#31 2011-02-21 23:20:42

rozowa0

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 12
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - Środek Ziemi

a ja jestem ciekawa gdzie sie podziewa noiret..on nie zginal chyba podczas wybuchu.. chyba cos przegapilam..

p.s. dziewczynki mnie rozwalaja.. punkt g, msaze erotyczne.. ha ha ciekawe co jeszcze wymysla


Aprende, si tenías vivir perennemente. Vive, si tenías morir mañana

Offline

 

#32 2011-02-22 00:46:55

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - Środek Ziemi

Oddaję dzieciom w tym odcinku to, że były genialne. Paula, Evelyn i punkt G, masaże erotyczne... - klasa ! Hahaha.

Hugo wkręcił Martina za sprawą Rubena (na marginesie - to dupek ), a sam o mało co by nie został wkręcony...w śmierć. Tylko kto to ?! W sumie......zaryzykowałbym, że to Amelia. W końcu powiedziała, że go zabije, niby poszła spać, on pracować....wszystko się zgadza.

Porucznik, czy ktoś taki z zewnątrz - ja rozumiem, że są przepisy, ale z tą operacją w środku - przegięto.
I tu brawa dla Fermina - jak widać niezastąpiony koleś!

Curro - wykręca się, ale jakoś wierzę Amaii, że to on ją zgwałcił. Na pewno nie te 7 dziewczyn też, ale ją tak.

Gość z blizną - on wie kto zabił Carolinę, bo się wymownie spojrzał (tak delikatnie) na Roque (ten też chowając tą broń....palant.  Aaaaa....szkoda, że początek serialu - jak ponoć mówił Marcosowi, że to on zabił Carol - to tylko 'sen'.)

Ivan - debil. Na rozpisywanie się - słów szkoda. Żal mi go.... w złym tego słowa znaczeniu.

Hector - TAK! TAK! TAK! TAK! TAK! TAK! TAK! TAK! TAK! TAK!
TO SIĘ NAZYWA POWRÓT! (przepraszam, wiem, że nie powinienem tak drukiem pisać ;D) Normalnie nagram sobie na telefon ostatnie sekundy - to jak zapala zapałkę, i będę oglądaaaaał milion razy. 


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#33 2011-02-22 11:43:03

 kr3jzolek

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 5 - Środek Ziemi

rozowa0 napisał:

a ja jestem ciekawa gdzie sie podziewa noiret..on nie zginal chyba podczas wybuchu.. chyba cos przegapilam..

p.s. dziewczynki mnie rozwalaja.. punkt g, msaze erotyczne.. ha ha ciekawe co jeszcze wymysla

Noiret - było pokazane, że trafił do psychiatryka tam do tego faceta który męczył Marie

Ostatnio edytowany przez kr3jzolek (2011-02-22 11:43:29)

Offline

 

#34 2011-02-22 15:48:29

 Bazyl

Początkujący

1765973
Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 98
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - Środek Ziemi

kr3jzolek napisał:

rozowa0 napisał:

a ja jestem ciekawa gdzie sie podziewa noiret..on nie zginal chyba podczas wybuchu.. chyba cos przegapilam..

p.s. dziewczynki mnie rozwalaja.. punkt g, msaze erotyczne.. ha ha ciekawe co jeszcze wymysla

Noiret - było pokazane, że trafił do psychiatryka tam do tego faceta który męczył Marie

Ta, i jeszcze powiedział coś w stylu:
- ale ja nie jestem chory!
- zaraz będziesz =D

Ostatnio edytowany przez Bazyl (2011-02-22 15:50:04)


"Nie interere, bo kici kici" ave! =D
http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#35 2011-02-22 16:46:27

rozowa0

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 12
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - Środek Ziemi

Bazyl napisał:

kr3jzolek napisał:

rozowa0 napisał:

a ja jestem ciekawa gdzie sie podziewa noiret..on nie zginal chyba podczas wybuchu.. chyba cos przegapilam..

p.s. dziewczynki mnie rozwalaja.. punkt g, msaze erotyczne.. ha ha ciekawe co jeszcze wymysla

Noiret - było pokazane, że trafił do psychiatryka tam do tego faceta który męczył Marie

Ta, i jeszcze powiedział coś w stylu:
- ale ja nie jestem chory!
- zaraz będziesz =D

tak teraz sobie przypominam ze cos takiego bylo. ale dzieki za info


Aprende, si tenías vivir perennemente. Vive, si tenías morir mañana

Offline

 

#36 2011-02-22 20:56:36

beitalian

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - Środek Ziemi

gdzie obejrzeliscie ten odcinek?

Offline

 

#37 2011-02-22 21:14:46

 AVIIA

Nowicjusz

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-08-08
Posty: 13
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - Środek Ziemi

beitalian napisał:

gdzie obejrzeliscie ten odcinek?

w dziale downloand musisz wejść w sezon 7 wybrać odcinek, ściągać i oglądać:) pozdrawiam, miłego oglądania:D

Offline

 

#38 2011-02-22 21:47:09

 Bazyl

Początkujący

1765973
Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 98
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - Środek Ziemi

AVIIA napisał:

beitalian napisał:

gdzie obejrzeliscie ten odcinek?

w dziale downloand musisz wejść w sezon 7 wybrać odcinek, ściągać i oglądać:) pozdrawiam, miłego oglądania:D

Albo (w owym temacie) wybrać link do oglądania, jesli (jak ja) masz awersję do ściągania ^^


"Nie interere, bo kici kici" ave! =D
http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#39 2011-02-23 02:35:17

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - Środek Ziemi

o jejku jejku jejku ale fajny odcinek:) parę razy wytrzymałam oddech co mi się dawno przy tym nie zdarzało:) cały czas się boje, że Roque coś komuś zrobi. Ciekawe czy ten facet z podziemi naprawdę wie kto zabił Carol i skąd on to wie. Poza tym to oni są głupi, że skoro drzwi są zawalone to już wszystko dalej też. Mam nadzieje, że będą nadal szukać Hectora. Wiedziałam, że on nie mógł zginąć:) Ciekawe co mu robili w tych podziemiach i skoro Lucia o tym wiedziała to dlaczego nie szukała go po wybuchu. A i jeszcze Hector nie wygląda na chorego może ma leki albo co. Nie wiem jakoś czuje, że Hugo nie mówi im prawdę gdzie są leki i że odkryją je przez przypadek podczas szukania Hectora albo ratowania kolesia z blizną. Jak oglądałam ten odcinek to cały czas patrzyłam czy nie odkryją tych lekarstw bo muszą je znaleźć.
Ciekawe co knuje Hugo. I czy to on naprawdę sabotuje czy tylko chciał wrobić Martina, żeby mu dopiec. I ciekawi mnie czy elsa naprawdę nie wierzy martinowi bo ja wyczułam, że coś kombinują z policjantką, ja pomyślałam, że chcieli żeby Hugo się poczuł pewien. Następna sprawa to to kto zrzucił na hugo te metalowe rury. Może znowu ten kartonowa twarzyczka a jeżeli nie to kto.
Ten Curro mnie wkurza.  Najpierw o mało co się nie zesrał a potem warunki stawiał. Coś mi się wydaje, że jednak to on zgwałcił Amaie jakby był niewinny to by się tak nie zachowywał.
Ivan to w ogóle szkoda gadać:(
Za to Fermin:) oj jakbym chciał takiego faceta:)jak walną o ścianę tym głupim curro to aż się ucieszyłam:)och cóż za mężczyzna:)

Ostatnio edytowany przez kurczak7 (2011-02-23 02:39:17)

Offline

 

#40 2011-02-23 12:36:02

 kr3jzolek

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 5 - Środek Ziemi

kurczak7 napisał:

Ciekawe czy ten facet z podziemi naprawdę wie kto zabił Carol i skąd on to wie.

mnie się wydaje, że wie bo spojrzał na niego ukradkiem a Roque na niego ;p

Offline

 

#41 2011-02-23 13:01:40

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - Środek Ziemi

kr3jzolek napisał:

kurczak7 napisał:

Ciekawe czy ten facet z podziemi naprawdę wie kto zabił Carol i skąd on to wie.

mnie się wydaje, że wie bo spojrzał na niego ukradkiem a Roque na niego ;p

No też mi się tak wydawało, że zmierzył wzrokiem Roque. Myślę, że nie chciał im nic powiedzieć tam na dole żeby go tam nie zostawili. Poza tym skąd on to może wiedzieć, że Roque zabił i że ktoś jeszcze z Ottox'u przeżył. Może mówił o sobie tylko nie chce im tego mówić. Nie wiem już za dużo wersji mam w głowie.

Offline

 

#42 2011-02-23 14:13:35

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 5 - Środek Ziemi

wg mnie jest tak jak mowisz,spojrzal ewidentnie na Roque,ale nie chcial by go na dople zostawili ,a poza tym moze liczy ,ze za milczenie moze cos zyskac u Roque


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#43 2011-02-23 21:31:53

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Odcinek 5 - Środek Ziemi

Bazyl napisał:

kr3jzolek napisał:

rozowa0 napisał:

a ja jestem ciekawa gdzie sie podziewa noiret..on nie zginal chyba podczas wybuchu.. chyba cos przegapilam..

p.s. dziewczynki mnie rozwalaja.. punkt g, msaze erotyczne.. ha ha ciekawe co jeszcze wymysla

Noiret - było pokazane, że trafił do psychiatryka tam do tego faceta który męczył Marie

Ta, i jeszcze powiedział coś w stylu:
- ale ja nie jestem chory!
- zaraz będziesz =D

Może były zniżki na psychiatrów Jeden szpital dla wszystkich bohaterów Internatu XD


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#44 2011-03-06 17:51:07

czarny_kot

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 16
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - Środek Ziemi

Noiret jest w psychiatryku. Mnie jednak ciekawi jak sie tam znalazł. czy zwariował czy może stał się niewygodny dla Ottoxu

Offline

 

#45 2011-03-06 18:10:39

alekk111

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-12-03
Posty: 7
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - Środek Ziemi

Myślałem że to coś we wnętrzu ziemi będzie, a tytuł nic nie ma wspólnego z tematem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutototalgame.pun.pl www.simrowcy.pun.pl www.warr.pun.pl www.narutograonline.pun.pl www.opowiadaniarp.pun.pl