#1 2011-03-20 01:33:46

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Odcinek 4 - Świat pod wodą

Tutaj komentujemy odcinek 4


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#2 2011-03-20 16:31:15

 Pysia141192

VIP

5691837
Skąd: Zelów, Bełchatów
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 377
Punktów :   26 
WWW

Re: Odcinek 4 - Świat pod wodą

Najlepsze w odcinku to piosenka Holding on w finale Uwielbiam ją.
Ta akcja z bombą, super ;P
Ja nie wiem, jak ta cala załoga może być aż tak głupia... widzieli burzę, nie powinni mieć wątpliwości co do katastrofy... to ten głupi Ramiro sieje zamęt...
Valeria super... uwielbiam to dziecko...
A Uly i Julian już się chyba do siebie przyzwyczaili... to widać;)
Nie podoba mi się, jak Julian potraktował Salome Ale dobrze mu przygadała.
Piti i jego bardzo mądre słowa... Vilma nie powinna mieć wątpliwości...
Ogólnie ich dwójka jest super, a do tego on jest przystojny, ona jest ładna...
W końcu to moi ulubieni aktorzy
Julia jest fajna i miała dobre intencje, ale jeśli to byłaby bomba i naprawdę wybuchła???
Gamboa to odrażający typ, mdli mnie jego związek z Ainhoą... on jest 20 lat starszy!!! Buu!!!
Obrzydlistwo... A Ainhoa sama się na takie coś zgadza... Nie wiem już, co o niej myśleć...
Ainhoa miał racje mówiąc, że jej ojciec jako kapitan nie ma prawa się tak zachowywać. W tym przyznaję jej absolutną rację.
Biedny Uly, chciał pomóc i bardzo mu się dostało Ale Julia na szczęście zdążyła, bo inaczej mogłaby być po nim.
A Palomares jak się w głowę zawalił... najpierw Piti w którymś odc teraz ten ;D w końcu każdy krwiaki będzie miał A ksiądz dzisiaj tekstami walił... komikiem zostaje
Estelii nadal nie lubię... nie przepadam za nią... Najpierw lata za Ramirem, a tu od razu z Piti'm do łózka by chciała iść... co za dwulicowość

Ostatnio edytowany przez Pysia141192 (2011-03-21 16:45:36)

Offline

 

#3 2011-03-20 18:59:19

nelka

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-24
Posty: 31
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Świat pod wodą

Najbardziej mi się podobała w tym odcinku akcja z szukaniem gumki ;D Rozwaliło mnie to, zamiast po ludzku zapytać to oni przeszukanie zrobili Ale Julian zachował się beznadziejnie, przespać to się z nią chciał ale poważnego związku się przestraszył.
Ramiro strasznie mi działa na nerwy, wiadomo że cięzko jest się pogodzić z taką wiadomością ale to chore żeby pomyśleć że sobie z nich jaja zrobili.
Piti jest świetny i strasznie mi pasuje do Vilmy, od początku chciałam zeby byli razem. Estelii nie lubię, taka zakochana a z takimi tekstami do Pitiego. Chciała sobie odreagować czy co.
Ainhoa ślepa chyba jest i cholernie naiwna. Widać od razu że z Gamboą jest coś nie tak. Ciągle tylko nie mogę zrozumieć o co mu chodzi. Mdliło mnie jak ich widziałam razem. Jeszcze on taki stary.
Za to Ulises świetny facet, jezuu jeszcze ten jego uśmiech <33 Ale coś się zaczyna dziać między nim a Julią. A chciałam go z Ainhoą. Ale myślę że w koncu będą razem. Biedny jak go torturowali. Ricardo przegiął.
Nie mogę się doczekać kolejnego odc.


http://img141.imageshack.us/img141/5623/22111elbesoentrejuliaei.jpg
http://img862.imageshack.us/img862/5483/21903ferminymariatrasla.jpg

Hasta que la muerte nos separe...

