#166 2011-03-14 00:47:44

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Moje będzie w ciut łagodniejszym tonie, bo już taka jestem . Choć zgadzam się w 100% z poprzednimi wypowiedziami. Chciałabym też podziękować za grę innym.
Jeśli chodzi o detektywa to cóż…chyba nigdy nie zrozumiem jak mógł pozwolić dać się wyeliminować mieszkańcom i nie podjąć żadnych działań. O ile dobrze zrozumiałam czytając regulamin detektyw jest po to aby pomóc mieszkańcom…czego w tej edycji nie zrobił.
Moim zdaniem detektyw powinien zrobić wszystko, aby wyeliminować mafię tym bardziej znając jednego jej członka…w tej edycji można było odnieść wrażenie, że detektywa nie ma albo mu po prostu nie zależy na grze…Nasuwa mi się tylko pytanie po co się do niej zgłaszał?!

Co do Bartosza…zastanawia mnie jedno po kiego do mnie pisałeś skoro mi nie ufałeś? Będąc zwykłym mieszkańcem powinieneś zrobić wszystko, żeby wyeliminować mafię wiedząc, ze detektyw dobrze trafił. I tak jak już wspomniał Artur wiedziałeś że się zastanawiamy nad Noiretem (My- Krisztian ja i Villa- też Ci pisałam, że jestem ich pewna) i nie zrobiłeś nic. Tylko nie nazywaj tego ostrożnością, bo w to w życiu nie uwierzę…Gdzie czasy organizowania konferencyjnych i pisania na PW do osób niekoniecznie sprawdzonych przez detektywa?! 
Już zupełnie inną sprawą jest fakt, że piszesz komuś, że moderatorzy są do dupy…więc nie wiem czy wiesz ale TY też jesteś na tym forum moderatorem wiec mówisz tak też o sobie-GRATULUJE- nie ma to jak samokrytyka. Tylko radzę nie przesadzać bo można wpaść w kompleksy!

Jeszcze tylko słówko do Pabla-świetna gra.

Ostatnio edytowany przez crisfan (2011-03-14 00:48:05)


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#167 2011-03-14 01:36:24

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

To teraz może trzy grosze ode mnie, a co

Po pierwsze

Chciałam podziękować wszystkim za grę, mnie się grało bardzo przyjemnie, nie wiem co się czepiacie

Po drugie, ja (chyba jako jedyna chciałabym stanąć w obronie detektywa, a dlaczego? No to posłuchajcie

Krisztian napisał:



Bartek.....postępujesz jak postępujesz.

W grze.....Elsa sprawdziła Ciebie, napisała do Ciebie, że jest detektywem, nawet JEDNYM słowem się nie zająknąłeś, jak pisałem, że się waham między Noiretem a nią.

To jest akurat nieprawda. Bartek został sprawdzony w momencie kiedy odpadł z gry, nie miał zielonego pojęcia kto jest detektywem. Sprawdzona została Amelia, Maria (która już odpadła, więc nie mogła zagłosować) i JA. O tym że Elsa jest detektywem dowiedziałam się rano w ten sam dzień kiedy odpadła. Jako że jestem w Belgii i słabo z moim dostępem do netu, nie miałam jak nawet nikogo o tym poinformować. Na Noireta zagłosowali wszyscy "czyści", czyli Amelia, Elsa i ja + Bartek i Evelyn (jakimś cudem dali się przekonać). Detektyw nie za bardzo miał w tym akurat wypadku co zrobić. No bo co: mógł pisać do wszystkich na ślepo, co jest bez sensu bo zaraz tego samego dnia zabiłaby go mafia, albo podać do wiadomości ogólnej: nie głosujcie na mnie bo jestem detektywem, a w mafii jest Pablo. - co jest równoznaczne z popełnieniem harakiri Jedyną osobą, która mogła próbować przekonać innych byłam ja (ale jak już powiedziałam okoliczności nie pozwoliły) + Amelia - i ona wg mnie powinna to zrobić. Powiedzieć, że wie kto jest detektywem i że Pablo jest w mafii. Ale nie Elsa. Co by jej to dało? Mafia by ją tak czy siak zabiła, a dostając taką informację od Amelii pewnie zabiłaby Amelię (co i tak uczyniła).
A i tutaj fajnie by było może jakby jenny oddała swój głos. Wówczas byłby remis. Wróciła do gry (zatem założyliśmy że była czysta) i jej głosu właśnie potrzebowaliśmy. Ale nie weszła tego dnia na forum. Gdyby oddała głos, mieli byśmy potrzebne głosy, także to do niej także można mieć pretensje (a nie do Elsy, która zrobiła co mogła). Miała swoją grupę zaufanych, którym powiedziała i gdyby wszyscy oddali głos - nie odpadłaby. Zatem może jak ktoś wraca do gry, to niech WRACA bo wiadomo że jego głosy są potrzebne!!!

