#16 2011-03-10 14:23:33

kustyk18

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Początek końca.

Ragvien napisał:

kustyk18 napisał:

właśnie kurde o co chodzi z tym Ivanem? przecież Paula miała takie oczy jak ją zabierali do podziemi w takim razie można się domyślać że maszyna będzie ale czy to ta dobra któa ich wyleczy nie pozostaje nic innego jak czekać do soboty

Ja sie domyslam, ze poczatek odcinka pokazywal moment, gdy Ivan byl na tej maszynie swietlnej i go leczyli nia (z Alzheimera), ale to sa tylko moje domysly. Tylko co jest z tymi oczyma, swiecacymi sie na bialoniebiesko ?

nie wiem może ottox tak zmienia geny czy coś za pomocą tej maszyny tak jak Pauli skoro nie może się zarazić i po wyleczeniu osoby maszyną ona też  nie będzie mogła drugi raz się zarazić. a co do porucznika to przejdzie na dobrą stronę bo zachorował

Offline

 

#17 2011-03-10 18:20:52

 Pysia141192

VIP

5691837
Skąd: Zelów, Bełchatów
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 377
Punktów :   26 
WWW

Re: Odcinek 9 - Początek końca.

Oj, cóż to się z Ivanowymi oczami zrobiło??
Znów szkoda Julii i Ivana. Zabije tego Marcosa jak nie powie Julii prawdy! Co za dziadek z niego!
Rzuca się jak pijany zając, a nie robi niczego pożytecznego. Za to dostał w pecynę;)
A Ivanek z Julią nadal spiskują. Zapomnieli Alicii o śmierci komisarza powiedzieć.
Oszuści, oszuści, czają się wszędzie. Z workami na śmieci czy bez,
Jakby Elsa, ta głupia baba nie kłapała dziobem, to może by się nie skapli co do tego, że ich przejrzano.
Jak ma coś pod samym nosem to nie widzi, ale lepiej, że nie widzi, bo jak widzi to wszystko psuje.
Fajny schowek na lekarstwa wynaleźli
Amelii pogrzeb urządzili, no przynajmniej mieli co pochować, bo z Carol to chyba teraz już nic nie zostało.
Na serio tą Paulę powinni porządnie zlać, bo zachowuje się jakby miała 3 lata. Nie rozumie jak ktoś mówi "Nie wolno"! Co za bachor. A takie ma szczęście, że się nie zarazi.
Uff Ferminek żyje!!! Yupi!!! A te jego żarciki
Ale Maria się zaraziła.
Z Amaią do pieca, jak już mówiłam.
Clarę i Curro powystrzelać.
Biedny Max, teraz go ukradną.
Ale myślę, że żołnierze o Garrido zapomną.
No i w końcu Martin powiedział synowi prawdę. Co za postęp!
Granaty dymne! Gdzie ja to widziałam? ;P

Offline

 

#18 2011-03-10 20:06:31

Anla93

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 30
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Początek końca.

świetny odcinek, nie wytrzymam do soboty!! Mam nadzieje że nie znajda Maxa bo jak tak to pozamiatane, ale przecież ktoś musi przeżyć. Elsie to mogli nic nie mówić, zamknąć ją w tym jej gabinecie i niech trzyma buzie na kłódkę...


"Ludzkie losy łączą się pomimo dystansu czasu, a spaja je zew odbijający się echem poprzez wieki - przeznaczenie."

Offline

 

#19 2011-03-10 21:07:01

Isia

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Początek końca.

Nie ma za co winic Elsy, że sie wygadała, w końcu ona dopiero sie o wszystkim dowiaduje więc nie wie do czego oni wszyscy są zdolni... wczesniej ją wszystko omijało...

Offline

 

#20 2011-03-10 22:59:46

 Iz-

Nowicjusz

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 4
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Początek końca.

Poszukaj dobrze, jest niżej
Co do odcinka to niezły. Te oczy Ivana.. ;o Ja się tylko boję, że zdążą zabić, albo zabrać Maxa z Internatu i guzik będzie z maszyny.. ;x

Offline

 

#21 2011-03-10 23:01:13

huberto090

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 10
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Początek końca.

Elsa jest beznadziejna wszyscy jej mówią , że  wojsko jest z tymi "złymi " a ona dale swoje gdzie tu logika

Offline

 

#22 2011-03-11 00:21:32

 virus73

Nowicjusz

Skąd: WLKP
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 6
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Początek końca.

Skoro Ivan był w maszynie ( w sensie białe światło + jego niesamowite oczy) to znaczy że Max zdąży skończyć maszynę, sami jej przecież nie złożą chociaż w tym serialu to wszystko jest możliwe.
Garrido jest zły, a tak miło się zapowiadał..
Brawo Fermin jego to chyba atomówką nie dobiją
A Pauli i Evelin faktycznie przydało by sie lanie

Offline

 

#23 2011-03-11 12:07:07

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Odcinek 9 - Początek końca.

A mnie ten odcinek chyba trochę rozczarował, co zdarza się na prawdę rzadko. W poprzednim odcinku Fermin umiera (tak to przedstawiają) a teraz nagle sobie biega cały i zdrowy. Nie to że chciałam żeby zginął, ale mogli chociaż pokazać co się stało (domyślam się oczywiście że dostał lek, ale żeby tak od razu taki silny i schodzi do podziemi, znowu super hero - drażni mnie to po mału)

Po drugie, z tego co pamiętam to Ferminowi wstrzyknęli tego wirusa co miał po ośmiu dniach się uaktywnić. Mnie się wydaje że to osiem dni to już minęło Kilka razy dostawali dawkę leku, potem przez dwa dni Fermin nie wziął, a ten odcinek to następny dzień. No chyba że już jest na styk i to powiedzą w przyszłym odcinku, mam nadzieję.

Ponadto pokazali na początku Ivana a potem do tego nie wrócili. Tak nie można. Co to za oczy, o co kan an? Po co był w ogóle ten wstęp, rozumiem że zawsze kończy się ciekawie, ale żeby taki początek i potem niedopowiedzenie. Ech, byle do następnego odcinka

Jedyne dla mnie wielkie zaskoczenie w tym odcinku to fakt, że wojsko trzyma z OTTOXEM (i już mamy wytłumaczenie skąd tak szybko się tam pojawili). To, że trzymają ich tam na śmierć w sumie można było się domyślić, nic im nie chcieli pomóc, ułatwić, itp. Ale że i porucznik trzyma z Hugo, hmm wielkie zaskoczenie.

Offline

 

#24 2011-03-11 13:06:03

 Vampi

Szef forum

10169170
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 664
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Początek końca.

Bardzo dobry odcinek D: ciekawe czy maxa im zabiją

ciekawe czy żołnierz będzie dobry teraz czy wyzdrowieje i dalej będzie zły

Calineczka_j napisał:

Po drugie, z tego co pamiętam to Ferminowi wstrzyknęli tego wirusa co miał po ośmiu dniach się uaktywnić. Mnie się wydaje że to osiem dni to już minęło Kilka razy dostawali dawkę leku, potem przez dwa dni Fermin nie wziął, a ten odcinek to następny dzień. No chyba że już jest na styk i to powiedzą w przyszłym odcinku, mam nadzieję.
go, hmm wielkie zaskoczenie.

a ten wirus już się uaktywnił przecież  u fermina  dlatego zachorował miał odmiane która się szybciej Uaktywnia

Ostatnio edytowany przez Vampi (2011-03-11 13:09:30)

Offline

 

#25 2011-03-11 16:37:58

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Odcinek 9 - Początek końca.

No, ale ponoć było, że jak on się uaktywni, to w ciągu dwóch dni zaraża wszystkich dookoła + nosiciel umiera. A Fermin jakoś żywy jeszcze

Offline

 

#26 2011-03-11 17:24:08

kustyk18

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Początek końca.

Calineczka_j napisał:

No, ale ponoć było, że jak on się uaktywni, to w ciągu dwóch dni zaraża wszystkich dookoła + nosiciel umiera. A Fermin jakoś żywy jeszcze

no tak nosiciel miał umrzeć jak nie dostanie leku bo przecież po to go gdzieś zostawili z daleka od internatu z tym wszczepionym wirusem ale wrócił i dostał lek prawda? czy mi się już coś pokręciło

Offline

 

#27 2011-03-11 20:09:30

Anla93

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 30
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Początek końca.

no tak wszyscy bez leku umierają, a Fermin to zawsze z wszystkiego wyjdzie cało i bardzo dobrze:) bo nie chcialabym żeby zginął...


"Ludzkie losy łączą się pomimo dystansu czasu, a spaja je zew odbijający się echem poprzez wieki - przeznaczenie."

Offline

 

#28 2011-03-11 21:15:49

 el matador

Stały bywalec

25657357
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 9 - Początek końca.

Odcinek  super !! Ale lekka przesada że oni chcą cały internat pozabijać.... co do Hugo to zawsze mu się udaje uciec i jeszcze ci żołnierze no to teraz będą ginąc po koleji wszyscy pewnie ...


O- ODDAJ       S- SZACUNEK        T-TEMU        R-RAPEROWI          O.S.T.R

Offline

 

#29 2011-03-12 14:45:53

korzenpl

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 6
Punktów :   -4 

Re: Odcinek 9 - Początek końca.

Teraz mnie ciekawi co zrobia skoro prawdopodobnie porwali im maxa , moze sprobuja go odbic albo cos bo wkoncu musza walczyc o zycie, niesamowity serial

Offline

 

#30 2011-03-12 15:42:50

miroslav

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-01-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: Odcinek 9 - Początek końca.

Odcinek super, kocham w tym serialu te nieoczekiwane zwroty akcji

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ritualclan.pun.pl www.vos.pun.pl www.narutoarea.pun.pl www.great-anime.pun.pl www.guardianangels.pun.pl