#16 2010-12-19 22:20:16

 szaba

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 55
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

jenny napisał:

bastek475 napisał:

szkoda bardzo mi Caroliny
Roque jak symulował z tą kostką, a potem jak znalazł Carol to tylko szukał czegoś by ja dobić. Marcos jaki załamany. Szkoda, że Carol nie powiedziała, że to Roque.
Dobrze przyłożył Rubenowi:D
Wiemy co to za tajemnica Andreasa i Pauli ciekawe co z tego wyniknie.
Ciekawe co będzie z Rebecą. Jacinta i jej tajemnice nie mogłaby ona w końcu wyznać całą prawdę.
Martin współpracuje z policją- tylko dla dobra lucasa
to tyle, jak sobie coś przypomnę to dopiszę

mogla powiedziec w perwszych slowach ,zwe to Roque by ratowac przyjaciol ,no ale trudno sie dziic ,ze nie o tym poczatkowo myslala

No właśnie nie mogła. Przypuszczam, że zorientowała się, że to Roque, gdy ten ją "znalazł" i poprosił o wybaczenie. A potem Marcos cały czas terkotał, nawet jej do słowa nie dał dojść. Normalnie zagadał ją na śmierć. Ja w pełni żywa chyba nie byłabym w stanie przerwać tego potoku romantycznych deklaracji, a co dopiero ona na ostatnim wydechu. Eh Marcos, ty buraq A wcześniej zatrzymywali się w lesie, bo ten też te wyznania musiał wygłaszać. A tu każda sekunda się liczyła.

Ostatnio edytowany przez szaba (2010-12-19 22:27:53)

Offline

 

#17 2010-12-19 22:29:24

 ar33p

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

ehhhh, ja i tak nie mogę zrozumieć, że nie mogła wykrztusić z siebie tego jednego słowa: "roque". czy to takie trudne? pewnie będzie duchem;) szkoda, że umarła. serial już nie będzie taki sam... i hope, że to jednak rebeka strzeliła i zabiła hugo albo uszkodziła a wstęp dłuższy niż po skończeniu sezonu.oO

Offline

 

#18 2010-12-19 22:59:04

 guga

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 35
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Szkoda Carol , teraz po tym odcinku stwierdzam że była najfajniejsza z trójki dziewczyn. Marcos jakby tak nie mielił ozorem nad swoim nieszcześciem to moze zauwazyłby że ona próbowała cos z siebie wydusić ehhhh Ja tam chciałabym usłyszeć ostatnie przed śmiercią słowa mojego ukochanego . Po za tym ona juz przez tel. mówiła ze ktos ja próbował zabic to nie mógł pytać tylko zgrywać nieszcześnika (co akurat jak do tej pory jest jedynym co mu najlepiej wychodzi)
Martin , miałam nadzieję ze powie synowi prawde a tu guzik jak zwykle facet okazał sie mega tchórzem biedny Lukas
Amelii mi szkoda bo niezazdroszcze konfliktu serologicznego, mam nadzieje ze uda jej sie donosic tę ciąże, ale powaliło mnie że to nie Marcos jest ojcem

Najbardziej jednak żal mi Pauli bo taka mała dziewczynka musi ukrywac tyle tajemnic i sekretów innych, dziwi mnie ze jeszcze jej sie nie wyrwało . Choc ta opowieść o rodzinie była super , jak na ten wiek bardzo inteligentnie opowiedziała o wszystkim co wie, nie mówiac nic

Offline

 

#19 2010-12-19 23:05:57

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

a ja sie jednej rzeczy obawiam ,ze teraz to wszystko ujdzie Roque plazem


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#20 2010-12-19 23:06:07

Tarika

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 31
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Carol sama się zorientowała, że kretem jest Roque dopiero w ostatniej chwili. Prędzej nie wiedziała, Jak go zobaczyła, to nawet się uśmiechnęła, dopiero, jak on zaczął mówić, ze ją przeprasza i wziął ten konar, to się zorientowała.

Offline

 

#21 2010-12-19 23:07:10

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Tarika napisał:

Carol sama się zorientowała, że kretem jest Roque dopiero w ostatniej chwili. Prędzej nie wiedziała, Jak go zobaczyła, to nawet się uśmiechnęła, dopiero, jak on zaczął mówić, ze ją przeprasza i wziął ten konar, to się zorientowała.

a nie mi sie wydaje ,ze jednak wiedziala i ,ze to nie byl usmiech tylko grymas


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#22 2010-12-19 23:09:36

 kr3jzolek

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

A może Amelia się przespała z Hugo, jest inteligentny i może dlatego to dziecko będzie takie ważne, chociaż jej zdziwienie dawało do zrozumienia, że nie spała z nikim ale po chwili jak jej mina pokazała, że rozmyśla to może był ktoś... albo jak to Paula i Evelin mówią, pocałowała się z kimś z języczkiem i jest w ciąży ;p

To "dobicie" badylem przez krasnala, troche mnie "dobiło", zamiast pomóc, wytłumaczyć, pajac i tyle.

