#16 2010-12-13 03:17:40

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

imcia napisał:

Tak wiec moja teoria sie potwierdzila ze Irene i Paula to klony Evy, wydaje mi sie ze Eve zamrozono, skoro napisala "Jest mi zimno". Camilo przezyl, ale tak tez przypuszczalam, wydaje mi sie ze jest teraz po dobrej stronie, w koncu daje Pauli "prezenty". Skoro Eva pisze po niemiecku to na 99% jest córka jakiegos nazisty!
Ciekawi mnie bardzo co zrobi Elsa ze swiadomoscia, że widziala matke Pauli, ktora "umarła" i która ma jej syna.
No i najwazniejsze w domu bł syn Lucii, a nie Hector, jestem bardzo zawiedziona:( Ale mysle,że jest drugie "dno" i Hector tez tam gdzies jest, bo niektore z tych rozmow Lucii na jakims tam komunikatorze sa jakies dziwne jak do dziecka, pozatym gdy było "rozejrzenie" po pokoju[celi] nie widzialam tam zadnego komputera.
Roque, hmmm w sumie mu sie nie dziwie, czlowiek w takich sytuacjach mysli tylko o tym aby przedrwac, na pewno nikomu nie uwierze, że gdyby byl swiadomy ze ktos go zabije to nie zrobilby nic aby uniknac tego.
Odcinek ogolnie super, juz sie nie moge doczekac nastepnego.

podoba mi sie Twoje teoria,ta z zamrozeniem - to b.mozliwe,
Mina elsy - bezcenne
fkt,lubie ivana,ale zachowuj sie .jak debil (w sumie to dobrze mu tak,niech troche pocierpi za to,ze tak rani innych),ale i tak mysle ,ze do siebie najpozniej za 2 odcinki wroca

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-13 15:21:26)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#17 2010-12-13 04:08:10

alekk111

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-12-03
Posty: 7
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

Co wy z tym Hectorem? Przecież Hector umarł i koniec tematu. Doszukujecie się czegoś czego nie ma...

Offline

 

#18 2010-12-13 09:55:28

imcia

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 54
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

Mam jeszcze przyuszczenie, że Camilo jest bardzo powiazany z rodzina Marcosa i Pauli, nie chce mi sie wierzyc,że chcac sie zemscic zniszczyl by cos nad czym pracowal cale życie.

alekk111 napisał:

Co wy z tym Hectorem? Przecież Hector umarł i koniec tematu. Doszukujecie się czegoś czego nie ma...

No zobaczymy co bedzie dalej, ale jak dla mnie Hector żyje na 99% i powroci w jakimis ostatnim odcinku, gdy juz cała rodzina sie "zejdzie".

Ostatnio edytowany przez imcia (2010-12-13 09:58:27)

Offline

 

#19 2010-12-13 13:03:09

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

imcia napisał:

Mam jeszcze przyuszczenie, że Camilo jest bardzo powiazany z rodzina Marcosa i Pauli, nie chce mi sie wierzyc,że chcac sie zemscic zniszczyl by cos nad czym pracowal cale życie.

alekk111 napisał:

Co wy z tym Hectorem? Przecież Hector umarł i koniec tematu. Doszukujecie się czegoś czego nie ma...

No zobaczymy co bedzie dalej, ale jak dla mnie Hector żyje na 99% i powroci w jakimis ostatnim odcinku, gdy juz cała rodzina sie "zejdzie".

No jak dla mnie to nawet w 100% i to szybciej niż na koniec wróci. (takie moje tylko i wyłącznie domyślenia/spekulacje).
W końcu Camilo też NIBY NIE ŻYŁ. 


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#20 2010-12-13 15:22:46

Wuniagr

Nowicjusz

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 21
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

Już się nie mogę doczekać piątku i kolejnego odcinka 
Uwielbiam ten serial


Nie dyskutuj z idiotą - najpierw zrówna Cię do swojego poziomu, potem zmiażdży doświadczeniem ...

Offline

 

#21 2010-12-13 15:23:20

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

Krisztian napisał:

imcia napisał:

Mam jeszcze przyuszczenie, że Camilo jest bardzo powiazany z rodzina Marcosa i Pauli, nie chce mi sie wierzyc,że chcac sie zemscic zniszczyl by cos nad czym pracowal cale życie.

alekk111 napisał:

Co wy z tym Hectorem? Przecież Hector umarł i koniec tematu. Doszukujecie się czegoś czego nie ma...

No zobaczymy co bedzie dalej, ale jak dla mnie Hector żyje na 99% i powroci w jakimis ostatnim odcinku, gdy juz cała rodzina sie "zejdzie".

No jak dla mnie to nawet w 100% i to szybciej niż na koniec wróci. (takie moje tylko i wyłącznie domyślenia/spekulacje).
W końcu Camilo też NIBY NIE ŻYŁ. 

no dokladnie,a tez sade ,ze Hector zyje i juz wkrotce sie o tym dowiemy, tak mi sie jakos wydaje


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#22 2010-12-13 19:04:14

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

Wiele rzeczy mnie w tym odcinku rozczarowało. To że to Camillo jest potworem to już jest przegięcie. Przecież nikt normalny nie przeżyłby w lesie przy około 70% powierzchni ciała spalonej. I to jeszcze Noiret go wytarzał w ziemi. To jest gwarantowane zakażenie. To jest bezsens. A chciał Paule zabrać bo chce zemsty za to że mu organizacja nie pomogła jak był umierający. Ale to następny absurd bo jeżeli to on kładł jej na oknie prezenty to zauważcie że one mieszkają na piętrze i żaden koleś który jest jedną wielką blizną by się tam nie wdrapał.
Cały czas miałam nadzieje że to jednak Hector a tu dupa:( to tylko syn Lucii. Maria mnie bardzo zawiodła. Jak ona może donosić na Fermina:(
Amelia mi zaimponowała tą stanowczością:)
Eva wszystkie akcje z nią są zajebiste. takie horrorowe:) A jak rzuciła ta ciągłe narzekającą Vicky to aż się ucieszyłam:) no ciekawe co z tą dziewczynką zrobili. Ale na prawdę fajne sceny były:)
Mina Elsy też zajebista:) ciekawe co teraz zrobi:)

Przyjrzałam się tym zębom potwora które pokazali w 1 odcinku 6 sezonu. To zdecydowanie nie są zęby tego wilka Camillo, ani to nie są zęby Camillo. Przyjrzyjcie się kto może. To jest wyraźnie twarz ludzka z zarostem a Camillo ma spaloną twarz więc nie może mieć zarostu. porównałam też z zębami wilka to to na pewno nie są zęby wilka. Ale czyje to zęby to nie mam zielonego pojęcia:(

Ostatnio edytowany przez kurczak7 (2010-12-13 19:10:37)

Offline

 

#23 2010-12-13 19:17:36

imcia

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 54
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

To jakies niedociagniecie, wiele razy zwlaszcza w poczatkowych odcinkach widzialam w kadrze 2 kamerzyste, dzwikowca, mikrofon itp, takze serial technicznie nie zachwyca.

Watpie w to, że Camilo chce sie zemscic, mam nadzieje ze sie nie myle i ze naprawde bedzie po dobrej stronie, bo jakby inaczej wytlumaczyc to, ze "nie kazal" wilkowi zagryźć Pauli?

Offline

 

#24 2010-12-13 19:24:58

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

imcia napisał:

To jakies niedociagniecie, wiele razy zwlaszcza w poczatkowych odcinkach widzialam w kadrze 2 kamerzyste, dzwikowca, mikrofon itp, takze serial technicznie nie zachwyca.

Watpie w to, że Camilo chce sie zemscic, mam nadzieje ze sie nie myle i ze naprawde bedzie po dobrej stronie, bo jakby inaczej wytlumaczyc to, ze "nie kazal" wilkowi zagryźć Pauli?

Bo przybiegli do Pauli tamci i on wiedział, że by wilka zastrzelili. A dlaczego miałby być dobry?? przecież to jeden z tych najwyższych w organizacji był. syn nazisty który prawie całe życie były w organizacji. Jedynym sensownym wyjaśnieniem jest to że chciał się zemścić. Zwłaszcza że tak też myśli Noiret i Hugo.

Ostatnio edytowany przez kurczak7 (2010-12-13 19:30:49)

Offline

 

#25 2010-12-13 20:07:21

imcia

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 54
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

kurczak7 napisał:

imcia napisał:

To jakies niedociagniecie, wiele razy zwlaszcza w poczatkowych odcinkach widzialam w kadrze 2 kamerzyste, dzwikowca, mikrofon itp, takze serial technicznie nie zachwyca.

Watpie w to, że Camilo chce sie zemscic, mam nadzieje ze sie nie myle i ze naprawde bedzie po dobrej stronie, bo jakby inaczej wytlumaczyc to, ze "nie kazal" wilkowi zagryźć Pauli?

Bo przybiegli do Pauli tamci i on wiedział, że by wilka zastrzelili. A dlaczego miałby być dobry?? przecież to jeden z tych najwyższych w organizacji był. syn nazisty który prawie całe życie były w organizacji. Jedynym sensownym wyjaśnieniem jest to że chciał się zemścić. Zwłaszcza że tak też myśli Noiret i Hugo.

No przybiegli,przybiegli, ale po jakim czasie? Przez dłuższa chwile wilk, byl sam na sam z Paulą.
Skoro Camilo chciałby sie zemscic to wilk zagryzłby Paule, nawet jeżeli miałby być zastrzelony, w koncu według twoich przypuszczań Camilo chce sie zemscic, czyli zemsta jest dla niego ważniejsza niż jakiś tam wilk.

Offline

 

#26 2010-12-13 20:16:16

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

Wszyscy chwala Amelie..a ja jakos nei potrafie. pamietajcie ze zanim dala lekarstwa  rozmawiala o tym z Hugonem..a on nie chce poki co smierci nastolatkow! wiec Amelia robi to co on jej kazal. nie musiala go nawet prosic o pomoc czy lekarstwa, mogla tylko zapytac sie dlaczego nie daja dzieciakom lekow..a wtedy Hugo sie zapewne wkurzyl na Noireta i dal jej leki. bo watpie by obudzily sie w niej ludzkie uczucia.. Gdyby Amelia, Roque i Vicky zabraklo bylo by od razu milej..


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#27 2010-12-13 20:38:31

imcia

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 54
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

No Amelia dalej wykonuje rozkazy Huga, ale w oczach Marcosa itp zyskałą, moim zdaniem to dobrze, bo ona może im pomóc, a Noiretowi kłamać o ich poczynaniach.  Czyl Ameli byłą by z pozoru zła.

Offline

 

#28 2010-12-13 22:11:05

Tarika

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 31
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

Jeżeli okaże się, ze Camilo przeszedł na dobrą stronę, to mnie rozczarują. Jak dla mnie taki faszysta mógłby ewentualnie chcieć się zemścić na obu stronach, ale na pewno nie stanie się dobry. Poza tym jakoś szybko zaleczył te wszystkie oparzenia. Niemniej ten serial jest jednym z najlepszych jakie widziałam i dzięki tłumaczom, ze można je oglądać po Polsku.

Offline

 

#29 2010-12-13 22:25:22

 agusiadg

Nowicjusz

Skąd: Zagłębie
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

A mnie strasznie irytuje to, że osoby, które udzielają się w wątku SPOJLERY wypowiadają się tutaj na temat przypuszczeń co do dalszych losów postaci (nie powiem Wam kto, żeby tym samym nie spojlerować i nie psuć zabawy) przedstawiając dalszy bieg wydarzeń, jako swoje przypuszczenia.

Odcinek mnie tym razem nie powalił. Zyskuję jednak coraz więcej szacunku i sympatii dla Elsy, która jest fenomenalna. Chyba nie doceniałam jej wcześniej.
A Vicky to, moim zdaniem, najmądrzejsza i najbadziej odpowiedzialna osoba z całej szóstki. Nie pcha sie w ręce śmierci i ceni sobie życie ludzkie. A widzieliśmy, że kiedy reszta dostała karę i musiała tyrać w ulewie, to ona spokojnie siedziała sobie w internacie. Zdrada? Według mnie, tylko rozsądek.

Offline

 

#30 2010-12-13 22:34:20

aaa

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Paula i Wilk

Spoilery widać na kilometr w komentarzach tego jak i poprzednich odcinków.

Ostatnio edytowany przez aaa (2010-12-13 22:35:01)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cabal-mix.pun.pl www.freesamples.pun.pl www.6600.pun.pl www.galaktyczny-football.pun.pl www.niszcze.pun.pl