Offline

 

#4 2011-03-20 19:14:17

Brejk

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-07
Posty: 34
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Świat pod wodą

dobry odcinek,jak zwykle z reszta Ainhoa naprawde zle wybrala z Gamboa mam nadzieje ze wkrotce sie rozejda. Ulisses jak zwykle na +. Dwie fajne piosenki a moze nawet 3 poprawily mi humor w czasie ogladania. Akcja z prezerwatywa najlpesza

Offline

 

#5 2011-03-21 18:38:39

 gaszek

Nowicjusz

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 41
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Świat pod wodą

Ainhoa chyba jest ślepa. Jak ona może z tyle starszym facetem się kochać. Zresztą on celował do jej ojca przez co facet powinien być z miejsca skreślony. Jestem ciekawa co zrobi jak kiedyś znajdzie u niego ten album ze swoimi zdjęciami.
Akcja ze skrzynką jak dla mnie głupia. Przecież od początku Julia chciała ją wziąć do siebie do pokoju więc czemu od razu u niej nie sprawdzili.
Akcja z prezerwatywą najlepsza I jak się Palomares w głowę uderzył Salome bardzo dobrze dogadała Julianowi, zasłużył na to bez dwóch zdań.
Widać było, że Estela chcę nazłość zrobić Ramiro, bo jak rozmawiała z Pitim czy się z nią nie prześpi to cały czas spoglądała na Ramiro.


http://img863.imageshack.us/img863/1919/sygnaturka.jpg

Offline

 

#6 2011-03-21 23:36:29

Ania7727

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 64
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Świat pod wodą

Estela zachowuje się jak gówniara. Sama nie wie którego chce i lata  za jednym i za drugim. Prędko to Ainhoa nie znajdzie tego albumu napewno  i jestem pewna że Gamboa ją uwiódł z zemsty, mści się za coś na jej ojcu. To sie wyjaśni ale napewno nie w tym sezonie skoro planowany jest drugi.

Offline

 

#7 2011-03-22 21:01:46

 menka333

Początkujący

Skąd: okolice ŁOMŻY
Zarejestrowany: 2010-06-29
Posty: 69
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Świat pod wodą

Tez byłam pewna, że jak Gamboa celował do jej ojca z pistoletu to juz skreślony jest u niej a ona z nim dalej.... Dziwne.. hehe akcja z prezerwatywo najlepsza ach ten Julian..

Offline

 

#8 2011-03-25 07:51:17

 niusia_88

Nowicjusz

1872353
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Świat pod wodą

Palomarez cudowny w scenie poszukiwania prezerwatyw, tak słodko uderzył się w główkę:D Odcinek sam w sobie świetny:) Jednak i tak najbardziej nie moge sie doczekać tej chmury ptaków, która zapowiadano w zwiastunach:)


Primero fue la luz, luego emperazion los crímenes

Offline

 

#9 2011-03-25 13:02:28

 ogonek

Początkujący

2684041
Skąd: krk
Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 71
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Świat pod wodą

Odcinek super, ale najlepsza była dla mnie akcja poszukiwania prezerwatyw Szkoda mi Salome, ona biedna musiała tego wszystkiego słuchać, dobrze że mu nagadała, ale na pewno bardzo zbolały ją jego słowa. Tortury były fajne, ale Gamboe to jak dla mnie mogli podręczyć jeszcze trochę..
Następny odcinek zalatuje trochę Hitchcock`em ;-)


Ola walczy o chustę prosimy o codzienne klikanie

Offline

 

#10 2011-03-25 13:07:05

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Odcinek 4 - Świat pod wodą

Zgadzam się odcinek fajny no i ten pomysł z bombą też choć było do przywidzenia że nie wybuchnie bo inaczej co koniec serialu musiał by być
No ale te pocałunki Gamboii z Ainhoą fujjjjjj obrzydliwe to. Jakaś porażka kompletna jak ona może być taka głupia?? Mam nadzieję, że szybko zmądrzeje i będzie z Ulisesem bo oni według mnie do siebie pasują
Salome i Julian zaiskrzyło miedzy nimi a on wszystko musiał zepsuć nie ładnie ją potraktował Bardzoe dobrze mu pozniej Salome nagadała
Estella- bez komentarza nie trawie jej!!
Ramiro- hmm również zaczyna mnie irytować, że nie widzi, że to prawda z tym końcem świata!
Valeria- jak zwykle słodziutka
Julia- wydaje sie ze coś zaczyna być między nią a Ulisem Ale według mnie mimo wszystko nie pasują do siebie. Ona mi jakos do Ricarda pasuje i liczę na to że kiedyś będą razem

Offline

 

#11 2011-03-25 21:59:41

Ania7727

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 64
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Świat pod wodą

Ainhoa będze mądrzeć cały 1 sezon ale mam nadzieje że w 2 będą razem od początku

Offline

 

#12 2011-03-25 22:11:37

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Odcinek 4 - Świat pod wodą

Widze ze zawsze lubie najbardziej damskie postacie ktore nie sa lubiane przez znaczna czesc osob tak jak Carol z El Internado tak samo tutaj Estelle - ja tam sie jej nie dziwie - jak dla mnie to zachowuje sie szczegolnie w tym odcinku jak normalny czlowiek w obliczu tej calej sytuacji katastrofalnej ktora jest przedstawiona - jest zdezorientowana i nie wie co ma myslec..ja tam sie jej nie dziwie - no i swoja droga jest sliczna a w zwiazku z tym z kim sie ona przespi to juz nie przesadzajmy...uwazam ze jest/bedzie w tym serialu kilka osob ktore maja gorsze rzeczy na sumieniu

Ostatnio edytowany przez Oranjezicht (2011-03-25 22:12:10)


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#13 2011-03-26 14:11:41

Ania7727

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 64
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Świat pod wodą

Ja Carol lubiłam w Internacie, natomiast nie trawię Estelli. Odbieram ją jako taką słodką idiotkę, nie myśli co robi, nie zważa na uczucia innych,  własny koniec nosa widzi, wszystkich facetów by chciała mieć.


Od paulax5: Aniu Bardzo mi przyrko ze musiałam usunąć Ci ostatnie zdanie ale niestety był to spoiler a zeby nie przenosić Ci całej wypowiedzi do spoilerów poniewaz jest to odpowiedź na wczesniejszego posta musiałam usunąć to zdanie a szkoda bo pasuje tutaj

Offline

 

#14 2011-03-27 13:26:52

lenkapl11

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-21
Posty: 30
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Świat pod wodą

teraz kibicuję parze Julia/Ulises - jak dla mnie to pasują do siebie, mam nadzieję że coś z tego będzie. Myślałam że Ainhoa będzie moją ulubioną postacią ze względu na to, że w Internacie uwielbiałam Julie, ale jak na razie to mnie tylko denerwuje, jest strasznie nijaką i bezbarwną postacią, mam nadzieję że się rozkręci.
Odcinek bardzo mi się podobał, akcja z gumką najlepsza.

Offline

 

#15 2011-03-29 02:26:12

 misteria7

Początkujący

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Świat pod wodą

Ten odcinek skreśla głupota Ainhoi. Denerwowało mnie to przez całą akcję. Odcinek uratowała scena szukania gumek . Jak ktoś zna spoiler że tej lasce się poukłada nieco w pustej główce, proszę, niech mi napisze na PW żebym mogła w normalnym, naturalnym napięciu dalej oglądać serial a nie się tylko dalej wkurzać;)bo mi nie wolno;)litości:D.

nelka napisał:

Ainhoa ślepa chyba jest i cholernie naiwna. Widać od razu że z Gamboą jest coś nie tak. Ci

Gamboa w pierwszym odcinku przedstawiony był jako morderca.
Szkoda, że nikt nie tłumaczy Ainhoi okresem dojrzewania

Salome konkretna babka:)
Ulisses mógłby być z Julią, Ainhoa na niego nie zasługuje.

Estela cóż, trochę uważam jak Oranjezicht a poza tym jeszcze nie do końca znamy jej postać, więc może się coś ciekawego okaże jeszcze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumrp.pun.pl www.grabeyblade.pun.pl www.dirt-bike.pun.pl www.admopole.pun.pl www.najciekawsze.pun.pl