#151 2011-03-13 17:27:20

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

-Nie daruję tego tym draniom! -krzyknął Marcos, gdy wysłuchał opowieści Sandry. -Dlaczego oni nam to robią?
Sandra spojrzała smutno na syna. Nie wiedziała co mu powiedzieć. Ciągle była w szoku.
-Oni muszą za to zapłacić! -krzyknął i pobiegł przed siebie./
-Marcos! -zawołała Carolina. -Marcos, poczekaj! -spojrzała z przerażeniem na martwe ciało hectora i pobiegła za chłopakiem. Nie wiadomo do czego był zdolny w takim stanie.
Sandra przytuliłą do siebie Paulę, która łkała cicho.
-Sandra, zabierz małą do pokoju. Zajmiemy się... Zwłokami. Nie powinniście na to patrzeć.
-To jest mój brat, chcę z nim zostać...
-Sandra, tak będzie lepiej. I tak dużo już przeszłąś, jeszcze to.
Po długich namowach kobieta zabrała dziewczynkę do pokoju. Wiedziała, ze źle robi, bo wśród nich jest jeszcze dwóch członków OTTOXu, ale nie mogła już nic zrobić. Jej brat, jej ukochany brat był martwy, bo wpadł na jakiś trop. Bo był blisko odkrycia całej trójki....Łzy pociekły kobiecie p opoliczkach.
-Mamo, nie płacz. -powiedziała cichutko Paula. Wujek jest teraz na szczęśliwej wyspie.
Sandra objęła dziewczynkę.
-Kochanie... Jak to dobrze, ze ty widzisz świat w swoich dziecięcych barwach.
-Ale wujek do nas niedługo wróci, prawda?
-Nie kochanie, już nie wróci. Tam dokąd poszedł... nie można stamtąd wrócić.

Kiedy dziewczynka usnęła, Sandra postanowił przejrzeć dokładnie laptopa Hectora. Mężczyzna coś przeczuwał, dlatego ukrył urządzenie w jej pokoju. Wyjęła go z szafki i właczyła. Po chwili na ekranie ukazał się ekran powitalny. Zaczęła uważnie przeglądać jego dokumenty. Zestawienia rachunków, umowy kupna i sprzedaży... Jak na razie nie znalazła nic, za co warto by było zabić. Było kilka dokumentow, ale dobrze zaszyfrowanych. Na jednym z dysków znalazła nagranie .avi. Odtworzyłą go bez trudnu. Na ekranie monitora ukazał się jej brat. Widać było, ze nagranie powstało niedawno, bo ubiorze mężczyzny stwierdziła, ze parwdopodobnie wczoraj wieczorem.

"Cześć Sandra. Jeśli oglądasz to nagranie, to prawdopodobnie jestem już martwy. Pamiętaj, że zawsze was kochałem. Wolałem oddać swoje życie niż pozwolić, zeby ktoś z was zginął... Chcę wam pomóc w odkryciu reszty mafii. Noiret został już pewnie wydany policji, więc zostaje ich dwójka. Nie daj się zwieść, dzieci wcale nie są takie miłe, na jakie się wydają. W mafii na 100% jest ktoś z naszej grupy detektywów. Vicki albo... Marcos? Wiem, ciężko jest podejrzewać swoich krewnych, ale nie możemy ufać nikomu. Przyjrzyj się też Lucasowi i Martinowi. Mam złe przeczucie, ze któyś z nich może być w mafii. Obym się mylił. Rebecka na to nie zasługuje..."

Na tym skończyło się nagranie. Sandra wpartywała się jak zahipnotyzowana w monitor. Jej brat coś odkrył. Według niego któreś z czwórki było w mafii. Martin, Lucas, Vicky albo.. .Jej syn? Czy Maroc byłby zdolny, by wyrządzić taką krzywdę swojej rodzinie? Przypomniał jej się Andres. Kochała go, a on okazał się jednym z nich...

Z zamyślenia wyrwał ja dżwięk dzwonka jej telefonu. Podbiegła do szafki i wzięła telefon. Wyświetlał się numer zastrzeżony. Odebrała.
-Halo...? -zapytała ostrożnie.
-Myślisz, ze się od nas uwolnisz? Twój brat to był dopiero początek.
-Kto mówi...?
-Twój najgorszy koszmar. Następny bedzie twój kochaś i synek. Chociaż nie, synka to sobie zostawimy... -po czym połączenie zostało zerwane.

Sandra przez chwilę stała jak wryta, po czym przerażona wykręciłą numer Manuela. Po pięciu sygnałahc odebrał.
-Cześć kochana. Myślałam, ze już o nas zapomniałąś.
-Manuel...
-Kiedy wracasz? Stęskniliśmy się już z Samuelem za toba.
-Manuel, posłuchaj mnie. -wyszeptałą przerażonym głosem. -Hector nie żyje. Jesteście w niebezpieczeństwie. Zabierz małego i wyjedźcie, wiesz gdzie.
-Hector? Co ty mówisz? -zdziwił się mężczyzna.
-Nie mam teraz czasu na rozmowę. Musicie uciekać jak najszybciej. Zrozumiałeś mnie?
-Tak, ale...
-Niedługo się z tobą skontaktuję. Uważajcie na siebie. Kocham was.
-Sandra... Ja ciebie też kocham. Przyjeżdzaj jak najszybciej...

Ostatnio edytowany przez Julia25 (2011-03-13 17:27:36)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#152 2011-03-13 18:42:44

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Lucas po raz pierwszy od czasu przeczytania pierwszego listu z pogróżkami poczuł się nieco bardziej bezpieczny...po ostatniej przerażającej scenie kiedy zobaczył Noireta z pistoletem oraz kiedy Noiret zabił Hectora nareszcie Noiret, jeden z wciąż aktywnie działających członków Ottoxu...Lucas miał kolejny napad astmy wstał więc nieco później niż zazwyczaj, miał czas żeby pomyśleć o morderswtie Julii, które najbardziej wryło się w pamięć chłopca....starał się wszystko jeszcze raz odtworzyć....nagle uświadomił sobie, że po otrzymaniu listu Julia z pewnością byłaby podejrzliwa wobec wszystkich oprócz tych, których znała dobrze...czyżby ktoś z jej bliskich przyjaciół był mordercą..pamiętał że Paula albo Evelyn ostrzegały go przed Victorią..czyżby to mogła być ona?

Mój głos: Victoria (Lucas wiedział o dziwnej małomówności Victorii oraz przypuszczał ze Julie mogla zabic tylko osoba której ona bardzo ufala

Ostatnio edytowany przez Oranjezicht (2011-03-13 18:43:15)


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#153 2011-03-13 20:13:52

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Mój głos: Victoria ( Martin podczas pamiętnej rozmowy Noireta przez telefon usłyszał jeszcze, że Noiret ma wspólniczkę)


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#154 2011-03-13 20:19:34

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Nie mam zupełnie pojęcia na kogo postawić...
Mój głos: Lucas (Pewnie się mylę, ale Hector go podejrzewał... A nic innego mi nie przychodzi do głowy. Zresztą prawie nie wiadomo, gdzie on się podziewa cały czas...)

Ostatnio edytowany przez Julia25 (2011-03-13 20:19:43)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#155 2011-03-13 20:30:05

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Mój głos: Vicky (tak podejrzewa mój przyjaciel Lukas a Paula mu ufa. Poza tym tak mi wyszło z dotychczasowej analizy oddawanych wcześniej głosów)

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2011-03-13 20:30:56)

Offline

 

#156 2011-03-13 20:37:30

 Bazyl

Początkujący

1765973
Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 98
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Evelyn i Lucas spojrzeli na siebie porozumiewawczo. Czuli, że muszą porozmawiać, ale bez świadków, dzisiejsze zdarzenie było ogromną tragedią
- Nie rozumiem - Evelyn drżały wargi - nie rozumiem! Jak on mógł to zrobić? Jak? Jak mógł to zrobić Hectorowi? To był najwspaniajszy człowiek, jakiego znałam...no, procz Ciebei i Pauli... i mojej mamy i taty...no nie,tata z tą swoją pindą nie jest już wspaniały...
Dziewcyznka połakała się i rzuciła na szyję Lucasa
- Niech to się już skonczy! ta wycieczka to koszmar! Ja chcę do Hiszpanii, do Internatu...albo do domu, do mamy...- Evelyn cała sie trzęsła a łzy pomoczył już całe ramię Lucasa - najpierw Julia, potem zniknięcie mamy Pauli i jej powrót...dlaczego ja nie pozwoliłam wedy Pauli wyjechać? Powinnyśmy wrócić wtedy razem, ludzi tu znikają i pojawiają się...właśnie - dziewczynka otarła łzy - Julia wróciła! A przecież widzięliśmy jej śmierć, wszyscy mówili, że nie żyje....a wróciła! Może Hector też wróci?
- Nie, Evelyn... on nie wróci - powiedział ponuro Lucas - Julia nie krwawiła, w każdym razie,  nie aż tak...ja widziałem, ile krwi stracił ojciec Elsy...Hector krwawił bardziej....
- Jesteś bez serca! Zabieraszm i nadzieję, której właśnie potrzebuję!
Evelyn odepchnęła Lucasa i wybiegła z pokoju. Wróciła na miejsce, w którym jeszcze chwilę wczesniej był tłum gapiów i ....Hector, jego ciało. Dziewczynka za drzwiami hotelowymi zauważyła...jakoś dziewczynę, która zdawała sie rozmnawiać przez telefon
- Tak, wiem, Noiret spartaczył sprawę, ale przynajmniej wykonał ostatnie zadanie...Hector nie będzie nam już przeszkadzał.
Dziewczynka pisnęła i schowała się na recepcji

mój głos - Vicky od początku mi nie pasowała + Evelyn słyszała głos i widziała posturę jakiejś dziewczyny, a Carol była wtedy z Marcosem, zaś Julia jest czysta(mafia już ją zaatkowała) + Hector jej nie ufał

Ostatnio edytowany przez Bazyl (2011-03-13 20:38:06)


"Nie interere, bo kici kici" ave! =D
http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#157 2011-03-13 20:40:39

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Carol chciała porozmawiać z Sandrą.
-Chciałam z tobą porozmawiać.
-Słucham.
-Wiem, że masz podejrzenia co do Marcosa...-zaczęła dziewczyna
-Co?
-Sandra widziałam kawałek nagrania..pewnie masz wątpliwości co do Marcosa..
-Będę z tobą szczera...przykro mi tak myśleć ale taka może być prawda...
-To NIE PRAWDA!!!-krzyknęła Carol-Kocham Marcosa i wiem, że nie jest taki jak jego ojciec. Nie zwątpię w niego. Ivana wychowywał Noiret a mimo to jest dobrym człowiekiem.
-Carol ja nie chcę tak myśleć, ale taka może być prawda.
-Oni chcą żebyś tak myślała! Ja w to nigdy nie uwierzę.
-Carol-Sandra zasłoniła dziewczynie usta ręką-ktoś nas podsłuchuje
Sandra z Carol chciały zobaczyć kto to jest. przyczaiły się i zobaczyły, że to Viki je podsłuchuje.
-Viki co ty tu robisz?
-Co?! Ja..czekam na Julie
-Julia poszła coś zjeść. Mówiła nam o tym.
-Aaa...no tak to ja pójdę jej poszukać.
Carol zostawiła Sandrę i poszła do Marcosa.
Mój głos: Viki. Podsłuchiwała rozmowę Carol i Sandry i zawsze gdzieś znika. Poza tym miała kiepską wymówkę jak została przyłapana.

Ostatnio edytowany przez crisfan (2011-03-13 20:41:24)


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#158 2011-03-13 20:48:37

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Zmiana głosu: Lukas (Pauli się przypomniały słowa mamy: nie wszystko wygląda na takie, jakim rzeczywiście jest. A mama głosuje na Lukasa. Zatem jako że Paula bardziej ufa mamie, niż komukolwiek postanowiła zrobić tak, jak ona)

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2011-03-13 20:50:37)

Offline

 

#159 2011-03-13 20:49:08

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Marcos siedział sam w pokoju. Carol nie powiedziała mu, że jego własna matka go podejrzewa, za to zaproponowała poważną rozmowę na temat Amelii.
- Ale co chcesz wiedzieć? - zapytał Marcos.
- Wszystko. Marcos, wiem, że coś ukrywasz. Czuję to. Znam Cię przecież jak nikt inny. - dodała.
- Moja mama wie więcej o mnie. - odpowiedział.
- Taaa..pewna nie jestem tego.
- Co powiedziałaś? - zapytał.
- Nie, nic. - odpowiedziała Carol.

Mój głos na: Vicky   Uzasadnienie: Podejrzewają ją wszyscy. Wszyscy by się mylili? Przecież to nie w stylu Internatu!


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#160 2011-03-13 21:01:22

 andzia119

Wyjadacz

32454256
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 291
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Vicky gdy usłyszała krzyk od razu pobiegła zobaczyć co się stało... Nie mogła uwierzyć że Ottox zaatakował Hectora... Ale cieszyła się że ujęli wreszcie Noireta... Pomyślała że przynajmniej jedna osoba odpowiedzialna za morderstwa została ujęta i zostanie osądzona...
Nie wiedziała, kto może być jeszcze odpowiedzialny za to...
Pomyślała, że nikt nie podejrzewa dzieci, a przecież nimi można łatwo manipulować i może to któreś z nich...
Lukas wydawał się jej bardzo podejrzany... Był bardzo mądry i dorosły jak na swój wiek no i to może on współpracuje z nimi...
Vicky była bardzo rozczarowana postawą swoich przyjaciół... Zawiodła się na nich że jej nie ufali... a przecież ona chciała tylko rozwikłać zagadkę.... Przez cały dzień próbowała zidentyfikować ludzi z Ottoxu...
Nie chciała zostawiać samej Julii bo się o nią martwiła... przecież została już raz zaatakowana...
Nie mogła pojąć reakcji Carol gdy weszła do pokoju, przecież się umawiali że nie zostawią samej Julii a oni byli zajęci sobą z Marcosem i nie przejęli się za bardzo tym iż ona sama poszła coś zjeść przecież już raz ktoś ją próbował zabić... Nie mogła pojąć nieodpowiedzialności przyjaciół...
Cały czas jej Lucas chodził po głowie może bał się o tatę i chciał mu pomóc...
Mały był bardzo tajemniczy i znikał na całe dnie... zawsze był jedną z pierwszych osób, które były przy ciałach... bądź błąkał się gdzieś w pobliżu... Był jakiś nieobecny od paru dni...
moj głos Lucas: Zawsze nieobecny i nikt nie podejrzewa dzieci


http://img855.imageshack.us/img855/3006/synatura.jpg

Offline

 

#161 2011-03-13 21:36:19

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

Podsumowanie!



Głosowanie mieszkańców:  (osoby podkreślone oddały głos na siebie )

1. Lucas – Victoria.
2. Marcos - Victoria
3.
4. Sandra – Lukas.
5.
6. Paula – Lukas.
7.
8. Martin – Victoria.
9.
10. Victoria
11. Julia
12. Carol – Victoria.
13.
14. Evelyn – Victoria.
15.
16.
17.
18.


Victoria:  5 głosów.
Lukas: 2 głosy

******
Zamordowany przez mafie:---------
Za sprawą głosowania odpada: Victoria ( członek mafii )


KONIEC GRY!




GRATULUJE Mieszkańcom WYGRANEJ W GRZE



Mafia: Pablo (Noiret), andzia119 (Victoria), paulax5 (Lucia).
Detektyw: niusia_88  (Elsa)
Zbawiciel:  crisfan  (Carol)


A teraz kilka słów o de mnie.

1.Gdy zobaczyłam wynik losowania, była trochę zdziwiona ale pomyślałam że może tym razem gra będzie interesująca. Trzy nowe osoby dostały jakieś rolę.
2.Gdy zobaczyłam kto jest w mafii. Wiedziałam że niektóre osoby zarzuca mi że wyniki są ukartowanie. I na pewno to zrobią. Wcale tak nie jest. To że kumpluje się z Paulą nie oznacza że akurat ją wylosuje do Mafii. Kilka innych mówiło mi żeby chcieli być w Mafii a ja odpowiadałam że to nie ode mnie zależne tylko od programu..
3.Dziękuję wszystkim za to że ta gra przebiegała bez żadnych kłótni i przerwania gry. Wiem że jednak osoba z was chciała to zrobić ale zdążyłam ją powstrzymać od tego pomysłu..
4.Trafił się wam trudny detektyw. Wybaczcie ale była to osoba która pierwszy raz grała i miała prawo nie wiedzieć wszystkiego do końca. Nie tak jak wy zapaleni gracze (tu akurat się zwracam się do stałych bywalców).
5.Ale tak wygraliście Pierwszy raz uczciwie..
6.Sami podawaliście wszystkie cenne informacje jak na tacy Mafii. Gdyby Paula chciała naprawdę wygrać to by ZB i DEK od razu by padli po jej wyeliminowaniu. Co było dobrym posunięciem w strategii mafii. (I nie wiedziała tego o de mnie ).

To chyba na tyle co chciałam wam powiedzieć jak coś sobie przypomnę to dopisze..
*Ps. Dziękuje Paulo za wstawienie wczorajszego podsumowania niestety czas nie pozwolił na tego zrobienie. .
*Pss. Chce ktoś dokończyć fabułę? To proszę bardzo ja niestety nie mam na to pomysłu. .

Dziękuje jeszcze raz wszystkim za fajną grę i czytanie fajnych postów.


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#162 2011-03-13 22:06:47

 andzia119

Wyjadacz

32454256
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 291
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

No to ja napiszę parę słów od Victorii

Victoria została zdemaskowana przez mieszkańców... Marcos i Caroll nie mogli jej tego wybaczyć...
- Zabiję Cię!!! Nie wybaczę Ci tego co nam zrobiłaś!!! Jak mogłaś... - krzyczał Marcos...
Victoria przerażona jego zachowaniem zaczęła uciekać... Gdy zbiegała ze schodów przez przypadek popchnęła Evelyn, która sturlała się na dół... Wiedziała, że zabiła niewinne dziecko... teraz już nic nie mogła zrobić... Policja czekała już na dole... Vicky wiedziała, że to już koniec... Nie mogła sobie jedynie wybaczyć, że zdradziła przyjaciół, ale nie miała wyjścia, chciała przecież przeżyć...
-Oni i tak wam nie darują... Będą chcieli was za wszelką cenę wyeliminować...Są jeszcze inni na wolności...- Powiedziała na koniec Vicky gdy wyprowadzała ją policja...


http://img855.imageshack.us/img855/3006/synatura.jpg

Offline

 

#163 2011-03-13 23:33:41

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

No to teraz kilka słów ode mnie. Zawsze byłam bezkonfliktowa i zawsze, co nie co wolałam przemilczeć, choć niektóre rzeczy mi się nie podobały, ale teraz jednak muszę się odezwać.

Po pierwsze niestety nie do końca zgadzam się z tymi słowami Sylwii:

4.Trafił się wam trudny detektyw. Wybaczcie ale była to osoba która pierwszy raz grała i miała prawo nie wiedzieć wszystkiego do końca. Nie tak jak wy zapaleni gracze (tu akurat się zwracam się do stałych bywalców).

Fakt trudny to był detektyw. Nawet bardzo. Ja rozumiem, że można grać po raz pierwszy, ale ku
*wa, jak można być takim frajerem, żeby dać się wyrzucić! No hello.. jakoś w innych edycjach były różne metody, ale nigdy ZM, nie wyrzucili detektywa. Trzeba było się jakoś bronić, w końcu i tak zawsze jest ryzyko, że dana osoba jest w mafii, ale kto nie próbuje, no to potem właśnie kończy, jak nasz zajebiaszczy detektyw.. Wcale się nie dziwię, że mafia się pewnie z nas śmiała. Sama bym się śmiała z takich idiotów! (Nie wszystkich oczywiście, nie będę ich wymieniać, bo te osoby wiedzą, że o nie chodzi). Tak samo te osoby, które wiedziały o detektywie, wielce milczały, mam tu w sumie jedną osobę na myśli, Bartka, który zawsze tak się udzielał w każdej edycji, a teraz nie potrafił napisać, że wie kim jest detektyw.. No fakt niby głosował na Noireta, ale żeby jasno i klarownie powiedzieć dlaczego na niego, to już nie napisał. A wystarczyło napisać: Bo Elsa jest detektywem. W końcu to raczej nie takie trudne.
Poza tym, co do tego, że detektyw grał po raz pierwszy. Każdy kiedyś zaczynał w to grać, i jakoś nie przypominam sobie, żeby były takie sytuacje jak w tej edycji, wręcz przeciwnie, te osoby, które grały po raz pierwszy świetnie sobie radziły.

Drogi Bartku, tu jeszcze do Ciebie kieruję kilka słów. Jeżli masz coś do mnie, to kieruj to do mnie, a nie obok mnie!!! Bo nie lubię ludzi, którzy nie mówią mi czegoś wprost. Chodzi mi dokładnie o tą sytuację:


Bartosz (Barthezz)
17:11:06
Nawet moderatorzy są do dupy.
X!
17:11:16
o kim Ty teraz?
Bartosz (Barthezz)
17:11:38
Nasze ustalenia, w dziale dla moderatorów, te o Nikielu, już wyszły na zewnątrz do niego
Bartosz (Barthezz)
17:11:45
Gratuluję tym ludziom...
...
22:47:02
Bartosz (Barthezz)
17:13:41
No właśnie nie wiem który... Obstawiam, że to nie Julia25, ani paulax5...
Bartosz (Barthezz)
17:14:21
Ewentualnie crisfan, ale raczej podejrzewam dwie pierwsze.
22:47:40
Bartosz (Barthezz)
17:22:37
O tym, że mają drugie forum, to wiem/
Bartosz (Barthezz)
17:23:37
Ale ciii, bo pewnie nikt nie wie, że ja wiem


Wiesz ja rozumiem wszystko, ale ku
*wa, nie pisz mi tu takich rzeczy, że moderatorzy są do dupy, bo sobie wypraszam, to równie dobrze, mogłabym napisać, że moderatorzy są niedorobieni (miałam użyć innego słowa, ale już sobie daruję), w szczególności taki jeden.. No sorry, ale człowieku, jak nie wiesz, to nie stwierdzaj faktów!! Ja nawet nie wiem o jaką sytuację chodzi z Nikielem, bo jak zauważyłeś na pewno, bo spostrzegawczy potrafisz być.. to nawet tam w życiu w tym dziale modków słowa nie napisałam!!! I zresztą ja tam nawet w życiu nie wchodziłam, weszłam jak się dowiedziałam, co wypisujesz o nas! Poza tym, co mnie by to obchodziło, też nie miałabym co robić tylko pisać z wami, a potem gadać o tym Nikielowi, nie jestem paplą, jak niektórzy na tym forum. Bo ku*wa, tu 1 osobie coś powiedzieć, napisać, a i tak zaraz wszyscy wiedzą. Jak jakieś zajebane łańcuszki albo pojebany głuchy telefon, z którego wychodzą bzdury, bo ktoś zapomni czegoś dodać!
A co do drugiego forum! To hello, to żadna tajemnica nie była. I nie mają, tylko ma. Bo ja je zakładałam i chciałam o nim napisać i zaprosić wszystkich jak wszystko będzie gotowe, bo chyba oczywistym jest, że skoro forum jak jest nie skończone, to nie ruszy. Dlatego nie rozgłaszałam o tym wszem i obec. No, ale jak pisałam wcześniej, tu napisać coś 1 osobie, to zaraz wszyscy wiedzą!! Żałosne.


Jednak ogólnie, co do gry, fajnie mi się grało, ta edycja trochę była.. nie taka jak się spodziewałam, ale mimo to  dziękuję pozostałym tu niewymienionym graczom
Fajnie mi się z wami grało W końcu włożyliśmy w tę grę dużo pracy

Nikt nie jest święty, ale za długo milczałam na pewne tematy, więc w końcu postanowiłam napisać, co myślę.
I jak to każdy przyjmie, to już jego sprawa. Wiem, że niektóre osoby myślą to samo, co ja, więc coś w tym musi być skoro nie tylko jedna osoba tak myśli. No to by było na tyle.

Pewnie zostanę zbanowana, albo nawet wyrzucona z forum, ale trudno przynajmniej nie owijam w bawełnę i nie jestem fałszywa..


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#164 2011-03-13 23:57:47

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

To teraz ode mnie słów kilka.
Ta gra....toczyła się bez oszustw, a i tak była najbardziej ch*jowa ze wszystkich.

"Wspaniały", poje*any detektyw (bez osobistej urazy), ale jak tak grać można? Nie kapuję, ku*wa.
Nieważne, że grała 1 raz. Każdy kiedyś grał 1 raz i nie było takich dziwnych akcji.... masakra.
Sprawdzone zostało kilka osób....i zamiast w kupie się trzymać i głosować...to każdy jechał jak chciał. No w ogóle bez sensu.....Szok, że mafia przegrała przy takich de*ilach.

Bartek.....postępujesz jak postępujesz. To pie*dolenie o moderatorach nie mogło się obejść bez echa, sorry. Masz zarzut do kogoś...to nie knuj wkoło. Bo to, ku*wa, chamskie jest.

W grze.....Elsa sprawdziła Ciebie, napisała do Ciebie, że jest detektywem, nawet JEDNYM słowem się nie zająknąłeś, jak pisałem, że się waham między Noiretem a nią. (Wiedząc przy okazji, że tak samo jak ja zagłosuje Villa i crisfan....bo to na pewno zrozumiałeś z rozmowy, gdy pisałem, że za nie ręczę w 100%.)
Mi napisałeś, że dowiedziałeś się o niej gdy odpadła... PIE*DOLISZ. ;]   Tak, wiem. Mogłeś mi nie ufać, ale  to i tak NICZEGO nie zmienia.

Aaaa...i jeszcze jedno - nie grasz, wyeliminowali Cię, a nie jesteś z mafii - to kurwa nie knuj po bokach, nie gadaj na kogo to byś głosował gdybyś został, co byś zrobił...gdyby coś...psując grę innym... bo mieszasz każdemu swoimi przypuszczeniami. Tak się nie postępuje. WSZYSCY milczeli...Ty jeden musisz kłapać.

Nie mówiąc już o gadaniu na każdego...każdej innej osobie, bo to to już w ogóle słabe jest !


Julia25-  Sandro Ty nasza kochana....Twój ostatni post......mimo, że znaczenia nie miał, bo i tak wygrać się udało, to...nie mogę go pominąć. JAK MOŻESZ pisać TYPY do podejrzewania przez innych? Nie kumam tego, ku*wa. Gdyby w mafii nie była Vicky, to by nas rozjechali z palcem w dupie.

Sylwia...podsumowanie napisane przez Ciebie było dość nie fair....wobec innych. Jednych pogłaskałaś, drugich objechałaś.


To teraz tak....poza grą. To co tutaj się działo do jakiegoś czasu to jest w ogóle....śmiech na sali.
Te różowe nicki, z "forumowym prowokatorem" jako tytuł... (tak, piszcie, że zazdroszczę, żal).
Jeszcze dla osób, które....1. wyzywała 1/2 forum przy akcji z odcinkami, druga osoba, która najpierw obrażała innego użytkownika, a później w grze jechała na dwóch kontach, ciesząc się ku*wa z tego. (Aaa..no i teraz jeszcze Waszym rzecznikiem zostanie....poje*ani.)

I ogólnie...jebie mnie to czy to usuniecie, temat zamkniecie, zbanujecie mnie - bawcie się dalej w tej farsie.

A ogólnie to...miło było..


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#165 2011-03-14 00:28:56

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - IV edycja.

No to widzę, że z Arturem myślimy tak samo

No i wyręczył mnie, co do kilku osób, bo tak myślałam, że zapomniałam o kimś wspomnieć

Przynajmniej nie muszę już pisać o tych osobach, bo zgadzam się w zupełności z tym, co napisał Artur.


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gniotki.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl