#31 2010-12-13 22:45:24

 Vampi

Szef forum

10169170
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 664
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

Nic nie wiadomo o Biologicznych rodzicach Irene to może Eva to jej siostra bliźniaczką Eva swoją drogą jest mściwa inne duchy nie chciały zabić ani zranić nikogo .

Reque Fra** i tyle skoro wymiękł to po co  w ogóle zaczynał z nimi szpiegować Nie ma to jak : ,,bohater ginie raz a tchórz wiele razy,, no tak Roque właśnie umarł w oczach telewidzów i tych z tego forum i nie ma co go bronić ,,bo co miał zrobić,, dobrze wiedział że wchodzenie tam gdzie nie powinien Z tymi ludźmi może się skończyć kulką w łeb ciekawe co zrobi Ivan jak się dowie kto jest tym fraje** .
I co da Noiretowi że się dowiedział że Julia widzi duchy ? w sumie nic ta informacja nie da po za tym że wie skąd oni wiedzieli o jego żonie no ale ciekawostka uratowała zapchlone dupsko Roque

Akcja z Kretami robi się trochę Częsta wpierw Roque teraz Maria .

Ciekawe jest też to że Fermin nie szpiegował tej policjantki wcześniej każdego badał co jak i gdzie a łatwiej by im było gdyby współpracowali .

Ivan ciekawe kiedy się dowie że Fermin nie jest zwykłym kucharzem .

Współczuć dziecku Luci samej luci też trochę ale mniej jakoś jej współczuje

Marcos da trochę uznania Amelii skoro żyje dzieki niej a tak wgl. to Ivan był bez leku więcej niż 48h jak policzyć i żył czyli mogli by wpaść na pomysł Marcos i Ivan dzielili by się raz on raz on z krwawieniem z nosa by wytrzymywali

Camillo dobrze mu tak nie szkoda mi go wcale a ciekawe o co chodzi z tymi prezentami na parapecie czy to on bo tego nam nie powiedzieli a raczej nie wchodzi po parapetach na górę by jej to podłożyć a jeśli by jej wnosił to Wchodząc do jej pokoju to  mógł by od razu ja porwać więc ja myślę że skoro możliwe jest w tym serialu widzenie duchów to to brat Elsy jednak jest w ciele jakiegoś zwierzęcia np. ptaka który wlatuje i może jej go zostawić

Ostatnio edytowany przez Vampi (2010-12-13 22:45:52)

Offline

 

#32 2010-12-13 23:59:18

jacqueline

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

Eva nie może być bliźniaczką Irene, pomyśl ile Irene musiałaby mieć teraz lat. Ale jakimś klonem pewnie jest już się nie mogę doczekać następnego odcinka, może się coś wyjaśni

Offline

 

#33 2010-12-13 23:59:39

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

imcia napisał:

kurczak7 napisał:

imcia napisał:

To jakies niedociagniecie, wiele razy zwlaszcza w poczatkowych odcinkach widzialam w kadrze 2 kamerzyste, dzwikowca, mikrofon itp, takze serial technicznie nie zachwyca.

Watpie w to, że Camilo chce sie zemscic, mam nadzieje ze sie nie myle i ze naprawde bedzie po dobrej stronie, bo jakby inaczej wytlumaczyc to, ze "nie kazal" wilkowi zagryźć Pauli?

Bo przybiegli do Pauli tamci i on wiedział, że by wilka zastrzelili. A dlaczego miałby być dobry?? przecież to jeden z tych najwyższych w organizacji był. syn nazisty który prawie całe życie były w organizacji. Jedynym sensownym wyjaśnieniem jest to że chciał się zemścić. Zwłaszcza że tak też myśli Noiret i Hugo.

No przybiegli,przybiegli, ale po jakim czasie? Przez dłuższa chwile wilk, byl sam na sam z Paulą.
Skoro Camilo chciałby sie zemscic to wilk zagryzłby Paule, nawet jeżeli miałby być zastrzelony, w koncu według twoich przypuszczań Camilo chce sie zemscic, czyli zemsta jest dla niego ważniejsza niż jakiś tam wilk.

Ale zemsta to nie znaczy zabicie Pauli. Ktoś pisał że Camillo może nie chcieć jej zabić bo by żal mu było stracić dorobek pracy całego życia. Mógł chcieć tylko ją zabrać internatu lub inaczej się zemści. Jakoś w to nie mogę uwierzyć że on może być dobry. Ale mogę się mylić

jacqueline napisał:

Eva nie może być bliźniaczką Irene, pomyśl ile Irene musiałaby mieć teraz lat. Ale jakimś klonem pewnie jest już się nie mogę doczekać następnego odcinka, może się coś wyjaśni

No racja już się chyba wszyscy zgadzają że to jest duch pierwowzoru Irene i Pauli lub wcześniejszego klona bo nie wiadomo czy wcześniej kogoś jeszcze nie było. W tym internacie po zmartwychwstaniu Camillo wszystko jest możliwe.

Ostatnio edytowany przez kurczak7 (2010-12-14 00:04:19)

Offline

 

#34 2010-12-14 00:42:44

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

nie miesci mi sie w glowie ,ze Camilo jest dobry,predzej bedzie chcial sie mscic na jego bylych "przyjaciolach",le dobrocia bym tego nie nazwala .
Eva jest swietna ,oby,jak najdluzej "dreczyla" Julie


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#35 2010-12-14 12:02:44

 szaba

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 55
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

Vampi napisał:

Marcos da trochę uznania Amelii skoro żyje dzieki niej a tak wgl. to Ivan był bez leku więcej niż 48h jak policzyć i żył czyli mogli by wpaść na pomysł Marcos i Ivan dzielili by się raz on raz on z krwawieniem z nosa by wytrzymywali

To raczej niemożliwe, gdyż po akcji z wodą słoną Noiret wręczał lekarstwa każdemu z osobna, musieli zażyć je przy nim. Poza tym potem postanowił nie dawać nikomu. Zatem nie bardzo było czym się dzielić

Offline

 

#36 2010-12-14 14:37:13

 dziedziczka

Nowicjusz

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 30
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

szaba napisał:

(...) po akcji z wodą słoną Noiret wręczał lekarstwa każdemu z osobna, musieli zażyć je przy nim. Poza tym potem postanowił nie dawać nikomu. Zatem nie bardzo było czym się dzielić

O matko! Kompletnie nie wpadłam na to, czemu on im je daje osobno - żeby nie mieli jak sprawdzić kto dostaje wodę! Strasznie mnie to dręczyło, a teraz czuję się jak idiotka, że na to nie wpadłam...


Primero fué la luz y después comenzaron los crimenes.

Offline

 

#37 2010-12-14 18:13:51

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

Pozwoliłem sobie usunąć/przenieść powyższe posty. Nie wiem, czy były to spoilery (bo nie czytam tematu ze spoilerami), ale postanowiłem je na wszelki wypadek przenieść/usunąć.

Offline

 

#38 2010-12-14 18:51:03

karola_zm

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

Pierwszy raz się tu wypowiadam przede wszystkim dlatego że jestem po lekturze tematu z spoilerami,nie będę wymieniać nickami ale jestem na 90% pewna że po niektóre osoby na pewno próbują wam zdradzić co będzie dalej. Więc właśnie do nich apeluje....nie psujcie zabawy i przyjemności z oglądania innym.

A odcinek bardzo przyjemny, podziękowania dla tłumaczących i oby do piątku....

Offline

 

#39 2010-12-14 19:10:34

imcia

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 54
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

dziedziczka napisał:

szaba napisał:

(...) po akcji z wodą słoną Noiret wręczał lekarstwa każdemu z osobna, musieli zażyć je przy nim. Poza tym potem postanowił nie dawać nikomu. Zatem nie bardzo było czym się dzielić

O matko! Kompletnie nie wpadłam na to, czemu on im je daje osobno - żeby nie mieli jak sprawdzić kto dostaje wodę! Strasznie mnie to dręczyło, a teraz czuję się jak idiotka, że na to nie wpadłam...

Dla mnie te sceny były bez sensu. Po 1 Julia zebrała od wszystkich lekarstwa i akurat tak rozdała, że Ivan dostał wode... wiadomo, że nie była dla niego, ale Noiret wmówił mu, że tak, a on jak debil uwierzyl ... że akurat z pomieszanych flakonikow trafil na swoj.

Offline

 

#40 2010-12-14 19:29:39

 Ragvien

Nowicjusz

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 45
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

Odcinek byl jak zawsze bardzo ciekawy, ale przez to nie mozna sie doczekac nastepnego Piatek winien byc jutro -.-

Offline

 

#41 2010-12-14 19:57:52

 niusia_88

Nowicjusz

1872353
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

Roque - jeszcze na początku próbowalam go zrozumiec ale po ostatnim odcinku stracil w moich oczach:/ raz dwa sprzedał Noiretowi pierwsze co mu na mysl przyszlo zeby tylko uniknąc śmierci.
Elsa- zaczynam ją  uwielbiać, po prostu robi się mega pozytywna postać:)  Aż trudno uwierzyć gdy sie przypomną pierwsze sezony:)
Eva- super wątek:) Mała Carlota jest naprawdę utalentowaną dziewczynką:)


Primero fue la luz, luego emperazion los crímenes

Offline

 

#42 2010-12-14 20:02:14

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

Widzę ktoś wreszcie poruszył kwestię Elsy. Również uważam, że stała się naprawdę mega pozytywną postacią. Więc jeśli Hector (wciąż wierzę, że żyje) nie będzie z Lucią, to mógłby być z Elsą Jak już wspomnieliście, sceny z Evą są bardzo fajne, trochę upiorne, ale takie właśnie lubię. I aż trudno sobie wyobrazić ile Carlota (odtwórczyni roli Pauli) musiała włożyć pracy w zagranie Evy. Nie mogę doczekać się dalszego rozwinięcia tego wątku.

Offline

 

#43 2010-12-14 20:21:42

dzoners

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 25
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

Hm po prostu musiała byc poważna i za wiele się nie ruszać

Może jeśli jakis moderator czyta działy ze spoilerami i zobaczy, ze ktoś tu pisze co się bedzie działo, to polecą warny? Lubię sobie pogdybać i fajnie jak inni też pogdybają, ale spoilerów unikam jak ognia.

Wątek z Camillo jest BARDZO słaby. Myślałem, że ten sezon będzie ciekawszy, chociaż pewnie coś się jeszcze stanie.
Ciekawe jak wybrną teraz z sytuacji z dzieckiem Lucii - bo raczej nie ukryją, ze próbowali je wyprowadzić. Pewnie powie matce, że jakaś kobieta mu to zrobiła i Lucia zrobi swoje prywatne śledztwo.

Offline

 

#44 2010-12-14 20:22:33

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

szczerze to nie rozumiem zachwytów nad zagraniem roli Evy. Jak dla mnie to dziecko na razie zajmuje się głównie patrzeniem tępo w kamerę.

Offline

 

#45 2010-12-14 21:00:53

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

olkit napisał:

szczerze to nie rozumiem zachwytów nad zagraniem roli Evy. Jak dla mnie to dziecko na razie zajmuje się głównie patrzeniem tępo w kamerę.

To nie jest tępe patrzenie w kamerę, może nie jest super aktorką ale widać w jej oczach wszystko.
a co do osób które chcą zdradzić co będzie dalej też jestem za żeby się tu nie udzielały albo żeby usuwać ich posty.

Ostatnio edytowany przez kurczak7 (2010-12-14 21:01:54)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.gniotki.pun.pl