#1 2010-12-19 17:40:45

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Komentujemy Odcinek 8 ...


Od BarthezzLodz:
UWAGA! Linki do odcinków szóstego i pozostałych sezonów zostały przeniesione do działu download.

Ostatnio edytowany przez daglas89 (2010-12-19 17:41:24)


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#2 2010-12-19 20:22:40

 Vampi

Szef forum

10169170
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 664
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

jeden z lepszych od długiego czasu lecz myślałem że Carol zdąży wyszeptać Słowo 1 :,,Roque,, no ale cóż o tytule odcinka 7 sezonu pewnie będzie to w nim ale to długi czas jeszcze Ciekawe co oni z nim zrobią jak się dowiedzą

Offline

 

#3 2010-12-19 20:57:57

 el matador

Stały bywalec

25657357
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Ja dopiero sciągam moze mi ktos powiedziec czy Carol faktycznie zginie czy nie bo nie moge sie doeczekac !!!!??


O- ODDAJ       S- SZACUNEK        T-TEMU        R-RAPEROWI          O.S.T.R

Offline

 

#4 2010-12-19 20:58:50

nati

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 635
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

niestety zginie


http://1.bp.blogspot.com/_K_1rP-p5Djw/SFpWRvpW_2I/AAAAAAAAAIM/gX_s6QkGnb0/s320/martinana08_portrait_galeria.jpg

Offline

 

#5 2010-12-19 21:00:20

 el matador

Stały bywalec

25657357
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Kurde no to lipa ;/ Ten serial nie bd juz taki sam bez Carol ... A co sie ciekawego jeszcze wydarzylo ;d??


O- ODDAJ       S- SZACUNEK        T-TEMU        R-RAPEROWI          O.S.T.R

Offline

 

#6 2010-12-19 21:09:06

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

fenomenallny odcinek. ciekawe ,jak to teraz bedzie bez Carol...


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#7 2010-12-19 21:14:51

liberi

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

,,Kurde no to lipa ;/ Ten serial nie bd juz taki sam bez Carol ... A co sie ciekawego jeszcze wydarzylo ;d??"
Po co pytasz? jak Ci się ściągnie to zobaczysz, nie psuj sobie oglądania

Co do odcinka, odcinek jeden z lepszych z tego sezonu, chociaż nawet jak były inne wątki to cały czas po głowie chodziła mi Carol
Była jedną z moich ulubionych postaci, bardzo będzie mi jej brakowało, właściwie nawet nie wyobrażam sobie jak to będzie bez niej ? Czy nie mógł zginąć ktoś inny? Mam nadzieję,  że Krasnal skończy jak na to zasługuje
Jeszcze leżącą chciał kijem dobić
Podobał mi się wątek z Evą leżącą w jakiejś komorze , już wiadomo dlaczego powiedziała ,,Jest mi zimno" Ale ciekawa jestem co oni z nią robią , ale moim zdaniem przez to powstał jej klon, mam na myśli Irene a później Paule.
Ciekawa jestem czy Paula zdradzi tajemnice ojca. Sporo by to wyjaśniało
Ciekawa jestem czy Rebeca zabiła Hugo, czy Hugo zabił Rebece, jakoś stawiam, że strzeliła Rebeca
No nic zobaczymy, następny odcinek w piątek, jeszcze tyle czasu nie wiem czy wytrzymam

Offline

 

#8 2010-12-19 21:18:05

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

liberi napisał:

,,Kurde no to lipa ;/ Ten serial nie bd juz taki sam bez Carol ... A co sie ciekawego jeszcze wydarzylo ;d??"
Po co pytasz? jak Ci się ściągnie to zobaczysz, nie psuj sobie oglądania

