#61 2011-03-07 13:03:42

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Odcinek 8 - Ostatnie życzenie.

A mnie po tym odcinku zastanawia jedno: po jaką cholerę oni zniszczyli leki? No bo chyba to, że kilka osób z OTTOXU zginęło po wybuchu (ostatni odcinek 6. sezonu) nie znaczy że zginęli wszyscy. Czyżby cały OTTOX to było tylko kilka osób. Jakoś w to nie wierzę. Zatem wybuch nic nie zmieniał, nadal mogą chcieć zarażać świat i sprzedawać im cudowny lek, ale teraz to już nie mają za bardzo jak: leki, które zostały zniszczyli, a lekarka jest po stronie dobrych i już nie będzie z nimi współpracować. Musieliby przeszkolić kogoś innego. Więc jaki był cel niszczenia tych leków?? Chyba tylko taki, żeby zarażeni jak najszybciej poumierali i zanim zainteresują się tym wszystkim media sprawa ucichła?? Dobrze myślę?

I jeszcze druga myśl. Dlaczego Maria jak wchodziła nie wzięła dwóch dawek. Jednej fałszywej, którą "powinien" ukraść i wypić Curro, a drugiej schowanej gdzieś w kieszonce prawdziwej dla Fermina. Wiem, że mają ich mało, ale jeśli nie znajdą nowych, to dzieci i tak nie przeżyją, a Fermin już jest dwa dni bez leku (czyli dzieci przeżyją dwa dni dłużej), więc powinni dać dawką Ferminowi.

Niektóre sprawy w Internacie (nie licząc tych paranormalnych) są strasznie nierzeczywiste, możnaby czasem niektóre wątki lepiej pociągnąć. Co nie zmienia faktu, że odcinek i tak rewelacyjny. A sam serial the best.

Offline

 

#62 2011-03-07 13:11:03

 kr3jzolek

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Ostatnie życzenie.

Calineczka_j napisał:

I jeszcze druga myśl. Dlaczego Maria jak wchodziła nie wzięła dwóch dawek. Jednej fałszywej, którą "powinien" ukraść i wypić Curro, a drugiej schowanej gdzieś w kieszonce prawdziwej dla Fermina. Wiem, że mają ich mało, ale jeśli nie znajdą nowych, to dzieci i tak nie przeżyją, a Fermin już jest dwa dni bez leku (czyli dzieci przeżyją dwa dni dłużej), więc powinni dać dawką Ferminowi.

też się nad tym zastanawiałam, ale mówili że zostało im tylko 8 dawek, więc je chyba rozpuścili, może ich nie mają, albo trzymają dla dzieci ;p troche dziwnie ;p

Offline

 

#63 2011-03-07 18:24:49

lenkapl11

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-21
Posty: 30
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Ostatnie życzenie.

Właśnie wkurza mnie to 'trzymanie dawek dla dzieci'. Przecież dzieciaki i tak same sobie nie poradzą, nic nie wymyślą i dorośli bardziej tych lekarstw potrzebują

Offline

 

#64 2011-03-07 18:46:22

Necro02

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-12-21
Posty: 14
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Ostatnie życzenie.

Odcinek niczego sobie. W końcu akcja się rozkręciła, powiedziałbym że wręcz za dużo się działo. Trochę szkoda ze tak nijak potraktowali wątek odkrycia tożsamości mordercy Caroliny. Roque uciekł, dostał trochę po mordzie od Marcosa i teraz będzie się szwendał gdzieś we tle. Ciekawe czy twórczy coś z nim zrobią czy po prostu nie zabili go bo przecież Marcos jest na to zbyt dobry. Fajnie jakby ostatecznie nieco się zrehabilitował przed śmiercią.
W końcu Garrido pokazał prawdziwą twarz (dosłownie), wiedziałem że koleś jest w to wszystko zamieszany. Angażował się w próbę wydobycia leków by odciągnąć od siebie uwagę. Co do dynamitu to nie trudno było mu go ukraść z sejfu Elsy bo stał przy niej gdy go zamykała więc mógł podpatrzeć kod (i wiedział gdzie trzyma klucz). Do tego wciąż podpuszczał tą policjantkę na Hugo mimo że jako osoba z zewnątrz nie powinien być wobec niego podejrzliwy. Teraz gdy połączył siły z Hugo to ciemno to widzę...
No i wykopaliska okazały się niewypałem. Ale Hugo nich zrobił, jak można było być aż tak naiwnym. Cwaniak ukrył leki dla siebie i zamordował Amelie gdy je odkryła. Na szczęście Ruben się zrehabilitował i pozwolił uciec Marii, dzięki niemu wiedzieli gdzie szukać leków. W tym odcinku z pewnością był pozytywną postacią, a przynajmniej bardziej pozytywną niż zwykle heh
Sytuacja zrobiła się naprawdę tragiczna. Nie dość że zmarnowali kilka dni na kopanie w złym miejscu to jeszcze prawdziwe leki zostały zniszczone. Przynajmniej w większości bo nie wierze by w takim czasie komuś udało się zniszczyć tyle ampułek. Pytanie tylko kto jest odpowiedzialny za zniszczenie... Garrido był zdeterminowany by nie dostali leków, ale był gotów zamordować Lucie gdy miała odkryć zniszczone leki. Hugo przez tyle czasu je trzymał, do tego chciał na nich zarobić, więc czemu miałby je niszczyć...
Już myślałem że Ivan i Julia się pogodzą. Wiadomo że to tylko kwestia czasu, którego im nie pozostało wiele. Ivan chyba nadal wierzy ze uda się ich uratować, inaczej co by miał do stracenia przyznając się do tego ze traci pamięć...
Ojjj Fermin Fermin znów musiałeś zgrywać superbohatera. Nie wierze w to by naprawdę zginął, on w każdym sezonie prawie umiera.

Offline

 

#65 2011-03-07 21:09:01

gobo04

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Ostatnie życzenie.

Fermin to cala ozdoba filmu,bezsensem bylaby jegi smierc.

Offline

 

#66 2011-03-07 23:29:31

 Kleo

Nowicjusz

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Ostatnie życzenie.

Bez Fermina to wszyscy zginą, jak go odizolowali to zaczęło się źle dziać, wszyscy zaczęli ufać Hugowi tak jakby zapomnieli kim on jest, mam nadzieję że jakimś cudem Fermin przejmie dowodzenie i ogarnie tam wszystkich, w sumie to tylko w niego wierzę

Offline

 

#67 2011-03-07 23:45:55

IPS

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Ostatnie życzenie.

No szkoda Fermina. Pewnie jakas inna rola mu wpadla w trakcie Internatu.

Offline

 

#68 2011-03-07 23:46:56

pieguska86

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Ostatnie życzenie.

Fermin nie może umrzeć to jedna z moim ulubionych postaci, a Ivan powinien w końcu powiedzieć Juli prawdę. odcinek świetny trzymający w napięciu od początku do końca:)

Offline

 

#69 2011-03-08 10:18:46

tanon

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-02-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Ostatnie życzenie.

Fermina szkoda,ale zapewne (mam taka nadzieje)wydarzy sie cos co go uratuje,zastanawiam sie co teraz zrobi Curro i cala reszta, no chyba nie beda zwiedzac podziemi?

Offline

 

#70 2011-03-08 11:00:52

chimerra

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 13
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Ostatnie życzenie.

kr3jzolek napisał:

Calineczka_j napisał:

I jeszcze druga myśl. Dlaczego Maria jak wchodziła nie wzięła dwóch dawek. Jednej fałszywej, którą "powinien" ukraść i wypić Curro, a drugiej schowanej gdzieś w kieszonce prawdziwej dla Fermina. Wiem, że mają ich mało, ale jeśli nie znajdą nowych, to dzieci i tak nie przeżyją, a Fermin już jest dwa dni bez leku (czyli dzieci przeżyją dwa dni dłużej), więc powinni dać dawką Ferminowi.

też się nad tym zastanawiałam, ale mówili że zostało im tylko 8 dawek, więc je chyba rozpuścili, może ich nie mają, albo trzymają dla dzieci ;p troche dziwnie ;p

A mi się wydaje, że już po prostu nie mają lekarstw. Przecież jak Lucia dała po kryjomu jedną ampułkę (którą zresztą oddał Klarze) to powiedział, że to jest ostatnia jaką mają. Ferimin nawet nie chciał jej zabrać bo nie chciał być osobą która zażyje ostatnią sztukę lekarstwa

Offline

 

#71 2011-03-08 17:13:59

Daria90

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Ostatnie życzenie.

Jestem Ciekawa do czego próbuje się dostać Camilo

Offline

 

#72 2011-03-08 19:43:27

Necro02

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-12-21
Posty: 14
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Ostatnie życzenie.

chimerra napisał:

kr3jzolek napisał:

Calineczka_j napisał:

I jeszcze druga myśl. Dlaczego Maria jak wchodziła nie wzięła dwóch dawek. Jednej fałszywej, którą "powinien" ukraść i wypić Curro, a drugiej schowanej gdzieś w kieszonce prawdziwej dla Fermina. Wiem, że mają ich mało, ale jeśli nie znajdą nowych, to dzieci i tak nie przeżyją, a Fermin już jest dwa dni bez leku (czyli dzieci przeżyją dwa dni dłużej), więc powinni dać dawką Ferminowi.

też się nad tym zastanawiałam, ale mówili że zostało im tylko 8 dawek, więc je chyba rozpuścili, może ich nie mają, albo trzymają dla dzieci ;p troche dziwnie ;p

A mi się wydaje, że już po prostu nie mają lekarstw. Przecież jak Lucia dała po kryjomu jedną ampułkę (którą zresztą oddał Klarze) to powiedział, że to jest ostatnia jaką mają. Ferimin nawet nie chciał jej zabrać bo nie chciał być osobą która zażyje ostatnią sztukę lekarstwa

Dokładnie tak było, Lucia twierdziła ze oddaje ostatnią ampułkę Ferminowi. Myślę że gdyby mieli lekarstwa to by zrobili jak napisano wyżej. Bez Fermina nie mieliby żadnej szansy powstrzymać buntu, koniec odcinka to potwierdza. Szkoda Fermina ale nie wierzy by tak zginął, tak po prostu od choroby. W końcu jest superhero ^^

pieguska86 napisał:

a Ivan powinien w końcu powiedzieć Juli prawdę.

W ogóle nie powinien odstawiać tej szopki, głupek. W jego rozumowowaniu brakuje nieco logiki. Rozumiem ze nie chce być ciężarem dla Julii ale przecież oni wszyscy żyją z dnia na dzień, każdy dzień może być tym ostatnim. Krótko mówiąc Ivan ma przesrane więc nie powinien w tych ostatnich dniach sprawiać bólu sobie i Julii tylko zrobić to co by chciał zrobić przed śmiercią.

Offline

 

#73 2011-03-08 19:54:52

 joan

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-11-24
Posty: 90
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Ostatnie życzenie.

Napięcie rośnie z odcinka na odcinek, sabotażysta ujawniony! Szkoda że to Garrido, zdążyłam polubić tego faceta. No i jeszcze Julia z Ivanem- nie mogę patrzeć jak cierpią, powinien jej w końcu powiedzieć prawdę, bo ja za każdym razem ryczę jak widzę jak się oboje męczą. A Fermin po prostu musi przeżyć!!! bez niego to już nie będzie to samo . Roque to nawet mi trochę szkoda, ale niestety zasłużył sobie na to, może to i był wypadek że Carolina wypadła przez to okno, jak ciągle mówi, ale kiedy dowiedział sie że ona jednak żyje to powinien był coś zrobić, to już nie był wypadek,że zostawił ją na pewną śmierć a potem chciał ją jeszcze dobić, tego to mu na pewno nie wybaczą. Myślę,że to będzie dla niego większa kara niż gdyby Marcos go zabił.

Offline

 

#74 2011-03-09 10:39:33

asiek13117

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 8
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Ostatnie życzenie.

Fermin musi żyć ! Już nie mogę doczekać się kolejnego odcinka ;D

Offline

 

#75 2011-03-09 16:55:22

aguuch

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 7
Punktów :   -2 

Re: Odcinek 8 - Ostatnie życzenie.

Kurde rozczarowałam się, że sabotażystą jest Garrido, wyglądał na takiego w porządku a tu...
Fermin pewnie przeżyję, bo bez niego serial nie był by taki sam, chociaż nic nie wiadomo, dziś się dowiemy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.abc-naruto.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.gniotki.pun.pl