#16 2010-12-15 10:23:15

 PAULINA.ŁÓDŹ

Nowicjusz

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Oczywiście że wchodzę do gry i mogę być ta Jacintą tylko po proszę o rozwinięcie skrótu PW

Offline

 

#17 2010-12-15 12:55:40

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

PAULINA.ŁÓDŹ napisał:

Oczywiście że wchodzę do gry i mogę być ta Jacintą tylko po proszę o rozwinięcie skrótu PW

PW to "Prywatna Wiadomość", którą można przesłać na forum bezpośrednio do innych (przez PW przesłałem rozlosowane role).
Jako że już praktycznie wszyscy potwierdzili swój udział, prawdopodobne jest, że gra ruszy dzisiaj w godzinach wieczornych. Brakuje jeszcze potwierdzenia od dwóch osób jednej osoby (NaTa=) ). Jeśli przesłaliście mi prywatną wiadomość, a z jakiegoś powodu nie dotarła, dajcie znać jeszcze raz. Mam nadzieję, że uda Wam się potwierdzić w miarę szybko. W razie czego, widzę, że mamy dwoje rezerwowych.

Ostatnio edytowany przez Pablo (2010-12-15 21:29:38)

Offline

 

#18 2010-12-16 14:04:11

 PAULINA.ŁÓDŹ

Nowicjusz

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

No i co z ta gra? Bo jakoś to ucichło wszystko...

Offline

 

#19 2010-12-16 14:09:25

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

PAULINA.ŁÓDŹ napisał:

No i co z ta gra? Bo jakoś to ucichło wszystko...

No jeszcze przecież jedna osoba nie potwierdziła udziału.

Offline

 

#20 2010-12-16 15:02:05

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Gra - forumowa mafia

PAULINA.ŁÓDŹ napisał:

No i co z ta gra? Bo jakoś to ucichło wszystko...

Przeczytaj zasady to będziesz wiedziała o co chodzi.


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#21 2010-12-16 18:15:56

 PAULINA.ŁÓDŹ

Nowicjusz

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Wiem o co chodzi tylko pytałam się kiedy zaczynamy...

Offline

 

#22 2010-12-16 19:25:59

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

PAULINA.ŁÓDŹ napisał:

No i co z ta gra? Bo jakoś to ucichło wszystko...

Jedna osoba do tej pory nie potwierdziła udziału (ani też nie zaznaczyła, że rezygnuje). Chciałem dać trochę czasu, żeby nie było, że mocno popędzam i pozbawiam możliwości udziału osoby, która zapisała się jako pierwsza . W obecnej sytuacji myślę, że możemy zamknąć fazę wstępną dzisiaj o godz. 21 (chyba, że uważacie , że wypadałoby jeszcze poczekać). W związku z tym prosiłbym, aby kraVer, jeśli nadal jest chętny na grę, określił jaką postacią chciałby grać, jeśli nadal ma na to ochotę, a NaTa=)  nie potwierdzi swojego udziału. Jeśli nie kraVer to anapaola, a jeśli nikt się nie zgłosi, to zagramy w 13 osób. Co o tym sądzicie?

Offline

 

#23 2010-12-16 20:59:10

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Mam cichą nadzieje że jednak znajdzie sie miejsce ;D


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#24 2010-12-16 21:04:25

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Gra - forumowa mafia

Pablo napisał:

PAULINA.ŁÓDŹ napisał:

No i co z ta gra? Bo jakoś to ucichło wszystko...

Jedna osoba do tej pory nie potwierdziła udziału (ani też nie zaznaczyła, że rezygnuje). Chciałem dać trochę czasu, żeby nie było, że mocno popędzam i pozbawiam możliwości udziału osoby, która zapisała się jako pierwsza . W obecnej sytuacji myślę, że możemy zamknąć fazę wstępną dzisiaj o godz. 21 (chyba, że uważacie , że wypadałoby jeszcze poczekać). W związku z tym prosiłbym, aby kraVer, jeśli nadal jest chętny na grę, określił jaką postacią chciałby grać, jeśli nadal ma na to ochotę, a NaTa=)  nie potwierdzi swojego udziału. Jeśli nie kraVer to anapaola, a jeśli nikt się nie zgłosi, to zagramy w 13 osób. Co o tym sądzicie?

ja sadze,ze jest to rozsadny pomysl


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#25 2010-12-16 21:35:42

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Dobra, nie ma co przeciągać. anapaola - przesłałem Ci wiadomość na PW.

Offline

 

#26 2010-12-16 21:45:51

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

juz nie moge sie doczekać az zaczniemy grać.


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#27 2010-12-16 21:53:33

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Poloneza czas zacząć...

Akcja rozpoczyna się z chwilą rozpoczęcia nowego roku w internacie. Siłą rzeczy niektóre wydarzenia z serialu nijak się mają do naszej gry (trzeba np. w jakiś sposób wprowadzić Sandrę) i od nowa trzeba będzie rozpracować kto jest "dobry" a kto "zły".
Post wprowadzający pisałem jeszcze przed rozlosowaniem ról, więc ewentualne sugestie w nim zawarte, co do tego kto jest mafią a kto detektywem, są zupełnie niezamierzone.

Aktualna lista postaci:

1. Carol (anapaola)
2. Paula (daglas89)
3. Sandra (Julia25)
4. Julia (jenny)
5. Marcos (Krisztian)
6. Ivan (mariang)
7. Victoria (Nata_PL)
8. Fermin (Diretto)
9. Maria (Larita)
10.Hector (K@mil)
11. Hugo (Negro4Laguna)
12. Amelia (kamilx22)
13. Elsa (Shiift)
14. Jacinta (PAULINA.ŁÓDŹ)

* Pierwszy dzień przebiega bez głosowania mieszkańców, można wykorzystać go na odgrywanie wymyślonej fabuły, obserwację, czy co komu w duszy gra.

* Mafię proszę o głos do jutra do 21:00

* Detektywa proszę o przesłanie kandydata do sprawdzenia do jutra do 20:45.

* Podsumowanie powinno pojawić się w okolicach 22.
(Jako że jutro jest piątkowy wieczór, nigdy nic nie wiadomo, więc co do godzin postaram się być  elastyczny i sam proszę o ewentualną wyrozumiałość.)

Gra Forumowa Mafia oficjalnie rozpoczęta.



*******************
- Internat Czarna Laguna. - rozpoczął Saul -  Szkoła dla elit i uprzywilejowanego środowiska. Najbogatsze rodziny w Hiszpanii posyłają tam swoje dzieci.
- Wygląda na spokojne miejsce.
Saul spojrzał na swojego rozmówcę.
- Wygląda, ale dzieją się tam bardzo dziwne rzeczy. Twoim zadaniem jest przeniknąć do internatu, dowiedzieć się kto współpracuje z Ottoksem i zapobiec niepotrzebnym śmierciom. Wtopienie się w tłum w twoim przypadku nie powinno być trudne. Wiemy, że dwie osoby spośród tam obecnych są po tamtej stronie. Liczę na ciebie.
- Postaram się nie zawieść.
- Ruszaj, jutro pierwszy dzień nowego roku szkolnego. Nie możesz się spóźnić.

***

Maria właśnie skończyła sprzątać ostatnią sypialnię. Przed przyjazdem uczniów zawsze jest najwięcej roboty. Zanim zabierze się za dalszą pracę, postanowiła zajrzeć do kuchni, zobaczyć jak Fermin radzi sobie z przygotowaniami.
- A ty znowu tutaj? - przywitała ją Jacinta, po czym pobiegła odebrać kolejną paczkę od Mail Boxes Etc.
W kuchni panował chaos. Wszyscy spieszyli się, żeby zdążyć na przyjazd uczniów.
- Cześć Fermin, masz chwilkę?
- Wiesz, że dla ciebie zawsze, ale sama widzisz co tu się dzieje. Musimy przyszykować powitalną kolację dla całego tabuna dzieciaków, a do tego Elsa zażyczyła sobie, żeby wszystko było gotowe godzinę wcześniej.
- Dobrze, w takim razie trochę wam pomogę. I tak miałam sobie odpuścić na teraz resztę sprzątania. Co mam robić?

***

Hector siedział w swoim gabinecie i zastanawiał się dlaczego czuje się tak nieswojo. Od samego rana przeczuwał, że ten rok nie będzie taki spokojny. Wyjrzał przez okno, żeby zobaczyć, czy nie pojawiają się już pierwsi uczniowie i to co zobaczył sprawiło, że aż poderwał się z miejsca.
- Irene? - przez chwilę zdawało mu się, że widzi swoją siostrę przedzierającą się między drzewami otaczającymi internat. Przecież to niemożliwe, ona nie żyje. Przetarł oczy i spojrzał jeszcze raz przez okno. Nikogo tam nie było.
Opadł na krzesło i ukrył twarz w dłoniach. "Nie możesz się teraz załamać" usłyszał swój własny głos. Wstał i postanowił sprawdzić jak idą przygotowania.

***

Przez otaczający internat las biegła kobieta. Co jakiś czas odwracała się, żeby upewnić się czy na pewno nikt jej nie goni. Nie pamiętała co się z nią działo przez ostatnie dni, ani jak się tu znalazła. Wiedziała tylko dwie rzeczy i te dwie myśli nie dawały jej spokoju. Tam są jej dzeci. Była tego pewna, że w budynku, do którego się zbliżała, wreszcie spotka swoje dzieci. Druga myśl jednak nie napawała jej takim optymizmem. Tam są też "oni". Kimkolwiek są. Chciałaby pamiętać więcej. Może sama jest jedną z nich?
Ostatkiem sił pokonała mur otaczający budynek. "Jeśli "oni" tam są, nie mogę tak poprostu wejść głównym wejściem" pomyślała Sandra i skierowała się do bocznych drzwi. Ostrożnie przekręciła klamkę i otworzyła drzwi. Jej oczom ukazała się kuchnia.

***

Autokar zbliżał się do internatu. Ivan, Victoria, Carol i Julia siedzieli na samym końcu. Nikt się nie odzywał. Nikt nie miał ochoty wracać do internatu, ale wiedzieli, że nie mogą zostawić Marcosa samego. Tylko Roque nie wytrzymał i postanowił nie pojawić się w tym roku w szkole. Z jednej strony byli na niego wściekli, że zostawił ich na pastwę losu, z drugiej jednak zazdrościli mu tego, że uwolnił się z tego piekła. Kiedy zobaczyli wyłaniający się spomiędzy drzew budynek internatu, serca zaczęły bić im szybciej.

***

Marcos i Paula wyszli na dziedziniec. Nie mogli się doczekać, kiedy zobaczą się ze swoimi przyjaciółmi. Na placu przed szkołą oczekiwali również nauczyciele. Elsa, Hugo i Amelia rozmawiali o czymś zawzięcie, a w drzwiach pojawił się Hector. Pomachał do Pauli i uśmiechnął się. Był to najsmutniejszy uśmiech, jaki dziewczynka widziała w życiu, ale sama też się uśmiechnęła.
Autokar zatrzymał się i jeden po drugim zaczęli wysiadać uczniowie.

*******************

I tutaj Wy przejmujecie pałeczkę. Pierwszego dnia nie typujemy osoby do odpadnięcia. Mafię i detektywa proszę o przesłanie swoich typów do ustalonej godziny.

Ostatnio edytowany przez Pablo (2010-12-16 22:37:10)

Offline

 

#28 2010-12-17 14:41:30

 Nata_PL

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 264
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Po wspólnym przywitaniu. Uczniowie stoją przy wejściu do szkoły.
- No chyba nie będziemy tutaj tak stać i czekać na zbawienie, co? -stwierdziła Vicki - Chodźmy zobaczyć jakie pokoje nam przydzielili. Tu jest bardzo zimno.

Ostatnio edytowany przez Nata_PL (2010-12-17 14:42:59)

Offline

 

#29 2010-12-17 15:01:38

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Gra - forumowa mafia

Po wspólnym przywitaniu. Uczniowie stoją przy wejściu do szkoły.
- No chyba nie będziemy tutaj tak stać i czekać na zbawienie, co? -stwierdziła Vicki - Chodźmy zobaczyć jakie pokoje nam przydzielili. Tu jest bardzo zimno.

- Mam nadzieję ze chociaż będą ładnie urządzona a nie jak te poprzednie pokoje - powiedziała Paula - Nie lubiłam ich...

Ostatnio edytowany przez daglas89 (2010-12-17 15:02:43)


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#30 2010-12-17 17:15:43

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie. Co to będzie, co to będzie?

*********Ogłoszenie*********
Wiem, że nic tak nie ożywia rozgrywki jak trup, więc dobrze by było, aby już dziś ktoś zginął . Ja niestety dzisiaj, o czym dowiedziałem się niedawno, chwilę po godzinie 20 znikam i pojawię się najprawdopodobniej dopiero jutro. Tak więc jeśli mafia i detektyw prześlą swoje typy powiedzmy przed 19:45 (o ile jeszcze tego nie zrobili), postaram się skrobnąć jakieś podsumowanie koło 20, żeby było wiadomo na czym stoimy. W przeciwnym przypadku podsumowanie pojawi się jutro przed południem, a coś mi mówi, że jeśli dzisiejszy wieczór ma upłynąć pod znakiem Internatu, to raczej będzie to oglądanie 7 odcinka
*********Ogłoszenie*********

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl