu:
spoko, mozna to wytlumaczyc -   nie znam mapy lasu (ktos ma?), ale wydaje mi sie, ze Laguna ( a przeciez byli w poblizu Laguny) nie moze byc daleko od internatu, skoro Maria sie chodzi tam rano kapac:) a poza tym Ivan wzial motor, zeby zabrac nim Julie. dla mnie ujdzie. a propos niedorobek - 40. min 10 odcinka - gdy Fermin spotyka tego starego pracownika policji, hehehe! ale spoko, i tak kocham ten serial. a po 11 odcinku to po prostu sie trzeslam z wrazenia.
jestem Iza. nie odzywalam sie dotad - ale czytam Wasze posty, razem z Wami kocham Internat i czekam niecierpliwie na 5 serie, a potem na 6, 7 i... zobaczymy. serdecznie pozdrawiam.

Offline

 

#34 2010-10-10 13:39:32

 kochanie

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 1163
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

ogladalm kazdy odcinek internatu, myslalam ze tylko ja siedze i codziennie od polnocy do drugiej w nocy ogladam ten serial. ucieszylam sie gdy znalazlam to forum

Offline

 

#35 2010-12-19 18:06:32

krzyzok

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

Boze.. ahh te emocje ;d chyba strach towarzyszący mi podczas oglądania tak z 20 horrorow nie byl az tak wielki jak przy tym odcinku.. chyba kazdy sie ze mna zgodzi, ze to najlepszy finalowy odcinek dotychczas ;) uwielbiam ten przechodzacy po moim ciele dreszczyk, niestety nie za wiele horrorow/thrillerow mnie nie zadowala, szczerze to prawie ŻADEN. ;/ wiem, ze ten serial laczy w sobie wiele gatunkow, ale.. potrafi trzymac w napieciu, naprawdę jest zajebisty ;D ludzie, czy mi sie wydaje czy przez cale 4 sezony sie tak wiele nie dzialo jak w tym odcinku xd dobry, dobry. poza tym juz 10 tez byl niezly, to wiadomo jaki finalowy moglby byc ;)

Ostatnio edytowany przez krzyzok (2010-12-19 18:12:13)

Offline

 

#36 2010-12-21 21:00:17

 karolka

Nowicjusz

3583682
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

Zgodzę się z Wami wszystkimi. Ten odcinek był genialny! Popłakałam się, gdy Toni wyznał Ivanowi kim jest i powiedizła o Marii. Strasznie mi szkoda Ivana tyle przeszedł...
Moment, gdy Paula celowała do Evelin - wow! siedziałam wbita w krzesło...!

Kocham ten serial po prostu ;p w żadnym filmie/serialu kryminalnym, horrorze, czy thrillerze tyle się nie działo, co w Internacie )

Offline

 

#37 2011-01-28 14:11:17

bulkhatos

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

Nie mam bladego pojęcia czym się tak wszyscy zachwycacie. Dla mnie odcinek mocno rozczarowujący i jeden z najgorszych jak do tej pory. Naziści?! No bez jaj.

A pierwszy odcinek piątego sezonu to już w ogóle porażka. Odwieczny antagonizm między nazistami a żydami, zmiana zachowań bohaterów ?! Co to w ogóle ma być? Mocno to wszystko rozczarowujące i słabe zarazem. Nie kupuję tego.

Offline

 

#38 2011-03-09 08:25:42

 Fermin214

VIP

5435187
Zarejestrowany: 2011-02-11
Posty: 301
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

Odcinek jak zwykle trzymający w napięciu ... ale Marcos tak bardzo mnie drażni... Podejrzewa każdego poza Amelią... ;/ mam nadzieję, że w końcu zobaczy kim ona jest naprawdę... I to on będzie błagał Carol o przebaczenie...

A Fermin pokazał, że nie umie być bezwzględny uwielbiam go i mam nadzieję, ze sobie uporządkuje swoje sprawy i znó pogodzi się z Marią...

A Toniego mi szkoda, widać, że się zmienił... ;( i naprawdę chciał wszystko z Marią i Ivanem naprawić...

Offline

 

#39 2011-04-21 23:45:09

Nikki104

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 45
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

Jak dla mnie jeden z najlepszych odcinków! Trzymał mnie w napięciu jak mało który.
-wątek z hitlerowcami - genialny, uwielbiam takie wploty historii do fabuły. Szczególnie czasy wojny mnie interesują.
-Fermin - ostatnio był dość... ''niemiły'' dla Marii, ale nie miałam serca się na niego gniewać. Jest jednym z moich najukochańszych bohaterów. Kiedy zaciągnął ojca Elsy do lasy, ciut mnie poniosło i zaczęłam się wkurzać, żeby w końcu strzelił i zabił tego dziadka, bo wkurzał jak mało kto. Mam nadzieję, że zginął... A co do Fermina, mam szczerą nadzieję, że nic mu nie będzie.
-Martin - będzie żył, ot co! Nie po to uratować życie Jacindzie. Może teraz w końcu oboje wszystko sobie wyjaśnią.
-Toni - szkoda gościa. Może i wkurzał, jak mało kto, ale pod koniec się nawrócił. No i wyznał Ivan'owi prawdę. Gdyby nie on (znając Marię), chłopak pewnie do końca życia żył by w nieświadomości.
-Hector - mam nadzieję, że nic mu nie będzie. Pewnie ta choroba daje o sobie znać... Biedaczysko, musi wyzdrowieć. Mało jest takich ludzi jak on...
-Marcos - co jak co, ale ostatnio zaczął mnie wkurzać. Amelia jest dobra, Amelia tego nie zrobiła, bla, bla, bla... Biedny, zaślepiony miłością chłopak, mam nadzieję, że przejrzy na oczy.
I że Amelia pomoże Ferminowi, a nie wyda go w łapy tych przeklętych hitlerowców, czy kim oni tam są...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.niszcze.pun.pl www.galaktyczny-football.pun.pl www.transgenderyzm.pun.pl www.6600.pun.pl www.cabal-mix.pun.pl