#106 2011-03-10 20:11:30

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Zmiana głosu : Lucia
To Lucia jako jedna z pierwszych wskazała że Ivan jest winny - jak się okazało to nie była prawda.
Sandra wskazuje ze zabila ja kobieta. Carol i Vicky poki co skreslam z listy bo nie pasuja mi do morderstwa Julii. Zostaje ja,Lucia i Amelia. Skoro wiem ze ja nei zabilam zostaje one dwie. Amelia jest zbyt pochłonięta córka (wczesniej poszukiwanie jej, teraz opieka nad Elisa) żeby myslala kogo sie pozbyc, moge się mylic ale poki co zostaje Lucia.


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#107 2011-03-10 20:27:09

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Martin wraz z Rebecą i Oliwką wybrali się na spacer po Paryżu.

- Nadal nie mogę uwierzyć, że ottox znowu zabił, a do tego Ivan, jak mogli go zabrać, to nie logiczne.
- Wiem kochanie, dla mnie to też jest niedorzeczne, a Saul, jak oni mogli..
- Nie zapominaj ottox jest bezwzględny..
- Wiem Rebeco, bdb o tym wiem, ale nadal mnie to wkurza, że ciągle są o krok przed nami. A co do Ivana, to uważam, że on może coś widział, i kogoś kryje.. No bo..

Rebeca mu przerwała..

- Czekaj, czekaj, chyba nie myślisz o tym samym, co ja..
- Dokładnie o tym samym, to niemożliwe, żeby Ivan coś zrobił, a to jedyne realne wytłumaczenie na to wszystko..
- Tym bardziej, że Sandra powiedziała, że to była kobieta.. Wtrąciła Rebeca
- No właśnie..
- Oj oby to była tylko prawda powiedziała Rebeca całując Martina w czoło
- To, co gorąca kawa? Zaproponował Martin
- Oj z chęcią.

I we trójkę ruszyli w stronę kawiarni..


Mój głos: Maria (To znalezisko w pokoju, to bdb dowód i do tego, to co powiedziała Sandra, że była to kobieta).


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#108 2011-03-10 20:36:15

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Hector był zaskoczony wynikiem „gry w Ouija”. Jego ukochaną siostrę zamordowała z zimną krwią jakaś kobieta. Wśród podejrzanych jest zatem: Amelia, Maria, Elsa, Lucia i, jakby nie patrzeć, Victoria, Carolina, Paula i Evelyn. Kto jednak mógł stać za tymi wszystkimi zbrodniami?
Mój głos: Maria – podejrzaną jest kobieta, a Maria właśnie ostatnio zachowuje się dość dziwnie. Cały czas jej nie ma, ma także jakieś sekrety z Amelią. Może to właśnie ona?

Offline

 

#109 2011-03-10 20:38:20

 niusia_88

Nowicjusz

1872353
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 47
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Głos na Lucie - Sandra powiedziala ze zabila ja kobieta plus to ze lucia jako lekarka budzi duzo zaufanie, byc moze to wykorzystuje dla celow ottoxu


Primero fue la luz, luego emperazion los crímenes

Offline

 

#110 2011-03-10 20:39:44

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Lucia cały dzień spedzila na wycieczce po Paryży i jego okolicach, chciała zapomnieć o tym wszystkim co sie w okolo niej dzieje i odpoczac poki jeszcze moze, zreszta w Paryżu nigdy nie była wioec jak tylko miała taka okazję to postanowil ja wykorzystac i pozwiedzac w samotnosci. Gdy wrociła do Osrodka/hotelu (nie pamietam ) usłyszała rozmowe Marii przez telefon, w ktorej opowiadala rozmowcy- pewnie Ferminowi- pomyslala Lucia o tym co sie dzis wydazylo i o jakies planszy do wywolywania duchow i o Sandrze, ktora rzekomo sie byla duchem i powiedziala ze to kobieta

Lucia usłyszała jeszcze kilka zdan na ten temat i byla w szoku a wiec to moze Maria wspolpracuje z tymi ludzmi i wlasnie zdawala im relacje? moze to nie byl Fermin a ktos z OTTOXu?? Koieta nie wiedziala co ma o tym sadzic ale wszystko to jednak bylo bardzo dziwne...


MOJ GLOS: MARIA- Bo zabicie Ivana jest podejrzane moze wlasnie tu go broni ale to własnie ona go zabila zeby odwrocic od siebie uwage [/color]

Ostatnio edytowany przez paulax5 (2011-03-10 20:40:59)

Offline

 

#111 2011-03-10 20:39:50

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Jacques miał wielkie wątpliwości co do tego na kogo dzisiaj głosować. Kolejny raz na Hectora? Nawet jeśli go podejrzewał, wiedział, że inni nie poprą jego pomysłu. Inna sprawa, że zachowanie dyrektora coraz bardziej wzbudzało jego zaufanie.
Kto jest podejrzany?

Mój głos: Maria (W swoim poście napisała, że sama może być w kręgu podejrzanych. Poza tym zmieniła głos - być może po konsultacji z innymi mordercami. Może postawiłbym znowu na Hectora, ale przy obecnym rozkładzie głosów mija się to z celem).

Offline

 

#112 2011-03-10 20:47:11

 Bazyl

Początkujący

1765973
Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 98
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Evelyn obudziła się w nocy z krzykiem. Śniła jej się plansza z napisem „LECZ”, dziewczynka była cała spocona, zaczęła  krążyć po pokoju, trzęsła się a w głowie aż huczało jej to słowo. O co chodziło? Dziewczynka nie mogła tego pojąć, wargi drżały jej jak w febrze. Nie chciała budzić Pauli – dziwnie spokojnie spała, po co jej to zabierać? Wyszła więc na korytarz i pokierowała się w stronę łazienki. Tam spotkała Carol, nie wyglądała na szczęśliwą
- Cześć… - powiedziała cichutko Evelyn i zamknęła się w toalecie
Gdy małą wyszła Carol wciąż stała przy umywalce
- problem z Marcosem?
- słucham?
- gdzie jest dziecko? – pytała Evelyn
- Jakie dziecko? – carol zrobiła wielkie oczy – Evelyn, o czym Ty mówisz?
- No…wczoraj słyszałam, jak Amelia mówiła, ze Marcos jest ojcem… - nagle dziewczynka cos sobie przypomniała - właśnie! Maiłam powiedzieć Pauli!
Ostatnie zdanie Evelyn wykrzyczała wybiegając na łeb na szyję z łazienki, Carol została zdezorientowana w łazience.

Mój głos – Elsa wciąż ją obstawiam, coś ukrywa. Trzymała Evelyn i Paulę zdala od pokoju Sandry (jak wszyscy ;D), a jej odpowiedź, że źle się czuła(spała?) mnie nie satysfakcjonuje, mogła wymyślić lepszą wymówkę. Ponadto nikt nie miesza jej w rozmowy, no i Sandra powiedziała, że zabiła ją kobieta

Ostatnio edytowany przez Bazyl (2011-03-10 20:47:47)


"Nie interere, bo kici kici" ave! =D
http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#113 2011-03-10 20:52:58

 andzia119

Wyjadacz

32454256
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 291
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

głos na Marie: ponieważ jest niezdecydowana i zmienia głos .Mordercą jest kobieta no i dowód w pokoju ją obciąża. Może pracować dla Ottoxu żeby chronić Ivana i siebie ... Amelia i Elsa mi nie pasują do profilu


http://img855.imageshack.us/img855/3006/synatura.jpg

Offline

 

#114 2011-03-10 21:55:08

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Podsumowanie!



Głosowanie mieszkańców:  (osoby podkreślone oddały głos na siebie )


1. Lucas – Amelia.
2. Marcos – Maria.
3. Hector –Maria.
4.
5. Maria – Lucia.
6. Paula – Lucia.
7. Noiret – Maria.
8. Martin –Maria.
9. Lucia – Maria.
10. Victoria –Maria.
11.
12. Carol – Maria.
13.
14. Evelyn – Elsa.
15.
16. Amelia – Martin.
17
18.Elsa – Lucia.

Maria: 7 głosy
Lucia: 3 głosy
Amelia: 1 głos
Elsa: 1 głos
Martin:  1 głos


**********
Maria nie mogła znieść tych wszystkich podejrzeń w stronę jej osoby zwłaszcza po wczorajszych jak się zresztą okazało błednych podejrzeniach na jej syna.
Spakowała więc swoje rzeczy i postanowiła wrócić do Hiszpanii
Lucia kąpała sie w swojej łazience i nawet nie usłyszała jak ktoś wszedł do jej pokoju. Wyszła z łazienki i poczuła ukłucie w szyję, które wywołało śpiączkę

**********

Zamordowany przez mafie:Lucia
Za sprawą głosowania odpada: Maria ( zwykły mieszkaniec )
paulax5, Larita Proszę o nie wypowiadanie się już w tym temacie!