Po trzecie

Krisztian napisał:


Julia25-  Sandro Ty nasza kochana....Twój ostatni post......mimo, że znaczenia nie miał, bo i tak wygrać się udało, to...nie mogę go pominąć. JAK MOŻESZ pisać TYPY do podejrzewania przez innych? Nie kumam tego, kurwa. Gdyby w mafii nie była Vicky, to by nas rozjechali z palcem w dupie.

I tutaj się w stu procentach zgadzam. Jak można było napisać coś takiego?? Przecież mafia nie wiedziała kto jest sprawdzony i czysty. Takim postem spowodowałaś jedynie to, że mafia już wiedziała że ja i Carol jesteśmy czyste, zatem nas trzeba wyeliminować, a resztę trzeba zostawić, bo sami nie mamy pojęcia co do nich. Tak się po prostu nie pisze!! - to tak na przyszłość

Po czwarte

Odnośnie mafiozów, to powiem tak. Od samego początku podejrzewałam Paulęx5 Nie głosowałam na Ciebie za pierwszym razem tylko dlatego, że znowu byście powiedzieli, że gram koniunkturalnie (jak w poprzedniej edycji). Moje wyjaśnienie: gdybym ja była w mafii to jako pierwszą osobę wyeliminowałabym Paulęx5 (jeśli ona nie byłaby w mafii też oczywiście). A dlaczego? To proste: byłam na 100% pewna, że Sylwia da jej którąś z premiowanych ról. (W przypadki oczywiście nie wierzę). Zatem kiedy jako pierwsza, nawet kiedy jako druga nie odpadła, już wiedziałam że jest w mafii (założyłam że inni pomyślą podobnie, zatem jeśli nie byłaby w mafii to w niej jako pierwszej powinni szukać detektywa, co jest równoznaczne z jej zabiciem). Skoro nie odpadała to MUSIAŁA być w mafii. A tutaj trzeciego dnia Paula odpada i ZONK Myślałam sobie, ech jednak się pomyliłam co do Sylwi, respect... Jakże dzisiaj byłam zatem zaskoczona widząc wyniki. Jednak intuicja mnie nie myliła.

Po piąte

Fakt zabicia mafioza był po prostu GENIALNY. Gdybyś Paulax5 zgodziła się na propozycję przywrócenia do gry przez zbawiciela, to bylibyśmy w czarnej dupie. I tutaj nauczka na przyszłość. Może zbawiciel powinien jednak poczekać i przywracać do gry jedynie detektywa, bo nigdy nic nie wiadomo. Jak widać gdyby Lucia zgodziła się wrócić (jak jenny i julia) to byłby koniec. W życiu byśmy jej nie wytropili.

Po szóste

Krisztian napisał:


To teraz tak....poza grą. To co tutaj się działo do jakiegoś czasu to jest w ogóle....śmiech na sali.
Te różowe nicki, z "forumowym prowokatorem" jako tytuł... (tak, piszcie, że zazdroszczę, żal).
Jeszcze dla osób, które....1. wyzywała 1/2 forum przy akcji z odcinkami, druga osoba, która najpierw obrażała innego użytkownika, a później w grze jechała na dwóch kontach, ciesząc się kurwa z tego. (Aaa..no i teraz jeszcze Waszym rzecznikiem zostanie....pojebani.)

Tutaj no comment Zgadzam się w 100%

Po siódme

Co do pojebanych i nie pojebanych moderatorów to mam swoje zdanie, ale nie wypowiadam się bo nie jestem w temacie

Po ósme

Widzisz Ivan, niepotrzebnie mnie podejrzewałeś. Mówiłam że jestem niewinna. Dopóty daglas będzie MG ja będę ZM

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za grę. Było miło

Offline

 

#168 2011-03-14 02:07:06

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Hmm pozno jest wiec nie bede sie mocno rozpisywac ale Barthezz nie wiem o co chodzsi czemu robisz afere i czepiasz sie moderatorow ze sa pojebani...powinienes moim prywatnym zdaniem bardziej zaczac od siebie i swojego zachowania a wiedzial bys kto jest pojebany....w 100% popieram to co napisala Villa - niby nkt nie oszukiwal w tej edycjo a byla najbardziej chujowa - ciesze sie ze wygrali mieszkancy - ja naprawde ost glosowanie to wykorzystalem wedlug swojego przeczucia i ciesze sie ze okazalo sie ono sluszne...coz szkoda ze niektorzy podjerzewali ze jestem w mafii ich blad :

Wiekszosc moderatoworz jak paulax5, Daglas, Crisfan i Villa sa jak najabrdziej w porzadku...
co do czepianie sie tytulow forumowy prowokator i koloru zoltego to wspolczuje tym ktorzy sie tego czepiaja i nie maja nic lepszego do roboty - pytam co to komu przeszkadza? boli was to w zoladku czy co?

Detektyw byl zjebany i tyle w temacie - reszte wyjasnili Ci co pisali wyzej...Uwielbiam gre Mafia i mam nadzieje ze bedzie miala miejsce kolejna edycja oczywiscie rozniez spodziewam sie zbanowania za wyrazenie swojego zdania.


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#169 2011-03-14 06:32:51

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Krisztian napisał:


Julia25-  Sandro Ty nasza kochana....Twój ostatni post......mimo, że znaczenia nie miał, bo i tak wygrać się udało, to...nie mogę go pominąć. JAK MOŻESZ pisać TYPY do podejrzewania przez innych? Nie kumam tego, kurwa. Gdyby w mafii nie była Vicky, to by nas rozjechali z palcem w dupie.

Dooobra, nie pozostanie to bez mojej uwagi. Więc dla Ciebie i innych osób, które się czepiają o ten fakt. W tej edycji nie miałam czasu na nadawanie jak najęta, co widać po ilości postów. Moja jedyna aktywność ograniczała się do przeczytania postów i naskrobania odpowiedzi na nie. Do końca nawet nie wiedziałam, kto jest zbawicielem, dowiedziałam się po zakończeniu. To tzw "podawanie na tacy" to były wyłącznie moje typy a nie żadne "TYPY do podejrzewania przez innych".

Calineczka_j napisał:

I tutaj się w stu procentach zgadzam. Jak można było napisać coś takiego?? Przecież mafia nie wiedziała kto jest sprawdzony i czysty. Takim postem spowodowałaś jedynie to, że mafia już wiedziała że ja i Carol jesteśmy czyste, zatem nas trzeba wyeliminować, a resztę trzeba zostawić, bo sami nie mamy pojęcia co do nich. Tak się po prostu nie pisze!! - to tak na przyszłość

Mafia nie wiedziała, a zastanowiłaś się czy ja wiem? Nie miałam pojęcia, kto był sprawdzony a kto nie
Kto nie chce wierzyć, niech nie wierzy. Tyle ode mnie.

Ostatnio edytowany przez Julia25 (2011-03-14 06:35:56)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#170 2011-03-14 13:16:26

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

crisfan napisał:


Już zupełnie inną sprawą jest fakt, że piszesz komuś, że moderatorzy są do dupy…więc nie wiem czy wiesz ale TY też jesteś na tym forum moderatorem wiec mówisz tak też o sobie-GRATULUJE- nie ma to jak samokrytyka. Tylko radzę nie przesadzać bo można wpaść w kompleksy!

Tak, napisałem, że moderatorzy są do dupy i wcale się tego nie wypieram. Nie wiedziałem wtedy, o jaką konkretnie osobę mi chodzi, ale wiedziałem, że jest to ktoś z moderatorów. Uważam, że ustalenia w dziale tylko dla moderatorów, są ustaleniami, które mają pozostać w tym gronie. A to, że ktoś nie umie tego uszanować, no to przepraszam bardzo...

I na tym chciałem zakończyć dyskusję. Było miło, do zobaczenia może kiedyś na innym forum.

Offline

 

#171 2011-03-14 16:57:15

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Nie bede pisałą nic na temat gry bo wszyscy zdążyliście juz o tym napisac. Chce się wypowiedziec na ten temat:

Krisztian napisał:



To teraz tak....poza grą. To co tutaj się działo do jakiegoś czasu to jest w ogóle....śmiech na sali.
Te różowe nicki, z "forumowym prowokatorem" jako tytuł... (tak, piszcie, że zazdroszczę, żal).
Jeszcze dla osób, które....1. wyzywała 1/2 forum przy akcji z odcinkami, druga osoba, która najpierw obrażała innego użytkownika, a później w grze jechała na dwóch kontach, ciesząc się kurwa z tego. (Aaa..no i teraz jeszcze Waszym rzecznikiem zostanie....pojebani.)

Jesli chodzi o moja osobe nie uwazam zebyś pisał to z zazdrości. W zasadzie zawsze szanowałam Ciebie i nic do Ciebie nie miałam, aż do teraz gdy nagle wiele masz do mnie pretensji, czego nigdy nie umiałeś mi prosto "w twarz" powiedzieć. Pierwszy zarzut - mówisz ze obrażałam jednego użytkownika, spoko zgadzam się, ale nie wspomniałeś że ona osoba również to robiła odnośnie mojej osoby. Owszem miałam w grze dwa konta, ale jakoś nie pamiętam bym się z tego cieszyła, ale może lepiej wiesz co ja myślę i czuje.
Co do tej rangi prowokatora to sam sobie przeczysz. Mowisz jaka jestem zła i w ogole, to chyba prawidłowa ranga dla mojej osoby nie sądzisz? I tak na marginesie, dla nas to była beka(przynajmniej jeśli o mnie chodzi, potraktowałam to z przymróżeniem oka), a wy w wiekszości wielka obraze zrobiliście. Czy to miało sens? Po co te kłótnie ?
A co do rzecznika - chciałam zauważyć że na Ciebie jest wiecej głosów!

ps. i tutaj najważniejsze - do mnie każdy(ok,spora liczba osob) się pluł że jestem wulgarna..A jednak sami również używacie ciętego jezyka..


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#172 2011-03-14 17:05:58

 Bazyl

Początkujący

1765973
Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 98
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Julia25 napisał:

. Do końca nawet nie wiedziałam, kto jest zbawicielem, dowiedziałam się po zakończeniu..

Skoro i tak wszyscy sie przyznają do podawania na tacy Przez jeden...no w zasadzie dwa dni wierzyłam, że zbawicielem jest Hector. Dlaczego? Bartek do mnie napisał w sprawie Noireta  i coś mówił o tym, ze Julia25 wróci i po godzinie faktycznie Daglas napisała, że za sprawą zbawiciela Sandra wraca do gry. No to byłam święcie przekonana, ze Hector jest zbawicielem, także jak go zabili to mi gały wyszły i stwierdziłam, że mam chore wyczucie....dla tych, którzy nie byli na chatboxie po podumowaniu, kiedy odpadła Elsa - napisałam tam, że w następnym głosowaniu  pewnie wywalimy zbawiciela. także, jak Daglas napisała, że zbawicielem była Carol no to byłam w szoku

Calineczka_j  napisał:

Na Noireta zagłosowali wszyscy "czyści", czyli Amelia, Elsa i ja + Bartek i Evelyn (jakimś cudem dali się przekonać)

za pierwszym razem wyliczanka, za drugim...Bartek i jego idea jak rozpracować mafię ;D


"Nie interere, bo kici kici" ave! =D
http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grapolityczna.pun.pl www.humanijapko.pun.pl www.akro.pun.pl www.hiphopfans.pun.pl www.sekai-no-okama.pun.pl