#76 2010-09-21 21:16:49

estreliia

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Co Ty mówisz Ruben ?!
Czego jak czego ale tego to bym się nie spodziewała...
Że Jacinta miała coś wspólnego z wydarzeniami dotyczącymi sierocińca jest już wspomniane w odcinku 5 sezonu 4
Gdy ojciec Elsy rozmawia z nią po sprawie w sądzie...
Ale, że będzie aż tak ważną bohaterką bym się nigdy nie spodziewała:)

Ruben ty to dopiero wszystkich na forum potrafisz zaskoczyć najnowszymi wiadomościami:)
Ogromne dzięki:)
Jesteś po prostu wielki!

Offline

 

#77 2010-09-22 17:22:02

 WeruCh

VIP

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 367
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

O nie Vicky zginie ;(
I Jacinta !
Nie wierzę !
_____________________________
http://1.bp.blogspot.com/_K_1rP-p5Djw/SFpWRvpW_2I/AAAAAAAAAIM/gX_s6QkGnb0/s320/martinana08_portrait_galeria.jpg

Offline

 

#78 2010-09-23 10:24:22

 Kleo

Nowicjusz

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Jakoś ciężko mi w to uwierzyć, przecież Jacinta broni Hektora i broniła go też jak był jeszcze Samuelem...

Offline

 

#79 2010-09-23 14:32:40

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Właśnie - i dlatego nikt by jej o to nie podejrzewał - to jest podstawa scenariusza dobrego kryminału - zaskakujące zakończenie Niestety, z Jacintą to prawda. Nie twierdzę, że Mi się to podoba, ale pojadą z zakończeniem na całego.

Offline

 

#80 2010-09-23 19:04:22

 tasia24

Nowicjusz

Skąd: Gorzyczki
Zarejestrowany: 2010-09-21
Posty: 14
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Chyba sobie żartujecie. No nie, jestem w ciężkim szoku. To mi się nawet w snach nie śniło! A ja Ją tak lubiłam.

Offline

 

#81 2010-09-23 19:37:35

 WeruCh

VIP

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 367
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

właśnie ;(
Ruben wytłumacz nam jak to możliwe
Jak do tego doszło !
I dlaczego ?
___________________________
http://1.bp.blogspot.com/_K_1rP-p5Djw/SFpWRvpW_2I/AAAAAAAAAIM/gX_s6QkGnb0/s320/martinana08_portrait_galeria.jpg

Offline

 

#82 2010-09-24 09:37:37

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Warto też wspomnieć, że w 6 sezonie Camilo przejdzie na dobrą stronę (!), a Noiret nie będzie potrafił nacisnąc na spust mierząc w Marcosa i zamkną go w psychiatryku.
Miejsce czarnych charakterów zajmą o wiele okrutniejsi i podlejsi ludzie. Trup będzie słał się gęsto.
A co do Jacinty - uwierzcie Mi, cały czas jestem w szoku, ale to jest prawda. Jacinta okazuje się być matką Elsy i byłą nazistką, a cała pomoc jakiej udzieliła Samuelowi, byla tylko grą. Przewodzi siatce zbrodniarzy wojennych z czasów II wojny światowej. Wśród nich była jedna kobieta - Theodora Rauber i to własnie ona jest Jacintą. No, ale trzeba obejrzeć V seon, żeby ogarnąć o co chodzi z tymi nazistami. To oni sa tą tajemniczą organizacją.

Offline

 

#83 2010-09-24 09:51:47

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Ruben napisał:

A co do Jacinty - uwierzcie Mi, cały czas jestem w szoku, ale to jest prawda. Jacinta okazuje się być matką Elsy i byłą nazistką, a cała pomoc jakiej udzieliła Samuelowi, byla tylko grą. Przewodzi siatce zbrodniarzy wojennych z czasów II wojny światowej. Wśród nich była jedna kobieta - Theodora Rauber i to własnie ona jest Jacintą.

Ejże, to ile ona ma lat? Powyżej osiemdziesiątki? I jakim cudem się przez ten cały czas niczego porządnego nie dorobiła tylko zbierała żarcie po śmietnikach a teraz tyra w internacie? Skąd ma na to siły w ogóle? Moje obie Babcie które wojna zaskoczyła jako dorastające nastolatki teraz ledwo się ruszają i wymagają opieki...

Offline

 

#84 2010-09-24 10:19:30

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

olkit napisał:

Ruben napisał:

A co do Jacinty - uwierzcie Mi, cały czas jestem w szoku, ale to jest prawda. Jacinta okazuje się być matką Elsy i byłą nazistką, a cała pomoc jakiej udzieliła Samuelowi, byla tylko grą. Przewodzi siatce zbrodniarzy wojennych z czasów II wojny światowej. Wśród nich była jedna kobieta - Theodora Rauber i to własnie ona jest Jacintą.

Ejże, to ile ona ma lat? Powyżej osiemdziesiątki? I jakim cudem się przez ten cały czas niczego porządnego nie dorobiła tylko zbierała żarcie po śmietnikach a teraz tyra w internacie? Skąd ma na to siły w ogóle? Moje obie Babcie które wojna zaskoczyła jako dorastające nastolatki teraz ledwo się ruszają i wymagają opieki...

To prawda, kolego. Moje babcie np. obie już od dawna nie żyją i nawet ich nie poznałem. Ale nie zapominaj, że do SS należały nawet osoby w wieku 17-21 lat, a nawet dzieci (dla nich był Hitlerjugend). Mogłem mieć 7 lat i już aktywnie uczestniczyć w życiu reżimu. I tak własnie było z Jacintą. Była wtedy młoda, ale widac była zbrodniarką. A że niczego się nie dorobiła logiczne - kiedy ściga kogoś cały świat i musi przez resztę życia uciekać i ukrywac się po norach jak szczur, dość jasne że nie będzie sobie żył w luksusach, choć niektórym zbrodniarzom woejnnym podobno się to udało.
Ten serial zrobił się bardzo zagmatwany - moim zdaniem twórcy też przesadzili z Jacintą esesmanką, no ale niestety to hiszpańscy scenarzyści wymyślają co będzie się działo, a nie my - zagorzali fani. To by było za piękne.

Ostatnio edytowany przez Ruben (2010-09-24 10:27:22)

Offline

 

#85 2010-09-24 10:31:28

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Ruben napisał:

Ale nie zapominaj, że do SS należały nawet osoby w wieku 17-21 lat i tak własnie było z Jacintą. A że niczego się nie dorobiła - kiedy ściga kogoś cały świat i musi uciekać jak szczur, dosc logiczne że nie będzie sobie żył w luksusach, choć niektórym zbrodniarzom hitelrowskim podobno się to udało.
Ten serial zrobił się bardzo zagmatwany - moim zdaniem też przesadzili z Jacintą, no ale niestety to hiszpańscy scenarzyści wymyślają co będzie się działo, a nie my - zagorzali fani. To by było za piękne.

Ale we wspomnieniach z chwili urodzenia Elsy i potem z wyrzucenia Pabla przez podziemia oraz wypchnięcia Samuela do nowych rodziców ona NAPRAWDĘ nie wygląda na osobę dobiegającą pięćdziesiątki, a zakładając nawet że jak się wojna kończy miała 20 lat to musiałaby w 73 mieć 48. Bzdury. Chyba sobie odpuszczę oglądanie siódmego sezonu w takim razie ((

Offline

 

#86 2010-09-24 13:18:50

 Solind

Początkujący

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 59
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

cos tu ściemniacie z ta Jacintą... :>


Vas A Quedarte Aqui Sola...?

Offline

 

#87 2010-09-24 13:31:32

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Solind napisał:

cos tu ściemniacie z ta Jacintą... :>

Też mam wrażenie że nas Ruben w konia robi:) Albo że w ostatnim odcinku się okaże że to była kolejna intryga i wszystko odkręcą...?

Offline

 

#88 2010-09-24 15:17:32

 WeruCh

VIP

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 367
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

właśnie z Jacintą to jakieś bzdury
Wszystko się okrze później
A tak w ogóle kiedy będzie 5 sezon bo nie ma być od razu po 4 ;(
__________________________________
http://1.bp.blogspot.com/_K_1rP-p5Djw/SFpWRvpW_2I/AAAAAAAAAIM/gX_s6QkGnb0/s320/martinana08_portrait_galeria.jpg

Offline

 

#89 2010-09-24 19:36:29

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

To czy będzie 5, 6 i 7 sezon zależy tylko ode Mnie i od L'internat FR, więc lepiej Mnie wkurzajcie
AXN ma was w nosie i 5 sezon wyemituje pewnie gdzie za rok. Jestem wasza jedyną szansą na obejrzenie wszystkich sezonów od razu...
A z Jacintą nie ściemniam, nic nie poradzę, że scenarzyści wymyślili taką głupotę - ale Jacinta to Theodora Rauber z SS i matka Elsy... Mam jedbnak nadzieję, że jeszcze to odkręcą.
7 sezon warto oglądać dla samej akcji - tam się non stop zabijają. Jeden odcinek to minimum dwa trupy i cztery usiłowania zabójstwa

Offline

 

#90 2010-09-24 20:51:48

 Nata_PL

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 264
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Zdarzyło się coś jeszcze ciekawego (pod wzgledem morderstw) w 7 seoznie?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.112strazpozarna998.pun.pl www.zewip07.pun.pl www.tzar.pun.pl www.hirshbergiaweerland.pun.pl www.jumpstylebialobrzegi.pun.pl