________________________________________________________________________________________

Pozostali uczestnicy:

1. Lucas
2. Marcos
3. Hector
4.
5.
6. Paula
7. Noiret
8. Martin
9.
10. Victoria
11.
12. Carol
13.
14. Evelyn
15.
16. Amelia
17.
18.Elsa


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#115 2011-03-11 11:49:14

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

- Co ty robisz Paula? - zapytała Evelyn
- Nie widzisz, pakuję się - odpowiedziała dziewczynka
- Ale dokąd Ty idziesz?
- Wracam do mamusi i Samuela. Tutaj się nikt mną nie przejmuje. Marcos cały czas biega gdzieś za Carol, w ogóle nie ma dla mnie czasu. Wujek taki cały czas zmartwiony, jakby się coś stało. Każdy coś ukrywa, dziwne rzeczy się tu dzieję. W ogóle nie podoba mi się we Francji, nie lubię ludzi którzy jedzą żaby i ślimaki.
- Fuu, to rzeczywiście okropne - odparła Evelyn. Ale nie możesz tak po prostu sobie iść. Chyba nie zostawisz mnie i Lukasa, nie pozwolę Ci.
Evelyn zaczęła wyszarpywać Pauli prawie spakowaną już walizkę.
- Co robisz złośliwcze? - będę robić to na co mam ochotę.
- A właśnie, że nie będziesz - krzyknęła Evelyn i obrażona wybiegła na korytarz. Tam natknęła się na Hectora. Hector, Hector bo Paula ucieka, spakowała się i mówi że sama wraca do Hiszpanii. Zrób coś proszę. Nie chcę tutaj zostać bez niej Zatrzymasz ją, proszę proszę proszę.
- Pewnie, że tak Evelyn. Chodź, porozmawiamy z nią razem.
Już chyba najwyższy czas żeby poważnie z nią porozmawiać. W końcu muszę kiedyś jej powiedzieć (pomyślał Hector)

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2011-03-11 11:51:02)

Offline

 

#116 2011-03-11 13:29:02

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Carol zauważyła Marię jak ta szła z walizkami w stronę wyjścia. Zrobiło jej się przykro. Mordercy są cały czas wśród nas, a my nie wiemy kim oni są.
-Maria zaczekaj-zawołała Carol
-Nie mamy o czym rozmawiać.
-Chciałam cie przeprosić…teraz wiem, że moje oskarżenia były bezpodstawne.  Oni z nam cały czas pogrywają.
-Nie mam do ciebie pretensji. Oni właśnie tego chcą, żebyśmy się wzajemnie wykończyli tymi podejrzeniami.-uśmiechnęła się smutno Maria-dlatego wracam do Hiszpanii.
-Rozumiem. To miała być cudowna wycieczka a zmieniła się w koszmar.
-Niestety. Dlatego nie zamierzam zostać tu ani chwili dłużej.
Carol postanowiła zajrzeć do Lucii. Dawno już jej nie widziała. Drzwi do pokoju Lucii były otwarte. Carol zaniepokoiła się.
-Może Lucia zapomniała ich zamknąć albo po coś się wróciła.-pomyślała Carol
Dziewczyna weszła do pokoju. Zobaczyła Lucię leżącą na ziemi. Sprawdziła puls-kobieta nie żyła.
Carol zaczęła krzyczeć. Do pokoju wbiegli Marcos z Viki.
-Lucia…ona nie żyje-zaczęła płakać Carol
-Mordercy znowu zaatakowali. Lucia musiała się czegoś dowiedzieć i przez to zginęła.
-Musimy zawiadomić resztę-powiedziała Viki
Pierwszą spotkaną osobą był Noiret.
-Nie widziałeś gdzieś Hektora?
-Nie. Coś się stało?
-Znaleźliśmy Lucie…ona nie żyje…
-Co!? To nie możliwe…-niedowierzał Noiret. Gdzie ona jest?
-Poszłam do niej, bo dawno  jej nie widziałam…drzwi były otwarte…weszłam i zobaczyłam leżącą Lucie-płakała Carol
-Macros zabierz dziewczyny do pokoju. Zajmę się wszystkim i zawiadomię resztę-oznajmił Noiret-musimy uważać, żeby Lucas, Evelin i Paula się nie dowiedzieli. To jeszcze dzieci musimy je chronić.


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#117 2011-03-11 14:29:56

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

UWAGA




Na Prośbę zbawiciela do gry wraca Julia (jenny)




Marcos na prośbę Noireta zabrał Carol i Vicky, jednak postanowił, że lepszy będzie dla nich spacer niz siedzenie w pokoju i jak już mieli wychodzić, kiedy do pensjonatu otworzyły się drzwi i... staneła w nich Julia. Nie wiedzieli co mają zrobić, przecież Julia nie żyje. Zabrali ją do pokoju, aby nikt na razie jej nie zobaczył i oczywiście zaczeli zadawać pytania co się stało i jak to jest możliwe, że ona żyje. Julia zaczeła wszystko wyjaśniać:

Nie wiem co się stało ja pamiętam tylko, że szłam do stołówki, a później obudziłam się w pokoju Lucii, która opowiedziała mi, że ktoś mi coś wstrzyknał i następnie popchnął ze schodów aby wyglądało to na wypadek. Udało jej się zapobiec mojej śmierci ale nie byłam bezpieczna dlatego wszyscy mieli myśleć, że ja nie żyję. Lucia zabrała mnie z tego pensjonatu żeby mnie chronić jednak kiedy wczoraj się nie pojawiła zaczęłam się martwić, że coś się jej stało i postanowiłam mimo wszystko wrócić do was.


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#118 2011-03-11 15:28:55

 niusia_88

Nowicjusz

1872353
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 47
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Elsa postanowila spotkać się z Amelią kiedy zdawało jej się, że usłyszała głos Julii, po plecach przebiegł jej dreszcz, zamarła. W pierwszej chwlili pomyslala, ze to z nią jest coś nie tak, ze liczne stresy jakie ja ostatnio spotkały doprowadzily do swego rodzaju zalamania nerwowego, ale nagle uswiadomila sobie ze slyszy takze Carolinę i Vicky. Nie wahała się, weszła bez pukania. Dziewczyny skoczyły jak oparzone
- Julia?
- Elsa, uszanuj naszą prywatność- zdenerwowała się Carol
- Uważam, że powinnyśmy powiedzieć Elsie co sie stalo- uspokoiła ja Vicky
- No oczywiście, ze powinnyście! Chyba nie sadzicie, ze bede sobie wyobrażała iż ona zmartwychwstała!
Dziewczęta opowiedziały o podstępie Lucii, Elsie kamień spadł z serca, przytułiła Julie z radości
- Szkoda, że Ivan tego nie wie. Tak już nie może dłuzej być, musimy zacząć działać! Wiem, że jesteście inteligentne i razem mozemy znaleźć mordercę- Elsa zachęciła dziewczęta do działania. Nagle usłyszały ruch za drzwiamy, ktoś je podsłuchiwal ale zerwał się i szybkim krokiem odchodził. Elsa szybko wybiegła za drzwi, zobaczyła tylko szarą marynarkę, identyczną jaką nosił Noiret.


Primero fue la luz, luego emperazion los crímenes

Offline

 

#119 2011-03-11 16:17:21

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

- Jak dobrze, że Hector mnie przekonał, żebym została - śmiała się Paula. I wymyślił nową grę. Evelyn słyszałaś o nowej grze? Taka, że bawimy się w złego i dobrego wilka. Mamy powiedzieć kto jest złym wilkiem spośród nas, tutaj we Francji Robimy wyliczankę?
Raz, dwa, trzy, Noiret winny jesteś Ty.

Mój głos: Noiret
(Tak wyszło z wyliczanki, poza tym moje typy jak do tej pory okazywały się błędne, to jest moje trzecie podejrzenie. Mam nadzieję, że tym razem trafne, bo inaczej już nigdy więcej nie zagram w totka

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2011-03-11 16:20:51)

Offline

 

#120 2011-03-11 17:11:56

 Bazyl

Początkujący

1765973
Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 98
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Calineczka_j napisał:

- Jak dobrze, że Hector mnie przekonał, żebym została - śmiała się Paula. I wymyślił nową grę. Evelyn słyszałaś o nowej grze? Taka, że bawimy się w złego i dobrego wilka. Mamy powiedzieć kto jest złym wilkiem spośród nas, tutaj we Francji Robimy wyliczankę?
Raz, dwa, trzy, Noiret winny jesteś Ty.

Mój głos: Noiret
(Tak wyszło z wyliczanki, poza tym moje typy jak do tej pory okazywały się błędne, to jest moje trzecie podejrzenie. Mam nadzieję, że tym razem trafne, bo inaczej już nigdy więcej nie zagram w totka


- Paula, to głupie! - Evelyn skrzywiła się - Dobra, mamy wilka i co z nim? I jaka jest rola dobrego wilka?
- Po prostu...wybieramy złego wilka... - Puala wzruszyła ramionami
- To bez sensu...
- Jej no, złośliwcze, grasz, czy nie?
- Cztery, piec sześć, Noiret nie ma co jeść.... Idziemy do Lucasa?


Mój głos - Noiret to zadziwiające, ale zrobiłam wyliczankę i wyszło mi tak samo jak Pauli (Calineczce), coś w tym musi być!  ;D

Ostatnio edytowany przez Bazyl (2011-03-11 17:12:17)


"Nie interere, bo kici kici" ave! =D
http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xshippuudenx.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl