#61 2011-03-06 14:46:53

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Komunikat

Hahaha, to i ja wtrącę swoje trzy grosze.
Czy Nasi drodzy GURU zastanowili się do czego to doprowadzi? - bo wydaje mi się, że chyba nie do końca (chciałoby się rzec, że z inteligencją u Was nie za dobrze, ale będzie że obrażam, więc tego nie mówię).
To ja Wam powiem do czego doprowadzi Wasza decyzja: po pierwsze zamiast przekonać forumowiczów do brania czynnego udziału w forum, większość właśnie zniechęciliście. Po drugie: wszyscy teraz będą pisać na odwal się: jaka to Carolina jest fajna, a ostatni odcinek był lekko nudny. O to Wam chodziło - bo moim zdaniem nie. Też jestem zdania, że aby forum żyło forumowicze powinni się wypowiadać, ale nie na siłę. Nikogo nie zmusicie do tego, aby się udzielał!! Taka zasada jest po prostu idiotyczna. Chcecie zachęcić do wypowiadania się, OK, ale nie w ten sposób.
Jest mi bardzo przykro, że niektóre osoby czują się zbyt ważne, a wcale nie macie do tego prawa. Blokujecie nam dostęp do kolejnych odcinków (mówię także o tych już przetłumaczonych) dla własnego widzimisię, zachowujecie się jak Ruben, a nawet gorzej bo on się przynajmniej do tego przyznawał.
To chyba tłumacze powinni decydować kiedy będą odcinki i kto może mieć do nich dostęp. Ech, żal.pl
KONIEC

Offline

 

#62 2011-03-06 14:49:00

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Komunikat

pm napisał:

Właściwie to nie wiem do końca o co chodzi z tym ograniczeniem i uprzejmie bym prosił, żeby ktoś mi to w miarę jasno wyłożył (bo raczej argumenty o "ochronie" i o "rozwoju forum" do mnie nie przemówiły)

to już chyba nic ci nie przemówi a po za tym kończę konwersację z tobą bo nie wnosisz nic nowego


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#63 2011-03-06 14:59:50

 bronia1393

Moderator

20904674
Skąd: Piotrków
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 777
Punktów :   

Re: Komunikat

Maatko i córko... są nowe zasady i trzeba się do nich PODPORZĄDKOWAĆ! Nie chcesz pisać? Nie ściągaj odcinków, kombinuj gdzie indziej. Człowieku na cholere starasz się za wszelką cenę zanegować decyzję admina? I tak to nic nie da, a twoje wypowiedzi na pewno tego nie zmienią.


;******
Forum łączy ludzi ;*** K*

Offline

 

#64 2011-03-06 15:01:30

pm

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: Komunikat

Calineczka_j napisał:

Hahaha, to i ja wtrącę swoje trzy grosze.
Czy Nasi drodzy GURU zastanowili się do czego to doprowadzi? - bo wydaje mi się, że chyba nie do końca (chciałoby się rzec, że z inteligencją u Was nie za dobrze, ale będzie że obrażam, więc tego nie mówię).
To ja Wam powiem do czego doprowadzi Wasza decyzja: po pierwsze zamiast przekonać forumowiczów do brania czynnego udziału w forum, większość właśnie zniechęciliście. Po drugie: wszyscy teraz będą pisać na odwal się: jaka to Carolina jest fajna, a ostatni odcinek był lekko nudny. O to Wam chodziło - bo moim zdaniem nie. Też jestem zdania, że aby forum żyło forumowicze powinni się wypowiadać, ale nie na siłę. Nikogo nie zmusicie do tego, aby się udzielał!! Taka zasada jest po prostu idiotyczna. Chcecie zachęcić do wypowiadania się, OK, ale nie w ten sposób.
Jest mi bardzo przykro, że niektóre osoby czują się zbyt ważne, a wcale nie macie do tego prawa. Blokujecie nam dostęp do kolejnych odcinków (mówię także o tych już przetłumaczonych) dla własnego widzimisię, zachowujecie się jak Ruben, a nawet gorzej bo on się przynajmniej do tego przyznawał.
To chyba tłumacze powinni decydować kiedy będą odcinki i kto może mieć do nich dostęp. Ech, żal.pl
KONIEC

Brawo! W końcu wypowiedź z sensem - a Twoje 118 postów czyni Cię wiarygodną wśród "niesępów"

NiKiEL napisał:

to już chyba nic ci nie przemówi a po za tym kończę konwersację z tobą bo nie wnosisz nic nowego

Prawda jest taka, że żaden z argumentów przemawiających za ograniczeniem nie jest logiczny i da się z łatwością obalić. Cichym potwierdzeniem mojego stwierdzenia jest Twoja ucieczka od dalszej dyskusji . No ale takie Twoje prawo

bronia1393 napisał:

Maatko i córko... są nowe zasady i trzeba się do nich PODPORZĄDKOWAĆ! Nie chcesz pisać? Nie ściągaj odcinków, kombinuj gdzie indziej. Człowieku na cholere starasz się za wszelką cenę zanegować decyzję admina? I tak to nic nie da, a twoje wypowiedzi na pewno tego nie zmienią.

Teraz to i tak już nie mam nadziei na to, że moje gadanie coś zmieni, ale po prostu chcę usłyszeć jakikolwiek logiczny argument przemawiający za słusznością nałożenia ograniczenia - bo inaczej będę dalej tkwił w przekonaniu, że to tylko sposób na połechtanie swojego ego.

Ostatnio edytowany przez pm (2011-03-06 15:03:25)

Offline

 

#65 2011-03-06 15:03:07

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Komunikat

pm napisał:

Prawda jest taka, że żaden z argumentów przemawiających za ograniczeniem nie jest logiczny i da się z łatwością obalić. Cichym potwierdzeniem mojego stwierdzenia jest Twoja ucieczka od dalszej dyskusji . No ale takie Twoje prawo

nie uciekam tylko nie chce sie zniżac do twojego poziomu


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#66 2011-03-06 15:04:07

pm

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: Komunikat

NiKiEL napisał:

pm napisał:

Prawda jest taka, że żaden z argumentów przemawiających za ograniczeniem nie jest logiczny i da się z łatwością obalić. Cichym potwierdzeniem mojego stwierdzenia jest Twoja ucieczka od dalszej dyskusji . No ale takie Twoje prawo

nie uciekam tylko nie chce sie zniżac do twojego poziomu

Nie powiedziałem chyba nic, co by mogło kogoś urazić, dlatego nie wiem o jakim zniżaniu się mówisz? No chyba, że o niskiej ilości postów.

A propos sensowności postów - chciałbym zauważyć, że Twoje, drogi NiKiELu też błyskotliwością nie grzeszą. Ot na przykład tutaj:

http://www.internat.pun.pl/viewpoll.php?id=112&p=2

NiKiEL: ja do niej pasuje
WeruCh: taaa jasne ;**
NiKiEL: serio serio masz wątpliwości ??
WeruCh: nooo i to jakie ;d .!
żebyś chociaż ją znał naprawdę <lol2>
NiKiEL: znam naprawde
WeruCh: taaa jasne <lol2>
NiKiEL: no naprawde...znam ją z telewizji
WeruCh: co ty .?
ja też !!
co za zbieg okoliczności ; *
NiKiEL: a myślałem że jestem jedyny

Czy to nie klasyczny przykład offtopa, który powinien się odbywać na gg? Mam przeglądnąć więcej Twoich postów? Może moderator powinien?

Ostatnio edytowany przez pm (2011-03-06 15:12:12)

Offline

 

#67 2011-03-06 15:06:36

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Komunikat

a prosze CIe bardzo...przeglądaj...kto Ci broni ?

moze mam Ci wydrukować i podesłać pocztą co by CI czasu zaoszczędzić ??

Ostatnio edytowany przez NiKiEL (2011-03-06 15:16:29)


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#68 2011-03-06 15:19:09

 bronia1393

Moderator

20904674
Skąd: Piotrków
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 777
Punktów :   

Re: Komunikat

Nie no człowieku, zaczynasz się robic bezczelny...
Jak możesz czepiać się postów innych, skoro jedynym plusem twoich postów jest to że są rozbudowane? Zero jakiegokolwiek sensu, powtarzasz się...


;******
Forum łączy ludzi ;*** K*

Offline

 

#69 2011-03-06 15:21:36

sylwusst

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-01-16
Posty: 43
Punktów :   

Re: Komunikat

widzielicie jaki jest ruch nie nadazam czytac
tak własiwie to ja juz wykupiłam transfer na chomiku. więc kilka nastepnych odcinków mam załatwione.
a pisze bo na drugi juz nie bedzie mnie stac.

Offline

 

#70 2011-03-06 15:22:15

pm

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: Komunikat

Ależ nie rób sobie kłopotu. Po prostu tak walczysz z "sępami", a nie jesteś w stanie powiedzieć, co zrobiłeś, aby można Cię było nazwać "niesępem". Przetłumaczyłeś jakiś odcinek? Rozpocząłeś szereg dyskusji interesujących dyskusji, które pozwoliły użytkownikom zagłębić się w świat serialu? Czy może siedzisz, piszesz posty takiej jak w wyżej wymienionej dyskusji i do tego siejesz propagandę, jako ktoś "lepszy" niż inni?

bronia1393 napisał:

Nie no człowieku, zaczynasz się robic bezczelny...
Jak możesz czepiać się postów innych, skoro jedynym plusem twoich postów jest to że są rozbudowane? Zero jakiegokolwiek sensu, powtarzasz się...

Moja droga, moje posty nie mają plusów. Po prostu staram się wykazać, że osoby najgłośniej krzyczące same nic nie wnoszą - tutaj akurat moją ofiarą stał się NiKiEL.

Ostatnio edytowany przez pm (2011-03-06 15:23:47)

Offline

 

#71 2011-03-06 15:22:39

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Komunikat

no zgadzam się...ruch jak w dzień targowy


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#72 2011-03-06 15:25:50

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Komunikat

PROSZE O ZAPRZESTANCIE TYCH BEZ SENSOWNYCH WYPOWIEDZI


P.S Kamil (NiKiEL) prosze skończ juz to, bo Cie zaraz zaraporutje osobiście

Offline

 

#73 2011-03-06 15:27:36

pm

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: Komunikat

@paulax5 - czy jako moderator możesz się wypowiedzieć, czym jest "sensowny post"?

Offline

 

#74 2011-03-06 15:28:37

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Komunikat

ale ty jesteś męczący

przyjmijmy ze powinien posiadać wstęp, rozwinięcie i zakończenie oraz składać sie z kilku zdań

Ostatnio edytowany przez NiKiEL (2011-03-06 15:30:38)


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#75 2011-03-06 15:33:55

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Komunikat

Najlepsze jest jednak to, że Nasze GURU zrobiło niemiłą niespodziankę nie tylko nie udzielającym się ale także sobie. Wszakże to oni będą musieli teraz usuwać niepotrzebny SPAM i bezsensowne wypowiedzi, które nic nie wnoszą a są jedynie dopchaniem do koniecznej 40. Swoją drogą, dlaczego akurat 40
Także: "sępy" do boju
Mówicie, żeby zaprzestać dyskusji, to zamknijcie temat.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoarea.pun.pl www.shahid-kareena.pun.pl www.guardianangels.pun.pl www.great-anime.pun.pl www.vos.pun.pl