#16 2011-03-02 21:50:36

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Odcinek 7 - Morderca Caroliny.

Bazyl napisał:

A mi sie ustrojstwo ładuje, ładuje i załadować nie może! Przez ponad póltorej godziny załadowało się 8 minut!...a i tak załaduj się tylko do 20...super, kocham mój internet ;/

Zależy z czego ściągałaś jak z MU to ostatnio ten serwer ma problemy jakieś i długo się z niego ściąga.
A jak z 1Fichera to dość szybko.


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#17 2011-03-02 21:57:32

 Bazyl

Początkujący

1765973
Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 98
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Morderca Caroliny.

daglas89 napisał:

Bazyl napisał:

A mi sie ustrojstwo ładuje, ładuje i załadować nie może! Przez ponad póltorej godziny załadowało się 8 minut!...a i tak załaduj się tylko do 20...super, kocham mój internet ;/

Zależy z czego ściągałaś jak z MU to ostatnio ten serwer ma problemy jakieś i długo się z niego ściąga.
A jak z 1Fichera to dość szybko.

MU, ale to kwestia mojego inernetu...oglądanie odcinka Internatu, znajac już możliweości blueconnecta, pewnie będę musiała rozbić na 4 części, bo teraz naładuje 20 minut, jak rozłączę neta i wejdę znowu to naładuje się 40 etc. ;D (bo oczywiście normalny internet musiał sie spieprzyć...) Jakbym ściągała to pewnie by się ściągało 3 dni ;D

Ale cóż... "nie interere, bo kici kici" - przynajmniej dziś obejrzę mniej-więcej tyle, co zlotowicze tłumaczyli i będę miała porównanie

Ostatnio edytowany przez Bazyl (2011-03-02 22:00:03)


"Nie interere, bo kici kici" ave! =D
http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#18 2011-03-02 22:05:48

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Odcinek 7 - Morderca Caroliny.

szkoda mi Ameli ale nigdy jej nie lubiłam i wiedziałam że zginie z rąk Huga.
Dobrze że przynajmniej ją Rebeca znalazła w podziemiach.
Dziewczynki są zarąbiste wpakować Haviera do zarażonych ehhh
Ah ten Curro szkoda że nie rozdał tego kompociku "Zdrowie dla Paranoika"
Marcos i jego rozmowa z Maxem genialna i teraz zaczął podejrzewać swoich przyjaciół a w szczególności Ivana.
Cudowna rozmowa Lukasa i Martina dobrze że oczyścił ojca z podejrzeń a Alicja się zmieszała gdy to usłyszała
Nie cierpie Ivana w tym sezonie
Paula i jej pomysły chowania sie w trumnie
Oj jest źle między Martinem i Rebeca
Oo co za niespodzianka znaleźliśmy ..... SOPRESE
I wyszło szydło z worka że Hugo i Ruben współpracują
Biedna Maria
Roque! co za idiota i wszystko wyznał szkoda że Marcos mu porządnie nie przyłożył

Ostatnio edytowany przez daglas89 (2011-03-02 22:08:47)


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#19 2011-03-02 22:26:30

 ar33p

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Morderca Caroliny.

no coz. ale ten ruben jest idiota szkoda marii. ale na pewno przezyje, bo juz dosc tych trupow. mam nadzieje, ze ruben nie pozwoli jej zabic... no i ciekawe, co to za persona majaca swoje plany i probujaca, w sumie prawidlowo, zabic hugona.porucznik? i pozostaje kwestia koncowki...czy aby nie jest to jakis sen roque w stylu co by bylo gdyby..?

Offline

 

#20 2011-03-02 22:40:10

 bastek475

Początkujący

10261429
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 68
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Morderca Caroliny.

świetny odcinek
Docenia Jacintę za to że umie przemówić tym dzieciom.
Szkoda mi Amelii. Marcos on jakiś dziwny się zrobił. Ivan i jego choroba- wyznałby prawdę i po kłopocie:D
Roque- ciekawe czy to sen czy to jawa choć wolałbym aby to była prawda.
Co jest w tych skrzyniach które ukrywa Hugo- może leki?????
Ciekawe co stanie się z Marią?
No i w końcu Uwierzyli Martinowi

Offline

 

#21 2011-03-02 22:41:14

 ar33p

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Morderca Caroliny.

100% leki i nasz bohater ma nauczke ;P suka z tej klary choc niewiadomo, jakby kazdy z nas sie zachowal na jej miejscu

Ostatnio edytowany przez ar33p (2011-03-02 22:49:37)

Offline

 

#22 2011-03-02 22:58:03

kustyk18

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Morderca Caroliny.

Ameli mi nie szkoda bo jej nie lubiłam od początku! Roque Marcos powinien go tam "połamać", domyślam się co jest za drzwiami z kodem albo kto nareszcie heh, Fermin biedak chciał tamtej dupę uratować i dał jej lekarstwo a ta powiedziała Curro wszystko głupia piczka ,Ciekawi mnie co Marią bedzie w sumie jak zacznie długo nie wracać to się z domyślą że coś jest nie tak w końcu poszła i zginęła. Ivan ehh hmiałam już nadzieje ze powie Juli prawdę a tu dupa niestety.czekamy na następny odcinek dobrze że nie tydzień a kolka dni

Offline

 

#23 2011-03-03 00:23:57

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 7 - Morderca Caroliny.

Biedny Fermin zmarnował ostatnią porcję leku, Clarę bym zabiła na miejscu, jednak kto raz był złym ten zostanie gnojem do końca życia jak widać... szkoda że jej nie pozwolił się zabić gdy próbowała.

Offline

 

#24 2011-03-03 02:17:57

 K@mil

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 363
Punktów :   15 

Re: Odcinek 7 - Morderca Caroliny.

Mi strasznie szkoda Amelii , ostatnio jakoś działała mi na nerwy , ale wspomniałem sobie I i II sezon , gdzie ją uwielbiałem i teraz mi się jej żal zrobiło .
Paula - wkurza mnie to dziecko masakrycznie , Evelyn - jak zawsze mnie potrafi rozbawić i dobrze zagrać
Julia i Ivan - znowu łezki były , na tym filmiku z telefonu Ivana.
Hugo - nienawidzę GNOJA ! jak można być takim dupkiem , a Ruben , wielki pan na posyłki . .
Maria -  też myślę , że przeżyje , bez niej serial troszkę by stracił
Fermin - Jak ci ludzie mogli mu to zrobić , zarypiały Curro i wstrętna Klara. On jej pomógł , a ta się tak odpłaca.
Roque - huuuuuuuuraaa , wreszcię się dowiedzieli, oby to to była PRAWDA , a nie sen . . .


"Tylko słabi muszą umrzeć . . . "       
http://img215.imageshack.us/img215/4711/elinternado.jpg

Offline

 

#25 2011-03-03 10:38:58

Patrrriko

Stały bywalec

5680670
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 186
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Morderca Caroliny.

głupio, że to Maria zdemaskowała Rubena, bo ona nie może zginąć to jest pewne, chociaż gdyby to był kto inny i został zakatrupiony to prawda nigdy by nie wyszła na jaw, a teraz na pewno wszyscy przejrzą go jak tylko Maria wróci do zdrowia. Dobrze, że dowiedzieli sie o Roque myślę, że to nie żaden sen tylko prawda chociaż w podziemiach był tylko Marcos a na dole wszyscy. Nie wykluczone, że Hugo chce zostać bohaterem i zabił Amelię, żeby to on był znalazcą leków, no bo chyba nie opłaca mu się, żeby wszyscy zginęli (oprócz Fermina oczywiście). Nie mogę doczekać się kolejnego odcinka


Pain is temporary, glory... lasts forever!

Offline

 

#26 2011-03-03 12:05:34

 juziabuzia42

Nowicjusz

Skąd: Żyrardów
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Morderca Caroliny.

Wzruszyła mnie scena z Ferminem jak oddawał ostatnie lekarstwo i jak wyznawał Mari swoje uczucia,tak strasznie mi Go szkoda....
Hugo wiedziałam  żeby mu nie ufać,to jet postać na którą juz nie mogę patrzeć...
Amelia teraz jak stała się dobra troche mi jej szkoda...
Ruben dlaczego pomaga Hugo i dlaczego idzie w jego ślady czemu coś zrobił Mari mam nadzieję że coś się wydarzy i  że Hugo nie zdoła zabić Mari...
No i najważniejsze Marcos wreście się dowiedział kto zabił Carolinę:) Ciekawe jak sie skończy sprawa z Roque??Dziękuję za odcinek robi się coraz ciekawiej:)

Offline

 

#27 2011-03-03 14:14:06

 Pysia141192

VIP

5691837
Skąd: Zelów, Bełchatów
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 377
Punktów :   26 
WWW

Re: Odcinek 7 - Morderca Caroliny.

Co za emocje! Superowy odcinek;)
Julia i Ivan - Szkoooooooda mi ich ;(
Czemu oni muszą się tak torturować? Czemu Ivan nie pójdzie po rozum do głowy i zrozumie, że tylko wyznając prawdę, wszystko będzie lepiej niż teraz kiedy ukrywa przed wszystkimi swój stan.
Znów się rozbeczałam, jak Ivan oglądał ten filmik na telefonie. Chce mieć siódemkę dzieci??? Wow, po nim to wszystko możliwe. I jeszcze jak nie mógł sobie przypomnieć pinu... ;(
Tak na marginesie to czemu telefon się wyłączył, skoro cała bateria była???
Jak mógł prosić Julię o to, aby byli przyjaciółmi???
Ci wszyscy chorzy zachowują się jak debile. Co im walnęło, żeby wywalać drzwi i wszystkich zarazić????
Tylko po mordzie im dać!!! Co oni zrobili biednemu i wspaniałomyślnemu Ferminowi????
Marcos i te jego podejrzenia. Ale miał minę, jak nie mógł znaleźć Ivana. I w końcu się okazało, że to ten którego wszyscy najmniej podejrzewali.
A jego mina jak zobaczył martwą Amelię... Ten to ma pecha. Jak nie rodziców porwano, wszystko się kręci wokół jego rodziny, zabili Carol, a teraz Amelia.
Nie przepadam za nim, ale szkoda go trochę. To wygląda jakby wszystkich. których kochał spotykało coś
złego.
Martin na wolności Jak to miło, że w końcu przestali się bawić w to nie ufanie mu.
A ta złość Elsy na niego. Ona niech lepiej pomyśli jakich ludzi jej kochany tatuś sadysta zabił. W ogóle to widzę, że ona nic nie robi tylko siedzi za biurkiem i się rządzi. Pomogła by z tymi kamieniami. Jaką miała minę, jak Vicky i Julia Garridowi o żonie mówiły. Pewnie myślałaś, że jest wolny, hę??? A dziecka jak nie było, tak nie ma.
Mam nadzieję, że Rebeca i Martin będą znów razem.
A Maria... ;( Biedactwo, dopiero co odzyskała syna, który teraz ma ciężką chorobę i jeszcze sobie z tego żarty robi, była w psychiatryku, miała ciężkie życie, straciła rodziców, ukochany jest chory, a teraz jeszcze dostała w głowę. Mam nadzieję, że się obudzi zanim przyjdzie Hugo i zwieje do Internatu.
Amaia jak zwykle z wywieszonym jęzorem jak labrador leci Marcosa pocieszać.
Dzieci zamknąć w klatce to nie będą tyle rozrabiać. Nawet nie rozumieją jak się mówi, że czegoś nie wolno. Chyba nigdy nie dostały porządnego lania. Przydałoby się im. Albo niech ich potomek Hitlera porwie i tyle.
Znaleźli leki??? Jaaaasne, a po co Hugo szedłby w inne miejsce i zabijał Amelię za to, że coś odkryła???
Niemożliwe, żeby znaleźli leki, bo o czym będą pozostałe odcinki??? Szczęście i sielanka już do końca???
Ruben wali w gacie ze strachu przed ty, że odkryją, że jest z Hugiem.
No i Roque. Wszyscy gały jak pięć złotych, bo nawet sobie nie myśleli, że to on mógłby być zdolny do morderstwa. I kto tu teraz został bez przyjaciół??? ;P
A Ivan jak zwykle za dziewczynami stoi zamiast je bronić! ;D

Offline

 

#28 2011-03-03 17:19:04

 Ragvien

Nowicjusz

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 45
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Morderca Caroliny.

Podejrzewam, ze Roque sobie strzeli kulke w leb (badz gdzies indziej), albo Marcos nei da sie powstrzymac i go usmierci, nawet gdyby mial dostac strzal od Roque.

Offline

 

#29 2011-03-03 17:28:18

kustyk18

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Morderca Caroliny.

Ragvien napisał:

Podejrzewam, ze Roque sobie strzeli kulke w leb (badz gdzies indziej), albo Marcos nei da sie powstrzymac i go usmierci, nawet gdyby mial dostac strzal od Roque.

ojjj z jednej strony to cieszyłabym się gdyby Marcos go normalnie rozszarpał ale na pewno tego nie zrobi a Roque dobrze by było gdyby sam sobie strzelił w łeb "

Offline

 

#30 2011-03-03 18:11:01

 Ragvien

Nowicjusz

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 45
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Morderca Caroliny.

To sa tylko moje domysly, nie wiadomo co wymyslili scenarzysci ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.driftteam.pun.pl www.biecz24.pun.pl www.polskiziomserwer.pun.pl www.darmowyporadnikmfo.pun.pl www.managerleague.pun.pl