Trzymam kciuki za Rebecke, oby go trafiła i uciekła, tzn żeby na swojej drodze spotkała Fermina i Voila w domku ;p

Nie wiem dlaczego, ale ta doktor pisała z kimś, wyszło że tu chodzi o syna, ale coś mi się wydaje że nie dokońca pisała z synem, tylko z Hektorem, który żyje a ona utrzymuje go przy życiu. Takie małe przeczucie ;p ale może być mylne.  Jak wy sądzicie?

Offline

 

#23 2010-12-20 00:01:42

Patrrriko

Stały bywalec

5680670
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 186
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

nie mam słów do tego pigmeja normalnie zabiłbym jak komara! a tak oprócz tego to zaciekawiło mnie "spotkanie" ivana i dziewczyn z Camilo, Ciekawe czy rokuje ono dobrze na losy bohaterów czy może jest jakimś ostrzeżeniem. Skłaniam się ku myśli że Camilo stanie się dobry chociaż kij ich tam wie tak samo jak nigdy nie przypuszczałem, że Roque może być zdrajcą, aż ktoś wspaniałomyślnie obwieścił to na forum w dziale nie przeznaczonym do tego ;/


Pain is temporary, glory... lasts forever!

Offline

 

#24 2010-12-20 00:39:41

 virus73

Nowicjusz

Skąd: WLKP
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 6
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Buuuuu chlip chlip do końca nie wierzyłem że uśmiercą Carol, ale jak zamknęła oczy i w tle pojawił się dźwięk dzwonu normalnie ciarki przeszły mi po plecach. Gdybym dorwał tego kurdupla normalnie rozerwałbym go na strzępy i każdy sąd by mnie uniewinnił.
@ GUGA myślisz że to takie łatwe, powiedzieć dziecku że jego mama nie żyje? To nie jest takie proste jak się Tobie wydaje.

Offline

 

#25 2010-12-20 02:13:46

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Aż oczy 'słoną wodą' zaszły....

Carol nie była jedną z moich ulubionych postaci (pomijając to, że bardzo ładna jest)...... aż do poprzedniego odcinka i tej odważnej akcji na wieży.... ale jak na tę chwilę....wszystko straciło sens ("El Internado").
To tak jakby w serialu "Ojciec Mateusz" pozbyć się Ojca Mateusza......

Wiem, że przeklinać nie można, i staram się powstrzymywać, ale ten...p.....omylony człowieczek żałował tego co zrobił, a później nie odbiera telefonu od niej, zmylił Marcosa i na koniec jeszcze chciał ją dobić tym kijem. Ja wiem, że odtwórca roli Roque nie zawinił, ale jakby teraz się tutaj napatoczył gdzieś pod mój blok to bym go......
Liczę na to, że Carol zapisała coś....nie wiem...chociaż na ziemi palcem/patykiem. (Albo może objawi się Julii - to by był "powrót" !)
Jej wzrok gdy zauważyła Roque...Ona wiedziała, że to on. To było widać. I te jego żałosne "wybacz mi"........
Przecież jak Oni się dowiedzą to go rozedrą.....
I płacz Vicky.....Julii.....Marcosa......Ivana....

Amelia......ja sądzę, że to przez tę "zabawę" embrionami - tych jej szefów - ona w ciąży jest.

Eva...hmmm..... jak się Wulfowi (+ Andres, który nawet Paulą sterował...) udało tak długo utrzymać ją przy życiu w stanie....młodym ?! Aaaa...no tak...zamrozili ją. No ale by nie żyła, a ewidentnie było widać jak się porusza, oddycha, itd.... hmmm...(chyba, że to kolejne niedopatrzenie ).
I ta kreda...ona chyba znaczy coś więcej.....

Rebeca...jak to jej koniec, to przykre....była świetna ! (No chyba, że to ona załatwiła Hugo, albo chociaż postrzeliła.)

Camilo...w lesie...jakbym kogoś takiego spotkał w lesie...w dzień, to bym ucieeeekaaał, a co dopiero nocą.

Na koniec pozytyw: Elsa....ZJAWISKOWO piękna !

Bez owijania: NAJLEPSZY ODCINEK "INTERNATU" !!!  ...i zarazem najtragiczniejszy.