Co do odcinka, odcinek jeden z lepszych z tego sezonu, chociaż nawet jak były inne wątki to cały czas po głowie chodziła mi Carol
Była jedną z moich ulubionych postaci, bardzo będzie mi jej brakowało, właściwie nawet nie wyobrażam sobie jak to będzie bez niej ? Czy nie mógł zginąć ktoś inny? Mam nadzieję,  że Krasnal skończy jak na to zasługuje
Jeszcze leżącą chciał kijem dobić
Podobał mi się wątek z Evą leżącą w jakiejś komorze , już wiadomo dlaczego powiedziała ,,Jest mi zimno" Ale ciekawa jestem co oni z nią robią , ale moim zdaniem przez to powstał jej klon, mam na myśli Irene a później Paule.
Ciekawa jestem czy Paula zdradzi tajemnice ojca. Sporo by to wyjaśniało
Ciekawa jestem czy Rebeca zabiła Hugo, czy Hugo zabił Rebece, jakoś stawiam, że strzeliła Rebeca
No nic zobaczymy, następny odcinek w piątek, jeszcze tyle czasu nie wiem czy wytrzymam

a wiesz,ze wogle zapomniaalm o Rebece i Hugo przez  watek z Carol obawiam sie ,ze Hugo jest zbyt wazna postacia w serialu i jak kros to zginie Rebeca


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#9 2010-12-19 21:19:14

 bastek475

Początkujący

10261429
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 68
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

szkoda bardzo mi Caroliny
Roque jak symulował z tą kostką, a potem jak znalazł Carol to tylko szukał czegoś by ja dobić. Marcos jaki załamany. Szkoda, że Carol nie powiedziała, że to Roque.
Dobrze przyłożył Rubenowi:D
Wiemy co to za tajemnica Andreasa i Pauli ciekawe co z tego wyniknie.
Ciekawe co będzie z Rebecą. Jacinta i jej tajemnice nie mogłaby ona w końcu wyznać całą prawdę.
Martin współpracuje z policją- tylko dla dobra lucasa
to tyle, jak sobie coś przypomnę to dopiszę

Offline

 

#10 2010-12-19 21:26:09

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Odcinek mega. Poryczałam sie jak dziecko gdy Carol umierała.. bedzie mi brakowalo tego jej wytrzeszczu..ehh..no nie bedzie juz nic takie samo..

Ciekawe czyje jest dziecko Amelii, moze Noireta? on lazi z wszystkimi do łóżka i Lucia zdobywala dla swojego syna jego krew( czyli zapewno jej dziecko ma na tyle rzadka krew ze ciazko ja zdobyc w banku krwi dlatego brała od ojca malego) i zarowno syn Luci jak i dziecko Amelii sa ciezko chore ciekawe jak sie rozwinie watek, cieszy mnei ze nie Marcos jest ojcem.


Rebecka - moja mała bohaterka, oby tylko nie zginela, bo jest jedna z bardziej pozytywnych postaci.
Zauwazyliscie ze w paszporcie Hugoliniego bylo wpisane imie - Matias? to tak odnosnie tego watku ze braci sie podmienili, pamieta ktos jak ten drugi mial na imie ?

Roque - piiiiiiiiiiiiiiiiiiip co za kanalia, je*any krasnal! nie moge na niego patrzec, gotuje sie we mnie od razu krew grrrrr

Ajć byle do piatku


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#11 2010-12-19 21:28:32

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

bastek475 napisał:

szkoda bardzo mi Caroliny
Roque jak symulował z tą kostką, a potem jak znalazł Carol to tylko szukał czegoś by ja dobić. Marcos jaki załamany. Szkoda, że Carol nie powiedziała, że to Roque.
Dobrze przyłożył Rubenowi:D
Wiemy co to za tajemnica Andreasa i Pauli ciekawe co z tego wyniknie.
Ciekawe co będzie z Rebecą. Jacinta i jej tajemnice nie mogłaby ona w końcu wyznać całą prawdę.
Martin współpracuje z policją- tylko dla dobra lucasa
to tyle, jak sobie coś przypomnę to dopiszę

mogla powiedziec w perwszych slowach ,zwe to Roque by ratowac przyjaciol ,no ale trudno sie dziic ,ze nie o tym poczatkowo myslala


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#12 2010-12-19 21:47:46

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie


Ciekawe czyje jest dziecko Amelii, moze Noireta? on lazi z wszystkimi do łóżka i Lucia zdobywala dla swojego syna jego krew( czyli zapewno jej dziecko ma na tyle rzadka krew ze ciazko ja zdobyc w banku krwi dlatego brała od ojca malego) i zarowno syn Luci jak i dziecko Amelii sa ciezko chore ciekawe jak sie rozwinie watek, cieszy mnei ze nie Marcos jest ojcem.



Amelia jest chyba sztucznie zapłodniona w tej karcie Lucii pisało "Embrion .." cos tam cos tam, nastepnie jak Amelia powiedziala do Noireta ze tylko dlatego go nie zabije bo zalezy im na jej synu. Czyli wychodzi na to że to nie jest dziecko marcosa tylko jakiś ich kolejny eksperyment


Co do odcinka... przepłakałam cały jak juz mówiłam Carol była moja ulubioną postacią i to był cios ponad wszystko .. muszę narazie pogodzic sie z tą myślą...


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#13 2010-12-19 21:57:09

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

anapaola napisał:


Ciekawe czyje jest dziecko Amelii, moze Noireta? on lazi z wszystkimi do łóżka i Lucia zdobywala dla swojego syna jego krew( czyli zapewno jej dziecko ma na tyle rzadka krew ze ciazko ja zdobyc w banku krwi dlatego brała od ojca malego) i zarowno syn Luci jak i dziecko Amelii sa ciezko chore ciekawe jak sie rozwinie watek, cieszy mnei ze nie Marcos jest ojcem.



Amelia jest chyba sztucznie zapłodniona w tej karcie Lucii pisało "Embrion .." cos tam cos tam, nastepnie jak Amelia powiedziala do Noireta ze tylko dlatego go nie zabije bo zalezy im na jej synu. Czyli wychodzi na to że to nie jest dziecko marcosa tylko jakiś ich kolejny eksperyment


Co do odcinka... przepłakałam cały jak juz mówiłam Carol była moja ulubioną postacią i to był cios ponad wszystko .. muszę narazie pogodzic sie z tą myślą...

z ta Amelia to troche inaczej - wydaje mi sie ,ze chodzilo jej o to ,ze in ,czyli Hugo i Noiretowi zalezy tylko na jej (Ameli) synu i dlatego jej nie zabili,przeciez Amelia sama byla w szoku,ze to nie Marcos jest ojcem,wiec jak moglaby wiedziec,ze to Noiret


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#14 2010-12-19 22:10:44

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

jenny napisał:

z ta Amelia to troche inaczej - wydaje mi sie ,ze chodzilo jej o to ,ze in ,czyli Hugo i Noiretowi zalezy tylko na jej (Ameli) synu i dlatego jej nie zabili,przeciez Amelia sama byla w szoku,ze to nie Marcos jest ojcem,wiec jak moglaby wiedziec,ze to Noiret

Dokładnie o to mi chodziło , tym bardziej Amelia do Noireta czuje jedynie wstręt i obrzydzenie .. więc nie ma nawet nad czym rozmyślać.


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#15 2010-12-19 22:13:34

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

anapaola napisał:

jenny napisał:

z ta Amelia to troche inaczej - wydaje mi sie ,ze chodzilo jej o to ,ze in ,czyli Hugo i Noiretowi zalezy tylko na jej (Ameli) synu i dlatego jej nie zabili,przeciez Amelia sama byla w szoku,ze to nie Marcos jest ojcem,wiec jak moglaby wiedziec,ze to Noiret

Dokładnie o to mi chodziło , tym bardziej Amelia do Noireta czuje jedynie wstręt i obrzydzenie .. więc nie ma nawet nad czym rozmyślać.

sorry - odwrotnie zrozumialam Twoja wypowiedz


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.freesamples.pun.pl www.6600.pun.pl www.galaktyczny-football.pun.pl www.transgenderyzm.pun.pl www.niszcze.pun.pl