#1 2011-05-21 09:38:01

nanka

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 6
Punktów :   

Odcinek 12 - "Człowiek z Liverpoolu"

Jak wrażenia po?
Jednym słowem to Ainhoa i Ulises <3
Uwielbiam ich.
Ale też zastanawiam się, co z Gamboa?

Ostatnio edytowany przez nanka (2011-05-21 09:38:19)

Offline

 

#2 2011-05-22 01:36:44

 Kleo

Nowicjusz

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - "Człowiek z Liverpoolu"

Mnie ciekawi dlaczego Julia nie pokazała kapitanowi tych map i dlaczego je ukryła ? Kim ona tak naprawdę jest ? Zaczyna robić się pełno zagadek jak w El Internado i co mają wspólnego te stare mapy i to co się wydarzyło wtedy na tym statku ? Znowu nasuwają się same pytania i brak odpowiedzi. A Burbuha to wydaje mi się , że będzie odgrywał ważną rolę, jest bardzo inteligentny i zauważyłam że tylko Julia to docenia na swój sposób, bo nie mówi o tym nikomu. Może znała go zanim coś mu się stało z głową, nie koniecznie osobiście. Może on coś odkrył i mu coś zrobili. A Salome tez coś ukrywa, tylko co ? A jesli chodzi jeszcze o odcinek, bo odbiegłam troszeczkę od tematu to bardzo podobały mi sie sceny miłosne naszej pięknej pary, jak oni do siebie pasują A Ulises jest bardzo przystojny, a wręcz idealny

Offline

 

#3 2011-05-22 12:54:16

Nyx-chan

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 11
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - "Człowiek z Liverpoolu"

Ja po prostu zaczynam powolutku nienawidzić Julii xD
Ainhoa i Ulisses = <3 Ale co z tego, skoro Gamboa wraca?
W ogóle pomysł z tą kajutą 31 był ŚWIETNY, ale nie spodziewałam się, że naprawdę odkryją tam trupy xD

Offline

 

#4 2011-05-22 20:26:29

Ania7727

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 64
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - "Człowiek z Liverpoolu"

Julia to idiotka, powinna już dawno sama skończyć z Ullisesem jak znalazła jej fotki u niego w aparacie, i te spojrzenia widziała itd. A ona się przyssała jak małolata. Na dobrą sprawę mogłaby być jego matką jakby się postarała. I teraz będzie knuć choć pewnie wyczaiła czym zajmował się jej były lovelas i kim był.

Offline

 

#5 2011-05-23 18:43:20

 Kaśka1512

Wyjadacz

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 207
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - "Człowiek z Liverpoolu"

Ania7727 napisał:

Julia to idiotka, powinna już dawno sama skończyć z Ullisesem jak znalazła jej fotki u niego w aparacie, i te spojrzenia widziała itd. A ona się przyssała jak małolata. Na dobrą sprawę mogłaby być jego matką jakby się postarała. I teraz będzie knuć choć pewnie wyczaiła czym zajmował się jej były lovelas i kim był.

NO z jednej strony masz rację ... ale nie tylko ona jest winna .Ulises też trochę zawinił ... bo jak wiedział że kocha Ainohę to nie musiał flirtować z Julią ale masz rację ... więcej winy jest po stronie Juli

Dziwi mnie czemu schowała te mapy ;P

No Gamboa będzie coś knuł na pewno nie wierzę żeby odpuścił

Ciekawe ;P może będize tak że im isę to tylko wydaje ... albo śni komuś z uczestników tej wyprawy

Ostatnio edytowany przez Kaśka1512 (2011-05-23 18:44:25)


Jeśli kogoś kochasz,pozwól mu odejść...Jeżeli wróci,będzie Twój na wieki..Jeżeli nie wróci nigdy nie był Twój ...
___________________
Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.
_____________
"Gdy wpatrujesz sie wystarczająco długo w ciemnosc, ona rowniez zaczyna sie w Ciebie wpatrywac. "

Offline

 

#6 2011-05-23 23:28:08

 Alkasandra

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 63
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - "Człowiek z Liverpoolu"

No mnie tez bardzo ciekawi co ukrywa Julia. Serial się bardzo rozkręcił, a to już chyba przedostatni odcinek tego sezonu. I niesamowicie się cieszę, że Ainoha i Ulises są razem.

A rozwaliło mnie w tym odcinku: "Z bogiem wszystkim, i dziękujemy" Burbuhy. I zgadzam się z tym, że to strasznie inteligentny człowiek jest

Offline

 

#7 2011-05-24 12:47:22

 Vampi

Szef forum

10169170
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 664
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - "Człowiek z Liverpoolu"

Uwielbiam ten serial jest lepszy od internatu tylko i podobnie każdy ma swoją tajemnice nikt nie mówi a jak by każdy powiedział to by było im łatwiej ale gorszy serial by był  co do Barbuhy to oczywiste że jest inteligenty skoro obliczył w kilka  sec pierwiastek z 13 tys coś tam 

a co do odcinka Wreszcie wypuszczą Ulisesa  skoro żyje Gamboa (Z resztą byłem pewien że żyje on nie mógł by umrzeć bo za mało czarnych charakterów by było), zgadzam się Ainhoa i Ulises to dobra para

