#1 2013-08-15 22:30:52

 Pysia141192

VIP

5691837
Skąd: Zelów, Bełchatów
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 377
Punktów :   26 
WWW

Teen Wolf - Nastoletni wilkołak

Scott McCall (Tyler Posey) wiódł spokojne życie, jednak gdy pewnego razu zostaje pogryziony przez wilkołaka, wszystko ulega zmianie. Od teraz lepiej słyszy, jest silniejszy i szybszy. Od tej pory musi nauczyć się także żyć jako wilkołak. W nowej sytuacji pomaga mu się odnaleźć najlepszy przyjaciel, Stiles (Dylan O'Brien). Nie mogą pozwolić aby sekret ujrzał światło dzienne.





Tyler Posey jako Scott McCall
Crystal Reed jako Alison Argent
Dylan O'Brien jako Stiles Stilinski
Tyler Hoechlin jako Derek Hale
Holland Roden jako Lydia Martin
Colton Haynes jako Jackson Whittemore






Ja się bardzo wciągnęłam. W miesiąc obejrzałam wszystkie odcinki i jestem na bieżąco.
Ktoś kiedyś napisał, że "efekty specjalne walą kiczem, ale za to serial nadrabia dobrymi tekstami, muzyka i ciekawymi wątkami."
Przeczytałam też gdzieś, że "każdy odcinek 3 sezonu jest robiony tak, jakby miał być finałowym".
I ja się z tym zgadzam. Naprawdę bardzo fajny serial, w sam raz dla mnie. Jedyny problem jaki mam, to taki, że teraz muszę czekać cały tydzień na kolejny odcinek.





***opis z wikipedii ))

Ostatnio edytowany przez Pysia141192 (2013-08-15 22:31:30)

Offline

 

#2 2013-08-16 13:05:38

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Teen Wolf - Nastoletni wilkołak

Już od jakiegoś czasu zbieram się za obejrzenie tego serialu, ale jak na razie nic z tego... może teraz nadszedł czas by umilić sobie tym serialem czekanie na GH i inne


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gniotki.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl