#46 2011-03-06 12:51:50

 arkosek07

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-04
Posty: 43
Punktów :   

Re: Komunikat

ja też z tego otóż miejsca chciałbym podziękować głównemu tłumaczowi Internat FR , bo część osób  na tym forum na podziękowanie totalnie nie zasługuje.
Bez tłumacza to forum nie posiadało by 3 sezonów , a część osób myśli że tłumaczenia są dzięki nim.

Ostatnio edytowany przez arkosek07 (2011-03-06 12:57:27)

Offline

 

#47 2011-03-06 13:09:11

gone

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 13
Punktów :   

Re: Komunikat

Witam
ktoś ustalił nową zasadę i na forum burza ..........
No to czas by cos napisać: komentować tego nie ma co, bo każdy ma swoje zdanie na ten temat, ale nazywanie użytkowników aktywnych czy też biernych sępami  hmmmm..... wszyscy jesteśmy jak sępy tzn 99% z nas , pozostaje 1 %  - tłumacz. Wszyscy korzystają z jego bezinteresownej pracy!!!!!
Szczerze wątpię (choć być może się mylę), że to L'Internat FR wpadł na pomysł >40 , a moim skromnym zdaniem to tylko on miałby do tego prawo

A "zarządowi" warto przypomnieć, że to właśnie dzięki zalogowanym użytkownikom mają swoje pozycje wszędzie polityka

Swoją drogą gorąco pozdrawiam L'Internat FR, thx za Twoje tłumaczenia.

Offline

 

#48 2011-03-06 13:14:43

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Komunikat

gone napisał:

Witam
ktoś ustalił nową zasadę i na forum burza ..........
No to czas by cos napisać: komentować tego nie ma co, bo każdy ma swoje zdanie na ten temat, ale nazywanie użytkowników aktywnych czy też biernych sępami  hmmmm..... wszyscy jesteśmy jak sępy tzn 99% z nas , pozostaje 1 %  - tłumacz. Wszyscy korzystają z jego bezinteresownej pracy!!!!!
Szczerze wątpię (choć być może się mylę), że to L'Internat FR wpadł na pomysł >40 , a moim skromnym zdaniem to tylko on miałby do tego prawo

A "zarządowi" warto przypomnieć, że to właśnie dzięki zalogowanym użytkownikom mają swoje pozycje wszędzie polityka

Swoją drogą gorąco pozdrawiam L'Internat FR, thx za Twoje tłumaczenia.

i tu sie mylisz bo na ten pomysł nie wpadł linternat tylko cały zarząd forum...

a jak ktos ma jeszcze cos do mnie to zapraszam na gg 9145973


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#49 2011-03-06 13:14:44

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Komunikat

hahah padłam ze śmiechu
co za ożywnienie "nowych" użytkowników:D szok!


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#50 2011-03-06 13:21:00

Muska

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 41
Punktów :   

Re: Komunikat

w sumie zastanawia mnie jedno wy te napisy robicie dla nas czy dla siebie ? ja osobiście jestem bardzo wdzięczny za napisy i rozumiem was ale to jest przesada ;/
NiKiEL ja sam powiedziałeś wam na forum nie zależy...

Offline

 

#51 2011-03-06 13:23:12

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Komunikat

muska skończ zanim zaczniesz...


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#52 2011-03-06 13:26:55

gone

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 13
Punktów :   

Re: Komunikat

Przecież chyba o to Wam chodziło  - o ujawnienie się wszystkich sępów, co nie ...

A do kolegi NiKiEl broń Panie Boże nic nie ma .

Ostatnio edytowany przez gone (2011-03-06 13:29:31)

Offline

 

#53 2011-03-06 13:49:08

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Komunikat

K@mil napisał:

od dnia dzisiejszego  ,aby przejrzeć dział DOWNLOAD ( Internat i El Barco) trzeba napisać minimum 40  sensownych postów ! ! ! Dziękuję za uwagę

Hh he i dobrze,ale jaka to bulwersacje wywowalo u tych ,ktorzy tylko po odcinki wchodza. teraz okazuje sie,ze  kazdy nagle "zywo" uczestyniczy w zyciu forum, tylko ma jakies niepokonywalne trudnosci by sie wypowiedziec ,ale dziwne, jakos w pobieraniu odcinkow te trudnosci nie przeszkadzaly


gone napisał:

Witam
ktoś ustalił nową zasadę i na forum burza ..........
No to czas by cos napisać: komentować tego nie ma co, bo każdy ma swoje zdanie na ten temat, ale nazywanie użytkowników aktywnych czy też biernych sępami  hmmmm..... wszyscy jesteśmy jak sępy tzn 99% z nas , pozostaje 1 %  - tłumacz. Wszyscy korzystają z jego bezinteresownej pracy!!!!!
Szczerze wątpię (choć być może się mylę), że to L'Internat FR wpadł na pomysł >40 , a moim skromnym zdaniem to tylko on miałby do tego prawo

A "zarządowi" warto przypomnieć, że to właśnie dzięki zalogowanym użytkownikom mają swoje pozycje wszędzie polityka

Swoją drogą gorąco pozdrawiam L'Internat FR, thx za Twoje tłumaczenia.

no to jak nie ma co ,to odcinkow tez nie ma co ogladac,przeciez zawsze mozna poczekac na AXN, tam niczego nie kaza komentowac


pare osob pisalo,ze nie ma czasu sie udzielac,ale na sciaganie i ogladanie trwajacego prawie 1.5 h odcinka juz czes jest,podczas,gdy napisanie posta zajmuje mniej niz minute - bardzo dziwne

Ostatnio edytowany przez jenny (2011-03-06 14:26:19)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#54 2011-03-06 13:58:37

asieczka17

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: Komunikat

Witam Wszystkich
Chcę napisać, że 40 postów to dużo, jednakże bardzo zależy mi na obejrzeniu odcinków interatu oraz nowego serialu zatem biore się do roboty.
Moim zdaniem to dobry pomysł aby zmusić ludzi do piania, mimo iż ja za bardzo czasu nie mam od dziś postaram się pisać coś sensownego na forum.
I zapewniam ze na tych 40 nie poprzestane.
Dotychczas byłam anonimowym członkiem forum.
Pozdrawiam wszystkich, dzieki za dotychczasowe odcinki i tlumaczenia

Offline

 

#55 2011-03-06 13:58:38

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Komunikat

jenny napisał:

K@mil napisał:

od dnia dzisiejszego  ,aby przejrzeć dział DOWNLOAD ( Internat i El Barco) trzeba napisać minimum 40  sensownych postów ! ! ! Dziękuję za uwagę

Hh he i dobrze,ale jaka to bulwersacje wywowalo u tych ,ktorzy tylko po odcinki wchodza. teraz okazuje sie,ze  kazdy nagle "zywo" uczestyniczy w zyciu forum, tylko ma jakies niepokonywalne trudnosci by sie wypowiedziec ,ale dziwne, jakos w pobieraniu odcinkow te trudnosci nie przeszkadzaly

dobrze gadasz


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#56 2011-03-06 14:04:15

Bartez

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: Komunikat

Głownie administracja ponosi odpowiedzialność za zaistniałą sytuacje. Według mnie taka decyzja powinna być poprzedzona wcześniejszą informacją, że za kilka dni taka zasada wejdzie w życie na forum. Użytkownicy, którym zależy na oglądaniu seriali z pewnością by się sprężyli i napisali te 40 postów.

Najbardziej pokrzywdzeni, są Ci którzy wypowiadali się na forum o wiele wcześniej, ale nie przekroczyli wymaganego limitu.

Ja osobiście nie czuję się pokrzywdzony tą nową zasadą, bo przyznam że miałem dużo czasu do pisania. Jednak wybrałem pobieranie kolejnych i następnych odcinków, w ogóle nie myśląc o forum. A jestem tutaj naprawdę długo zarejestrowany. Teraz mam zamiar napisać te 40 wymaganych postów, a następnie czynnie uczestniczyć w życiu forum. Pobrałem dzięki waszemu forum ponad 6 sezonów Internatu i pierwsze odcinki El Barco za co bardzo wam dziękuje. Dlaczego więc nie mogę się odwdzięczyć, pisząc te posty?

Taka mała rada, uprzedzajcie „nas” użytkowników wcześniej o zmianach. Będziemy mieli czas żeby ewentualnie się na nie przygotować. Zaoszczędzicie sobie jak i nam problemów w postaci kłótni i niedomówień.   

Za kilka dni (mam nadzieje) wszyscy się przyzwyczają do panujący nowych zasad i będzie jak dawniej – forum pełne harmonii, bez żadnych kłótni .

Ostatnio edytowany przez Bartez (2011-03-06 14:05:33)

Offline

 

#57 2011-03-06 14:13:14

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Komunikat

Bartez napisał:

Za kilka dni (mam nadzieje) wszyscy się przyzwyczają do panujący nowych zasad i będzie jak dawniej – forum pełne harmonii, bez żadnych kłótni .

szczerze w to wątpie. ale pożyjemy zobaczymy


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#58 2011-03-06 14:14:25

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Komunikat

Dobrze, prawie każdy już miał okazję by  się wypowiedzieć lub wyżalić jak bardzo nowa zasada jest niesprawiedliwa, ale...

Parę postów wcześniej, jeśli nie zauważyliście, była prośba o zaprzestanie niepotrzebnych dyskusji, bo się robi bałagan !!!! Poszanujmy więc tę prośbę i nie róbmy więcej niepotrzebnej pracy naszym moderatorom.

Ostatnio edytowany przez Julia25 (2011-03-06 14:15:31)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#59 2011-03-06 14:19:35

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Komunikat

julia ale lepiej niech tu piszą głupoty niż w normalnych działach


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#60 2011-03-06 14:44:24

pm

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: Komunikat

NiKiEL napisał:

o nie zdzierze sępy zaczęły się odzywać i bulwersować:lol:

Zdefiniuj mi proszę "sępa", bo ja np. uważam, tak samo jak:

gone napisał:

hmmmm..... wszyscy jesteśmy jak sępy tzn 99% z nas , pozostaje 1 %  - tłumacz. Wszyscy korzystają z jego bezinteresownej pracy!!!!!

bo taka jest prawda - gdyby nie osoba tłumacząca i efekty jej pracy to cała "niesępiąca" społeczność nie miałaby nad czym się tak aktywnie rozwodzić.

NiKiEL napisał:

do PM...

zawsze mzoesz sie zarejetsrować na chomiku  i z tamtąd ściągac i nie bedizesz wtedy musiał sie na forum rozwodzić:P

No dokładnie. Ale po pierwsze eliminacja użytkowników nie jest chyba dobrą metodą na rozwój forum? Bo ściągając z forum istnieje szansa, że jednak dana osoba odnajdzie jakiś ciekawy wątek i coś wniesie do dyskusji, a korzystając z chomika to raczej nie.

Powiedzcie mi jeszcze jak "ściągnij sobie z chomika" ma się do argumentu:

kustyk18 napisał:

Wiecie co oni chcą chronić tylko swoją prace ja ich rozumiem..

Nie bardzo to rozumiem (a już słyszałem to od m.in. paluax5), jak ma to ograniczenie wpływać na ochronę twórczości, skoro odcinki są i tak ogólnodostępne?

A wracając do kwestii samych 40 postów. Zapewne połowa osób nieaktywnych w tym momencie nagle ruszy do nabijania postów, a z tego co widać, to już zaczęło się ich wyszydzanie i atakowanie, ot np:

El_monstruo napisał:

No to się teraz zacznie bzdurne nabijanie postów - bardzo chętnie zgłoszę się na moderatora i je pousuwam 

Jeżeli nagła "aktywacja" spotyka się z takim negatywnym odbiorem od "starych wyjadaczy", to czy ograniczenie miało faktycznie mieć na celu poruszenie społeczności czy swoistą czystkę?

Kolejną rzeczą, o którą chciałem zapytać to:

peter78 napisał:

jakie są kryteria sensowności postu?

No właśnie? Kto będzie oceniał, co jest sensowne a co nie? Bo dla mnie osobiście na przykład gra forumowa jest totalnie bez sensu, a z drugiej strony wytykanie twórcą serialu niedoróbek i niespójności byłoby ciekawe - mimo, że zapewne spotkałoby się z falą odpowiedzi w stylu "nie narzekaj, tylko ciesz się, że masz co oglądać". Wiadomo, że każdy ma inne kryteria sensowności i nie ma chyba na tyle obiektywnej definicji, żeby można było traktować ją jako poważne kryterium.

Właściwie to nie wiem do końca o co chodzi z tym ograniczeniem i uprzejmie bym prosił, żeby ktoś mi to w miarę jasno wyłożył (bo raczej argumenty o "ochronie" i o "rozwoju forum" do mnie nie przemówiły)

Ostatnio edytowany przez pm (2011-03-06 14:45:26)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.great-anime.pun.pl www.ritualclan.pun.pl www.vos.pun.pl www.shahid-kareena.pun.pl www.guardianangels.pun.pl