A julia coś kombinuje i myślę że za 3 odcinki będzie odpowiedź dokładna

Offline

 

#8 2011-05-27 16:07:18

paulita

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-03-06
Posty: 77
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - "Człowiek z Liverpoolu"

A mnie powoli zaczyna denerwować ten serial. Jest tam za dużo niespójności. Chodzi o to że każdy odcinek jest o czymś innym natomiast nie wracają do wątków rozpoczętych wcześniej. Ciekawi mnie strasznie o co chodziło z tym jachtem, kto nakręcił ten film z jachtu i co sie stało z tamtymi ludźmi a od tamtego odcinka nikt o tym nawet nie wspomniał. W internacie była taka ciągłość akcji, a tutaj jakby po skończonym odcinku zapomina się o tym co było wcześniej. Ale i tak lubię go oglądać chociaż boję się, że niedługo przestanę. No ale zobaczymy co będzie dalej i czy wszystko zostanie wyjaśnione.
A teraz mam parę wątpliwości i może ktoś będzie w stanie mi to wyjaśnić:D
Po pierwsze: jak to możliwe aby do 12 odcinka minął dopiero tydzień pobytu na statku? z tego wynikałoby, ze dwa dni na statku przypadają średnio na jeden odcinek. A w jednym odcinku są czasem 2 poranki czy noce. Na moje to tam już minął z miesiąc. Zresztą tyle się już wydarzyło: historia z ptakami, z mielizną, z wulkanem, z wielką rybą to niemożliwe aby tyle wydarzyło się w jedynie tydzień. Do tego Ainoha w kilka dni tak się zakochała w Gamboa, że postanowiła z nim zamieszkać, a Julia tak pokochała Ulisesa jakby znali się co najmniej miesiąc. Myślałam nawet, że może to błąd tłumaczy i chodzi tam o miesiąc a nie tydzień no ale nie sądzę aby ktoś pomylił się tyle razy. Co wy na to?
Druga moja wątpliwość dotyczy Gamboi. Jak to możliwe, że jest on nadal na tym pontonie czy czymś takim? Przecież jak uratowali Ulisesa to okazało się, że Gamboa zniknął z tego pontonu i w związku z tym oskarżono Ulisesa o zabójstwo. A teraz nagle okazuje się, że Gamboa nadal tam jest? Zaczynam sie gubić.
Przepraszam za taką długa wypowiedź, ale nie udało mi się tego krócej napisać:D Mam nadzieję, że ktoś to przeczyta i pomoże mi rozwiać wątpliwości:D Pozdrawiam;)

Offline

 

#9 2011-05-27 20:42:26

Ania7727

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 64
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - "Człowiek z Liverpoolu"

Wątek o ludziach z jachtu będzie kontynuowany w 2 sezonie, spokojnie to dopiero 1 sezon, Internat miał 7. Z Gamboą to będzie tajemnica bo to niemożliwe żeby przeżył tyle dni a przeżyje ale to w 13 odcinku i to się wyjasni gdzie był w 2 sezonie. Co do tłumaczenia to zależy czyje oglądałaś, moim zdaniem minął miesiąc.

Offline

 

#10 2011-05-27 22:32:59

mariposaa

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - "Człowiek z Liverpoolu"

no i kolejny serial, który ma coś wspólnego z II wojną światową zaczynam się mega wkręcać i dłuży mi się to oczekiwanie na odcinki w EI podobało mi się to, że zaczęłam oglądać jak już były wszystkie odcinki i nie musiałam czekać zaczyna się robić podobnie jak w EI, mnóstwo zagadek, tajemnic, II wojna światowa i Ci ludzie, którzy zniszczyli Ziemie myślę, że zrobili to specjalnie i pewnie przeżyli w końcu na tych mapach, były punkty na morzu, w których można było przeżyć no i coś mi się wydaje, że tak jak w EI każdy będzie miał coś ze sobą wspólnego

Offline

 

#11 2011-05-27 22:54:07

paulita

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-03-06
Posty: 77
Punktów :   

Re: Odcinek 12 - "Człowiek z Liverpoolu"

Właśnie kilka razy było powiedziane, że minął tydzień itd co mnie zdziwiło i zastanawiałam się czy to jakiś błąd w tłumaczeniu czy w filmie:D A sama nie znam hiszpańskiego więc nie mogłam tego sprawidzić. A co do rozpoczętych wątków to jeśli wszystko sie wyjaśni w kolejnym sezonie to ok. Nawet tak myslałam, że może jest to specjalnie tak zaplanowane, że w tym sezonie rozpoczynaja pełno nowych wątków a dopiero później będą je wyjaśniać. Jeśli tak to ok poczekam chętnie na wyjaśnienie:D Poprostu w internacie niektóre wątki nie zostały do końca wyjaśnione i zaczęłam się tutaj juz irytować tym, że tak wiele rzeczy pozostaje tutaj także bez odpowiedzi;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.galaktyczny-football.pun.pl www.6600.pun.pl www.freesamples.pun.pl www.transgenderyzm.pun.pl www.cabal-mix.pun.pl