#31 2011-03-06 11:08:51

ewa

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 9
Punktów :   

Re: Komunikat

A takie szybie pytanko czemu mają służyć te nowe zasady czyli napisanie tych 40 postów?

Offline

 

#32 2011-03-06 11:14:17

sylwusst

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-01-16
Posty: 43
Punktów :   

Re: Komunikat

takie małe pytanko jak mam napisac te 40 postów. skoro nawet nie mozna obejrzec odcinka zeby napisasc o nim?

Offline

 

#33 2011-03-06 11:19:55

chalabala11

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: Komunikat

Kurcze, nie mogliscie pozostac fajnymi ludzmi z forum do konca 7 sezonu chociazby? Gdzie tu w ogole jakis rozsadek- 40 postow to jak stad do Hiszpanii, czuje w tym jakies swiadome WYELIMINOWANIE dosc sporej liczby fanow z forum. Wiosenne porzadki? Aaaa, sezon na sepy.
Nie mam wsrod znajomych nikogo kto by serial ogladal/lubil, fajnie bylo sobie Was poczytac. Teraz stracilam na to ochote kompletnie- po prostu sie zawiodlam, ale chyba powinnnam sie przyzwyczajac, ze ludzie niestety w swojej mentalnosci ubostwiaja poczucie wyzszosci i zaje*****sci. No nic, trzeba uciekac. Pozdrawiam wszystkich sepow napawajacych sie urokiem Internatu i El Barco! Co sie nasciagalismy to nasze w koncu, nie:P? Lece, bo musze zaraz okrasc jakas babcie na ulicy.

Offline

 

#34 2011-03-06 11:20:08

 MsLucero23

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 38
Punktów :   

Re: Komunikat

sylwusst napisał:

takie małe pytanko jak mam napisac te 40 postów. skoro nawet nie mozna obejrzec odcinka zeby napisasc o nim?

Mało tematów jest na forum? Że musisz akurat napisać tam gdzie jest temat aby wypowiedzieć się na temat odcinka?


http://img858.imageshack.us/img858/7968/zestaw2.jpg

http://img141.imageshack.us/img141/6249/sygnael.png

Offline

 

#35 2011-03-06 11:25:51

zambiran

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Komunikat

Witam,

Polecam stronę http://darkwarez.pl/forum/ i problem z głowy

Offline

 

#36 2011-03-06 11:33:54

chalabala11

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: Komunikat

MsLucero23 napisał:

sylwusst napisał:

takie małe pytanko jak mam napisac te 40 postów. skoro nawet nie mozna obejrzec odcinka zeby napisasc o nim?

Mało tematów jest na forum? Że musisz akurat napisać tam gdzie jest temat aby wypowiedzieć się na temat odcinka?

Musisz sciagnac z chomika, najlepiej ktoregos z Forumowiczow Z Krwi i Kosci- zrobisz wtedy tym ludziom wyjatkowo dobrze!


p.s- Wychodzi na to, zem niewdziecznica okropna. Bardzo lubilam forum. Dziekuje wszystkim, ktorzy sie przyczynili i przyczyniaja do tlumaczenia odcinkow i wstawiania. Bardzo szanuje Wasza prace, w koncu nadal bede sie obzerac Internatem na chomikach, dlatego mimo wszystko jestem suuper wdzieczna. Szkoda, ze wyszlo jak wyszlo, cale szczescie nic nie jestw stanie obrzydzic mi Internatu i El Barco;) 3majta sie

uuuee- jeszcze tylko 37 postow;P

Offline

 

#37 2011-03-06 11:42:08

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Komunikat

sine.nomine86 napisał:

rowniez uwazam to za bzdure. Takze ja nie mam czasu udzielac sie na tym forum, ale bardzo chetnie przegladam watki, czytam posty, zyje tym forum na tyle na ile mam czas. Jestesmy fanami serialu i serial nas laczy. Zlotowicze chyba maja inne zdanie i pewnie tylko oni uwazaja sie za prawdziwych fanow serialu. I sorry NiKiEl ile Ty masz czlowieku lat? Nie moge zniesc Twoich wypowiedzi zarowno na czacie jak i czytac Twoich postow, zaczynasz sie juz troche zachowywac jak krol ruben, jestes czasami tak samo arogancki. To tyle ode mnie. Ave.

Mam tyle lat na ile się czuje i nie twój zasrany interes jak masz problem to napisz do przyjaciółki a jak nie chcesz czytać moich postow to nie czytaj.


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#38 2011-03-06 11:43:01

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Komunikat

OSTATNI RAZ PROSZE O ZAMKNIECIE TEGO TEMATU I ZAPRZESTANIE PISANIA TUTAJ KOMUS SIE COS NIE PODOBA TO DOWIDZENIA A CO DO ODCINKOW TO TAK ZAKLADAJCIE SE I 400 FORÓW ALE KTO WAM BEDZIE TŁUMACZYŁ????? BO ODCINKI ZAWSZE MOZNA NA HSLO DAC JAK WAM ZLE

Offline

 

#39 2011-03-06 11:44:32

marta19731

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: Komunikat

No cóż,tez nie mam za wiele czasu,żeby pisać,ale serial mnie wciągnął  i będę musiała,ale też mi się to nie podoba...
pozdrawiam

Offline

 

#40 2011-03-06 11:46:28

sylwusst

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-01-16
Posty: 43
Punktów :   

Re: Komunikat

zambiran napisał:

Witam,

Polecam stronę http://darkwarez.pl/forum/ i problem z głowy

wielkie dzieki
bo tak własciwie to jestem dobiero na 5 sezonie.

Offline

 

#41 2011-03-06 11:58:10

Bartez

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: Komunikat

Według mnie napisanie 40 postów nie jest jakimś wielkim kłopotem. Ale, takich decyzji nie podejmuje się z dnia na dzień. Nie byłoby, żadnego problemu, gdyby użytkownicy zostali poinformowani o tak radykalnej zmianie miesiąc wcześniej lub nawet tydzień. Często zaglądam i czytam wypowiedzi innych fanów tego serialu. Przyznam, że zarejestrowałem się na forum TYLKO po to żeby oglądać i pobierać odcinki Internatu, a teraz również El Barco. Nie będę pisał, że nie mam czasu, bo takowy właściwie posiadam. Jestem wdzięczny osobą, które tłumaczyły i tłumaczą obydwa jakże wspaniałe seriale. Przez jakiś czas obejdę się bez ich oglądania. Zostaje mi tylko napisanie tych pozostałych 39 postów.   

sylwusst napisał:

takie małe pytanko jak mam napisac te 40 postów. skoro nawet nie mozna obejrzec odcinka zeby napisasc o nim?

W sumie dobre pytanie. Ktoś jest zmuszony to pisania określonej liczby postów tylko po to, aby obejrzeć dany serial. Może przynajmniej administracja, to przemyśli i da możliwość pobierania wszystkich odcinków pierwszego sezonu Internatu, żeby ludzie wiedzieli czy opłaca się poświęcać swój cenny czas na pisanie postów. W sumie nie każdemu seriale tego typu muszą się podobać.

Offline

 

#42 2011-03-06 12:24:46

sine.nomine86

Nowicjusz

Skąd: :)
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: Komunikat

NiKiEL napisał:

sine.nomine86 napisał:

rowniez uwazam to za bzdure. Takze ja nie mam czasu udzielac sie na tym forum, ale bardzo chetnie przegladam watki, czytam posty, zyje tym forum na tyle na ile mam czas. Jestesmy fanami serialu i serial nas laczy. Zlotowicze chyba maja inne zdanie i pewnie tylko oni uwazaja sie za prawdziwych fanow serialu. I sorry NiKiEl ile Ty masz czlowieku lat? Nie moge zniesc Twoich wypowiedzi zarowno na czacie jak i czytac Twoich postow, zaczynasz sie juz troche zachowywac jak krol ruben, jestes czasami tak samo arogancki. To tyle ode mnie. Ave.

Mam tyle lat na ile się czuje i nie twój zasrany interes jak masz problem to napisz do przyjaciółki a jak nie chcesz czytać moich postow to nie czytaj.

No to juz szczyt wszystkiego, jakas prywate tutaj urzadzacie, bawcie sie sami, zreszta jak widze Wasza zabawa ogranicza sie ostatnio to wysmiewania sie z innych uzytkownikow na czacie. Obserwowalam wczoraj Wasza burzliwa dyskusje, jakby to zrobic zeby pozbyc sie sepow (kto w ogole smial wymysles takie okreslenie pozostalych fanow serialu????), Wasze liczenie o godzinie 20:00 uzytkownikow, musicie naprawde sie nudzic.
Podobal mi sie zawsze rytual zwiazany z ogladaniem, nadchodzil dzien premiery, zblizala sie 20, do tego czasu dziecko musialo juz spac a maz mial swoje plany; wszystko po to bym mogla obejrzec swoj ulubiony serial. Podejrzewam, ze tak jak ja miala znakomita wiekszosc tego forum, cos nas jednak laczylo, kilkaset osob w tym samym czasie ogladalo Internat. My fani to nie tylko osoby wypowiadajace sie w poszczegolnych watkach i chyba zapomnieliscie o tym.

Offline

 

#43 2011-03-06 12:29:05

milusiaw

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 31
Punktów :   

Re: Komunikat

Wiesz, napisanie 40 postów jest bezsensowne. Wychodzi na to, że teraz albo będziemy się bawić w super gry forumowe, albo po kolei opisywać który bohater się nam podoba, a który nie. Cóż. Można i tak

Offline

 

#44 2011-03-06 12:34:45

kustyk18

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 85
Punktów :   

Re: Komunikat

Wiecie co oni chcą chronić tylko swoją prace ja ich rozumiem..

Offline

 

#45 2011-03-06 12:47:49

sine.nomine86

Nowicjusz

Skąd: :)
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: Komunikat

kustyk18 napisał:

Wiecie co oni chcą chronić tylko swoją prace ja ich rozumiem..

Jacy oni? na pomysl wpadl Nikiel i jego banda, nikiel tlumaczy odcinki? Sam Internat FR zaakceptowal tylko ta mozliwosc ale na pewno nie stworzyl idei.

Informuje ze jesli komus bede nabijac punkty na chomiku to tylko uzytkownikowi KGKGKGKGKG, czyli naszemu tlumaczowi, ktoremu OGROMNIE DZIEKUJE  za wlozona prace od samego poczatku. Zreszta od zawsze pobieram internat od KGKGKGKGKG, w ramach podziekowania niech bedzie ze nabijam mu punkty. Zreszta przez mysl mi przeszlo nawet, ze nasz tlumacz tlumaczy odcinki zupelnie bezinteresownie, nie jak bylo w przypadku Rubena, kiedy to wszyscy musielismy niemal calowac jego stopy. Koniec.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl