#196 2010-11-11 17:53:31

carmen

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-10-23
Posty: 83
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

A tak oglądałam tą scenę na youtubie.

Czyli już w pierwszym odcinku 5 sezonu ?To fajnie ;D

Dzięki za odpowiedź olkit ;D


http://img337.imageshack.us/img337/8285/internatelinternadolagu.jpg

Offline

 

#197 2010-11-11 18:17:21

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Ja nie mogłem się powstrzymać i obejrzałem przedostatni i ostatni odcinek 5 sezonu i początki 1 odc. 6 i mam 3 pytania:

1)W ostatniej scenie 8 odcinka V sezonu, Hector z lampą wchodzi do tego podziemnego laboratorium i nasza 6 detektywów, bodajże Marcos go uderzył kijem(czy czymś w głowę), czy to oni go zamknęli w klatce czy ktoś z organizacji.?

2) Jak w rozmowie Hector wytłumaczył Marcosowi prawdę, że jest wujkiem jego i Pauli? (5X09)

3)W jaki sposób Noiret i kiedy zaraził całą 6 naszych detektywów jakimś wirusem, że musieli w scenie z 1 odc. 6 sezonu łykać jakieś lekarstwo?


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#198 2010-11-11 22:56:49

Ania7727

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 64
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Ponieważ to jest odpowiedni dział to chciałam napisać coś o Lucii. Oglądając fragmenty 6 sezonu w oryginale widziałam że Rebeka i Fermin  będą śledzić Luciie i odkryją że, w a właściwie Rebeka odkryje że Lucia odwiedza małego chłopca który jest chory, ma on twarz w ranach, wydaje mi się że ona dlatego współpracuje z organizacją bo oni pewnie leczą tego chłopca eksperymentalnie tak jak brata Amelli. Ten chłopiec chyba jest jej synem.

Offline

 

#199 2010-11-11 23:35:12

 kochanie

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 1163
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

ojciec marcosa jest zdrajaca. a kiedy sie wszystko wyda i kiedy on odzyska pamiec i czy dalej bedzie po tej zlej stronie?

Offline

 

#200 2010-11-13 16:07:45

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Ponieważ to jest temat spoilerów to napiszę krótko o kluczowych momentach tego co się wydarzy w przedostatnim odcinków(jedynm z najlepszych odcinków V sezonu jak i nie całej serii):

-Fermin wraz z Rebecą i Saulem zastawią pułapkę na Wulffa, Saul będzie rozmawiał z Wulfem, pokaże mu na ręcę nr. z obozu koncentracyjnego, Fermin będzie mierzył do Wulfa, ale go nie zabiję bo się z Rebeką zorientują że pod krzesłem na którym będzie siedział Saul będzie bomba, Fermin spróbuje rozbroić bombę, podczas ucieczki Wulffa dojdzie do strzelaniny w której postrzelona zostanie Rebeka.

-Ivan zdradzi Marię przed lekarzami z psychiatryka, i Maria tam znowu trafi, a jescze wcześniej Maria będzie gdzieś próbowała wywieść Ivana samochodem Hectora, będą się kłócić, Ivan zatrzyma gwałtownie samochód i wyjdzie z niego, Maria za nim z bronią w ręku(tak Maria będzie mierzyć do własnego syna z pistoletu), ale spoko nie zabije go...

-koncówka 8 odc. też będzie mega hardcorowa, nasza 6 detektywów zjedzie do podziemi, chyba aby sprawdzić co Noiret i spółka zrobili z ciałem Nacha(wcześniej zauważyli Camillo w podziemiach) do podziemnego laboratorium wejdzie Hector a oni myśląc że to Camilo uderzą go mocno w głowę, cios za da Marcos(nie wiedząc że omal nie zabił swojego wujka).


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#201 2010-11-13 16:34:17

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Podobnie jak Negro4Laguna obejrzałam w oryginale dwa ostatnie odcinki sezonu piątego, oczywiście z dialogów nic nie rozumiem bo nie znam hiszpańskiego:) Ale widzę że w ósmym albo dziewiątym odcinku 5 sezonu dowiemy się wreszcie czegoś o projekcie Geminis, cieszę się bo wkurzało mnie że już tyle odcinków a nic na ten temat nie wiadomo. Sądzę, że polega on na tym że wychowują chłopców - bliźniaków jednojajowych w różnych warunkach (tzn. rozdzielają ich) i co parę lat sprawdzają czy mimo różnic zewnętrznych oni się tak samo rozwijają. Ciekawe jakie mają wyniki i po co im to

Offline

 

#202 2010-11-15 11:53:47

kora

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

witam...ruben,ruben a powiec nam dlaczego ten Hugo tak tam wszystkich wybija i czemu wkroczyło to całe wojsko no bo tego zwariowanego dziadka Marcosa to rozumiem jego przesłanki miał cel i dlatego gineły dzieci i te całe eksperymenty ,ale ten Hugo jako uczeń... jak to sie stało ze został ich całym szefem....jest o wiele od nich młodszy a oni sami nawet nie mieli pojecia kto tym tak naprawde dowodzi....jak mozesz to wyjasnij nam a bynajmniej mi bo mnie to tak zastanawia....pozdrowionka

Offline

 

#203 2010-11-17 08:23:53

maxx49

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Witam

Ja juz po całym serialu, bo nie mogłem się doczekać, powiem krótko super serial:)!!!

Hector razem z Irene ukochają na końcu Paule i Marcosa:)

Niestety zginie ugodzony nożem na 5 minut przed końcem serialu Fermin , buuu:(

Offline

 

#204 2010-11-17 15:57:40

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

kora napisał:

witam...ruben,ruben a powiec nam dlaczego ten Hugo tak tam wszystkich wybija i czemu wkroczyło to całe wojsko no bo tego zwariowanego dziadka Marcosa to rozumiem jego przesłanki miał cel i dlatego gineły dzieci i te całe eksperymenty ,ale ten Hugo jako uczeń... jak to sie stało ze został ich całym szefem....jest o wiele od nich młodszy a oni sami nawet nie mieli pojecia kto tym tak naprawde dowodzi....jak mozesz to wyjasnij nam a bynajmniej mi bo mnie to tak zastanawia....pozdrowionka

Hugo po prostu jest zdeprawowanym i zepsutym psychopatą z bogatego domu, który przez całe życie pławił się w luksusach i nie ma żadnych skrupułów. Naziści wybrali go na przywódcę właśnie dlatego że jest okrutny i nie zna litości. To jest człowiek z gatunku tych którzy już od urodzenia są źli. Zamordował nawet własnego brata. Zimny zabójca, dla którego życie ludzkie nie ma najmniejszej wartości - zabić to dla niego jak splunąć Uwielbiam tę postać!
Moim scenarzyści lekko przesadzili - w 7 sezonie ten psychol rozzwala 3 osoby na odcinek.
A wojsko wkroczyło do internatu dlatego, że wybuchła w nim epidemia wirusa wyprodkuwanego przez Ottox. Żołnierze przeprowadzili kwarantannę szkoły i oficjalnie mieli pomóc uczniom, lecz okazalo się, że dowódca wosjka - Araujo to w rzeczywistości Karl Fleischer, hitlerowiec, którego nasi bohaterowie znaleźli na liście w piątym sezonie. Wraz z Theodorą Rauber, Hugo i jeszcze jednym psychopatą, porucznikiem Garrido chcą oni poddać internat całkowitej eksterminacji i rozprzestrzenić epidemię wirusa na cały kraj a potem zarobic krocie na antidotum.
Ale dzielny Marcos Ivan, Vicky (w ostatnim odcinku miała spora rolę) Fermin i reszta krzyżują ich zbrodnicze plany i mamy dość typowy happy end

Ostatnio edytowany przez Ruben (2010-11-17 15:59:11)

Offline

 

#205 2010-11-17 22:26:01

Ania7727

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 64
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Victoria powinna po śmierci Caroliny złączyć się z Marcosem, ale na niego będzie polować i lecieć Amaya tak dziewczyna o strasznie wrednych oczach choć ładna.

Offline

 

#206 2010-11-27 14:52:20

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

oglądam sobie w oryginale (szlag mnie trafia od reklam) i widzę że Daniel wcale nie zginął podczas tej walki na kije i próbuje właśnie przeszkodzić Hugonowi. Carolina już zginęła (jestem na 11 odcinku 6 sezonu) ale jej duch jakoś nie jest skłonny objawić się Julii, tylko ciągle mała Eva.

Offline

 

#207 2010-12-01 12:40:40

 Fermin 777

Postrach forum

34618902
Skąd: Z Pomorza
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 1226
Punktów :   
WWW

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Hasła na wikipedii tworzą uzytkownicy ktorzy tez sie mylą... jest SIEDEM sezonów! Ostatnio obejrzałem koncowke ostatniego odcinka serialu jak Marcos,Paula oraz Irene sie wspolnie przytulają a bandzior który akurat mierzył do Marcosa nie wytrzymał i sie poddał po czym zgarneła go ta agentka policji starsza która pozniej dołączy do serialu ...


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT99vmjnw_wsxMomzOMUB5aZz2ueqiN4CSPdLkWsWT4UeRoAuxM6A
http://www.aedes.us/i5/clfrnct.jpg http://inlinethumb19.webshots.com/42002/2041620580104956330S500x500Q85.jpg

Offline

 

#208 2010-12-01 16:03:55

gosia28201

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-26
Posty: 38
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Fermin 777 napisał:

Hasła na wikipedii tworzą uzytkownicy ktorzy tez sie mylą... jest SIEDEM sezonów! Ostatnio obejrzałem koncowke ostatniego odcinka serialu jak Marcos,Paula oraz Irene sie wspolnie przytulają a bandzior który akurat mierzył do Marcosa nie wytrzymał i sie poddał po czym zgarneła go ta agentka policji starsza która pozniej dołączy do serialu ...

Też to widziałam a ten bandzier to ten co zabił Fermina(jak dobrze pamiętam)on bedzie w internacie i będzie udawał dobrego ale nie wiem czy nauczyciela czy kogoś innego

Offline

 

#209 2010-12-01 19:57:42

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

gosia28201 napisał:

Też to widziałam a ten bandzier to ten co zabił Fermina(jak dobrze pamiętam)on bedzie w internacie i będzie udawał dobrego ale nie wiem czy nauczyciela czy kogoś innego

On jest jednym z żołnierzy pilnujących żeby nikt z Internatu się nie wydostał (żeby nie rozprzestrzeniać zarazy).  Udaje że przypadkowo znalazł się w internacie, tzn. że miał kontakt z protestującymi zarażonymi, przypadkiem zdjął maskę i wg protokołu koledzy już go nie chcieli wypuścić na zewnątrz. Aż do ostatniej chwili udaje dobrego a tymczasem zabija kolejne osoby, które mogłyby go wykryć albo coś zdziałać w dziedzinie zwalczenia zarazy.

Offline

 

#210 2010-12-03 19:13:20

amazonka24

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 23
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

W którym odcinku zginie Carolina(DOKŁADNIE)..?.....sorry jak było już takie pytanie;/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.feralheartforum.pun.pl www.cs-devil.pun.pl www.golebiegoluchow.pun.pl www.us-biotechnologia.pun.pl www.rpgseriale.pun.pl