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#26 2010-12-20 07:43:43

 guga

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 35
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

virus73 napisał:

@ GUGA myślisz że to takie łatwe, powiedzieć dziecku że jego mama nie żyje? To nie jest takie proste jak się Tobie wydaje.

Ja nie napisałam że to jest proste , niestety wg mnie nie ma nic trudniejszego w świecie . A im dłużej zwleka sie z takimi rzeczami tym trudniej powiedzieć prawde.
Po za tym jak miał odwagę uprowadzić dziecko to powinien brać na klatę konsekwencje takiego postępowania.

jenny Gdyby Carol od początku wiedziała ze to Roqe to nie dzwoniłaby do niego to raz , no i od razu jak rozmawiała przez tel. z Marcosem by mu powiedziała kto ja chciał zabic to dwa, a ona tylko powiedziała ze ktos próbował ja zabic nie podając imienia

Offline

 

#27 2010-12-20 09:59:11

EWELINKAAA14666

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-12-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Witam. Jestem nowa na forum, ale serial oglądam od dawna. Jest wspaniały. Zacznę od skomentowania tego odcinka.
Jak dla Mnie to jeden z najlepszych odcinków 6 sezonu.
Strasznie zaskoczył mnie Roque - myślałam, ze on jest mięczakiem i dlatego zresztą zdradza przyjaciół, a Carolinę zabił przypadkiem - tymczasem on chciał ją dobić konarem! A więc jednak jest na tyle podły...
Co do tego Apollo to Ja uważam, ze to moze być brat bliźniak Hugona - jest jego przeciwieństwem i stoi po dobrej stronie, ale pewna nie jestem.
Martina mi nie szkoda, nie lubię tej postaci, choć jak przypuszczam nie odejdzie, bo jest wazny dla fabuły... To ze Andres jest po stronie nazistów podejrzewałam, ale byłam pewna, że się mylę.
Co do tej strzelaniny - oby zginęła Rebeka - wiem, że Hugo jest zły do szpiku kości, ale lubię tę postać. Jest taki przystojny, pozbawi\wiony skrupułów i w ogóle budzi moją sympatię. Genialnie scenarzysta wymyślił tę postać jako czarny charakter i równie genialnie dobrał aktora do tej roli.
Strasznie szkoda Mi Caroliny - to była najładniejsza aktorka w tym serialu. Ale Roque z pewnością ciężko tego pożałuje.
A jeśli chodzi o Wulfa - prawdpodobnie po śmierci córki popadł'w psychozę i dlatego tworzy z Ottoxem te klony i robi eksperymenty na dziewczynkach. Potwór, nie człowiek.
A co sądzicie o tym nowym chłopaku - Rubenie? Pięknie mu Marcos dał w pysk. Mi się wydaje, ze to będzie ważna dla serialu postać, podobnie Amaya. Ale Rubena obstawiałabym raczej po stronie złych, Amaię po stronie dobrych. A w ogole to śmieszna sprawa - przeglądajac forum zauważyłam że kiedyś był tutaj jakiś chłopak, który miał taki nick i on z wszystkimi się kłócił i poniżał forumowiczów w bardzo chamski sposób  Teraz jakoś nie widac go na forum... Nie uważacie, że jego filmowy odpowiednik jest podobny? Czepia się w końcu Ivana i Marcosa ;DDD

Co za emocje - byle do kolejnego odcinka! Niech się schowa AXN z lektorem ;P

Ostatnio edytowany przez EWELINKAAA14666 (2010-12-20 10:01:18)


"Solum debiles mori debent"/ HUGO THE BEST!

Offline

 

#28 2010-12-20 11:57:56

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

¡Dios mío! Biedna Carolina... Szkoda, że musiała umrzeć... Bez niej ten serial już nie będzie ten sam. Przez sześć sezonów poznawaliśmy bohaterów, zżyliśmy się z nimi, a tu takie coś. Bardzo mi przykro, że jej już nie będzie z nami. Mam nadzieję, że Roque zapłaci za to, co zrobił. I to słono! Byłem mu po części w stanie wybaczyć, że wypchnął ją przez okno (bo to był w sumie wypadek), ale tego, że chciał ją dobić patykiem - już nie. Dla mnie jest już skreślony!
Do pozostałych wątków nie podszedłem już tak emocjonalnie. Bardzo podobała mi się postawa Amelii, która była jedną z moich ulubionych postaci. Po raz kolejny pomaga naszym młodym detektywom, nie patrząc na swoje własne ryzyko. Ciekawi mnie też fakt, jak to naprawdę jest z tą jej ciążą. Jak nie Marcos, to kto? Embriony jakoś do mnie nie przemawiają, bo kiedy mieli to zrobić?
Elsa w tym sezonie baaaaardzo zyskuje w moich oczach. Bez wahania mogę powiedzieć, że bardzo ją lubię. Kiedyś nie przeszłoby mi to przez myśl. Podoba mi się to, że w pewnym sensie zastępuje, z dużym powodzeniem zresztą, dziewczynkom Hectora.
Rebeca kontra Hugo. Mam nadzieję, że przygoda w podziemiach zakończy się szczęśliwie - Rebece musi udać się w jakiś sposób pokonać Hugo, mam nadzieję, że to ona strzeliła w niego. Ewentualnie dopuszczam możliwość, że pistolet wystrzelił w powietrze. Jeśli o mnie chodzi, to limit śmierci dobrych osób został wyczerpany jak na ten sezon.
Tajemnice rodziny Novoa Pazos - dowiadujemy się, że zięć Rittera Wulfa z nim współpracował. Cóż, niemiła wiadomość. Ale wiemy, że niczego nie pamięta i może wróci na właściwą stronę.

Offline

 

#29 2010-12-20 12:06:10

edna34

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 10
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Odcinek niesamowity!!! Cały czas w napięciu do samego końca, szkoda Caroliny jednak  podejrzewam że jeszcze wróci Dam sobie rękę obciąć że nie wiedziała że to Roqe do chwili aż poprosił ją o wybaczenie i zobaczyła jak bierze w ręce tego drąga, wyraz jej twarzy to był zdecydowanie uśmiech na jego widok, no i przecież dzwoniła do niego nie sądzę że zrobiła by to wiedząc że to on ją wypchnął przez to okno, nie powiedziała nic bo nie miała już siły chociaż wyraźnie było widać że próbowała, biedactwo                  

Szkoda by mi było Rebeki gdyby zginęła ale z drugiej strony pomogło by to Marii, w końcu musi coś powiedzieć Noiretowi by Iwan dostał lekarstwo


Eva to jeden wielki znak zapytania, z jednej strony pokazuje się jej duch więc nie żyje, z drugiej niby w lodówce ale wyraźnie słychać tam aparaturę podtrzymującą życie (chyba nie ja jedna słyszałam w tle odgłos jaki przypomina respirator??) jak na razie nic z tego wątku nie jest dla mnie zrozumiałe, no i ta kreda??

Ciąża Amelii dość ciekawa, nie zdziwiła bym się gdyby okazało się że została zapłodniona przez Hitlerowców a jej dziecko to kolejny klon

Co do Apollo to niestety nie mam typu Myślałam o tej greczynce która uczy baletu ale było pokazane jak to ona porywa Irene, ktoś kto dla nich pracuje i chce rozwalić projekt od środka hmmm..., brat Hugo?? poza tą sceną ze wspomnień nic nie wiemy, nie wiadomo co dalej się z nim stało, nurtuje mnie jeszcze pytanie który z braci był przyjacielem Hektora i tak naprawdę kto jeszcze przy projekcie współpracuje, serial jest pełen niespodzianek więc może jeszcze nie raz nas zaskoczy

Wątek Martina jakoś mało ważny przy tej całej sytuacji z Carol, szkoda mi małego Lucasa strasznie tęsknił za matką, nie wiem czy w czasie kiedy ona zginęła to oni byli już w internacie bo jakoś małemu nic się na ten temat nie śniło, podoba mi się też że Jacinta coraz więcej mówi i osobiście uważam że Elsa powinna się dowiedzieć całej prawdy o swoim ukochanym Tatusiu


I jeszcze wracając do Roqe to może i coś przeoczyłam ale chyba nikt nie zauważył jego całonocnej nieobecności w pokoju??

Offline

 

#30 2010-12-20 12:18:26

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

guga napisał:

virus73 napisał:

@ GUGA myślisz że to takie łatwe, powiedzieć dziecku że jego mama nie żyje? To nie jest takie proste jak się Tobie wydaje.

Ja nie napisałam że to jest proste , niestety wg mnie nie ma nic trudniejszego w świecie . A im dłużej zwleka sie z takimi rzeczami tym trudniej powiedzieć prawde.
Po za tym jak miał odwagę uprowadzić dziecko to powinien brać na klatę konsekwencje takiego postępowania.

jenny Gdyby Carol od początku wiedziała ze to Roqe to nie dzwoniłaby do niego to raz , no i od razu jak rozmawiała przez tel. z Marcosem by mu powiedziała kto ja chciał zabic to dwa, a ona tylko powiedziała ze ktos próbował ja zabic nie podając imienia

a no masz racje mi sie tak wydawalo oczywiste,ze ona wie ,ze to Roque  - ze az nie zwrocilam uwagi na te "detale"


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl